star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Когато мечтите се сбъдват...
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Когато мечтите се сбъдват...  (Прочетена 44521 пъти)
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #200 -: Юни 29, 2012, 11:26:43 »

Ех, стискаме палци, разбира се!  Kiss Да си изкараш добре колкото за цял форум! Желая ти възможно най-малко нерви и най-много незабравими влюбени вълшебни мигове!
Активен

lady_dy
Newbie
*
Публикации: 1478

« Отговор #201 -: Юни 29, 2012, 12:39:20 »

Пожелавам Ви всичко да мине по план, да изживеете незабравим ден, след който да бъдете още по-щастливи и влюбени! Smile))))
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #202 -: Юни 29, 2012, 12:50:30 »

Много безоблачно да ти мине всичко!
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #203 -: Юни 29, 2012, 19:38:29 »

Аз трябва ли да се обидя на Але и подобие? Lol  Вид шарена крава.

Прав ти път Оливей, весело и топло!

Активен
alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #204 -: Юни 29, 2012, 20:26:48 »

Ей, много ви благодаря. Много сте мили! Smile  Kiss Утре отпътувам, сега събирам багаж и така....

Але, как ще се обиждаш, аз това го казах с такъв респект към твоята колоритна личност. Няма да изпадам в комплименти, но ти си човекът, който най ме развеселява и усмихва тук и определено един от хората, които най ми се иска да познавам "на живо".  Smile
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #205 -: Юли 08, 2012, 02:30:15 »

Оженихте ли се ?Какво става? Юряя?
Активен
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #206 -: Юли 08, 2012, 09:01:02 »

Еййй вярно, че вчера беше сватбата! Ами честито, младоженци! Пожелавам ви приказен семеен живот, да се обичате, подкрепяте и вдъхновявате един от друг! Аливера, все така влюбено да звучиш  Kiss
Чакаме пълен отчет и снимкиии!!!!!
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #207 -: Юли 08, 2012, 16:59:29 »

И още една девойка изгоря Cheesygrin, искам снимка на мотор!

Да сте много щастливи !  Smile
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #208 -: Юли 08, 2012, 20:16:35 »

Cheesygrin Дааааа, вече съм госпожа. Много съм щастлива и хора, наистина нещо се случва след сключването на брак. Сега си го обичам много, много, много и не ми се иска никога да си тръгва от мен.  Smile

Дори не знам как да започна. Може би, че деня мина толкова неусетно и бързо, че не ми се искаше да свършва. Другото важно нещо - бях изненадана от себе си. Толкова спокойна никога не съм била през живота си. Дори в сами я ден, който протече горе-долу така:
Очаквах, че ще се събудя рано и така и стана - в 7 вече бях на крака. Дооправихме са мама и сестра ми каквото имаше още и след това цяла тумба се изсипахме при фризьора. Общо взето съм доволна, защото направи точно това, което беше в главата ми. Малките ми шаферки бяха превъзходни с дългите си коси, и сестра ми-кумата. МИлата ми приятелка, която трябваше да е кума, не можа да присъства, защото се появиха усложнения при бременността, но за сметка на това мъжа и - кума направи няколко директни включвания по скайп - от мястото на събитието, така че все едно беше с нас. Та, след прическата дооправихме каквото имаше и седнахме да си почиваме - в следващия момент ми звъни моя бъдещ мил съпруг и ми казва, че след малко тръгват за у нас. А аз  - лежерна съм си се излегнала на фотьойла и още не съм се облякала и приготвила. Както и да е - настана лека суматоха, но в крайна сметка бях готова за идването на младоженеца. И забиха ония тъпани - и сърцето ми заподскача. Неописуема тръпка.
А той милия - беше толкова колоритен, толкова всеотдаен при спазването на традициите, с една дума, направи истински фурор. Премина и така нареченото купуване на булката - за малко щеше да се наложи да се купува нова врата. И така... Татко ме предаде, завъртяхме едно хубаво българско хоро пред нашата мила къща - а музикантите бяха невероятни - с гайда и два тъпана - беше много истинско - така както си го представях. След това на път за църквата - преди нас обаче имаше друга сватбата - и поради някакво поверие, че не трябва да виждам булката, през цялото време бях със затворени очи или с гръб към пътя. В църквата ритуала беше кратък - но пък много стегнат и напълно достатъчен. След това снимки с родата голямата и след това кратка фотосесия. Веднага след това се прехвърлихме и в ресторанта, където предстоеше по емоционални момент. Сключването на гражданския брак. Толкова хубаво ми стана, като ме попитаха дали съм съгласна да нося фамилията на мъжа ми - и онзи момент сюблимен - "приемате ли..." "ДА"  Cheesygrin. Зад гърба си чувах подсмърчащи хора, мама милата също от радост плачеше, но аз се стараех да не го гледам, защото не исках и аз да заподсмърчам... След това започна веселието. Толкова танци, ама танци, и аз с тази рокля, особено на нашите песни - голямо подскачане беше. Гостите се забавляваха искрено. И макар и да прозвучи много кифленско - всичките ми роднини на края на вечерта ми казваха колко красив и добър мъж имам и колко съм щастлива да съм с него.
Всичко беше толкова приказно - и свърши толкова бързо. Сега усещам халката на пръста си и...... ми е хубаво.
Наистина е хубаво. Травиално - но гопожелавам на всички.
Благодаря, че мислено бяхте с мен в този ден.
А снимки - знаете къде - фацебук.
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15617

« Отговор #209 -: Юли 08, 2012, 20:47:13 »

Честито, госпожа!
Бъдете много щастливи, запазете тръпката от този ден за цял живот!
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #210 -: Юли 08, 2012, 21:07:16 »

Честито, Аливера! Радвам се, че си изжиеяла този прекрасен ден подобаващо! Бъдете много щастливи заедно!
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #211 -: Юли 08, 2012, 21:12:19 »

Честито  Kiss много си хубава  Big grin
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #212 -: Юли 08, 2012, 21:15:27 »

Аливерааа, честито!!! Пожелавам ви да сте цял живот все така влюбени един в друг, да се преоткривате с всеки нов изгрев и винаги да се подкрепяте и поддържате!! Само мога да предполагам колко красива фина булка си била, имам далечен спомен за теб от едни снимки преди 4 години по имейл, които сме си разменяли, хаха..
Активен

C’est tout!
alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #213 -: Юли 08, 2012, 22:38:11 »

Честито, Аливера! Безоблачно да ви е оттук нататък, здрави и безумно желаещи и обичащи се бъдете!
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #214 -: Юли 09, 2012, 00:46:45 »

Честито и от мен на госпожатааа  Cheesygrin
Вчера си мислех за вас, даже казах на мъжа ми, че едно момиче от форума се жени. Това ми беше една от датие фаворит и за моята сватба Smile

Много, много, много любов и щастие ви желая! А на теб да си все така позитивна и усмихната към живота, както изфглеждаш от тук.

А за снимките- аз дали те имам? Загатни ми първо име или фамилия, че имам доста хора от форума и не знам кой кой е :(
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #215 -: Юли 09, 2012, 08:40:23 »

Съдържа се в ника, Корни.

Много МИЛ разказ Smile Честито, със здраве да си го ползваш!
Активен

deni_4ka88
Newbie
*
Публикации: 456

« Отговор #216 -: Юли 09, 2012, 09:27:08 »

Честито и от мен.Пожелавам ти да запазите огъня на любовта още много,много години !
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #217 -: Юли 09, 2012, 09:53:55 »

Съдържа се в ника, Корни.

Намерих я, тенк ю ;)

Аливера, страхотни снимки, много интересна фотосесия. Но много малко ми се видяха  Cheesygrin И освен това в близък план няма ли да има  Rolling Eyes да си кажем ние, нахалните...
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #218 -: Юли 10, 2012, 10:00:56 »

Семпла и нежна си била, много ми хареса!  Cheesygrin
Пак честито, радвам се, че е било хубаво и както го искаш, а като прочетох за тъпаните и на мен ми трепна. Smile

ПС: С тая апълка е много порочно, не ви е срам. Razz Cheesygrin
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13212

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #219 -: Юли 10, 2012, 12:44:22 »

Прекрасни сте, страхотен разказ. Радвам се, че промяната в плановете с кумовете не ви е развалил празника. И на мен ми се видяха малко снимките, искам още  Cheesygrin
И те чакам вече като госпожа на Русенска земя  Cheesygrin
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #220 -: Юли 10, 2012, 13:11:47 »

Честито, Аливера! Да сте живи и здрави! Kiss
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4121

« Отговор #221 -: Юли 10, 2012, 15:09:07 »

много си била хубава Smile и как сияеш само Smile да се обичате много  Stuart
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #222 -: Юли 10, 2012, 16:05:37 »

Много ви благодаря, момичета. Много сте мили и страхотни. Ако знаете и аз се чувствах много лека, нежна. Честно да си призная всичко мина по-добре и от най смелите ми мечти. Толкова се забавлявахме в ресторанта - водещата постоянно повтаряше, че все едно се женим за 10 пъти - всичко с лекота ни вървеше и бяхме толкова непринудени и отпуснати.
Иначе снимките идват - малко по малко. Само си представям като количество колко много ще са, защото имаше още двама души, които снимаха, освен фотографа.  Smile
Сега сме на медена почивчица и се включвам набързо, защото нямаше как да подмина хубавите ви пожелания и да не ви благодаря.
Айде, организирвайте среща, та най после да се видим и побъбрим.  Cheesygrin Пък може и да поизчакаме, когато вече всички ще сме с по едно (някои с по две  Cheesygrin) ревящо под мишница.  Smile
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4121

« Отговор #223 -: Юли 10, 2012, 16:57:39 »

Ако знаете и аз се чувствах много лека, нежна.
че ти си едно такова нежно същество, особено пък с тази рокля и прическата.. много много хубава Smile
Активен

Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #224 -: Юли 10, 2012, 19:18:29 »

Честито, Аливера! Пожелавам ви дълги години семеен живот и много, много щастие !!!
Активен

Страници: 1 ... 7 8 [9] 10  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: