star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Секс и бременност
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Секс и бременност  (Прочетена 2732 пъти)
nadinka
Newbie
*
Публикации: 89

« -: Юни 20, 2011, 12:02:37 »

Момичета,кажете защо ми се изгуби секс апетита  Lol така да се каже?Не че преди да забременея съм била маниачка,ама сега....изобщо не ми се прави или ми се парви,но адски малко.Толкова много не ми се прави,че моя като приближи леглото да си ляга и тръпки ме побиват  Rolling EyesОпитах да се настроя психически няколко пъти,но....все едно и също.А мъжът ми е толкова нежен и внимателен,че чак ми става гузно.
При самия акт в началото ме боли все едно ми е за първи път,сякъш съм станала много тясна???Но след като продължим много внимателно като,че нещата се оправят.
Отначало мислех че може да навреди нещо,макар че го правим 1 път в седмицата,най-много 2,но засега нищо не се е променило,дали не се филмирам сама?Четох че е нормално да се парви секс след 3-тия месец,дайте някой съвет  Sad
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13815

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #1 -: Юни 20, 2011, 12:36:27 »

Аз също нямах желание за секс докато бях бременна. Но при мен ме отблъскваше и цигарения дим, а той колкото и да беше намалил цигарите, колкото и да се миеше, ми лъхаше нон стоп на цигари. Та само да ме целунеше и предизвикваше позиви за повръщане  Lol Но като цяло нито ми се правеше секс, така че това вашето 1-2 пъти в седмицата си е направо супер. Веднъж в месеца ако ме "навиеше" си беше чудо. Накрая пък съвсем не се давах, че все ми беше неудобно, тромаво и дискомфортно. Апетита обаче си остана намален и след като родих  Rolling Eyes
Активен

nadinka
Newbie
*

« Отговор #2 -: Юни 20, 2011, 12:59:31 »

И мен ме отблъсква миризмата на цигари,а ако е пил нещо,още повече,но вече не ми се гади,не повръщам,като че от самия факт че иска секс ми се догадва  Confused Confused
Не искам да си представям момента,че след като родя това ще продължи.Лъжа ли си,или при всички жени е така???
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7089

« Отговор #3 -: Юни 20, 2011, 13:03:48 »

това е темата на Галето все пак, можеше в някоя от общите теми да пишеш ... Иначе при мен е точно обратното - много повече секс ми се прави от преди, но и да не ми се правеше, не бих се притеснявала чак толкова ..  Rolling Eyes
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #4 -: Юни 20, 2011, 13:11:08 »

Жени много - мнения много  Cheesygrin
На мен лично не ми пречи и сега, че рядко правим секс. Но до толкова се нагодихме, че по едно и също време освирепяваме. Пък и преди не съм била секс маниак, че да изтрещявам заради липсата му.
Ама сега едва ли точно ти се догадва, просто си е нормално. Един нормален симптом за бременността е недоспиването и постоянната умора, а те според мен са достатъчни, за да те откажат от секса  Rolling Eyes
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 12078

« Отговор #5 -: Юни 20, 2011, 13:15:13 »

Да бе, що в тая тема?

Аз по време на бременността не забелязах особена промяна в либидото - искаше ми се както винаги и ми беше много криво в периодите, когато ни беше забранено. Обачееее след като родих... изпари ми се и либидо, и всичко. Изобщо не ми се мисли нито за секс, нито за самоопипване. Отделно се чувствам супер непривлекателна с тия габарити. Добре, че беше мъжът ми да поеме инициатива, за да видя, че след раждане наистина има разлика и сексът е уааау! Като ме пипна и като започна тоя ми ти оргазъм, та край нямаше  Lol Само дето лекарката ми малко се е престарала с шевовете, но нищо. И все пак, и сега като знам, че е върховно като усещане, пак не ми се прави  Unsure
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #6 -: Юни 20, 2011, 13:32:43 »

Ами много точно си го описала. И рядко да правим, усещането е в пъти по-страхотно от преди да родя, а и той отбелязва разликата. Но пак желание нямам, след 2 и половина години. Пък Лор, ти роди преди около 2 месеца, не насилвай нещата. С почивка и отмора нещата ще си дойдат на мястото, сигурна съм.  Smile
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2182

« Отговор #7 -: Юни 20, 2011, 13:36:25 »

На мен и без бременност либидото ми напоследък никакво го няма. Вярно е, че си имаме малко дразги, но като че ли причината се крие другаде. Един път в седмицата си е цял рекорд в този период  Unsure
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4357

« Отговор #8 -: Юни 20, 2011, 13:38:54 »

то си е на периоди.. поне при нас е така.. обаче сега като е хубаво времето, топличко (мразя зимата!).. не мога да се оплача от липса на желание  CheesygrinSmile
Активен

nadinka
Newbie
*

« Отговор #9 -: Юни 20, 2011, 15:01:50 »

И аз съм чувала,че повреме на бременост и/или след раждане усещането било къде,къде по-хубаво.Но в момента както и да ме пипа мъжът ми се чвствам като патладжан,т.е нищо не ми става,все е дно съм фригидна
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6353

« Отговор #10 -: Юни 20, 2011, 15:18:06 »

По време на бременността се променят нивата на хормоните и някои от тях действат точно така- потискат сексуалността, за да си мътиш тихо и кротко. Поне така казва физиологията ми.
В същото време обаче познавам жени, които през бремнността си се побъркваха само при думата секс.
Активен

Моето име е Любов.
nadinka
Newbie
*

« Отговор #11 -: Юни 20, 2011, 15:30:45 »

По време на бременността се променят нивата на хормоните и някои от тях действат точно така- потискат сексуалността, за да си мътиш тихо и кротко. Поне така казва физиологията ми.
В същото време обаче познавам жени, които през бремнността си се побъркваха само при думата секс.

Lol Lol Lol да мътиш,,,,,,,,колко сладко звучи само  Kiss
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7792

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #12 -: Юни 21, 2011, 15:04:20 »

Изобщо не съм регистрирала, че е била в моята тема тая дискусия, ама това ще да е ирония... Аз нямам понижено либидо, повишено ми е даже, което за моето принципно високо либидо е вече една идея преди прекалено. Може и да е от нестинга покрай квартирата, ама днес например ходихме до КАТ и да ви кажа, на косъм бях да свършим един екшън в тамошните тоалетни, едни просторни, чистички... Единственият ми проблем по отношение на секса в момента е, че тук е адска жега и в обедните почивки просто няма време и за секс и за душ, та го жаля, че не е гот да се върнеш на работа веднага...
Активен

Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #13 -: Юни 22, 2011, 05:02:41 »

Aз винаги имам голямо желание за секс Cheesygrin преди бременност, по време и след Cheesygrin Big grin
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: