star chick-chat.org star Свободна зона star Музика, филми и развлечения star Препоръчайте интернет
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Препоръчайте интернет  (Прочетена 11132 пъти)
cveti
Newbie
*
Публикации: 54

« -: Юни 07, 2011, 14:53:13 »

Здравейте! Поставям нова тема, защото съвсем скоро ни изтича договора с интернет доставчика и се замисляме да го сменим. Давайте препоръки за оферти, пакети и т.н. Smile
Активен
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #1 -: Юни 07, 2011, 15:00:37 »

Град?
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15126

« Отговор #2 -: Юни 07, 2011, 15:14:41 »

E, София естествено Cheesygrin
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #3 -: Юни 07, 2011, 15:19:43 »

Аз съм доволна от Кузелнет за Дружба говоря.
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15608

« Отговор #4 -: Юни 07, 2011, 15:30:02 »

Нашите са на Спектрум в Лозенец и са много доволни. В комплект с телевизията.
Активен

Nakom
Newbie
*
Публикации: 2528

« Отговор #5 -: Юни 07, 2011, 15:50:08 »

Изобщо не става въпрос за доставчик избиран по име.
Критерият ти може да е следният - взимаш някой, който може да зяпа кабели ако ти не можеш.И гледаш, кой от кабелите които ти влизат във входа, минава под земята за да стигне до доставчика.Ако виси между блоковете омотан около някой гръмоотвод - чакай проблеми.Също така, кой офис на доставчик е по-близо до блока ти, и респективно - дали имат денонощна поддръжка.Накратко - гледаш инфраструктурата по която ще стига сигнала до теб, за да има минимални проблеми.И отзивите на съседите.
Това с "от еди кой си съм много доволна" важи за точно определен район-доставчик.
Активен
Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #6 -: Юни 07, 2011, 16:05:05 »

За ж.к Надежда - UNEX. Иначе, погледни мнението на Наком по-горе
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Liliq
Newbie
*
Публикации: 539

« Отговор #7 -: Юни 07, 2011, 16:39:41 »

На Megalan сме вкъщи - нямам оплаквания.
Всъщност имам един въпрос, не ми се отваря отделна тема. Когато тегля филми, връзката често ми разкача. Това от рутера ли е? Ето този е-D-link.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #8 -: Юни 07, 2011, 17:42:54 »

Zashto ne pitash vuv foruma na Megalan, tam sa mnogo ljubezni I sus sigurnost shte ti dadat kompetentno mnenie!
Активен

Liliq
Newbie
*
Публикации: 539

« Отговор #9 -: Юни 07, 2011, 17:51:09 »

Вярно, не се бях сетила. Благодаря ти.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15126

« Отговор #10 -: Юни 07, 2011, 17:52:07 »

На Megalan сме вкъщи - нямам оплаквания.
Всъщност имам един въпрос, не ми се отваря отделна тема. Когато тегля филми, връзката често ми разкача. Това от рутера ли е? Ето този е-D-link.

Пробвай да ограничиш ъплоуда.
Активен

cveti
Newbie
*

« Отговор #11 -: Юни 14, 2011, 13:56:28 »

Sorry, търсим интернет за София, давайте препоръки може и да е нещо комбинирано, знам ли интернет с тв, или с други  екстри.
Активен
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #12 -: Юни 14, 2011, 15:15:43 »

Аз съм на бгмрежа и откакто им оправиха кабелите и не висят между блоковете, а са подземни нямам ядове, а цените са доста ниски Smile
Активен

Моето име е Любов.
cveti
Newbie
*

« Отговор #13 -: Юни 15, 2011, 11:23:05 »

HappyHeart, колко плащащ на месец и само интернет ли ползваш? Струва ми се, че е по-изгодно интернета да се комбинира с нещо. Питам и разпитвам, че ми се иска да си избера по-изгодна оферта.
Активен
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #14 -: Юни 15, 2011, 20:15:30 »

В сайта им пише 18, ама аз плащам 15 не знам как става. може би не плащам ДДС, защото не ми дават касова, а някаква измислена квитанция.

http://www.bgmreja.com/price.php
Активен

Моето име е Любов.
cveti
Newbie
*

« Отговор #15 -: Юни 16, 2011, 13:55:53 »

Ще погледна и аз да видя.Но все пак значи си на далавера, но като чели везната при мен  клони да си взема някой комбиниран пакет.Продължам с търсенето предлагайте и вие. Smile
Активен
Belladonna
Newbie
*
Публикации: 98

ludetina

« Отговор #16 -: Юни 16, 2011, 17:55:00 »

Комбинирани пакети май повечето фирми вече предлагат. От мъжоо знам, че Мегалан и Нет1 са едни от най-добрите варианти. Булсатком са добри за ТВ, но нета им не е много добър. Мегалан в момента имат една доста изгодна комбинирана оферта Нет, ТВ, Мобилен план за 12,45 лв на месец. Намалението не е за цяла година естествено, примоцията май е за първите 3 месеца, а после минава на 20 кинта. Но пак е добре за комбиниран пакет. Нет1 също имат добри пакети, те също в момента май имат за 20 кинта промо пакет, само че нямат толкова голям обхват, колкото Мегалан, защото са сравнително нови от 2-3 г. В кой кв каза, че си?
Активен

lud umora nema, samo se poti Smile
cveti
Newbie
*

« Отговор #17 -: Юни 17, 2011, 11:57:10 »

В Дианабад съм засега, мерси за инфото, така като гледам тва на Мегалан си е доста изгодна оферта, сиреч 3 в1 на таз цена, ще помисля. Smile
Активен
Belladonna
Newbie
*

ludetina

« Отговор #18 -: Юли 12, 2011, 14:02:38 »

Мегалан отново цепят... Пуснали са неква услуга Домашна видеотека за тези, които имат ТВ към тях. От дистанционното можеш да си поръчваш нови филми, звучи доста удобно за мързеливци кат мен дето обичат да гледат филми по пижама и да плюскат пред ТВ ...  Stuart
Активен

Nakom
Newbie
*

« Отговор #19 -: Юли 12, 2011, 15:46:20 »

"Нови" филми
Активен
cveti
Newbie
*

« Отговор #20 -: Юли 13, 2011, 10:55:14 »

а плаща ли се нещо допълнително за да си поръчаш филм?  иначе офертата си я бива, освен сайтовете за теглене на филми си има още една опция
Активен
Belladonna
Newbie
*

ludetina

« Отговор #21 -: Юли 27, 2011, 18:14:52 »

безплатно е за клиенти, но не знам до кога е безплатния период  Wink
Активен

cveti
Newbie
*

« Отговор #22 -: Юли 28, 2011, 11:41:34 »

e, не може да трае вечно, но все пак има free период, което си е някво бонусче към услугата.
Активен
Belladonna
Newbie
*

ludetina

« Отговор #23 -: Юли 28, 2011, 17:29:45 »

e, не може да трае вечно, но все пак има free период, което си е някво бонусче към услугата.

знаеш ли до кога беше безплатния период, че ме мързи сега да ровя и да се дзверя в техния сайт  Confused  Rolling Eyes
Активен

cveti
Newbie
*

« Отговор #24 -: Август 02, 2011, 10:36:10 »

трябва да проверя да не взема да те излъжа без да искам, за три ли ,за шест месеца ли беше тоя гратисен период .
Активен
cveti
Newbie
*

« Отговор #25 -: Август 08, 2011, 11:29:52 »

що не погледнеш офертите и на нет 1 и те са добри в качеството и услугите си.
Активен
Belladonna
Newbie
*

ludetina

« Отговор #26 -: Август 09, 2011, 16:03:34 »

да бе, НЕТ1 гледам са пуснали яка оферта 3в1 цифрова тв, неограничен нет и застраховка за дома за 25лв, то май комбинираните пакети са по-изгодни
Активен

cveti
Newbie
*

« Отговор #27 -: Август 10, 2011, 11:41:28 »

спор няма, че комбинираните са по-изгодни, а и това със застраховката е нещо съвсем ново, което ще ти е от полза, че да си опазиш имането. Smile
Активен
Belladonna
Newbie
*

ludetina

« Отговор #28 -: Август 12, 2011, 17:37:20 »

спор няма, че комбинираните са по-изгодни, а и това със застраховката е нещо съвсем ново, което ще ти е от полза, че да си опазиш имането. Smile

Цвети, не знам колко ще си опазиш имуществото, но поне ще си една идея по-спокойна и дет се вика нема да го мислиш... Щото майка ми като тръгнат на море и се почва вайкането кой ще наглежда къщата, и се почват разни вариации аз, бабето, братовчедка ми, леля ми ... Защо като можеш да си спестиш главоболията срещу "скромна"  Wink месечна застраховка или сот... Те белите хора са го измислили, ама ние в бг нали се нямаме пари и това ни е последната грижа, а би трябвало да е една от първите ;)
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #29 -: Август 15, 2011, 13:49:33 »

И ние скоро ще сменяме и си мислех за Близу- нетът е по-бърз от сегашния на Мегалан (за който плащаме май 19 лв), а може да се комбинира и с кабелна. Лошото е, че пакетът, който съм харесала, е 34 лв, което си е доста. Обаче има дискавъри + чужди канали (2-3 френски, немски, другите не ме интересуват), а в пакета за 29 лв ги няма. Но все пак да питам има ли някой към тях с този пакет да знам добър ли е, че все пак не е евтин (е, първите 3 месеца е на промоция, ама после...)
Активен

cveti
Newbie
*

« Отговор #30 -: Август 15, 2011, 16:49:52 »

За Близуу знам, че съществуват като доставчик, преди време моя приятелка беше към тях, но се отказа защото са йм скъпички офертите, но цената не отговаря на качеството, знам ли може би покритието йм не навсякъде е добро, но в крайна сметка тя се отказа от тях, ти ако се решиш да си към тях, поразпитай за покритието йм сключи едногодишен договор, ако нещо не ги лайкнеш да си избереш нещо друго Smile
Активен
Nakom
Newbie
*

« Отговор #31 -: Август 15, 2011, 17:19:13 »

Близу по личното ми мнение са най-непрокопсаният доставчик евър.
Активен
Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #32 -: Август 15, 2011, 17:59:00 »

И аз съм на това мнение. Бавен нет, нередовен ...
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #33 -: Август 16, 2011, 14:01:37 »

уф, разколебавате ме..ще видя други оферти с кабелна дали има, към някой друг доставчик. Ама при нашите бяхме на Кейбъл тел, което сега е Близу, и не сме имали проблеми...Може в "младост" да е по-добре,знам ли.
Активен

Nakom
Newbie
*

« Отговор #34 -: Август 16, 2011, 15:09:46 »

гъзоБлизу са бившият Евроком нет, които май се обединиха с еуротранс ли беше другото кабелно евро, и стана нещо като мармалад от камъни и коприва.
Това е съвкупност от десетина големи мрежи и няколко десетки по-малки, свързани къде неволно къде случайно, с персонал който не е успял да избяга от двете компании в годините откакто се мъчат да оцелеят на наистина жестокият към бавноразвиващите се индивиди, български пазар на мултимедия и телекомуникации.
Без да генерализирам преценката си, познавам част от персонала, който крадящият и с краката бивш шеф на бившата ми работа отмъкна към натам.Това са една торба тъпаци от центъра на софия, които са решили че понеже майка им била онодена между жълтите павета и бул.Христо Ботев, всички останали са им длъжни както да им козируват, така и да им застават партер при породени от тяхна страна  нужди.Понеже това естествено не се случва, биват огорчени, възмутени и обидени на цялата планета, и си отмъщават като съсипват всичко до което се докопат с темпове на които може да завидят и термити сиафу.
Не че нямам за какво да ругая Мегалан, но като ги ругая си мълчат виновно.
Активен
Belladonna
Newbie
*

ludetina

« Отговор #35 -: Август 18, 2011, 17:22:48 »

гъзоБлизу са бившият Евроком нет, които май се обединиха с еуротранс ли беше другото кабелно евро, и стана нещо като мармалад от камъни и коприва.
Това е съвкупност от десетина големи мрежи и няколко десетки по-малки, свързани къде неволно къде случайно, с персонал който не е успял да избяга от двете компании в годините откакто се мъчат да оцелеят на наистина жестокият към бавноразвиващите се индивиди, български пазар на мултимедия и телекомуникации.
Без да генерализирам преценката си, познавам част от персонала, който крадящият и с краката бивш шеф на бившата ми работа отмъкна към натам.Това са една торба тъпаци от центъра на софия, които са решили че понеже майка им била онодена между жълтите павета и бул.Христо Ботев, всички останали са им длъжни както да им козируват, така и да им застават партер при породени от тяхна страна  нужди.Понеже това естествено не се случва, биват огорчени, възмутени и обидени на цялата планета, и си отмъщават като съсипват всичко до което се докопат с темпове на които може да завидят и термити сиафу.
Не че нямам за какво да ругая Мегалан, но като ги ругая си мълчат виновно.

Наком, коментарът ти ме изкефи на мах, продължавай в същия дух с иронично-цинично-хумористиния стил ;) Има леб в теб  Wink

Шегата настрана, Корнелия наистина има доста негативни отзиви и мнения от не един или двама, пропищяли от Близу, които макар и близу се оказват доста далеч от истината и от нуждите на потребителя ... Ако си в София бих те посъветвала да чекнеш сайтовете на мегалан и нет1. Мога само хубави неща да кажа за тях и като обслужване и като ценови параметри. Е разбира се винаги има какво да се желае, но за българската действителност са на прилично ниво... нет1 даже гледах са пуснали една комбинирана оферта с 3-месечен гратисен период, цифрова, аналогова, HD тв и оптичен нет, останалите 15 месеца таксата е 30лв
Активен

cveti
Newbie
*

« Отговор #36 -: Ноември 08, 2011, 10:24:19 »

действителво малко са коректните доставчици, няма какво да си спестяваме истината, че има и такива, които  са крайно некоректни на мен специално ми допада това, че някои от тях са доста интересни в предложенията си, проявяват въображение и се стремят да осигурят удобство, последно за нет 1 бях чула от приятелка, че имат оферта с подарък безплатен плазмен телевизор,мегалан пък са помислили за фитнес дамите ,предлагайки пакет за нет и посещения във фитнес, разбира се важно е качеството да си отговаря на цената и според моите впечатления тези доставчици са добри.
Активен
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #37 -: Ноември 08, 2011, 18:40:02 »

Ох, за мен в момента Мегалан са пътя, истината и живота Lol
След няколкоко години на мобилен нет сега летяяя, имам крила Lol

В тая връзка искам да питам Гал или друг запознат кога се казва "крила" и кога "криле" Lol
Активен

Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: