star chick-chat.org star Свободна зона star Всякакви въпроси, отговори и полезнотийки star Най-накрая намалиха роуминга
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Най-накрая намалиха роуминга  (Прочетена 16604 пъти)
Belladonna
Newbie
*
Публикации: 98

ludetina

« -: Юни 14, 2011, 17:57:25 »

Е айде да ни е честит на тез, които шъ пътуваме зад граница  Smile Найсе Мтелци се сетиха да намалят цените на роуминга, алилуя Lol И ние да се почустваме бели хора, европейци, че ми писна отвсякъде да ни цакат и бъзикат с високи тарифи ... Убавинята е че намаляват и разговорите на 0,59 стинки на минута и нета в роуминг на половина плюс 3 бонусни минути...
Активен

lud umora nema, samo se poti Smile
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #1 -: Юни 14, 2011, 19:39:48 »

Ee, хвала! Cheesygrin
Активен
Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #2 -: Юни 14, 2011, 19:45:15 »

Това откога влиза в сила ?
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15607

« Отговор #3 -: Юни 14, 2011, 21:14:31 »

1. Vsiaka godina po tova vreme mtel namaliava roaminga, izprevarvaiki evro regulatsiata na tsenite I samoreguliraiki se po tozi nachin Smile
2. V sila e ot utre, 15ti June.
Активен

Tatty Teddy
Newbie
*

« Отговор #4 -: Юни 14, 2011, 21:17:39 »

Жалко, че утре се прибирам  Cheesygrin
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #5 -: Юни 14, 2011, 22:37:43 »

Стой още един ден да се възползваш Cheesygrin
Активен
Tatty Teddy
Newbie
*

« Отговор #6 -: Юни 14, 2011, 23:00:29 »

Хаха, Алинче, май предпочитам да се прибера и да си говоря напълно безплатно очи в очи  Razz
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #7 -: Юни 15, 2011, 10:50:22 »

Къде видяхте новите тарифи, че в сайта са си старите?!
Активен

Моето име е Любов.
alin
Newbie
*

« Отговор #8 -: Юни 15, 2011, 11:07:36 »

Хаха, Алинче, май предпочитам да се прибера и да си говоря напълно безплатно очи в очи  Razz
Правилно Cheesygrin
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #9 -: Юни 15, 2011, 13:57:38 »

http://www.mtel.bg/mobiltel/press.php?id=938

http://www.mtel.bg/private-3-for-free/index.php
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #10 -: Юни 15, 2011, 14:51:54 »

Много добре. Сега да се надяваме и другите да последват Мтел.
Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 16505

A believer

« Отговор #11 -: Юни 15, 2011, 17:46:34 »

йей, мъжът точно днес замина за лондон Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #12 -: Юни 15, 2011, 18:17:16 »

Трябва да си активира услугата, ути!

А това с трите минути е само ако сте говори 3 последователни, нали? Не ако си говорил 2, затворил си и после още 1 Smile
Активен

Моето име е Любов.
utopia
Newbie
*
Публикации: 16505

A believer

« Отговор #13 -: Юни 15, 2011, 19:45:03 »

Ама има ли значение на какъв план сме? И двамата ли трябва да пратим смс? И безплатно ли е това? Сори, ма нямам мозък тая вечер да мисля ;/
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #14 -: Юни 15, 2011, 20:13:03 »

Погледни тук плановете, праща смс той. Ако го иска това с трите мин. активирането е безплатно, но на мен ми казаха, че влиза в сила след 24 часа.

Освен това ако е на юротариф му е 30 и няколко стотински като му се обаждаш, което е нищо. Мене в Турция ме посякоха, защото имах имен ден тогава, а там е 1,70 някъде минута входящо.
Активен

Моето име е Любов.
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #15 -: Юни 16, 2011, 16:11:14 »

Ама входящо и изходящо са на една цена, така ли?
Активен
Belladonna
Newbie
*

ludetina

« Отговор #16 -: Юни 16, 2011, 17:35:50 »

аз вече се ъпдейтвам от новините на сайта им. Верно са на куцо место най-накрая в десно с падащо меню и дребни буквици, ама поне пък сега са активни в намаленията и следя да не изпусна нещо Cheesygrin
Активен

Belladonna
Newbie
*

ludetina

« Отговор #17 -: Юни 16, 2011, 17:38:56 »

Погледни тук плановете, праща смс той. Ако го иска това с трите мин. активирането е безплатно, но на мен ми казаха, че влиза в сила след 24 часа.

Освен това ако е на юротариф му е 30 и няколко стотински като му се обаждаш, което е нищо. Мене в Турция ме посякоха, защото имах имен ден тогава, а там е 1,70 някъде минута входящо.

Посякли са те щот Турция не е още в ЕС и евротарифите не важат май за там. Мен в Египет ме посякоха, в другите континенти извън Европа е страшна резачка
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #18 -: Юни 17, 2011, 09:48:14 »

От тарифите и аз като бях в турция се облещих. Големи са говеда значи, като не е в ЕС държавати и айдееее 2 лв на минута.
Активен
cveti
Newbie
*
Публикации: 54

« Отговор #19 -: Юни 17, 2011, 13:39:29 »

Верно, цанят те повече, ако не си в страна от ЕС дано и там понамялат цените, че да джиткаме повече с роуминг. Ама сега и на това трябва да сме доволни поне че ги намалиха за Европа, че и тук си бяха височки цените.
Активен
Belladonna
Newbie
*

ludetina

« Отговор #20 -: Юни 20, 2011, 16:31:56 »

Ама входящо и изходящо са на една цена, така ли?

Мисля, че за държави от ЕС са еднакви. Но да не излъжа някой, по-добре провери сама
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #21 -: Юни 24, 2011, 11:51:37 »

Току що получих СМС от Глобул, че от 1 юли цените на роуминга в ЕС са за изходящ разговор 0,822лв, входящ 0,258 лв за минута с ДДС.
Активен
peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #22 -: Юни 24, 2011, 23:40:56 »

Браво,Глобул,свалили са 10 стотинки. Аз на СМС-и и скайпове го карам вече към България,заеби тоя роуминг.Или далаверна,чужбинска карта.
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

cveti
Newbie
*

« Отговор #23 -: Юли 01, 2011, 17:34:53 »

Вярно да, има вариант за чужбинска карта, но някои ще предпочетат роуминг, мисля че сега с намаленията хората ще могат да си го позволят да се чуват за по 2-3 минутки с близките, дай боже намаления и на роуминга в страните извън ЕС...
Активен
Belladonna
Newbie
*

ludetina

« Отговор #24 -: Юли 12, 2011, 13:46:47 »

Тия от мтел са свалили и роуминга в САЩ ...
Активен

cveti
Newbie
*

« Отговор #25 -: Юли 12, 2011, 14:22:55 »

Сетиха се  и така трябва, света не е само Европа...
Активен
Nakom
Newbie
*
Публикации: 2528

« Отговор #26 -: Юли 12, 2011, 22:47:43 »

Да го свалят от майка си мераклиите ментел.За 25 кинта на месец, 300 минути към навсякъде от тях 60 - в роуминг.
Станаха 5 години от както им казах че ще ги запаля и ги запалих, и още ме е яд че съм нямал случай пак да ги запаля.
Активен
cveti
Newbie
*

« Отговор #27 -: Юли 25, 2011, 15:07:07 »

нормално е да има недоволни, но още по-нормално е да се направи нещо, така че недоволството да намалее.
Активен
Nakom
Newbie
*

« Отговор #28 -: Юли 25, 2011, 15:32:04 »

Както  се случва, в ядът си не съм се изразил добре.Гореописаната тарифа, е на конкурентен оператор.След няколко дни ще я ползвам.Подчертавам, че до ден днешен Мтел експлоатират "голямото" си покритие, и предлагат само тарифи, валидни в тяхната мрежа сякаш светът продължава да се върти около кирливата им червена буква.Другите оператори отдавна пуснаха "шарени" тарифи, с много минути на към всякъде.

Ето затова , ми е чудно че някой посреща подобни "събития" с въодушевление.
Активен
Belladonna
Newbie
*

ludetina

« Отговор #29 -: Юли 28, 2011, 17:41:12 »

Както  се случва, в ядът си не съм се изразил добре.Гореописаната тарифа, е на конкурентен оператор.След няколко дни ще я ползвам.Подчертавам, че до ден днешен Мтел експлоатират "голямото" си покритие, и предлагат само тарифи, валидни в тяхната мрежа сякаш светът продължава да се върти около кирливата им червена буква.Другите оператори отдавна пуснаха "шарени" тарифи, с много минути на към всякъде.
Ето затова , ми е чудно че някой посреща подобни "събития" с въодушевление.

Nakom, разбирам недоволството ти много добре, защото и аз съм потребител в БГ и съответно потърпевш от всички фирмици, дет се опитват да ни изцедят и последните парици и силици. Аабонат съм и на Глобул и на Мтел почти от самото създаване и на двата оператора... В началото тръгнах с еднакви планове, после си смених плана на мтел с по-нисък и ако ти кажа, че в момента те ме цакат по-малко, не знам дали ше ми поверваш... Ако ти кажа, че два пъти се опитвам да си сменя плана в Глобул, да мина на план, който позволява безплатни минути към други мрежи, и те не ми позволяват, докато изтечел договора, да не говорим, че опитите ми да прекратя договор претърпяха неуспех. И сега кретам и с двата. Сметките към Глобул винаги кръжат около 40, а на мтел 20-30. Та тва, което искам да ти кажа, е че и другите цакат и надцакват, но го правят по-елегантно и така че да не се усетиш. И понеже всички погледи в момента са вперени у мтелу, глобул използват момента да си цанят с по стотинка, лев, и не ти говоря само за роуминг, а изобщо... предполагам че и измекярите от вива прават същото, тея ми паднаха в очите с телефонните измами на пенсииите...
Активен

mi6lence
Newbie
*
Публикации: 549

« Отговор #30 -: Юли 28, 2011, 22:56:37 »

Цените за ЕС са намалени - да, но за сметка на това Балканските страни, цените са ужасни...За Македония минутата е 6 лв.  Shocked
Активен

Nakom
Newbie
*

« Отговор #31 -: Юли 29, 2011, 11:45:25 »

Belladonna - Всички цакат.И няма нито повече,нито по-малко виновен.Всичките са си крадци, правят го напълно съзнателно, с ясната идея че 10 стотинки натресени на 1 млн карти са 10 млн стотинки или 1 млн кинта от въздуха.Само дето отдавна са минали от 10 стотинки на около 10 лв.И всичките имат мазни усмивки на лицата на служителите си и предварително обмислени извинения.

Причини да съм бесен на мтел - преди години, с приятелката ми си взехме карти от голяма бизнес група, с много преференциални условия и бла бла глупости.Картите бяха от работата на баща ми, предупредиха ме че няма мърдане - взема ли ги - мълча и плащам и толкова.Заради мен , цяла компания няма да прави панаири, особено за сим-карти по вторият начин.Взех ги тия сим карти.
След 1 година на някакви безумни сметки "преференциални", без никаква логика, с някакви ненормални надцаквания и хилещи се капути по т.нар "Бизнес центрове", ушите ми хванаха мазоли от "подайте оплакване" и тия карти отидоха в джоба за монети на портфейлите ни, и всеки месец получавах 20-24-28 лева сметка.Това на карта, която не е виждала телефон.Взех си карти на глобул от новата ми работа и се родих.Междувременно си плащах, реших да не правя скандали, да си изтърпя и толкова.
Мина годината, излязох от групата, смених тарифите.И става следният фокус - с приятелката ми си говорим само двамата по тези сим карти.Аз имам и служебна, от която се сцепвам да говоря.На служебната сметка -40 лв, на мобилтелската - 65.Звъннах, направих скандал, казах им че ще ги запаля.Те пък щели да ме съдят.Добре.

Това е личният ми мотив.

Нововъведения в мотивационната ми схема.

Случай 1.
Наскоро един приятел, ми звъни и ми иска 960 лева назаем.Една вечер, късно-късно пуснал 60 смс-а по 15 лева всеки към себе си.Затова имал 960 лева сметка.Разбира се, Мтел му заблокирали каквото имали да блокират, и искат първо да си плати, пък после да оправят каквото имат за оправяне.
Случай 2.
Средно голяма фирма на мои приятели, с много карти откриват едни 60-70 лева.След дълги скандали, накрая от офиса си признават за "грешка" и коригират сумата.
Да, ама моите хора не са балами и започнали да следят телефоните.Излезли чудесии.Имало приспадане на сметки, извинения.

Та за Мтел - този оператор допуска "грешки" много често.Не че другите са цвете- напротив.
Личните ми наблюдения, ме водят до извода че има следене кой колко и как говори,  и съставяне на профили на говорене.И надчукванията на сметка са според профила - отговаря на такива и такива изисквания, може да му се качи такъв и такъв процент.

Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13204

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #32 -: Юли 29, 2011, 12:10:35 »

Абе сигурно всички са "цветя за мирисане", ама за Мтел най- ми се говори, понеже всички в обкръжението ми пропищяха. И аз имах някакви 2ст интернет на ултра смотан телефон, който едва ли някога е чувал за подобни екстри. А нагло ми заявиха, ако държа на 2-те си стотинки, да подам жалба среу тях. Много кофти се почувствах, направо си те унижават и те карат да се чувстваш тъпо, защото си се заинтересовал къде са си ги навряли стотинките.
Майка ми редовно има начислени разни стотинки на ДОМАШНИЯ телефон. Пак са 1-2 ст, как да се жалваш.
Наскоро четох във "фен" страницата на Мтел във ФБ, как някакъв си заключил ГСМ-а в сейф пред нотариус, единична му била сим картата, без дубликат...но те пак му пращали симпатични сметки...не говорим за месечната такса  Rolling Eyes Не знам митове ли са, но защо пък и да не е истина.
Ама ако не е Мтел, кой друг да е  Razz
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4117

« Отговор #33 -: Юли 29, 2011, 20:29:59 »

аз на личния телефон нямам проблем.. имам една карта с много минути, дето последния месец е със сметка от 450лв, като първо ми я бяха спряли на 100..казах да я вдигнат на 150, спряха я на 250.. и така си стигна до 300+ и с такси и ддс съм от скромната сума от 450лв сметка. в началото на годината, в рамките на 1 седмица ми бяха излезли сметки (имам няколко карти на мое име) за ~1000лв, без смс за предупреждаване без нищо - спряха ми всички карти..един лооп бях взела, дето ходих да го спра в офис - след 3 месеца, номера си беше още активен.. какво да ходиш да спориш.. те служителите в центровете не са виновни, а съм имала случаи, в които съм висяла към 40 минути да чакам да ми вдигне оператор..
е сега тази с голямата сметка стои спряна и след месец я клъцвам..че нещо не ми излизат едни 200лв сметка..ама иди доказвай, че не са изговорени.. от глобул пък случайно намерихме едни смс-и във фактурата до +98 (даже не знам коя държава е това).. ама.. какво да се опалквам - ходя с 3 телефона за да звъня от мтел на мтел, глобул на глобул и т.н.. то иначе не става..
Активен

Nakom
Newbie
*

« Отговор #34 -: Юли 29, 2011, 20:44:48 »

Кате, ти си перфектен клиент.И аз да съм мобилен оператор - и аз ще те овърчарджна  Cheesygrin
Вземи си минути.Един приятел така направи - отиде и каза - искам минути.Ама така, ама инак - не.Каза - искам1000 минути, кажете колко струват и не ме занимавайте повече.И тадъннн, стана.

Активен
kateto
Newbie
*

« Отговор #35 -: Юли 29, 2011, 22:42:46 »

хаха и аз имах минутиии, ама ги задминах.. около 5 пъти ;) затуй ходя като телефонна централа Smile пак с минути Smile
Активен

Nakom
Newbie
*

« Отговор #36 -: Юли 30, 2011, 07:13:44 »

Това жена и тилифон - страшна работа  Lol
Активен
kateto
Newbie
*

« Отговор #37 -: Юли 30, 2011, 10:21:16 »

Lol Lol Lol
Активен

cveti
Newbie
*

« Отговор #38 -: Август 02, 2011, 11:06:07 »

Верно си е жените захапим ли телефоните нема пущане, затуй нека продължават да смъкват цените, както казва един пич нека говорят- пък да свалят цените...
Активен
Belladonna
Newbie
*

ludetina

« Отговор #39 -: Август 09, 2011, 16:14:43 »

е с
Активен

Belladonna
Newbie
*

ludetina

« Отговор #40 -: Август 09, 2011, 16:24:04 »

Belladonna - Всички цакат.И няма нито повече,нито по-малко виновен.Всичките са си крадци, правят го напълно съзнателно, с ясната идея че 10 стотинки натресени на 1 млн карти са 10 млн стотинки или 1 млн кинта от въздуха.Само дето отдавна са минали от 10 стотинки на около 10 лв.И всичките имат мазни усмивки на лицата на служителите си и предварително обмислени извинения.

Причини да съм бесен на мтел - преди години, с приятелката ми си взехме карти от голяма бизнес група, с много преференциални условия и бла бла глупости.Картите бяха от работата на баща ми, предупредиха ме че няма мърдане - взема ли ги - мълча и плащам и толкова.Заради мен , цяла компания няма да прави панаири, особено за сим-карти по вторият начин.Взех ги тия сим карти.
След 1 година на някакви безумни сметки "преференциални", без никаква логика, с някакви ненормални надцаквания и хилещи се капути по т.нар "Бизнес центрове", ушите ми хванаха мазоли от "подайте оплакване" и тия карти отидоха в джоба за монети на портфейлите ни, и всеки месец получавах 20-24-28 лева сметка.Това на карта, която не е виждала телефон.Взех си карти на глобул от новата ми работа и се родих.Междувременно си плащах, реших да не правя скандали, да си изтърпя и толкова.
Мина годината, излязох от групата, смених тарифите.И става следният фокус - с приятелката ми си говорим само двамата по тези сим карти.Аз имам и служебна, от която се сцепвам да говоря.На служебната сметка -40 лв, на мобилтелската - 65.Звъннах, направих скандал, казах им че ще ги запаля.Те пък щели да ме съдят.Добре.

Това е личният ми мотив.

Нововъведения в мотивационната ми схема.

Случай 1.
Наскоро един приятел, ми звъни и ми иска 960 лева назаем.Една вечер, късно-късно пуснал 60 смс-а по 15 лева всеки към себе си.Затова имал 960 лева сметка.Разбира се, Мтел му заблокирали каквото имали да блокират, и искат първо да си плати, пък после да оправят каквото имат за оправяне.
Случай 2.
Средно голяма фирма на мои приятели, с много карти откриват едни 60-70 лева.След дълги скандали, накрая от офиса си признават за "грешка" и коригират сумата.
Да, ама моите хора не са балами и започнали да следят телефоните.Излезли чудесии.Имало приспадане на сметки, извинения.

Та за Мтел - този оператор допуска "грешки" много често.Не че другите са цвете- напротив.
Личните ми наблюдения, ме водят до извода че има следене кой колко и как говори,  и съставяне на профили на говорене.И надчукванията на сметка са според профила - отговаря на такива и такива изисквания, може да му се качи такъв и такъв процент.

Наком, разбирам добре съображенията ти. Мисля, че може би няма непотърпевш българин от операторите, кой повече, кой по-малко, въпроса е да си намериш точния план, който те устройва като екстри и като пари. Това, че ти съставят някъв приблизителен профил на потребление, май е верно. Аз при Глобул не падам под 40 кинта всеки месец при такса 16 и група от 12 души и сума ти беплатни мин към тях, които със сигурност не изговарям. Последната с-ка ми беше 35, миналия месец беше 40 и пуснах жалба, която не одобриха и сега са намалили с 5лв уж да ми замажат очите, ама не ми се разправяше вече с жалби, щото и Божков си затваря очите и да пратя жалба до него, нема да има ефект, а тъпото е че кат не си платиш ти спират телефона...Супер наглии и тъпнята е, че не можеш да докажеш, че те цакат.

са най-новото от 2012 щели да намаляват цените за разговори между различните оператори, Нели Круз пропищяла и Божков най-накрая клекнал, дай боже да ги намалят, защото говорим с 2 цента повече от останалите Европейски страни...
Активен

Nakom
Newbie
*

« Отговор #41 -: Август 09, 2011, 22:34:58 »

Колкото повече ги свалят, толкова повече ще режат.Големите компании са се разположили върху един бюджет, и започнат ли да им го дърпат - започват да плачат като малки деца и панически търсят от къде да запълнят празнотите.Преди влачеха страшни манги от роуминга, сега вече - нъцки.Сега започват да ги гонят и за другото, а те пък ще гонят нас.

Добре че сложиха тоя  швабски  позьор да управлява Мтел, направо ги разсипа за една година.Виваком и Глобул паметна плоча трябва да му сложат на Кукуш 1
Активен
cveti
Newbie
*

« Отговор #42 -: Август 10, 2011, 12:01:36 »

ето защо като има нещо изгодно ще трябва да се възползваме, умният няма да се даде да го прецакат, истината е че тез от мтел  поне си направиха устите  за жалби и отстъпки,  докато другите си траят и май само гледат да те резнат...
Активен
cveti
Newbie
*

« Отговор #43 -: Август 25, 2011, 10:41:03 »

някои оператори наистина се опитват да те прецакат, хайде сега да поразмишляваме върху това как може служител да злоупотребява с лични данни, попаднах на една статия и чета че вивакомски служител е злоупотребил с личните данни на клиент и фалшифицирал подписа му за договор за ползване на мобилна услуга,  питам се как ли  щях да се почувствам, ако бях на мястото на този човек, къде и в кой век живеем, от всичко най-мразя някой да ми действа зад гърба, това просто може да ме вбеси...
« Последна редакция: Август 25, 2011, 10:53:22 от cveti » Активен
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #44 -: Септември 13, 2011, 21:24:44 »

Супер мега бясна съм след като имам сметка от 110 лв при лимит 90. Лимитът ми бе 70, но получих смс, че ще ми спрат изходящите и помолих приятел да внесе 20, за да стане 90. Получих смс, че е увеличен на 90. Като направих 75% от 90 ми пратиха предупредителен смс, че ще ми спрат изходящите. Добре, как аджеба съм се обаждала като се прибрах в БГ???? КАК като съм била нат лимита? Защо не е спрян? Аз там ще треперя и ще се чудя как да се оправя, за да не остана без тел, защото майка ми беше в населено място без Ментелски офис и накрая цак 110. 
Имам роуминг разговори с неизвестен за мен телефон. А много добре знам, че в този месец съм говорила само с майка ми, дядо ми и гаджето, защото бях в чужбина.

Още не съм разгледала фактурите, но като ги разпечатам ще бесня на воля, обещавам!
Активен

Моето име е Любов.
alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #45 -: Септември 13, 2011, 22:14:01 »

Абсолютно същият случай съм, Хепи. Със 70 лв. лимит помолих да го увеличат на 90 и накрая платих 115 лв. сметка. Още не съм си разгледала фактурата, защото пристига на нашите на адреса, но бях като гръмната от факта, че тяхното своеволие ми поизтъни джоба този месец.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13204

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #46 -: Септември 14, 2011, 08:21:50 »

А лимитът с или без ДДС е? Защото на 90 лв, горе долу сто и нещо излиза общата сума с ДДС  Rolling Eyes Може да е трик, за да ви заблудят и да плащате повече накрая.  Rolling Eyes
Активен

Nakom
Newbie
*

« Отговор #47 -: Септември 14, 2011, 10:09:46 »

Не горе долу, а излиза 108.Което не  е далече от 115, но принципно са длъжни да дават цялата сума за краен потребител с вкл. ДДС, и 1 лев да е отгоре - това е над платеният лимит.Обясненията са много интересни - "тоя дето ви следеше лимита беше до тоалетна и ви изпусна" е едно напълно нормално и приемливо.Има само един начин за разправа с тия тъпаци, панаири в офисите им докато мърдат, но не празни крясъци а  насочени правилни обвинения пред тълпа от задържани клиенти, които на излизане от техните "бизнес центрове" да посетят офисите на конкурентите им.

Ем тел, ем бодлива, ем крадлива Smile.

Като се заприказвахме за крадливи оператори, забравих да спомена любимият им номер с чужбина.Ако в България трябва да доказваш че не си говорил с тоя номер, и това е напълно възможно с разпечатки от конкурентния оператор, който ще ти ги даде за да ти "помогне", то с чужбински оператор мърдане няма - ходи взимай разпечатки ако си нямаш работа.И това - за да ти възстановят 30-40 лв.От Москва платих една чудна сметка, за 5.45 лв. без ДДС за 1 секунда разговор.
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #48 -: Септември 14, 2011, 17:02:47 »

Хепи и Алексия, пуснах ви лични Wink
Активен

Nakom
Newbie
*

« Отговор #49 -: Септември 14, 2011, 17:38:08 »

Благодаря че уведоми всички ни.Инак те нямаше да забележат  Cheesygrin
Много лично го приемаш, аз не нападам мтел защото ти работиш в него.
Активен
HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #50 -: Септември 14, 2011, 17:54:09 »

Сега сядам лист по лист да си разгледам фактурите и ще пиша жалба, но този път до комисия за регулиране на съобщенията, не до Мтел. Днеска минах покрай един офис и бях на ръба да влезна да си платя сметките, ама като се сетих така побеснях, че реших, че няма смисъл да го отнесе някой служител, който няма нищо общо.

Вече сериозно започвам да мисля дали да не мина на друг, но всичките ми колеги до един са на ЛООП като мен....и дефакто няма да спечеля нищо.
« Последна редакция: Септември 14, 2011, 17:59:01 от HappyHeart » Активен

Моето име е Любов.
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #51 -: Септември 14, 2011, 19:47:28 »

Добре, Хепи, какво мислиш, че ще направи КРС? Не те спирам - пиши, ако ще ти олекне. Разбирам гнева ти.
Прати ми оплакването си, ще проверя случая. Ако обаче са реално изговорени разговорите ти, няма как да ти помогна.
Съжалявам, че не мога да направя повече.
Активен

HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #52 -: Септември 14, 2011, 20:17:31 »

Ама чакай малко, аз не искам нищо от теб конкретно, за да ми се извиняваш Surprised
Активен

Моето име е Любов.
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #53 -: Септември 15, 2011, 10:45:26 »

Аз не казвам, че искаш, предлагам да ти помогна в рамките на възможностите ми. Постъпи както смяташ за редно.
Активен

Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: