star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar За пръв път кола маска сама
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: За пръв път кола маска сама  (Прочетена 3586 пъти)
pozii
Newbie
*
Публикации: 6

« -: Юни 19, 2011, 13:42:11 »

Знам, че някои от вас ще казват да ходя на козметик, но ме е адски много срам. Pinch No-no  В града, в който аз живея има само 1 козметик, пък в съседните градове да намеря мисля, че иска малко време. Затова искам поне 1-2 пъти да си направя сама! За пръв път ще си ги махам. Имах още една тема относно този въпрос, но сега е малко по-различен въпросът. Ако има някой козметик в сайта или някой, който знае подробности може ли да сподели :\ Решила съм да не барам никакъв бръснач, защото може да е безболезнено, но се прави много по-често и съм виждала на майка ми как космите и са като бодли  ThumbdownТа въпросът ми е подробности при правенето, може ли да се нараним и дали лентичките на "Veet" ще вършат работа ?
Активен
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #1 -: Юни 19, 2011, 15:40:32 »

Не е нужно да пускаш две теми за едно и също. В другата тема нали ти се обясниха нещата. А за Вийт Thumbdown
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #2 -: Юни 30, 2011, 17:45:47 »

Що бе, какво им е на Veet, окей са.
Активен
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #3 -: Юни 30, 2011, 18:57:59 »

Неудобни са ми и нищо не успявам да махна. То това изобщо важи за всички такива видове.
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #4 -: Юни 30, 2011, 20:47:16 »

Ми то е въпрос на можене, не на лентички. Вийт са си добре, но реално ако ще си прави кола маска сама, 100% няма да успее, да.
Активен
сълчоглед
Newbie
*
Публикации: 44

« Отговор #5 -: Август 18, 2011, 14:23:45 »

За целта си купих от нета комплект за кола маска - нагревател, патрон, лентички и кърпички. Загрях си маската, настаних се удобно с едно огледало, изчистих се отдолу, а отзад милото погала Cheesygrin
Активен

"Силата на жените идва от това, че психологията не може да ги обясни." Оскар Уайлд
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: