star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Кола маска на интимните части
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кола маска на интимните части  (Прочетена 15573 пъти)
pozii
Newbie
*
Публикации: 6

« -: Юни 18, 2011, 10:27:31 »

Начии, за пръв път ще си махам космите по интимната част  Shame На 14 съм и искам да попитам какво ми препоръчвате Smile Подмишниците ги правя с епилатор, а краката си ги направих с кола маска няколко пъти. Майка ми казва, че с епилатор или с кола маска ако правя, доста е боляло, но аз мисля, че е по-добре 2-4 пъти месечно да боли, отколкото 4-5 дни на седмицата да си ги махам с бръснач и отгоре на всичко да ми са като бодли ! Мисля да ги правя с кола маска сама, защото ме е срам от козметиците така да се разкрача и тн. Може ли да ми кажете кое е най-подходящо и дали ако си ги махам с епилатор или кола маска ще излизат по рядко например на 10-12 дни вместо на 3-4 с бръснач ?? Благодаря предварително Smile
Активен
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #1 -: Юни 18, 2011, 10:36:11 »

Аз също от самото начало си ги махам сама с кола маска и определено с времето се разреждат и стават по-лесни за махане.  Smile И поникват по-бавно, отколкото с бръснач. Вече дали да е кола маска или епилатор, аз лично не мога да те посъветвам, понеже на мен с епилатор там не ми понася, но на някои момичета не им се омазва с кола и си се справят чудесно и с епилатор. Можеш да пробваш по двата начина и да прецениш кой ти е по-удобен.  Smile
Активен

pozii
Newbie
*

« Отговор #2 -: Юни 18, 2011, 10:44:31 »

Благодаря за отговора Smile
Активен
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #3 -: Юни 18, 2011, 11:28:06 »

С епилатор ще си абсолютно чиста поне 10 дни и ще си леко набождаща още 10. Така че не е никакъв проблем даго правиш веднъж в месеца след мензис.
Активен

Моето име е Любов.
pozii
Newbie
*

« Отговор #4 -: Юни 18, 2011, 12:05:46 »

И поникват по-бавно, отколкото с бръснач.
А може ли да попитам г/д за колко дни започват да излизат отново Unsure
Активен
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #5 -: Юни 18, 2011, 12:30:08 »

Ами за виси, при мен поне седмица държи. Зависи колко се стараеш, аз много често ги махам 5 за 4  Lol И в такива случаи се случва повече да се късат и да поникват по-рано. Точно както каза Хепи, само веднъж в месеца се скубя там, или максимум два пъти, ако ми се занимава в съвсем ранен стадий да ги махам.  Smile
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #6 -: Юни 18, 2011, 12:57:18 »

Аз не съм сигурна дали ще можеш от първия път да се справиш сама с колата. Дали няма да е по-добре да иде няколко пъти на козметик,той срамът си заминава след първият път.
Аз пък отдолу съм като бойно поле.Кожата ми е цялата в белези от пъпки и подутинки от обърнати косми. Хем съм се мазала с разни кремчета,нищо не помага. И се появяват при всякакъв вид обезкосмяване. В момента хем ги бръсна,хем ги епилирам,тъй като донякъде търпя с епилатор и с кола,но на най-нежната част не мога и минавам с бръснача.
Аз съм питала и преди за тези пъпки и белези,но ако някой е открил някакъв лек,моля да сподели.
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #7 -: Юни 18, 2011, 12:58:59 »

Пийс, аз установявам, че преди да ми дойде ме боли най-малко и тогава успявам и на най-нежните части с епилатора..иначе и аз малко като тебе смесвам като съм в лигав период от месеца, в който ме боли  Big grin
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #8 -: Юни 19, 2011, 10:41:25 »

Аз не си го представям как си епилирате целия триъгълник Blink Cheesygrin
Препоръчвам козметик, който да ти направи коламаската. Не се чекнеш, нама начин да се посииш, бързо е и резултата е невероятен.
А иначе аз преди съм пробвала в нас когато съм била на кола маска и са почвали вече да ми подкарват някакви косми, да ги дръпна с епилатора ама е отвратитело като усещане иначе става, но само трябва да са малък брой косми, защото ако са всички си е болезнено. И при това положение трябва епилиране през няколко дни. Досадно
Активен
Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #9 -: Юни 19, 2011, 16:52:05 »

Абе и аз не си го представях, ама откакто съм в английско .. тва ми е варианта в общи линии ..само че си правя много почивки  Cheesygrin И епилацията на триъгълника ми отнема доста време.. то напоследък май краката са ми по-неприятни за епилация от триъгълник  Rolling Eyes Много се изнервям като дойде време за тях..а мишниците не ги усещам изобщо  Smile
Активен

pozii
Newbie
*

« Отговор #10 -: Юни 20, 2011, 10:49:58 »

Днес си направих почти на половината, но с някъкви лентички, а не точно кола маска.[то си е подобно де] Не знам как се казват лентичките, защото майка ми ги използваше за мустаците  Cheesygrin Но ги маха много добре. След това за да се махне онова розавото мажа мъничко олио изплаквам и готово. Дали го правя правилно  Confused Че не съм сигурна.  Cheesygrin
Активен
nadinka
Newbie
*
Публикации: 89

« Отговор #11 -: Юни 20, 2011, 11:45:56 »

здравейте,аз от самото начало направих грешката да се бръсна,защото преди 10 години кола маската беше нещо като табу сред моето поколение??? и аз незнам защо,но всички се бръснехме.
преди 3 години една приятелка ме нави,така да се каже и отидох на кола маска на триъгълника,признавам си че беше доста болезнено като за първи път,а и ги бях щавила доста.после всеки следващ път ме болеше все по-малко,а аз оставах все по-доволна.дори и сега когато съм бременна си ходя на кола маска на всякъде(крака,мишници,триъгълник).
бих препоръчала кола маската на всяко момиче,а срамът от козметичката го преодолях след 2-рия път,все пак и тя е жена,а на ден минават 10-20 като мен,затова,че даже сиг не й прави впечатление триъгълник ли е,мишници ли са  Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin
епилатора също е подходящо средство,зависи от нуждите на жената,мен лично ме боли повече с епилатор,отколкото с кола,но различни хора-различни идеали  Smile
периода през който си правя кола маска е 1 месец,или както казавам аз-от цикъл,на цикъл.разбира се като ми се появи някой косъм на краката включвам епилатора.а ефекта от кола маска и епилатор е почти еднакъв за разтежа на космите,това разбирасе зависи и от организма на всяка жена,при някой растът по-бързо,при други не,както е с косата,нали  Rolling Eyes
дано съм била полезна  Kiss
Активен

сълчоглед
Newbie
*
Публикации: 44

« Отговор #12 -: Август 18, 2011, 14:28:16 »

Начии, за пръв път ще си махам космите по интимната част  Shame На 14 съм и искам да попитам какво ми препоръчвате Smile ...Мисля да ги правя с кола маска сама, защото ме е срам от козметиците така да се разкрача и тн.

Дали на козметик ще се разчекна или на магарето, същата работа.
Аз лично препоръчвам кола маска. По-доволна съм от ефекта, пък и от епилатора (който в момента стои като музеен експонат) се обривам. Триъгълника само с колата. Джаста-праста и съм като бебе  Cheesygrin
Активен

"Силата на жените идва от това, че психологията не може да ги обясни." Оскар Уайлд
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: