star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Да се похвалим (заместителна)
Страници: [1] 2 3 ... 207   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Да се похвалим (заместителна)  (Прочетена 471795 пъти)
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« -: Юни 27, 2011, 22:20:03 »

Не, че имам с какво да се похваля, но правя една заместителна тема, защото ми е кеф да ви чета!  Cheesygrin
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
paiachka
Newbie
*
Публикации: 2676

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #1 -: Юни 27, 2011, 23:16:28 »

Ами, да я сефтосам освен Big grin
Не смеех да пиша досега да не си самопрецакам нещата, но тъй като досега нещата зависеха от добрата воля на вселенските сили, а вече са в собствените ми ръце, май ще се престраша.
Започвам работа, отдавна чакана и желана. Сега остава да се справям, да ме одобрят и след шестте месеца изпитателен срок да си подпиша истинския договор.

За жалост на други фронтове като любовта все съм си без късмет (хаха, не може да не помните вечните ми терзания), но и на моята улица ще изгрее слънце.
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #2 -: Юни 28, 2011, 07:50:45 »

И аз бързам да се поФаля, че имахме отново чуден уикенд. Кръщавахме племенника и беше толкова вълшебно, дори за човек като мен, който не обича особено църковни ритуали. Обаче малкия мъж се забавлява, не ревна, дори се смееше на дядо поп. И понеже основните гости бяха 2-4 годишни деца, шоуто беше пълно - едно се навря под расото на дято поп, друго вървеше след него, третото искаше да влезе в светената вода. А моето се вкопчи в баща си и не мръдна. Къде е виждала тя попове и църква  Lol
И всички си ме похвалиха за тортата, абе задобрявам, няма за какво да скромнича  Smile
Активен

TiNki
Newbie
*
Публикации: 2015

« Отговор #3 -: Юни 28, 2011, 13:20:00 »

Похвалвам се,че след едномесечно търсене на най-добрата и уюта квартира си намерих най-накрая и даже вече се нанесох  Cheesygrin Крайййй на гадния Студентски град и на мизерията там  Cheesygrin
И ощеееееее нещо останаха ми само 2 изпита тази седмица и се дипломирам  Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin
Активен

Перфектната Подготовка Предотвратява Провала на Представлението!
kateto
Newbie
*
Публикации: 4124

« Отговор #4 -: Юни 28, 2011, 15:07:39 »

ами да се похваля и аз.. Smile вчера си защитих дипломната работа и вечер съм бакалавър Smile
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #5 -: Юни 28, 2011, 15:15:57 »

А денем? Cheesygrin
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #6 -: Юни 28, 2011, 16:01:24 »

Lol Lol Lol вечер съм заспала  Lol Lol
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #7 -: Юни 28, 2011, 19:05:10 »

кате, честито завършване! пожелавам ти не само вечер да си бакалавър, а найп-вече през деня, тогава ще ти трябва.  Cheesygrin

иначе аз да се похваля в няколко изречения. Smile
пътуването ни тук мина напълно безпроблемно, нямаше едно забавяне, едно разминаване, нищо. хазяинът ни ни взе от етището и директно в нашата си къщичка. 10 човека сме общо. но е просторно и уютно, веднага си го почувствах като свое това местенце, така че се чувствам доста добре.
на 4 мин сме от плажа, така че ако не успеем през деня, то вечерта задължително го посещаваме. само бирата ни липсва  Cheesygrin
работата е малко тежичка и скучна, но не се притеснявам, знам, че ще се справя. само трябва да слушам музика и няма да имам проблем. Smile всичките ни колеги са черни, та мисля че вече съм част от гетото  Lol.
иначе се запознахме още 1-та вечер с едни американци, които се оказаха супер точни и мили. много се грижат за нас и да се чувстваме добре, чак не очаквах, че ще са толкова съобразителни и отзивчиви.
тук хората са наистина много любезни, чак понякога ми идва малко дразнещо да ми благодарят по 3 пъти за едно и също нещо или да ми се извиняват без дори за мен да има някаква основателна причина за това.  Cheesygrin
много хубаво си изкарваме засега, надявам се и за напред да ни е все така безпроблемно и спокойно. защото не всички могат да се похвалят с това засега.
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #8 -: Юни 29, 2011, 10:49:49 »

Веселушка, супер, хвърляш ме пак в джаза, като те чета. Cheesygrin Да ти върви все така, тежката работа се преживява, а и като посвикне малко тялото и преминат мускулните трески и т.н., спира да ти прави впечатление, аз даже и травма получих и пак ми беше яко, дано и на теб така, в смисъл да ти е яко, не да пострадаш. Много се забавлявай! Stuart
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #9 -: Юни 30, 2011, 00:16:56 »

Похвалвам се... Че ми е хубаво и едно такова... значимо  Lol
Майтапът настрана, днес дойде комисарката ни и понеже бяхме шумна стажантска компания явно, та пи вино с нас и поостана, поговорихме си. Много беше хубаво, ама много.
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #10 -: Юни 30, 2011, 10:10:56 »

Обичам Хърватска!  Wub Освен това отидох с идеята, че пътуването и шрестоят с цял автобус дечурлига ще ми подейства противозачатъчно, хаха  Lol Пък те бяха толкова големи сладури, че чак се разнежих  Razz
Активен

TiNki
Newbie
*

« Отговор #11 -: Юни 30, 2011, 18:41:47 »

Похвалвам се.....ЗАВЪРШИХХХХХХХХ!!!  Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin
Много ми е щастливо....и странно,заради предстоящото ново начало в моя живот. Rolling Eyes
А и ще ми липсват колежките...и университета  Unsure
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #12 -: Юни 30, 2011, 18:51:50 »

Честитооо Smile
Активен

TiNki
Newbie
*

« Отговор #13 -: Юни 30, 2011, 21:07:19 »

Благодаря,Кате  Cheesygrin
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #14 -: Юни 30, 2011, 23:03:38 »

Ох, ох, ох! Изкарахме чудничко рок концертче на открито, с децата, тооолкова беше яко. Много ми е заредено!
Активен

PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #15 -: Юни 30, 2011, 23:21:07 »

Биз и малката ли я водихте на концерт? Не е ли много шумно и претъпкано за нея?! Иначе и аз утре ще ходя на Бела рок фест май беше тук на градския площад  Lol по принцип много рядко слушам такава музика, но на концерт дори такъв малък си е много яко, но Бобо не мисля да го водя с мен, че мисля да разпусна и да пиина биричка  Cheesygrin

Честито Пинки Уинки, много попътен вятър в живота и успехи!  Kiss
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #16 -: Юни 30, 2011, 23:32:11 »

И нея, и нея Smile Гъчкано хич не беше, защото цял ден валя и хората се бяха уплашили, много приятно беше даже. А иначе я бях увила в слинга, а и то не е като на истински концерт все пак, само вибрациите ги усещах по нея. Дарко и него на същата възраст почти го заведох на такова мероприятие, сигурно за това сега трябва по 10 пъти да му повтарям името, докато се обърне Cheesygrin
Активен

PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #17 -: Юни 30, 2011, 23:37:01 »

мен и сега ме е страх Бобо да го водя по такива места на които има толкова хора или пък толкова силна музика, но пък всеки си има усещане. по принцип децата на рокаджии (нали така се казва) ми е правило впечатление, че от доста мънички си ги водят с тях по концерти и разни сбирки без притеснения, в което няма нищо лошо всъщност  Smile
Активен
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #18 -: Юли 01, 2011, 00:21:28 »

И аз съм виждала бебета по стадионите, ама много жестоко ми се струва - то на мен ми прескача сърцето от вибрациите, а бебетата, дето са толкова по-възбудими и особено ако са с по-крехка нервна система, отиде... Като започне да разбира от хубава музика, ще го водя Smile

Биз, и аз много исках да дойда, ама днес вече достатъчно ме валя веднъж, чак гърлото взе да ме дращи, та се отказах. Много ми беше тъпо, че из целия град бяха замислени такива хубави събития през целия ден, а с това време... Исках и сутринта след храненето в 4-5 да ходим на фара да посрещаме изгрева, но явно няма да се получи с тия облаци.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #19 -: Юли 01, 2011, 08:36:44 »

На фара вижда ли се изгрева поне? Че другите на плажа не знам какво посрещат, светлото само Smile
А за шумното - не знам, по истински концерти не сме ги водили, там си е страшно. Иначе то не, че чак толкова сме ги водили, всяко като е било бебе по веднъж и сега Дарко като е голям, ама поне видимо нищо им няма. Дарко миналата година пак след концерта на Силвър, за първи път спа почти цяла вечер спокойно Smile

Но иначе, да, много си ги мъкнем. Мисля, че трябва да съм твърде много изпращяла от нерви, за да реша да отидем сами на почивка, например. Има случаи, в които предпочитам да го оставя баткото, за да ходим на спокойствие, но това е най-вече за обикаляне на магазини, или някое събиране, където ни се остава до късно, а той няма къде да спи. Специално за музикалните неща, ако имаше възможност всеки път да са с нас, всеки път бих ги взимала. Просто иначе са все на затворено и няма как и за това сега ми беше мерак да им хвана някоя изява на живо, за да излезем всички.
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #20 -: Юли 01, 2011, 08:59:18 »

Хваля се, хваля се, хваля се. Най-после след видими мъки и подмотване, скатаване и каквото още се сетите, имам печка, абсорбер и телевизор, които функционират нормално. А за мен като имам печка, имам огнище, ерго - квартирата вече е дом. Здраво похвал!
Активен

Shushi
Newbie
*
Публикации: 339

« Отговор #21 -: Юли 01, 2011, 09:55:32 »

Е голямо посрещане са направили варненци  Sad http://varna.dir.bg/news.php?id=8958621.
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #22 -: Юли 01, 2011, 10:02:20 »

Силно се съмнявам точно на това събитие да са присъствали Бизар и дечковците  Lol
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #23 -: Юли 01, 2011, 10:04:34 »

Хахах Smile
Аз и без това от 4 години го свързвам този ден как срещнах мъжа на живота си ...и неговата съпруга Lol
И как от мерак да го видя, го чаках 3 часа умряла от глад  Cheesygrin
Активен

Shushi
Newbie
*
Публикации: 339

« Отговор #24 -: Юли 01, 2011, 10:29:48 »

ЕЕЕ и Вие! Казах варненци, не конкретни имена Smile Със сигурност по-масово посрещане е било от този тип  Lol Lol.
Готин ден за запознанство Биз Smile))))  Lol
За мен деня е прекрасен защото съм родена на него Smile)
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 207   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: