star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Когато мечтите се сбъдват...
Страници: 1 2 3 ... 10 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Когато мечтите се сбъдват...  (Прочетена 44374 пъти)
alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« -: Юни 04, 2011, 15:33:53 »

Сгодих се!!!

И съм толкова щастлива. Чаках този момент дълго време. Може би цял живот....Не е ли така с всяка жена!?
Преминах през различни препятствия - кой ли ги няма? Дори и вие станахте свидетели на някои от тях. И вие бяхте част от хората, които тогава ми даваха кураж. Спомням си, че по онова време, имаше миг, в който бях изключително съкрушена, и точно в този миг помолих Бог да ми прати ангел... И той ми прати!  Big grin При това много бързо. Синеок, красив ангел.  Smile Благодаря за него всеки ден.
Той е от онези хора, които не нараняват, не оскърбяват, но и никога не се предават, вярват в доброто и че все още го има. Знам че звучи някак приказно и влюбено  Wub, но той наистина е такъв човек.

Преди няколко дни беше Рожденият ми ден. Можете да си представите с какъв подарък ме изненада. С годежен пръстен.  Clap Заедно сме две години. Вярвам, че съм намерила сродната ми душа.
И всичко това, защото не спрях да мечтая....
« Последна редакция: Юни 04, 2011, 15:37:45 от alivera » Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8326

« Отговор #1 -: Юни 04, 2011, 15:48:40 »

Ами честито тогава  Big grin Да сте все така влюбени и щастливи  Smile
А сватба ще има, нали? Обсъждате ли вече кога?
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #2 -: Юни 04, 2011, 16:02:16 »

Ами честито тогава  Big grin Да сте все така влюбени и щастливи  Smile
А сватба ще има, нали? Обсъждате ли вече кога?
Да! Не сме фиксирали точна дата, но мислим да е септември. Smile
Активен

PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #3 -: Юни 04, 2011, 16:02:54 »

Чудесна новина и едно голямо ЧЕСТИТО! Все така, че и повече да се обичате, подкрепяте и слушате!
Разкажи ни подробности, официален годеж правихте ли? Ако не, ще направите ли? Искаме и снимки  Cheesygrin Kiss
Активен
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #4 -: Юни 04, 2011, 19:32:40 »

Честито, мила!  Kiss Бъди все така щастлива, даже и повече!
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15608

« Отговор #5 -: Юни 04, 2011, 20:02:33 »

Честито! Много се радвам за теб! Супер звучиш!
Активен

una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #6 -: Юни 04, 2011, 21:04:23 »

Ей, честито Аливера.
Като чета темите на всички сгодени, забелязвам, че веднага след пръстена сте измислили датата...
Само ние още не сме мислили за това
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #7 -: Юни 04, 2011, 21:54:03 »

И ние не сме конкретизирали точна дата....Но, тъй като аз нямам търпение  Cheesygrin, сме решили да е тази година, по възможност септември. Ще поживеем и ще видим.

Иначе официален годеж не сме правили. За сега само гордо нося пръстена, въпреки че и моите и неговите родители знаят, че ми е предложил. Остава само да ги съберем. Опасявам се, че аз отлагам този момент, защото точно това събитие малко ме притеснява и не ми се нрави много. Но няма как. Ще се случи. Ако питат мен, бих ги запознала чак на сватбата.  Big grin Няма ли да е много жестоко, обаче!?  MrGreen

Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4119

« Отговор #8 -: Юни 04, 2011, 22:18:14 »

Честито още веднъж ;)
Ако ще е септември е добре да започвате с подготовката, че не остава време ;0
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #9 -: Юни 04, 2011, 22:47:30 »

Честито ! Smile
Да си все така изпълнена с щастие през целия семеен живот. Cheesygrin
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #10 -: Юни 04, 2011, 22:58:02 »

Честито още веднъж ;)
Ако ще е септември е добре да започвате с подготовката, че не остава време ;0

Сигурно си права за подготовката. А аз дори си нямам на представа как и откъде да я подхвана...Няма да наемам сватбена агенция. Затова пък ще имам/и имам най-добрата и кадърна кума. Все пак на нейната сватба хванах букета. Cheesygrin Тя наскоро премина през това, така че ще помага...
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #11 -: Юни 04, 2011, 23:04:52 »

Разкажи за самото предложение!
Активен

Моето име е Любов.
kateto
Newbie
*

« Отговор #12 -: Юни 05, 2011, 00:54:08 »

да помага, да помага ;) то и ние сме за септември, та затова казвам да започвате ;0
най-напред трябва да видите ресторант, фото, видео, дж, ритуална/църква.. другите неща са лека-полека после Smile
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #13 -: Юни 05, 2011, 10:32:58 »

Самото предложение....Хм...

Беше сутринта, в деня на рождения ми ден. Събудих се с мисълта, че ми предстои нещо много по-хубаво от очакваното.  Big grin Разбрах го още в мига, в който видях загадъчната му усмивка. Пихме кафе. Аз се чувствах щастлива, защото имах РД и защото мои приятели щяха да са с мен в този ден....
Споглеждахме се. Аз се усмихвах, той се усмихваше. Дойде моментът в който го попитах "Няма ли да получа подарък? Все пак днес имам РД?" Той отвърна, че все още не е готов с изненадата, което малко ме разочарова. След това каза, че отива да се преоблече. Аз останах в кухнята с леко изкривена физиономия  Lol.....След малко той се появи, с възможно най-голямата и искряща усмивка и в ръцете му се появи малка червена кутийка. А аз.... Surprised Е, не е нужно да обяснявам, че веднага разбрах какво има в кутийката. И аз се ухилих, с възможно най-голямата усмивка. И го прегърнах, ама мноооого силно. Smile В този момент, дори не беше нужно да ме пита, а аз да отговарям.  Smile
Всичко беше много истинско и вълшебно.
Та така...Получих годежния си пръстен в кухнята, на връх рождения си ден.  Cheesygrin
« Последна редакция: Юни 05, 2011, 10:34:35 от alivera » Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #14 -: Юни 05, 2011, 18:30:51 »

Еее, колко сладка новина, честито, честитооо  Bravo-bravo
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #15 -: Юни 05, 2011, 23:17:40 »

Wub Wub Wub Wub Wub Wub Wub Wub Wub Wub Wub
Честито, честитооо !!!!  Clap
Много мило ми стана като четох постовете ти  Smile Желая  ти винаги тази силна любов и да става все по-силна и никога да не спораш да мечтаеш  Smile
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #16 -: Юни 06, 2011, 11:09:50 »

Така правят тия синеоките ангели, още ми е прясно как се загаджихме и двете със синеочковци горе-долу по едно и също време  Lol Погледни само докъде ни доведе  Lol

Изобщо не се шашкай за подготовката, хич не е задължително да прекараш месеци в това. Питай Мина, тя е експертът в такива ситуации и аз лично бих я врънкала и крънкала да дава акъл и наставления.  Kiss

Поздравления за събитието!

*И не я мисли срещата на родителите. Човекът си те е избрал и го е заявил, ти си го избрала и си го заявила. Останалото е просто формалност, дори и да включва най-близките ви. Wink
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #17 -: Юни 06, 2011, 15:59:01 »

Много сладко Wub
Всичко най-хубаво ви пожелавам!
Винаги така да се обичате и да си доставяте един друг такива удоволствия Smile
Активен
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #18 -: Юни 06, 2011, 22:00:10 »

Ах, тези синеоки Cheesygrin

Честито, голяма романтика лъха!
Активен
лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #19 -: Юни 10, 2011, 16:34:21 »

Честито!
Срещата на родителите си е изпитание, но не се шашкай ще се разберат. Wink
Ти гледай  да се харесаш на свекървата, щото ще ти диша във врата дълги години Smile
Активен
veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #20 -: Юни 12, 2011, 23:42:53 »

Аливера, честито! Страхотна новина! Още по-чудесното е, че щом ще си спретнете сватбата набързо, през малкото месеци до септември тръпката няма да ви пусне нито за миг. Всичко ще ви е ангажирано с приготовленията.  Cheesygrin
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #21 -: Юли 10, 2011, 10:44:27 »

Да побутна малко темата.  Smile

Както се очертава, сватбата ще бъде отложена за другата година. Моят мъж иска да завърши магистратура и следователно, ще бъдем затруднени финансово, да поемем и сватбата. Въпреки че нищо сигурно няма на този свят.  Big grin
Иначе еуфорията не мисля да ме напуска. Smile
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #22 -: Август 07, 2011, 20:51:54 »

И така датата вече не е с точност установена, но поне месецът е! Април - 2012. Дано точно тогава не дойде краят на света, че искам да си се омъжа, както трябва.  Big grin

Имаме си вече и кумове. Трябва само да им отидем на гости с едно голямо шише хубава ракия. Такава е традицията тук. Много се радвам, че точно това семейство ще бъдат до нас в този момент, защото познавам момичето то доста време и с право мога да кажа, че е една от най-добрите ми приятелки, която страшно много ми е помагала и ме е подкрепяла. Особено в последните месеци. Знае всичко за мен и дори и мръсните ми "малки" тайни  Lol, така че....А съпругът и идеално си пасва и има синхрон с моя синеочко....Та така...За сега това сме уредили. То иам доста време, де....

В най скоро време ще уточним и датата.  Big grin
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #23 -: Август 07, 2011, 23:25:27 »

Хаха, спокойно, до декември 2012 ще се омъжиш на спокойствие  Cheesygrin
Иначе, звучи супер, много се радвам, че така се развиват нещата. Влизай честичко да се хвалиш, когато имаш новини, че доста липсваше напоследък  Kiss
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #24 -: Октомври 13, 2011, 21:28:49 »

Да побутна малко темата и да си понапиша бележки в дневника.  Smile

След дълги дискусии, месеца на предстоящото джумбаре се отменя и няма да е април, а юни. Основната причина - не мога да се омъжа без обичаната ми леля. А тя живее дооооста далеч от родината. Чак на остров, близо до Африка. Почти целогодишно има работа (собствен бизнес, по европейски му), та само този месец и е горе-долу свободен. А и кръщелницата ми и сестра и (демек дъщерите и) тогава закриват учебната година. Та така...Ще си почакам  още малко повечко....Все още нищо не сме започнали да планираме...Все се успокоявам, че има време....А то така или иначе има... Lol

Иначе ще пиша за всичко, което се случва...КОгато започне да се случва.  Smile
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #25 -: Октомври 14, 2011, 10:15:05 »

Ами супер, какво, юни си е страхотен месец- един от любимите ми! Тъкмо няма да има изненади с времето...

А я кажи къде точно живее тази загадъчна леля, българка ли е, защо живее там, стана ми интересно..?
Аз от известно време си мечтая да ида на остров Бали и затова като чуя "остров край Африка" се изпълвам с романтични копнежи...

Иначе пиши повече около подготовката, явно ще ни е по едно и също време Smile Мъжът ти иска ли да участва, говорите ли често за това?
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13207

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #26 -: Октомври 14, 2011, 10:57:39 »

Мъжът ти иска ли да участва
Хахаха как я пита  Lol Дано поне присъства на сватбата  Razz
Аливера, шегувам се, да не се обидиш сега. Юни и на мен ми харесва. Пък имате толкова много време. Ние започнахме към април - май подготовката и съвсем навреме си бяхме готови с всичко до август месец. Нито съм търчала бясно, нито съм ангажирала хора за самата организация. Всичко сама си свърших, включително и поканите и подаръчетата бяха наше дело. Да знам аз, че идеите са си мои и никой не ми се е месил. Помагачи имах само за сглабянето на дреболийките и за нощта преди сватбата - цветарката с още 3-4 приятелки украсиха ресторанта, за да не се занимавам аз и да съм свежа за големия ден  Big grin
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #27 -: Октомври 14, 2011, 10:59:44 »

Ми питам, щото моят не е особено ентусиазиран да обсъждаме подготовката  Lol
Активен

Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #28 -: Октомври 14, 2011, 11:04:03 »

Нормално. Smile
Аз ще кумувам следващото лято на една девойка и след като две седмици ми говори нон стоп за сватбата по телефона, поне веднъж дневно и над час, й казах, че няма да издържа на тези разговори, че ми е досадно и май не е добра идея да съм кума, и все пак съм жена, представи си на мъжете какво им е, особено ако булката е по-вдъхновена.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #29 -: Октомври 14, 2011, 11:11:10 »

Нормално. Smile
Аз ще кумувам следващото лято на една девойка и след като две седмици ми говори нон стоп за сватбата по телефона, поне веднъж дневно и над час, й казах, че няма да издържа на тези разговори, че ми е досадно и май не е добра идея да съм кума, и все пак съм жена, представи си на мъжете какво им е, особено ако булката е по-вдъхновена.

Да, да, така е, аз се сдържам засега, има дни, в които изобщо не споменавам, или казвам само 1-2 изречения...
Иначе не бъди така сурова с бъдещата ти кумица, де, горката, не се ли обиди? Не че не си права, ама по-деликатно някак си Smile
Активен

Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #30 -: Октомври 14, 2011, 11:36:25 »

Не, много се смя, тя ми е най-добрата приятелка, точно защото всичко е натурално между нас, няма неизречени неща, нито захаросани. То идеята ми като цяла беше мила, знам, че за нея е важно да си коментира, да си изживее подскачането и всички трепети, затова й предложих да си намери кума, която да може да влезе в ритъм и да е по-адекватна, но тя обича мен, та май ще съм аз, то и аз много се вълнувам, но не чак по този начин, с толкова драма и приказки. Smile
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #31 -: Октомври 14, 2011, 19:22:31 »

Хахаха, Корни, леля ми наистина живее до Африка. Но не на остров Бали, а на остров Крит (Гърция), който наистина е близо до едно от най-жегавото място в света... Big grin

Иначе за участието на синеочко.....Какво да кажа! Той си такъв ентусиаст, готов на всичко най-вече на думи.  Lol Към този момент, хвърля едни обещания, едни мъжки думи, че ще помага, ама....аз си го знам. Той определено не е от мъжете, които много, много обичат да се занимават с "женски" неща...Каквато е например една подготовка за сватба.   Cheesygrin Но аз и така си го обичам и ДА, надявам се поне да дойде на сватбата.... Lol
Все пак си знам, че основната тежест за подготовката ще си я понеса аз и моята приятелка и кума. Добре, че си имам нея. Тя е преминала през това и ще ми от голяма помощ. Решила е да ми измайстори поканите, подаръците и т.н....Абе, злато е тя....

Иначе като се замисля, на този етап, тук и сега,  Cheesygrin все още не са ме обхванали големи емоции и еуфории. Може би като наближи моментът ще ми запари около лъжичката... Big grin
« Последна редакция: Октомври 14, 2011, 19:24:23 от alivera » Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #32 -: Декември 04, 2011, 17:42:50 »

Аз може приготовления никакви да не съм започнала за сватбата, обаче от вече близо месец си правя лист/списък с песните, които задължЕ, искам да звучат в нашия ден.  Lol Не съм ли луда......
Мноооого мислихме да си извикаме групичка да свири, но някак много бързо се отказахме от идеята....При условие, че всичката рода, начело с бабите и дядовците ще са там, да са ни живи и здрави, ама ще им настръхнат косите, ако чуят Master of.... на живо.... Lol То при всички положения ще прозвучи, де. Ама може би в края на вечерта, когато повечето са отишли вече по леглата. Не че мислим да превръщаме сватбата ни в рок концерт (не че не ми се иска), но специално за музиката - абе......Само да попаднем на добър DJ - ей това се иска....

Та такива работи тормозят болното ми съзнание.

Иначе вече сериозно започваме да се замисляме, че времето, малко по-малко наближава... Като за начало трябва да фиксираме точна дата и май това ще се случи по време на предстоящите празници. Ще има време тогава да се обсъди този въпрос. А с кумицата вече започваме да мислим и за дизайна на поканите и подаръчетата за гостите...
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #33 -: Декември 04, 2011, 21:58:51 »

alivera, нашата сватба си беше направо рок-концерт ... бяхме много против наемането на DJ и за това говорихме с двама музиканти от Габрово (Талеви, може би си ги чувала) и се разбрахме с тях да има повече музика на живо, казахме каква музика искаме и никакви приказки ! Те бяха много доволни, защото са музиканти, а не водещи и ги устройваше идеално Smile беше супер и защото един от братовчедите на мъж ми е музикант и той свири Oasis, AC/DC и разни други неща и беше страхотно  Cheesygrin та, ако прецените че повечето от гостите ви ще се чувстват добре - няма нужда да мислиш за бабите и дядовците .. освен това съм сигурна, че и на тях ще им хареса ;)
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #34 -: Декември 05, 2011, 10:42:54 »

Хм, "кумица" не си ли ти за своята кума? Или двете думи са синоними?

Ние ще бъдем нещо средно- без много ритуали и приказки, повече музика, ще има малко метъл, повече рок, ретро, български песни и хора. Абе от всичко ще има, само за чалга ще се борим да няма, евентуално малко Слави към края на вечерта, че като пийнем го обичаме много  Lol и го броим повеч към българска, а не към чалга.

Но все пак Ди Джеят ще говори малко, става забавно в повечето случаи. Уф, което ме подсеща да му звънна, че дори не сме се виждали, може да не го харесаме, или да не е свободен...
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #35 -: Декември 05, 2011, 17:22:53 »

Едно и също е кума и кумица. Думата за тези, на които сте кумували, не я знам, май няма. В Дупница им викат "кумашини", на което много съм се смяла.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15124

« Отговор #36 -: Декември 06, 2011, 01:52:09 »

Не е едно и също, или поне в нашия край. Кума и кръстница е едно и също, но кумица ми е булката, на която аз съм кума.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #37 -: Декември 06, 2011, 08:16:23 »

И при нас е така, както го е обяснила Бизар.  Rolling Eyes
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #38 -: Декември 06, 2011, 09:20:24 »

Кръстница и кума са съвсем различни неща.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #39 -: Декември 06, 2011, 10:14:51 »

За мен също, но тук винаги така съм чула да се употребяват - кръстници и кумове. Просто е от едно време, когато кумовете са ставали после и кръстници на децата. Просто на едни сватби викат "Давай, кумеее", на други "Айде, кръстниик" Cheesygrin
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #40 -: Декември 06, 2011, 10:20:02 »

Хахах, да, да, така си е  Big grin
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #41 -: Декември 06, 2011, 16:35:08 »

Абе, явно съм ги объркала и не мога да ги оправя - кой на кум кум-ата, коя кумица.... Cheesygrin Все тая....
Важното е купон-а да стане. Сега пък ще вземете да ме разубедите за жива музика. Ама все пак не съм сигурна. Това ще ни бръкне и малко повече от заложеното в джоба....А и все още се чудя как ще се приеме от гостите... По-скоро от голяма част от гостите... Има време ще помислим.
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #42 -: Януари 18, 2012, 21:49:11 »

А така.... Хубаво я подредихме. Или сме на път. Ние хубаво си бяхме замислили сватба юни месец, ама сега като се заговорихме за дата, защото до този момент нямаше фиксирана такава... И какво да видя. Петрови пости от 11 юни - до 28 .... Shocked кажи-речи цял месец. Ама така става, като до сега не се бях сетила да погледна. Датата 30-ти не става, защото фотографа ни е зает с друга сватба.... По рано от от 11 също не става, защото чакаме роднини от чужбина, а те могат да се прибера в Бг средата на месеца.

Остава варианта за July morning..... Cheesygrin И съм така ухилена, защото докато бяхме шокирани с мъжо и аз викам какво ще правим, той се обръща и с усмивка ми съобщава "Още по-добре". Не за другото, ами защото 1 юли е много специална дата за нас. Тогава точно преди 3 години, прекарахме най-романтичната, влюбена и истинска нощ и сутрин.  Smile Нещо като начало на пътя ни заедно.... Та си мисля, че това е една много хубава дата.  Big grin
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #43 -: Януари 18, 2012, 22:58:49 »

Ами да, 01.07 си е страхотна дата Smile Аз мислех нашият църковен да е тогава, ама май няма да успеем изобщо за тази година и ще го мислим отделно...Щом датата си има и история, няма какво да се колебаете ;)

Другият вариант е като нас да разделите църковен от граждански, т.е. ако се налага сватбата да е в средата на юни, това не е никакъв проблем,ако си без църковен ритуал. Него можете и в по-тесен кръг след това. Само идея, ако нещо не се получи с 01 юли Smile

При нас се оказа, че датата, която съмизбрала, е много популярна и на косъм запазихме места, хем 5-6 месеца по-рано. Не знам другите булки по какво се ръководят, май че постите свършват малко преди това. За мен причината е много абсурдна и не вярвам и другите да са избирали по това (при мен беше, че след време 06.май ще е почивен ден и винаги ще можем да пътуваме някъде за годишнините  Razz )
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #44 -: Февруари 03, 2012, 22:15:48 »

Напоследък съм доста ентусиазирана около предстоящото събитие. То не че сме почнали кой знае какви приготовления, но ясно се очертава датата 1 юли. Идните седмици започвам да оправям църкви, обредната зала, и ресторанта. Много се надявам и майка ми и свекито да ми помагат, защото ще ми е трудно от един град да оправям приготовления в друг град. Ама няма как.... Иначе мен други неща ме вълнуват повече - прическата и роклята  Lol. Може ли такова нещо....? Вече съм си подбрала снимки с прически, в момента подбирам и фризьора. Иначе за рокля и костюм все още нямаме някаква ясня концепция. Знам как искам да изглежда роклята, но нямам изчистена визия.
За подаръци на гостите и поканите не съм мислила. Това го оставям на кумата - това е нейната част. Намерихме си и фотограф. Остава и ДЖ, който е мнооооого важен. Такива изисквания ще му дам, че не знам....Ако ми се види съмнителен и неизпълнителен, ще търсим друг.... Lol
« Последна редакция: Февруари 03, 2012, 22:40:15 от alivera » Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #45 -: Февруари 05, 2012, 15:37:14 »

Ровя се из нета и си гледам рокли....Нещо такова искам да представлява моята.  Smile Въпрос на късмет е дали ще намеря нещо подобно.

http://www.prikachi.com/images/846/4357846c.jpg

http://www.prikachi.com/images/847/4357847M.jpg
« Последна редакция: Февруари 05, 2012, 15:39:33 от alivera » Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #46 -: Февруари 05, 2012, 15:52:18 »

Ооо, втората  Love eyes И аз все съм си се представяла с нещо такова, после задникът ми премина всякакви граници и вече никак не се виждам така. Обаче съм с две ръце за такива модели, много елегантни и нежни ми се струват.  Thumbup
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #47 -: Февруари 05, 2012, 16:00:19 »

Хахаха, Кат и аз съм наддала малко, ама за тогава умувам да се подложа на строга, скорострелна диета...  Lol
А и аз наистина не знам, дали такъв модел ще ми стои добре. Трябва да се видя, все пак. Но много ми се иска точно нещо подобно.
Активен

mi6lence
Newbie
*
Публикации: 549

« Отговор #48 -: Февруари 05, 2012, 19:01:07 »

На мен снимките не ми се отварят, но да кажа от собствен опит какво установих. Когато се облече роклята, обикновено няма нищо общо с представите ни. Самата рокля може да изглежда много хубава, но като се облече, се разочароваме, или пък обратното. Така, че е много важно да се пробват много различни модели. Когато се видиш в подходящата, ти сама ще разбереш. Аз например моята рокля още не съм я открила. Ти ходи ли някъде да гледаш и пробваш рокли?
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #49 -: Февруари 05, 2012, 19:28:16 »

Аливера, нещо не се виждат снимките.
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #50 -: Февруари 05, 2012, 19:54:58 »

Качвам ги пак, че не знам какво е станало

http://www.prikachi.com/images/305/4359305G.jpg

http://www.prikachi.com/images/306/4359306Q.jpg
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #51 -: Февруари 05, 2012, 19:58:56 »

и двете са страхотни! макар, че втората не знам колко ще е удобна за танцуване, може би зависи от това колко нагоре е най-тясната част..дано да намериш нещо такова Smile отивай и мери!
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #52 -: Февруари 05, 2012, 22:24:43 »

Аливера, сега в сватбения форум попаднах на един сайт на дизайнер от Асеновград - ако снимките на неговите рокли са негови и цените, които са писали там отговарят на истината, мога да си призная, че ме хвана яд, че не съм разбрала по-рано за него за да си поръчам от него рокля..
http://www.radichev.com/ дано съм помогнала:)

виж на клиенти - по средата на снимките има една с две малки деца - 6-тата снимка след тях също погледни - прилича леко на първия модел, който си показала.. и няколко снимки преди края - една булка с много голям букет, черно-бяла..
« Последна редакция: Февруари 05, 2012, 22:28:15 от kateto » Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #53 -: Февруари 05, 2012, 22:38:38 »

Кате, много благодаря.  Smile
Ние сериозно се замисляме да ходим до Асеновград. А и ни е близо.
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #54 -: Февруари 05, 2012, 23:02:06 »

въй....... http://www.radichev.com/upload/galleries/20/209.jpg
Активен

C’est tout!
kateto
Newbie
*

« Отговор #55 -: Февруари 05, 2012, 23:03:38 »

Cheesygrin поне от снимките, роклите изглеждат добре ;)
Активен

mi6lence
Newbie
*

« Отговор #56 -: Февруари 06, 2012, 09:55:54 »

Аз със сигурност мисля да отида до Асеновград. След това, което прочетох в сватбения форум, съм доста обнадеждена за там. Smile Мисля на 17 да ходя, да видим какво ще стане. Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #57 -: Февруари 06, 2012, 11:22:44 »

Аливера, много са хубави роклите, имай само предвид, че това са модели за перфектен/тесен ханш. Не ти знам фигурата, но като мерила доста модели рокли, ти давам тази насока. Някой беше казал да се пробва - определено подкрепям! Така по снимки чак след като видиш кой модел/кройка е твоят можеш да си гледаш вече подробности - дали тук да има цвете, дали там воланче и така Smile
Успех на всички ви с роклите. Много приятна част. Завид Smile
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #58 -: Февруари 06, 2012, 12:09:38 »

Фей и аз подкрепям идеята за меренето. То иначе няма как. Просто до сега нямах ясна визия за това как искам да изглежда роклята, освен че искам да има точно такъв силует, какъвто на показаните от мен снимки.  Big grin
Нямам вече търпение, а относно фигурата ми....Ами какво да кажа. До скоро бях 50 кг. с мокри дрехи. Сега вече не е баш така. Няма да казвам колко кг. съм качила.  Blink Ама се надявам да посваля малко... Мечтииии.. Както мразя диети.  Lol
« Последна редакция: Февруари 06, 2012, 12:12:51 от alivera » Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #59 -: Февруари 28, 2012, 21:09:25 »

Такам.....

Да си се отчета с това-онова.
За мое и на кумата, огромно съжаление, датата бе сменена. Ние сме си виновни, защото се ослушвахме и в ресторанта, който искахме 1 юли вече беше резервирана. Не искахме да сменяме мястото и затова си избрахме нова дата - 07.07. Кумата беше много разочарована, даже повече от мен, защото все пак на 1 юли си имахме някаква символика. Все пак тогава се гаджосахме с милото, ама нищо...
Срещнахме родителите. Аз по принцип хич не исках да я правим тази среща, ако питат мен, най-добре да се бяха запознали на самата сватба, ама те дадоха зор да се видят преди това.... Lol Все пак малко или много да се видят - рода ще стават. За срещата не ми се говори - не че е минала зле, ами просто никак не ми е важна.
Иначе си капарирахме и фотографът, който си искахме, освен това си запазихме и час за църковния брак.
Решихме, че ще направим изнесен ритуал, в английския двор на ресторанта.
Имаме проблем с диджея обаче... Не можем да се спрем на някой, който да ни допада.... Или е някой чичко или е някой превземко....Остава ми една надежда, ама да видим.
Сега дерт ми е украсата. Другата седмица ще посетя някой и друг агент, за да видя какво ще ми предложат. Идеята ми е цветовата гама да е в лилаво е ресторанта... Но не знам до колко ще си пасне с интериора. Като видя облечени столове в БЯЛО, покривки в БЯЛО и воали в БЯЛО и се депресирам, все едно влизам в болница...  Blink
Подаръчета съм намислила - има едни големи бонбони с бадеми. Мисля да напълня малки тюлени (май такива бяха) торбички с тези бонбони, завързвам с панделка и с картончета с нашите имена.

Ами това е - и само да кажа, че всичко е поскъпнало многоооо!  Razz
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #60 -: Февруари 28, 2012, 21:22:13 »

Абе бая се оцъклих на тия пълнени тюлени, ама взех, че вдянах Cheesygrin
Късмет с организацията Smile Много хубава дата иначе, въпреки всичко.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #61 -: Февруари 28, 2012, 21:28:40 »

Аз си представих нещо от типа на пинятата  Lol
7.7 е супер дата, тъкмо повод да подкарате празненствата от 01.07, щом си имате символика  Cheesygrin
По повод родителите, ние ударихме кьоравото, много си допаднаха и дори и Нова Година празнувахме всички заедно. Много си допаднаха и се оказа, че имат много допирни точки. А си спомням, че доста дълго време отлагахме запознанството - къде към петата година, когато вече бях дебела и повръщаща  Lol
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #62 -: Февруари 28, 2012, 21:37:48 »

Мерси, мерси....  Cheesygrin И на мен вече си ми харесва новата дата.
Малко, по-малко напредваме - и така напрежението в мен расте. Хем съм настроена да си направим голям купон, хме на моменти си казвам - ами ако обхване параноята и стана кашкавал, даже още по-зле - направо да съм скована и притеснена през цялото време. Аз имам на моменти такива склонности.... Lol
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #63 -: Февруари 29, 2012, 11:00:25 »

Ехее, доста сте напреднали.
Аз ди джеи харесах Мартин Алексов и Влади Русев, с първия не се получи и ще бъдем с втория. Иначе и на мен ми беше драма с ди джеите...

Кажи за изнесения ритуал- нали знаеш, че подписването реално не може да стане извън ритуална зала :( Т.е. трябва да подпишете преди това. Как сте го измислили, на кой ден ще подпишете, кой ще води церемонията след това?

Аз много исках изнесен ритуал, по-романтично и красиво ми е,но като разбрах, че е само театър, много се разочаровах...Пак можеше да се получи готино, де, но като знам, че не е истинско...абе не знам, болен въпрос, исках сватба като по американските филми, а се оказа, че у нас не може :(

Само в бяло почти няма сватба, винаги има друг цвят. Лилавото е доста модерно напоследък. И аз още не знам за цвят, на нашия ресторант отива бордо и златно...
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #64 -: Февруари 29, 2012, 19:05:38 »

Честно казано никой не ни обясни, че ще трябва да се подпише преди това. Но и така да е, нас ни урежда идеално, защото ние така или иначе искахме да подпишем по-рано. Идеята е да си спестим търченето от едно място на друго, та на трето...Големи хамалогии в един ден, а и за нас ще е по-натоварващо. Всъщност ние в момента в града даже нямаме ритуална зала, защото е в ремонт и всички граждански бракове се правят навън, ако могат така да кажа.

Иначе за украсата на ресторанта, именно заради това отидохме да видим как са украсили една сватбена агенция и мога да ти кажа, че всичко беше в бяло. Даже и изкуствените цветя по масите бяха в бяло. Също и цветята на масата на младоженците.  Blink
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #65 -: Март 03, 2012, 21:53:19 »

Не знам за другите момичета на които им предстои сватба, но ние това си обсъждахме с нашите кумове. При извеждането ми от дома, задължително ще има три момчета, които ще свирят тази песен. http://www.youtube.com/watch?v=bkk6aO8z3OQ

Аз сега разбрах, че не във всички краища на България тази песен е позната и се свири. В нашия край е задължителна при извеждането на булката. Ние ще извикаме едни момчета от музикалното училище, приятели на мъж ми. Винаги когато я чуя тази песен и се просълзявам. Много ми е силна и сантиментална. Много ме докосва и съм си мечтала да я свирят на сватбата ми.  Cheesygrin
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #66 -: Март 03, 2012, 23:14:39 »

И аз рева като простак на "Ела се вие, превива", ама то е още от Йовков, още като ученичка я свързвам с "През чумавото", такава асоциация съм си създала, и се сривам всеки път като я чуя. Но пък май на всички сватби, на които съм била през последните години, без тази на Фейчо, песента звучи, докато младоженците минават да си честитят и да съберат парите и поздравленията. Не знам защо, на мен някак не ми се връзва едното с другото.
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #67 -: Март 04, 2012, 08:03:15 »

песента звучи, докато младоженците минават да си честитят и да съберат парите и поздравленията. Не знам защо, на мен някак не ми се връзва едното с другото.

Хм... и на мен това ми звучи странно и няма много логика. Все пак и в песента се пее за съвсем различно нещо. При нас малко се свири, докато бащата извежда булката и това е то.
Ох, нямам търпение вече, а има още три месеца!  Big grin
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #68 -: Март 04, 2012, 10:37:35 »

Аливера, много е хубава песента и лично на мен добре позната, но аз не желаех да има песни и музики при извеждането ми, така че нямаше къде да звучи.
Така както ти си го описала ще се получи много приятно според мен Smile
Три месеца? То е утре, бе Cheesygrin
Активен

deni_4ka88
Newbie
*
Публикации: 456

« Отговор #69 -: Март 04, 2012, 17:01:12 »

Ние подписахме на изнесен ритуал и всичко си беше истинско  Cheesygrin-стига да го предлагат като услуга от общината,няма проблем.По-скъпо беше в пъти,но то за сватба кое не е  Rolling Eyes.Относно подаръчетата за гостите-сама си ги правих и използвах продукти от този сайт: http://www.aegeanparadise.eu/ .Препоръчвам,пък и има точно това което търсиш  Wink

Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #70 -: Март 05, 2012, 11:50:30 »

Дени, за кой град и община говориш? В София май никъде не е позволено :( Само в Панчарево си затварят очите, но и за там ни предупредиха да внимаваме, винаги можели да откажат в последния момент...
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #71 -: Март 05, 2012, 11:57:05 »

И при нас определено ще е истинско подписването на открито.  Cheesygrin Изрично питахме.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #72 -: Март 05, 2012, 12:08:00 »

И при нас определено ще е истинско подписването на открито.  Cheesygrin Изрично питахме.

Кажи и ти кой град и община дее, да ти завиждам благородно  Razz

а стандартен ритуал ли ще е (жената да говори както обикновено) или ще четете измислени от вас клетви?
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #73 -: Март 05, 2012, 12:39:22 »

Ooo клетви и такива неща - не. Стандартен ритуал и не става въпрос за София. Далеееч, далеч по на юг!  Razz Lol
Активен

Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #74 -: Март 05, 2012, 12:53:34 »

А, защо ? Не ви ли се иска сами да си измислите клетвите, вместо просто да повтаряте след жената, някак по-лично ми се струва ?
Активен

deni_4ka88
Newbie
*

« Отговор #75 -: Март 05, 2012, 13:09:17 »

Дени, за кой град и община говориш? В София май никъде не е позволено :( Само в Панчарево си затварят очите, но и за там ни предупредиха да внимаваме, винаги можели да откажат в последния момент...
Корни,ние се "взехме" в Троян (искахме да се венчаем после в манастира) и там предлагаха тази услуга,но пък примерно в Ловеч,родният ми град,не може.На всякъде е различно  Rolling Eyes.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #76 -: Март 05, 2012, 13:15:02 »

Уф, още един минус за София, в повечето по-малки градове може :(

То ние не искахме много сватбата да е в София, но 95% от гостите, вкл. и ние, сме си оттук и някак безумно би било да караме 80 души да пътуват, чужденците пък съвсем не биха се оправили ако е по-далеч...Разчитам на църковния ритуал да е по-красив със снимки сред природата Smile

Аз подкрепям аливера в долния пост-това си е личен момент, пред 100 души да си казвате ваши неща...сигурно е трогателно за гостите, но и на нас няма да ни дойде отвътре. Още повече мъж ми никога не може да измисли повече от 2 изречения "клетва", което би обезсмислило всичко...
« Последна редакция: Март 05, 2012, 13:36:30 от Korneliq » Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #77 -: Март 05, 2012, 13:30:39 »

Уна, определено става по-разчупено с клетви или там както му се казва, но някак и двамата не сме настроени. Хубаво е - да, ама някак много американско ми се вижда, аи освен това все си мисля, че ще се запъна, ако тръгна да говоря. Плюс това  Lol, това с клетвите ми се струва твърде лично и ако ще му изнасям слово, ще си му го кажа само на него.  Big grin
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #78 -: Март 05, 2012, 13:41:37 »

Фата, това с говоренето пред 100 човека не е за всеки. Само като си помисля и се вцепенявам. А и като си помисля мъжа ми да говори нежни и лирични слова пред толкова хора - абсурд, по-вероятно е да разкаже някой виц.
Интересни са изнесените ритуали, но аз никога не съм се замисляла за такъв. Харесва ми класиката и старомодността на ритуалната зала.
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #79 -: Март 05, 2012, 14:08:14 »

Lol Голяма съм тиква, каква Уна, горния пост е към Фата. Lol
Активен

Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #80 -: Март 05, 2012, 14:54:08 »

Споко, аз разбрах, че на мен говориш. Cheesygrin

На мен много ми харесва да се обещават разни неща пред всички, ама по филмите, де, не се замислих, ако аз трябва да го говоря какво ще е. Наскоро ме поканиха да говоря в старото ми училище пред всички и аз излъгах, че тогава съм в командировка, а лятото нали ще кумувам и само ме питат дали искам да имам реч, че кумът е малко дървен, та аз да разчупя атмосферата и само като се сетя за 80 чифта очи, вперени в мен и ..... та, мисълта ми е, че на второ четене ви разбирам. А и заеквам, като се притесня много, абе съвсем разбрах. Но за по-отворени ми изглежда много сладко, сещам се за сватбата, на която бях това лято и там онази от съвета им казваше и те обещаваха разни неща, та си помислих, че ако се вкара малко личен момент няма да е зле, без непременно да е супер романтично обяснение в любов.
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #81 -: Март 05, 2012, 18:07:58 »

И на мен много ми харесва как звучи и изглежда, ама по филмите.... Cheesygrin Романтика.
Иначе да каже човек, че не съм чак от толкова притеснителните, при все че съм работила като водеща и в радио и ТВ. Ама друго е пред един микрофон или пред камерата, друго е пред 80 човека. Не че не съм била водеща на обучения, ама .....пак е различно.  Lol

Ох, не знам, на мен сега голям проблем ми е DJ. Не можем да намерим, а на всичкото от горе и много скъпо ми се виждат услугите им.  Unsure Времето си минава и ако скоро не намерим, не знам...
Активен

Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #82 -: Март 06, 2012, 00:18:45 »

Аливера пиши ми на лични,мисля че мога да ти помогна  Wink
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #83 -: Март 06, 2012, 12:57:52 »

Ох, не знам, на мен сега голям проблем ми е DJ. Не можем да намерим, а на всичкото от горе и много скъпо ми се виждат услугите им.  Unsure Времето си минава и ако скоро не намерим, не знам...

С Влади Русев виждахте ли се? Не е много скъп, а изглежда готин човек, млад и отзивчив...ето един линк, ама от сайта не се разбира много, препоръчвам да се видите:

http://www.djvlado.com/contacts.html
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #84 -: Март 07, 2012, 17:34:39 »

Вчера имахме среща със сватбен агент, който ще се ангажира с украсата на ресторанта. Та, решихме темата на сватбата да е "лавандула". Моля, моля, не се смейте.  Lol Идеята е, че цветовата гама ще е решена в лилаво (любимия ми цвят), като "ядрото" ще бъде лавандулата. Ще се направят букетчета, аранжирани във вази, които ще са на масата, а как хубаво ще ухаееее, това най ме радва. Честно да си призная аз въобще не бях ентусиазирана за тази украса  и какви панделки ще има на столовете, това ми беше на последно място в списъка, но моята кума не ме оставя на мира и всъщност идеята за всичко това е нейна, както и на сватбената агентка. Аз само се съгласям  Big grin, но всъщност идеята много ми допадна и си представям колко хубаво ще стане.
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #85 -: Март 14, 2012, 10:36:19 »

Аз да се похваля, че вече съм по спокойна, защото си намерихме и DJ. Ще бъдат двама души, този, който ще пуска музиката и една много приятна жена, водеща. Такова търсене падна, че направо по едно време бях се отчаяла. И не че сме толкова претенциозни, ами все космически ми се виждаха цените. Тези нашите изглеждат свежи и различни и в същото време като цена са добре. До тук основното вече е факт.
Остават сега по-дребните детайли. Другата седмица с кумата ще ходим в ресторанта, за да пробваме различни варианти за украса, като цветова гама и т.н. Поканите вече са в прогрес на правене. Като станат готови ще ви ги покажа.  Cheesygrin
Тряба да се правят бонбониери, тези дето се хвърлят пред църквата. Решила съм аз да си ги правя. И още подаръчета за гостите не съм измислила. Имам някакви идеи, ама вс еоще се чудя на какво да се спра. Междудругото мога да ви ги кажа и вие да си дадете мнението. Та вариантите са: букет изсушени цветя от лавандула с пожелание, шишенце с розова вода пак с пожелание, домашно направени меденки с формата на сърце, с глазура, опаковани и ароматен сапун, ама от тия дето са на кило, пак някак опаковани. Мнения? Приемам и други идеи. Big grin
« Последна редакция: Март 14, 2012, 10:38:20 от alivera » Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #86 -: Март 14, 2012, 13:39:40 »

аз съм за сапуна, практично е и мирише приятно, а можете да намерите и лилаво и да е в темата на сватбата.
Снопче лавандула особено за мъжете не ми се вижда дора идея, ще се забута някъде и толкоз, даже не знам дали бих пазила такъв подарък...
За сладки неща съм "за", винаги вървят. Аз още нямам подарък за мъжете и си мисля за едни хубави шоколадови бонбони в тематична кутийка...
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #87 -: Март 14, 2012, 13:41:14 »

На мен сапунът ми звучи потресаващо просто, не знам как бих реагирала ако ми подарят сапун на сватба  Lol
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #88 -: Март 14, 2012, 13:47:07 »

Защо бе Лор, има много красиви лавандулови сапуни и с лилава панделка ще стане много красиво.
Освен това е практичен подарък, ще се ползва  Razz мен ме кефи идеята...
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #89 -: Март 14, 2012, 13:49:36 »

Не знам, едно време на сватбарите са мятали по едно пешкирче на рамото, та сега и сапун си представих и просто ми стана забавно  Lol
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #90 -: Март 14, 2012, 13:55:44 »

И на мен в началото ми се стори странно, но поднесено по подобаващ начин.

http://prikachi.com/images/15/4520015l.jpg

http://prikachi.com/images/14/4520014I.jpg

http://prikachi.com/images/24/4520024x.jpg

Гледам хората си го практикуват като идея, за Бг не знам.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #91 -: Март 14, 2012, 14:02:52 »

Абсолютно е въпрос на вкус Smile Още едно лично мнение ще дам - на мен би ми било неприятно докато се храня да ми мирише на сапун или нещо подобно, а не на храна. Така че опаковката ще е доста важна в случая.
Харесва ми идеята за нещо сладко. Аз много исках да направим по два шоколадови бонбона - един бял и един кафяв, с нашите инициали, в красива кутийка. Обаче щеше да излезе много скъпо, за съжаление.
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #92 -: Март 14, 2012, 14:07:45 »

И на мен ми харесва идеята за нещо сладко, за това още не сме решили какво ще е. И най-вече как ще може да се осъществи като финанси и т. н. То е ясно, че не на всички ще им харесат подаръците. То няма и как. Ама важен е жестът. За мен винаги това е било от по-голямо значение.  Smile
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2668

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #93 -: Март 14, 2012, 14:11:06 »

И аз да кажа мненийце - независимо дали сапуни, шоколади или бонбони, хиляда пъти предпочитам нещо практично и полезно, отколкото тия тъпи керамични слонове дето няма да ви казвам колко съм изхвърлила вече! Пазя си например само панделката с имената, за да ми остане някакво споменче все пак.
Мисълта ми е нещо практично с картичка, за да остане все пак нещо за спомен, обаче не тия гадни прахосъбирачки дето на всичкото отгоре са супер грозни.
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Pupi
Newbie
*

« Отговор #94 -: Март 14, 2012, 14:17:00 »

За бонбонките и аз съм за. Ние така направихме, в кутийки, в същия цвят като основния. Лор знае Одисеята с цветния картон  Lol Мои приятели негодуваха, че шоколадът щял да се разтече, че не било практично, но никакъв подобен проблем не е изниквал. Бонбоните и те бяха в станиол, отново в червеникавата гама, с пияна вишна, някакви скъпи избрахме, колкото да не е пияна вишна на Сушард  Lol Макар, да са им вкусни.
Наскоро, покрай ремонта открих една от кутийка с бонбон, не беше мръднала, при все, че сигурно доста се е търкаляла покрай преместване и нанасяне  Cheesygrin
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #95 -: Март 14, 2012, 14:23:19 »

А кутийките вие ли си ги правихте? Моята кума (пак я споменавам, паметник трябва да и издигна  Lol) също имаше идея, защото беше направила дизайн на много яки кутийки. Та и това може да е. Харесва ми като идея.
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #96 -: Март 14, 2012, 14:30:23 »

Шаблонът е от интернет, ние само си поиграхме с разни пънчове да направим интересни прорези по кутийката. Всичко сами си правихме за сватбата - покани, подаръци, дори в украсата на ресторанта участваха моите приятелки  Cheesygrin
Активен

Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #97 -: Март 14, 2012, 14:36:59 »

И аз много харесвам идеите за красиво опаковани бонбони, и сапунчетата ми допадат, чух ли някъде, четох ли за идеята за ветрила за дамите и пури за мъжете, много ми хареса. Същото ми е и мнението за сувенирчетата, малко ми втръснаха и след време ги забивам в една кутия, а на последната сватба ми дадоха ужасен подарък - стъклена статуетка с цената отдолу, мислех, че само на моята е пропуснато да се махне, но май на повечето бяха така.
Много са ви дейни приятелките, аз май нищо кумско не върша като хората, много се вълнувам, но засега освен да обсъждаме разни неща, за нищо друго не съм дала идея/помогнала на моята булка. Unsure
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #98 -: Март 14, 2012, 14:38:34 »

Всичко сами си правихме за сватбата - покани, подаръци, дори в украсата на ресторанта участваха моите приятелки  Cheesygrin

И ние ще сме така.  Big grin Сега съм в чудене, кого ще ангажирам за украсата на ресторанта. Воали, вази и т.н. вече сме намерили, ама приятелки и братовчеди колкото щеш.  Smile
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #99 -: Март 14, 2012, 14:43:09 »

Е, Фата, не знам ти кога ще си кума, ама всеки според възможностите си. Не казвам, че ти нямаш, ами просто моята кума направо ОбожавА да се занимава с такива неща, освен това тя се занимава и професионално. И затова толкова много ми помага. Най - важна е моралната подкрепа, особено в деня на сватбата. Да успокояваш булката, да и помагаш, да и даваш кураж, ако не е от много спокойните.  Lol Плюс това ще видиш, че разни нещица ще излизат и ти ще се вклюваш и накрая като удариш чертата, ще видиш, че всъщност си свършила бая работа.  Big grin
Активен

mi6lence
Newbie
*

« Отговор #100 -: Март 14, 2012, 15:57:17 »

Всичко сами си правихме за сватбата - покани, подаръци, дори в украсата на ресторанта участваха моите приятелки  Cheesygrin

И ние ще сме така.  Big grin Сега съм в чудене, кого ще ангажирам за украсата на ресторанта. Воали, вази и т.н. вече сме намерили, ама приятелки и братовчеди колкото щеш.  Smile
Това за украсата и аз го мислех. И н мен ми се искаше да ангажирам част от близките. Но в крайна сметка реших, че за вечерна сватба украсата започва към обяд, а аз тогава ще искам тези хора да са с мен. Затова се принудих да наема фирма за калъфите и панделките и една позната (която няма да присъства на сватбата), която ще ми украси с цветя.
Активен

Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #101 -: Март 15, 2012, 23:58:57 »

Аливера как е казва водещата  Smile
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #102 -: Март 19, 2012, 11:23:08 »

Какво мислите за този текст за поканите:

I was looking for love in the strangest places.
There wasn't a stone that I left unturned.
I must have tried more than a thousand faces,
but not one was aware of the fire that burned
In my heart,
I'll be looking for you!

Ние, ……….. и ………… Ви  очакваме на ………. год., когато ще се роди нашето семейство!
Ако искате да ни разубедите, да ни се чудите,
да ни посъветвате или просто да се повеселите с нас,
имате възможността да го направите:
Ще си кажем” ДА” в Ресторант „………….” в 17.30 часа и пак там ще започне веселото сватбено тържество.
Венчавката е в ……………….. в 16.30ч.

Отговорността за нас поемат: …………………… (имената на кумовете)

P.S. Молим да потвърдите Вашето присъствие  до 07.06.2011 г. на тел. ......
P.S. Улесняваме всички близки и приятели , да ни позволят сами да изберем
най – подходящия сватбен подарък за нас.
Така вие ставате спонсори на едно сбъднато наше желание. Благодарим ви!

Има нещо, което не ми харесва, но не знам какво.  Rolling Eyes
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #103 -: Март 19, 2012, 11:25:47 »

Защо стихчето да е на английски  Rolling Eyes
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #104 -: Март 19, 2012, 11:26:53 »

Защо стихчето да е на английски  Rolling Eyes

Ох и аз за него много се чудех. Ама все си мисля, че ако го преведа, няма да е толкова силно, ще загуби смисъла си... Не знам  Rolling Eyes
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #105 -: Март 19, 2012, 11:29:10 »

Аливера, аз също не бих сложила английски стихове в поканата, освен ако не е предназначена за чужденци.
Никъде не видях да пише датата на сватбата, и мисля, че е по0правилно хронологически да са подредени събитията - първо венчавка, после ритуал.
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #106 -: Март 19, 2012, 11:32:21 »

Другия вариант е текста да е на български:

Търсих любовта на най-странните места,
Всеки камък не веднъж преобърнах,
Докоснах хиляди лица, но нито едно не почувства огъня, който гори в мен,
В моето сърце,
…Търсех теб!....

Лъвче, има дата, оставила съм я празна с точки. Smile
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #107 -: Март 19, 2012, 11:41:41 »

Аливера, този текст ме кефи, но напоследък е много популярен- всяка втора покана е с него. Но въпреки това е весел и се харесва, тъй че ако това не те притеснява, давай ;)
И аз не бих сложила нищо на английски, моите покани за чужденци бяха отделни и на анг, но за българите (почти всички) си бяха на български. Иначе текста аз си го измислих, но не знам дали е особено добър.  И е много несериозен Lol  Ето го:

Знаете ли какво е "Сватба"?
Двама луди и сто жадни!
Нека си кажем Наздраве- за лудостта, младостта, любовта-
важното е наздравиците да са повече от една!

Кога...къде... и тн с информацията.
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2668

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #108 -: Март 19, 2012, 11:48:30 »

Е какво няма да е популярен - Uriah heep  Lol

Иначе има голяма вероятност по-възрастни да речем роднини, визирам да не знаят английски, да не им стане готино като видят маймунките.
Иначе текстът принципно е велик, една от любимите ми песни.
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #109 -: Март 19, 2012, 11:50:44 »

Сриозно!? Вие ми разбихте мечтите, хорааа. Верно ли този текст на Хийп се използва често, не зхаех че го използват за покани, ама аз и не получавам всеки ден покани. Аз в какъв свят живея.
Ужас, но аз си искам него, защото ни е символичен. Пфу, трябва да го обмисля....
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #110 -: Март 19, 2012, 11:55:34 »

Щом ти е скъп и символичен, направи покана на мъжа си с него  Cheesygrin Но за роднини наистина не е добра идея.
Амбицирахте ме, сядам да пиша текст за покана, че и без това ми е в краткосрочните задачи.
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #111 -: Март 19, 2012, 11:57:21 »

Ааа не, този текст на Хийп ще си го ползвам, пък каквото ще....
Може би ще пообмислим малко другия текст, информиращия.
Активен

Anna T.
Newbie
*

Влюбена в живота

« Отговор #112 -: Март 19, 2012, 12:24:51 »

Мен и "спонсорството" на събитието малко ми бие в очите като израз. Нещо от сорта на "ще ни зарадвате с избраните от нас подаръци" ми звучи по-... мило.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #113 -: Март 19, 2012, 12:34:46 »

Цитатът не е лоша идея, ако наистина ви е символичен, но може би да напишеш заглавието и групата или нещо такова, за да стане по-ясно на тези, които не знаят текста? В смисъл, то самото заглавие си говори достатъчно, предвид юлската свабта. Има ли възможност да сложиш текста на другата страничка, отляво? Да е с по-различен шрифт и оформление някакво... Един вид като тема на поканата, но не съвсем към основния текст.

Това за спонсорството може да го помислиш още, че звучи малко едно такова...
И за потвърждаването ми направи впечатление - предполагам, че всички гости ще имат координатите ви или тези на родителите ви, този оставен телефон ми е малко излишен, а и е такъв анонимен - хората звънят, не знаят кого търсят, с кого говорят, "аз...такова...за сватбата..".....
Също и часовете за ритуалите и тържеството са малко неясно написани, а и нехронологични.
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #114 -: Март 19, 2012, 12:48:10 »

Много ви благодаря момичета, Лори, на всичките. Много ми помогнахте и сега с вашите съвети се надявам да стане нещо близко до съвършенството!  Big grin
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #115 -: Март 19, 2012, 14:55:26 »

Не бе хорааа, не текстът от песента, текстът на самата покана- това "ако искате да ни разубедите....и тн  е много популярен, хахахах много ясно, че не всеки втори слага в поканата песен на Хийп  Lol
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #116 -: Март 19, 2012, 15:16:41 »

Не бе хорааа, не текстът от песента, текстът на самата покана- това "ако искате да ни разубедите....и тн  е много популярен, хахахах много ясно, че не всеки втори слага в поканата песен на Хийп  Lol

Сетих се аз, че за другия текст говориш, ама късно.  Lol
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #117 -: Март 25, 2012, 17:03:17 »

Много хубав уикенд имахме! Ама много и ползотворен. Заедно с кумата, правихме доуточняване на украсата в ресторанта "на място", дойдоха ни нови идеи. Избрахме цветовете. Сами ще с направим кутийките за подаръците, а освен това ще правим и едни много ефектни красотийки за масите. Доволна!  Cheesygrin
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #118 -: Март 26, 2012, 20:18:41 »

Юхаааа, много съм радостна! Част от фотосесията на сватбата, най-вероятно ще я направим с адската машина - истински, красив, изтънчен рокерски мотор. Милото се издаде, а щяло да бъде изненада. Само да стане - представям си.....  Clap
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #119 -: Март 26, 2012, 20:43:17 »

ее супер Smile аз много ни се кефя на втората фотосесия, защото също имаме снимки с мотор и много други де ;)
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #120 -: Април 03, 2012, 21:26:49 »

Нашата подготовка си напредва. Скоро ще мога да покажа и снимков материал на украсата или поне на част от нея.... Много ми е кеф, защото ще си направим почти всичко сами.
Иначе имаме да уточним още някои други подробности. Бих казала, че вече на 99 процента си харесвам водещата, която ще е на нашата сватба. С нея проведохме много дълъг разговор и ми допадна, че е отворена към нови неща и най-вече да се вслушва в нас. Освен това ми се стори много позитивен човек. Предложи ни идеи за гостите, тогава когато ще им се наложи да ни чакат, докато ние правим фотосесията и така.... Smile
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #121 -: Април 04, 2012, 10:57:27 »

хубаво е, когато ти дават продуктивни съвети, освен само да ти дрънкат глупости : )
а ти звучиш много весело Smile
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #122 -: Април 22, 2012, 20:00:01 »

Да си разкажа за последните няколко дни и да се похваля  с това-онова.
Вчера пробвах рокли.  Cheesygrin Много вълнуващо е. Някак странно ми беше в първия момент да се възприема и често казано започнах да се притеснявам, защото нищо не ми хареса.  Lol Е, добре, че пробвах само в едно ателие, ей така, много инцидентно се случи. Надеждата ми е в Асеновград. Иначе, мога и да сложа една снимка да видите все пак, коя рокля най ми "хвана окото".
Иначе ето това ще са ни бонбониерите, с които ще черпим гостите. http://www.prikachi.com/images/668/4678668l.jpg
Освен тях, шаферките ще раздават и подаръчета. В момента майсторим и едни други красотии и тях ще ви покажа.  Cheesygrin Аз хепи!  Cheesygrin
« Последна редакция: Април 22, 2012, 20:01:32 от alivera » Активен

JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #123 -: Април 23, 2012, 09:48:53 »

дай да видим роклята...аз тия дни само прехвърлям сватбени сайтове, то не бяха рокли, покани, етикети за бутилки, подаръчета за гости, украси, ресторанти, парти агенции...малеееейййй
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #124 -: Април 23, 2012, 18:27:05 »

Ето това е роклята, която ми допадна най-много. Но определено не я чувствам като "моята" рокля.  Smile На всичкото отгоре, бях супер неподготвена и ми се вижда черния сутиен....  Lol Razz
Предстои ми още търсене.

http://prikachi.com/images/5/4682005c.jpg

http://prikachi.com/images/11/4682011t.jpg
« Последна редакция: Април 23, 2012, 18:32:54 от alivera » Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #125 -: Април 23, 2012, 20:18:20 »

Струва ми се, че без тази заметнатата част отгоре, ще е доста по-прекрасна.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #126 -: Април 23, 2012, 23:07:44 »

Хубава е роклята, но щом не я чувстваш "твоята", ще харесаш сигурно друга ;)

Къде търсиш и какво горе долу?

ох, че хубав момент е това, чак ми е мъчно, че така бързо си отива...
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #127 -: Април 24, 2012, 09:47:04 »

честно казано щях да напиша същото като Гал...тия ми са на мен много претруфени...аз първо не искам тези хиляда мъниста отпред...не знам сметнала съм че няма нужда да има такива блестящи щуротии, а и това парче отгоре което е малко издува и може и без него....да не се обидиш Аливера, просто мое мнение... Smile

Не знам дали аз съм извратена ама като видя много мъниста по булчинските рокли, или пък булчински рокли от има един такъв плат лъскав бял...ама не млечно бял, ами сивеещо бяло едно странно....и го свързвам с циганска сватба  Rolling Eyes Май нещо съм се изчанчила....
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #128 -: Април 24, 2012, 09:49:00 »

Искам да не е много изчистена, права, демек само един плат и нищо друго или пък да е супер пренатрупана и "бляскава". Имам някаква идея, ама ще видим дали ще си намеря такава.  Smile
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #129 -: Април 24, 2012, 09:59:12 »

с малко търсене ще намериш твоята рокля ;)
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #130 -: Април 24, 2012, 10:06:16 »

с малко търсене ще намериш твоята рокля ;)

И аз така си мисля.  Kiss

Определено голямо обикаляне ще е, ама надявам се да си струва.
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #131 -: Април 24, 2012, 10:07:20 »

стискам палци и знам че ще успееш  Kiss
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #132 -: Април 25, 2012, 16:30:01 »

Пък аз искам да се похваля с готовите ни покани. Много си ги харесваме.  Cheesygrin

http://prikachi.com/images/239/4689239A.jpg

http://prikachi.com/images/259/4689259Q.jpg
Активен

Ivena
Newbie
*
Публикации: 650

« Отговор #133 -: Април 25, 2012, 16:34:31 »

А хронологията на събитията не е ли първо да се сключи гражданският брак, а после църковният, или вие смятате да подпишете предварително?
Идеята на поканата ми харесва. Smile
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #134 -: Април 25, 2012, 16:35:03 »

интересни са....цвета на сватбата ви лилаво ли ще е?
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #135 -: Април 25, 2012, 16:37:39 »

Джъст, лилавия свят ще е основния  Smile

Хронологията си е вярна. Няма да сключваме предварително граждански брак.

Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #136 -: Април 25, 2012, 16:37:58 »

Чудесно се е получило!

Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #137 -: Април 25, 2012, 16:38:25 »

браво значи добре си ги съчетала... Wink
Активен

Ivena
Newbie
*
Публикации: 650

« Отговор #138 -: Април 25, 2012, 16:43:53 »

Не беше ли сред необходимите условия в църквата да се представи удостоверение за сключен граждански брак?
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #139 -: Април 25, 2012, 16:45:02 »

да беше и все още е...
Активен

mi6lence
Newbie
*

« Отговор #140 -: Април 25, 2012, 17:02:21 »

Не във всички църкви искат документ за граждански брак при сключването на църковния. Макар че повечето имат това условие.
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #141 -: Април 25, 2012, 20:05:30 »

Много хубаво ми стана като прочетох превода на Джулай морнинг и текста на поканата. Много истинско и хубаво! Wub
Активен

C’est tout!
alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #142 -: Май 04, 2012, 15:50:40 »

Корни да се стяга у кръста за утрешния важен ден, а аз отивам си търся рокля!  Cheesygrin
Активен

Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #143 -: Май 04, 2012, 16:17:45 »

Снимай и давай да одобряваме! Cheesygrin
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #144 -: Май 04, 2012, 19:53:38 »

Пфу, изпаднах в транс. Харесах си рокля - разчупена, много добре ми стои, идеално всичко ми пасна - на бюста, като дължина, всичко. И аз и всички "ах" - нахме като ме видяха. Ама съм в транс, щото е много пари. Егати.... Защо всичко хубаво е скъпо.  Frown И сега се чудя, дали да пръсна пари, ей така или да пообиколя още и да изчакам пътуването до Асеновград. Защото ако си я взема тази, няма смисъл да се пътува до там. Мъж ми костюм така или иначе си е хвърлил око на няколко тук. Дилема
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #145 -: Май 04, 2012, 21:12:11 »

колко много над бюджета е ? виж Корни например си я купи, независимо от паричките и е супер доволна Smile аз също харесах пре-скъпа рокля, ама си я уших, че даже и съм 200 пъти по-доволна, че не си я купих готова.. и това е вариант ?
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #146 -: Май 04, 2012, 21:22:05 »

Ами Кате, не е много над предвидените пари. Ама ще умувам. Може би ще се разходим до Асеновград и ако не ми хареса друга, ще купя тази. Ако все още ме чака - значи това е бил моята рокля. Освен това, дори и да са я купили, могат да ми ушият абсолютно същата. Само трябва да им дам месец преднина. Така, че при всички положения, все ще съм доволна. Оптимист съм.  Cheesygrin
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #147 -: Май 04, 2012, 21:25:32 »

Супер, че нещо те е грабнало, вече можеш да бъдеш спокойна!!! И все пак преди да идеш до Асеновград изчисли разходите за бензин, времето, което ще изгубиш и пр... Аз нещо съм със задръжки към това място, може би щото покрай баловете се нагледах на цигании. Иначе последните 2 години чувам страхотни отзиви за булчински рокли от там, традиция им е все пак..

А тази, която си харесала, искрящо бяла ли е или по-скоро слонова кост?
Активен

C’est tout!
alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #148 -: Май 04, 2012, 21:43:21 »

Искрящо бяла не бих казала - бяла си е. Определено не е слонова кост. Има дантела.... Абе, най-красивата, която съм пробвала до този момент и определено ми беше най-добре по мярка. Не че не правят корекции, ако има нужда. Както казват хората - заспа ми.  Big grin
Аз съм малко от хората, които ако си харесат нещо и не им трябва повече обикаляне. Докато други, искат да огледат, едва ли не всичко... Но сега за булчинската рокля реших да пообиколя повечко... Ама явно кръвта, вода не става. Хвърлям си се и като ми хареса нещо, това е.
Активен

Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #149 -: Май 04, 2012, 21:50:35 »

Аз съм точно така..Хареса ли ми нещо - това е..меря, купувам и спирам да го мисля. Ама пък си права..сватба е..ей така дори за успокоение, че по-хубаво няма, може би си струва да пообиколиш и да сложиш още някоя и друга рокля пред огледалото  Smile
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #150 -: Май 04, 2012, 23:13:32 »

Ах, Аливера, описанието на твоята рокля ми напомни за моя икспириънс като баладжийка. Втората рокля, която премерих ми заспа, дори скъсяване не беше нужно, а малко преди да я съблека влезе дизайнерката в ателието и ахна като я видя на мен.. Ама аз не та не.. Още 2 месеца мерих рокли, за да се върна и да купя точно тази, втората.. И сега, за да те окуража да идеш да измериш де що има бели роби - седмица преди бала не исках да я обличам, защото я намирах ужасна Razz
Активен

C’est tout!
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #151 -: Май 05, 2012, 10:22:46 »

И сега се чудя, дали да пръсна пари, ей така или да пообиколя още и да изчакам пътуването до Асеновград.

Вземи си я. Твърдо. Ако имаш парите - един път се живее Wink
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #152 -: Май 05, 2012, 10:33:55 »

Хаха, Фей, и аз така се надъхвам. Може би ще помисля още малко. Не ми се иска тази рокля да става егати проблемацията и да си терзая мозъка за това. Аз съм се убедила, че всичко, което се случва, се случва по възможно най-добрия начин.  Smile

Миш, ама какво ти е направила горката рокля?  Big grin Та, седмица преди това не я харесваш и какво е продължението на историята, че ми стана интересно.
Иначе при мен няма опасност от такова нещо. Аз като си купя нещо и с всяко обличане се харесвам все повече и повече с него. Сама си се надъхвам и си въздишам.... Lol
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #153 -: Май 05, 2012, 12:44:22 »

Амиии не е толкова интересно продължението на историята, облякох я, де ще ида Razz Майка ми ми каза, че е минало  времето за харесване/нехаресване на рокли и по-добре да си я харесам. И все пак, още ме дразни тая роклА, не съм я поглеждала от бала насам, въпреки че всички ме харесват и бла бла (бал бал ахаха).. Сега единствено носталгията по безгрижните дни ме кара да си отварям снимките от абитуриентския бал.

Но при теб ситуацията с твоята рокля е съвсем различна, защото ти си я харесваш, а аз моята я взех само защото ми стоеше перфектно и по-добра не намерих... Бих я взела и снимки дори бих показала  Razz
Активен

C’est tout!
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #154 -: Май 05, 2012, 14:32:13 »

Пък сега даже не мога да видя дали имаш снимки качени с тази вече прословута рокля.  Lol
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #155 -: Май 06, 2012, 12:39:54 »

Напрежението преди сватбата наистина съществувало. И аз се чудя, защо по филмите показват как младоженеца или булката си тръгват в деня, най-тържествено.  Razz Сега съм подвластна на емоциите, но съм толкова бясна. И то за глупост, разбира се. Ама така се вбесих. Решихме да пообиколим, с цел да търсим костюм на мойчика. При все, че времето си лети, а той даже и един костюм не е пробвал. Има някаква визия и представи, ама едно е в мечтите ти, друго е наяве. Та, излизаме ние, влизаме в първия магазин, харесва нещо и се обръща и казва - "Ама аз трябва ли да го меря?" Ок- облече сакото, подават му панталона - "Ама и това ли трябва". Ми нали за това сме излезли. Не - аз се отказвам. Няма да ходя вече с него, няма да му се меся. Да си купува, такъв какъвто иска, с който иска да ходи. Искаше ми се да го видя, да му помогна, ама явно той не иска. Мъже!  Razz
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #156 -: Май 06, 2012, 12:54:51 »

Абе не се връзвай  Lol
Моя ми изпили нервите като каза, че сам ще излиза, не искал с мен да избира костюм, щом и аз не съм го викнала при избора на рокля. Излезе с майка си, дори не знаех как изглежда костюма, как му стои, в деня на сватбата се видяхме взаимно  Lol Доволна съм от избора му, така че ако му имша доверие, остави го да се оправя. Само му напомняй ангажимента  Lol
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #157 -: Май 06, 2012, 13:01:12 »

С майка си - още по голям абсурд да излезе. А за това, че ще трябва да му се напомня, все пак да си купи костюм - определено ще трябва да има някой, който като кукувичка всеки ден да кукувичи.... Ама мисля да го оставя да видя докъде ще я докара....  Razz Lol
Като нищо в последния момент ще търчи. Добре де, ей сега искам да ги разбера мъжете. Старая се, опитвам се, ама не мога.  Razz Ама какво да направя, ще трябва да се примиря и да се надявам, че избора му ще бъде добър.
Активен

Anna T.
Newbie
*

Влюбена в живота

« Отговор #158 -: Май 06, 2012, 17:19:24 »

Ами да - на мен поне ми се вижда съвсем разумно да оставиш поне този избор на него  Rolling Eyes
Моето впечатление е, че много мъже се чувстват "изключени" от собствената си сватба, защото всичко се върти около булката. И това натрупва едно допълнително напрежение, което пък е супер излишно. Остави го. Можеш да си сигурна, че майка му най-малкото ще иска да види костюма и няма да го остави да дойде по шорти и джапанки.
Стои варианта да подработиш и някой негов верен приятел (кума?) и той да свърши оценяването. Ако си съвсем вманиачена на темата,може дори да го накараш да направи снимки...
Но отпусни каишката на момчето... Понякога си заплюват (препикават) някакви нелепи парчета територия и ръмжат, ако се опиташ да им я вземеш.
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #159 -: Май 06, 2012, 17:33:59 »

Ама какъв каиш? Той не му се занимава от факта, че просто не му се занимава. Подготовката си я правим изцяло аз и кумата ми. Не съм живяла с илюзията, че той ще ми помага особено. Но и така трябва да е. Той си е мъж има си други неща на главата. Освен това за него други неща са важни, а не в какъв цвят ще са герберите или дали ще има панделки по столовете. Просто мъжът ми е от тези хора (може би като всеки мъж), който мрази да обикаля по магазините, да мери хиляди неща. Те са практички. Излизат, мерят, купуват и точка. Забравят за това. Не цвилят като нас в повечето случаи.  Smile
Активен

Anna T.
Newbie
*

Влюбена в живота

« Отговор #160 -: Май 06, 2012, 18:22:00 »

Мхм. Ама то и аз съм така с излизам-меря-купувам.
Галината може да разказва как ме извлачи от първия магазин  Cheesygrin
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #161 -: Май 06, 2012, 23:06:40 »

И добре, че те извлачих. До ден днешен не мога да си представя с какво щеше да съчетаеш онази умопомрачителна пола.
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #162 -: Май 07, 2012, 09:43:33 »

Следвайки емоцията на Корни да се разпиша тук, че тъкмо да видя до къде сме я докарали и какво още има да се прави.
Та, кутийките за подаръчетата за гостите са почти готови. С цвят резида и лилава панделка. Решихме и какво ще сложим вътре в тях - розова вода в шишенце. Няма как - нали сме града на розите, а и ще има гости от други краища на България. Та, мисля че идеята е сполучлива. Освен това гостите ще могат да си вземат и като подарък едни много красиви хартиени топки - тишу http://prikachi.com/images/447/4736447k.jpg И тези красоти ние ще ги правим с кумата, само че още не сме ги почнали. Ще станат по-малки от тези на картинката и ще бъдат по масите. А подаръчетата ще се раздават от шаферките. Иначе като украса горе-долу е това - ще има по масите и разни воали много красиви. Не ми се искаше да е претрупано с много украса и без това хората ще си пийват и хапват и точно след 20 минути, нищо няма да си е на мястото.
Избрах си и какви цветя ще има в булченския ми букет, както и украсата за колата. Иначе за колата ще е от изкуствени цветя. Предположих, че няма смисъл от естествени, при все че докато се движи колата ще се разпилеят и т.н. Освен това букета, който е на колата ще се свали после и ще се прехвърли на нашата маса.
Менюто все още не е уточнено, но има време. Само се чудя за украсата у нас. Иска ми се да взема балони и да украсим двора. Много ни е хубав - светен и зелен през лятото. Това е напълно достатъчно.

Иначе все още халки не сме си избрали, както и рокля и костюм. Както си повтарях, че има време, май ще се окаже че няма. Все се надявам края на месеца вече и това да сме уредили. А, да и обувки не съм си купувала. Искам да са удобни и ниски. И торта все още не сме уточнявали.
Май е това. Сега като го пиша и ми се струва толкова объркано и толкова много неща. Иначе съм решила на самия ден да упълномощя сестра ми да се занимава с всичко, да казва кое къде и как и по възможност мен никой да не ме занимава. Е и кумата ще помага предполагам.
Иначе след две седмици имаме среща и с водещата. Да уточним детайли. Така написано - ми изглежда като егати свършената работа, а всъщност нито съм хвърляла кой знае какви сили или пък толкова да съм се впрягала.
Ама така е като имаш помощници.  Big grin
Активен

Anna T.
Newbie
*

Влюбена в живота

« Отговор #163 -: Май 07, 2012, 13:08:53 »

Топките са много хубави и идейни.
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #164 -: Май 07, 2012, 13:32:01 »

Да, много симпатично може да стане с топките по масите Smile

Помисли си пак за аранжировката на колата. Тоест знам, че си го обмислила, но не се притеснявай, че ще се разхвърчат цветята, доста здраво ги правят. Просто после пред теб на масата, на най-важната маса откъм аранжировка, да има изкуствени цветя... По-добре да заложите да воали и панделки. Това е мое виждане де, просто на мен не ми стоят естетично изкуствените цветя.
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #165 -: Май 07, 2012, 13:47:37 »

Лори и аз това си мислех, но след като видях цветята (изкуствените) и се разубедих. Наистина приличат адски много на естествени. Не са от ония старите, платнени цветя от едно време. Иначе на другите маси за гостите ще са си естествени.  Smile
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #166 -: Май 07, 2012, 14:17:29 »

да дам и аз едно съветче - бях решила да имаме високи вази  с цветя + ниски вазички с по едно плуващо цвете за масите.. но след цената на букет за висока ваза се отказах.. а след сватбата половината гости са говорили с майка ми колко е била красива украсата, която остана перлички + воали + тези плуващи цветенца.. другата половина изобщо не са обръщали внимание на украсата, така, че те съветвам да не пръскате мноого по цветя ..
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #167 -: Май 07, 2012, 14:29:21 »

О, да аз определено още от самото начало не исках да се охарчваме много за украса. Затова повечето неща ще си ги направим ние. Иначе по масите ще има само една висока ваза, с гербери и еко почва. Цветята няма да са направени като букет. И така както сме го замислили ще стане много свежо и нежно и не излиза много пари. Наистина не ми се иска да е претрупано. Аз даже не държах толкова много на вазите, но кумата ме разубеди.

Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #168 -: Май 07, 2012, 19:02:06 »

и моето щеше да е само гербери, ама така се опитаха да ме оръсят, че ... ;) хубаво е, че ще си го правите вие
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #169 -: Май 07, 2012, 19:20:59 »

Опитали - как?
Ние сме наели една жена, сватбен агент, която ще осигури букетите - тя ще осигури сватбения букет, букетите за колата и цветята за масите, нищо друго и няма да ни вземе много като пари. Освен това и тя ще украси в ресторанта, защото няма как да занимавам някой мой човек с това. Даже труда и ще е free, въпреки че тя си го е включила в цената на цветята, но няма значение.
« Последна редакция: Май 07, 2012, 19:23:00 от alivera » Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #170 -: Май 08, 2012, 07:34:22 »

ами за 4 гербера и малко зелено ми искаха 25лв на ваза.. което ми се стори прекалено скъпо поне на мен, имайки предвид, че трябваше да са около 17 вази .. ;) иначе ми е ясно, че и цветарката трябва да си изкара парите и агентката де.. затова добре, че сте намерили 'директен' човек, който да го направи : )
Активен

Mina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #171 -: Май 08, 2012, 10:32:48 »

Хартиените топки са страхотни. Аз си правя и за вкъщи , виждала съм и по сватби и като украси в хотели- много са подходящи!
Аливера, а кога ви беше датата, че ме е хванала дъртозата и забравям...
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #172 -: Май 08, 2012, 12:35:57 »

07.07.2012  Cheesygrin
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #173 -: Май 12, 2012, 19:57:18 »

Аз доволен!  Cheesygrin

Купих си рокля!  Cheesygrin Ако бъда по точна я капарирах и я оставих, защото трябва да се направят малко корекции. Много съм хепи. Нищо общо с онази, която си бях харесала преди седмица и по добре. А в тази се влюбих от самото начало.
И обувки си купих. Остават още някой друг детайл и съм готова.

« Последна редакция: Май 12, 2012, 20:16:23 от alivera » Активен

Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #174 -: Май 12, 2012, 20:07:05 »

Ехааа! Браво! Свършила си най-важната част  Razz Честити! Ако решиш - сподели някоя снимчица да ти се порадваме , ако не - ще чакаме до сватбата  Razz
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #175 -: Май 12, 2012, 22:21:48 »

тия топки приличат на едни, които моя приятелка ни направи за сватбата - http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash2/40239_1494907766686_1053839888_1500139_3318954_n.jpg .. няколко подарих на приятелки и една си запазихме за нас Smile За цветята не разбирам защо дерат така кожата, и то за елементарни неща ... разбирам да е нещо спешъл, дето малко хора могат да го направят, ама 25 лв за няколко гербера със зеленина е направо  Razz  Аз за нашата сватба имах разни идеи, но накрая не ми остана време и в същият ден просто скалъпих по една простичка аранжировка за всяка маса .. но на народа много им хареса и всичко се разграби накрая  Lol Но като цветар съм върло против всякакви изкуствени цветя, пък били те най-прекрасните на света .. просто от километри ги разпознавам и честно казано са ми много неприятни  Rolling Eyes
Относно аранжировката за кола - до сега не ми се е случвало да се разпадне. А и повечето хора, които искат да спестят след това си ги ползват за украса за масата на младоженците - като  това например, което скоро правих.
Активен

HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #176 -: Май 13, 2012, 12:27:52 »

Ангелче, аз един ден като се заженя искам ти да ми направиш всичко. Нали може Smile
Активен

Моето име е Любов.
Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #177 -: Май 13, 2012, 13:26:22 »

Ангелче, аз един ден като се заженя искам ти да ми направиш всичко. Нали може Smile

Не може Razz Ще е бременна с N2 Cheesygrin
Шегувам се, просто още не мога да преживея, че на мен не ми направи всичко тя...Сигурна съм, че тогава просто сватбата щеше да надсоки всички очаквания!
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #178 -: Май 13, 2012, 15:22:48 »

ех, Фей, знаеш ли как ме е яд .. просто не ми се искаше да рискувам и да те прецакам нещо накрая ... за първия рожден ден на Цветката може да измислим нещо  Cheesygrin
Хепи, ти само кажи  Lol
Активен

HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #179 -: Май 13, 2012, 17:01:04 »

Леле винаги съм си мислела как ще те питам! Хубаво, като имам дата ще те предупредя поне 9 месеца преди това, за да си съобразиш плановете с моите  Lol
Активен

Моето име е Любов.
alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #180 -: Май 14, 2012, 20:23:33 »

След близо 24 часов труд, разбира се с почивки, ето и резултатът от моите пликове за сватбата. http://www.prikachi.com/images/661/4765661n.jpg
Та, резултатът, поканите вече са раздадени успешно на всички.  Cheesygrin
Активен

deni_4ka88
Newbie
*

« Отговор #181 -: Май 15, 2012, 11:09:03 »

Браво.Много са нежни  Smile.Издай тайната с какво направи тези сърчица-дупки и от къде взе вълнообразната ножица  Razz
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #182 -: Май 15, 2012, 11:17:10 »

Всичко го има по книжарниците.  Smile
Активен

deni_4ka88
Newbie
*

« Отговор #183 -: Май 15, 2012, 21:08:58 »

Много съм смотана  Shame .След като написах поста веднага ги открих онлайн,ама като не ми е трябвало...  Rolling Eyes:
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #184 -: Май 29, 2012, 11:49:16 »

Вече си имаме и брачни халки. Младоженецът все още няма костюм  Cheesygrin, ама се надявам идната седмица и това да мине.
Иначе се появи лек дискомфорт и ми някакво тъжно такова, защото при кумата се появиха леки усложнения с бременността и май щя трябва активно да си полежава. Което пък означава, че няма да може да пътува за сватбата. И като се замислих, хич не го мисля, кой ще ми кумува, варианти много, тъжно ми стана всъщност от факта, че няма да присъства на един от най-хубавите ми и щастливи дни. Толкова много сме си говорили и споделяли една на друга, не само за този ден, ами къде искаме да бъдем след време... Абе много си я обичам и някак ще ми липсва. Аз никога не съм и имала съмнения за нея и бебчо, сигурна съм че всичко ще е наред с тях...
Иначе малка надежда има и ако всичко е нормално преди сватбата, да може и да присъства.
Та така, наоплаках се.  Smile
« Последна редакция: Май 29, 2012, 11:51:46 от alivera » Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #185 -: Юни 10, 2012, 18:28:06 »

Вече си имаме и халки. Много са красиви и двамата ахнахме като ги видяхме. Много по-добро, от онова което си представяхме.  Cheesygrin

Ох, много мина, мъничко остана.  Big grin Вече почти всичко е готово. Вчера заедно с едната ми братовчедка направихме и кутийките за подаръчетата. Много готско се получиха. Младоженеца вече си има костюм. Толкова ми е хубав с него, като го видях и пак се влюбих в него. И да ви кажа честно вече нямам търпение да идва деня. Искам да съм омъжена жена.  Cheesygrin
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #186 -: Юни 10, 2012, 22:21:58 »

сладуранка Smile скоро, скоро и такава ще станеш Smile много се радвам за халките .. Smile много е готино да си я гледкаш - аз всеки ден си я слагах и си я гледках за по 2-3 минути Smile
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #187 -: Юни 19, 2012, 22:19:09 »

Вече са готови и етикетите за бутилките. Купих и свещи за ресторанта. Направих и етикетите с номерата за масите. Доволна съм.
Остават ми още някои довършителни работи, както се казва. Балони, украса на бутилката, чаши, както и време и аз да се пооправя малко. А да, трябва да направим и цветята от хартия, които ще са по масите. Ето ги и тях, по -скоро нещо подобно, тези малко са измачкани и снимката е кофти

http://prikachi.com/images/60/4913060K.jpg

http://prikachi.com/images/73/4913073I.jpg

Cheesygrin
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #188 -: Юни 20, 2012, 12:32:18 »

напредвате, напредвате Smile абе сложи един тикер, че все ти губя датата... да си припомняме ;)
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #189 -: Юни 20, 2012, 12:50:16 »

напредвате, напредвате Smile абе сложи един тикер, че все ти губя датата... да си припомняме ;)

Ох, много кифленско ми се вижда това с тикер, показващ оставащите дни до сватбата.  Razz Big grin
Ама ще направя нещо друго, което пак ще се вижда от всички и най-вече, датата!

Брайдзилаааа    Lol

Надявам се, се вижда.... Big grin
Активен

Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #190 -: Юни 20, 2012, 12:53:29 »

Хаха, вижда се, и датата ви била хубава, сега забелязах, трябваше на 12.12.2012 за по-лесно, пък и е последен шанс!  Cheesygrin
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #191 -: Юни 20, 2012, 13:01:37 »

Хаха, вижда се, и датата ви била хубава, сега забелязах, трябваше на 12.12.2012 за по-лесно, пък и е последен шанс!  Cheesygrin

Хахаха е поне до 12.12 ще имаме няколко месеца, в които ще покажем любовта си един на друг. Кой ти ги дава.....  Cheesygrin
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #192 -: Юни 20, 2012, 13:02:54 »

супер е така, тактичничко ;)
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #193 -: Юни 20, 2012, 14:52:35 »

Хайде приятни последни приготвления Smile Всъщност имате доста време, ние в двете седмици преди сватбата свършихме почти всичко имам чувството...Завиждам ти благородно, че още предстои емоцията и тръпката  Stuart Радвай се на всички красоти!

Междудругото имам ли те във фейсбук? Да не изпусна сватбените снимки после :Р
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #194 -: Юни 29, 2012, 09:42:03 »

Реших да си пиша в моята тема, въпреки че не всичко ще е свързано със сватбата. Smile
Първо много ми е криво, че не можах да се видя с Пупи, ама тоя път това ходене до Русе беше свързано с толкова нерви и главобо0лия, че чак не искам да си спомням. То бива, организация, то бива "усвояване" на пари, освен това ни държаха като овце до късни доби, щото сме имали малко време, ами да бяха го направили 5 дни, а не 2... Ама както и да е. Все още се надявам, да мога някой ден да се видя с всички ви или поне с голяма част о вас. И понеже четох темата, в която обсъждахте писането във форума, ми се иска и аз да споделя нещо.
Не знам вече колко години посещавам форума, ама не са малко. Много ми е скъп, дори пазя хубави спомени и от началото - когато бях все още млада и зелена и толкова емоционално тънкообидна,  Smile вярваща и чуваща само себе си и собствената си гледна точка. Аз израснах заедно с вас, тук съм получавала много ценни и полезни съвети - от рецепти до любовни трепети. И макар и посоката на форума леко да се измести, аз го прием за нещо съвсем нормално - все пак като всяка нещо в живота и форума еволюира - расте - омъжва се, забременява, ражда и т.н.  Smile И честно казано не мисля, че хората толкова се пазят да не казват лични неща - мен лично никой не ме следи и аз нямам притеснения, просто явно нямам нужда да споделя нещо, аз така си го обяснявам. На мен ми харесва форума, такъв какъвто си е в момента. Има си от всичко - от мами, до Але и подобие.  Smile
Та, с две думи, радвам се че ви има. Ще ви помоля, за много положителна енергия, защото ми предстои много важна стъпка, много важен ден. И повярвайте ми, в сватбения ми ден със сигурност през ума ми ще мине мисълта за вас, за розовото кътче, събрало в себе си толкова различни и интересни хора..... И така и вие ще сте с мен в този ден.
Най вероятно няма да мога да пиша до големия ден, защото има все още толкова много работа за вършене, посрещане на гости, роднини от далеч, затова сега имам време и сега отправям молбата си.
Стискайте ми палци.  Smile
Активен

Anna T.
Newbie
*

Влюбена в живота

« Отговор #195 -: Юни 29, 2012, 09:45:04 »

Много мило ми стана от поста ти...
Пожелавам ти най-най-невероятния ден!
И най-най-щастливите години след него!  Cheesygrin
Късмет, Аливера!
Активен

Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #196 -: Юни 29, 2012, 09:50:21 »

И на мен. Smile
Нека сватбеният е един от най-прекрасните ти дни, много любов, щастие и попътен вятър! Smile

Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #197 -: Юни 29, 2012, 10:07:18 »

Чаках, чаках да се обадиш...Но съм сигурна, че ще има и следващ път  Cheesygrin
Аз ти пожелавам да изживееш една приказка и нека всичко, което те тревожи, да се подреди по начина, по който искаш ти! Ще чакаме включване след сватбения ден, за да разкажеш всичко с подробности!  Cheesygrin
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #198 -: Юни 29, 2012, 10:17:05 »

хи хи, много хубаво, аливера Smile

Стискаме палци, как няма да стискаме...аз много си мисля за твоята сватба и нямам търпение да те видя като булка и да чуя развълнувания ти разказ Smile

Приятни последни дни до подготовката и да си много спокойна и усмихната и денят да продължи дълго- ще го помниш наистина много, много след това и ще си пресъзадавш събитията, затова е важно да се чувстваш щастлива и да не съжаляваш за никакви дреболии Smile

Приказен ден ви желая и много, много любов !!!!!!
Активен

deni_4ka88
Newbie
*

« Отговор #199 -: Юни 29, 2012, 10:47:13 »

Чудесен пост.Вярвам,че всичко в така чаканият ден ще е чудесно и ще бъде началото на една приказка без край.Успех  Kiss
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #200 -: Юни 29, 2012, 11:26:43 »

Ех, стискаме палци, разбира се!  Kiss Да си изкараш добре колкото за цял форум! Желая ти възможно най-малко нерви и най-много незабравими влюбени вълшебни мигове!
Активен

lady_dy
Newbie
*
Публикации: 1478

« Отговор #201 -: Юни 29, 2012, 12:39:20 »

Пожелавам Ви всичко да мине по план, да изживеете незабравим ден, след който да бъдете още по-щастливи и влюбени! Smile))))
Активен
Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #202 -: Юни 29, 2012, 12:50:30 »

Много безоблачно да ти мине всичко!
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7111

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #203 -: Юни 29, 2012, 19:38:29 »

Аз трябва ли да се обидя на Але и подобие? Lol  Вид шарена крава.

Прав ти път Оливей, весело и топло!

Активен
alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #204 -: Юни 29, 2012, 20:26:48 »

Ей, много ви благодаря. Много сте мили! Smile  Kiss Утре отпътувам, сега събирам багаж и така....

Але, как ще се обиждаш, аз това го казах с такъв респект към твоята колоритна личност. Няма да изпадам в комплименти, но ти си човекът, който най ме развеселява и усмихва тук и определено един от хората, които най ми се иска да познавам "на живо".  Smile
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7111

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #205 -: Юли 08, 2012, 02:30:15 »

Оженихте ли се ?Какво става? Юряя?
Активен
Лора
Newbie
*

« Отговор #206 -: Юли 08, 2012, 09:01:02 »

Еййй вярно, че вчера беше сватбата! Ами честито, младоженци! Пожелавам ви приказен семеен живот, да се обичате, подкрепяте и вдъхновявате един от друг! Аливера, все така влюбено да звучиш  Kiss
Чакаме пълен отчет и снимкиии!!!!!
Активен

Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #207 -: Юли 08, 2012, 16:59:29 »

И още една девойка изгоря Cheesygrin, искам снимка на мотор!

Да сте много щастливи !  Smile
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #208 -: Юли 08, 2012, 20:16:35 »

Cheesygrin Дааааа, вече съм госпожа. Много съм щастлива и хора, наистина нещо се случва след сключването на брак. Сега си го обичам много, много, много и не ми се иска никога да си тръгва от мен.  Smile

Дори не знам как да започна. Може би, че деня мина толкова неусетно и бързо, че не ми се искаше да свършва. Другото важно нещо - бях изненадана от себе си. Толкова спокойна никога не съм била през живота си. Дори в сами я ден, който протече горе-долу така:
Очаквах, че ще се събудя рано и така и стана - в 7 вече бях на крака. Дооправихме са мама и сестра ми каквото имаше още и след това цяла тумба се изсипахме при фризьора. Общо взето съм доволна, защото направи точно това, което беше в главата ми. Малките ми шаферки бяха превъзходни с дългите си коси, и сестра ми-кумата. МИлата ми приятелка, която трябваше да е кума, не можа да присъства, защото се появиха усложнения при бременността, но за сметка на това мъжа и - кума направи няколко директни включвания по скайп - от мястото на събитието, така че все едно беше с нас. Та, след прическата дооправихме каквото имаше и седнахме да си почиваме - в следващия момент ми звъни моя бъдещ мил съпруг и ми казва, че след малко тръгват за у нас. А аз  - лежерна съм си се излегнала на фотьойла и още не съм се облякала и приготвила. Както и да е - настана лека суматоха, но в крайна сметка бях готова за идването на младоженеца. И забиха ония тъпани - и сърцето ми заподскача. Неописуема тръпка.
А той милия - беше толкова колоритен, толкова всеотдаен при спазването на традициите, с една дума, направи истински фурор. Премина и така нареченото купуване на булката - за малко щеше да се наложи да се купува нова врата. И така... Татко ме предаде, завъртяхме едно хубаво българско хоро пред нашата мила къща - а музикантите бяха невероятни - с гайда и два тъпана - беше много истинско - така както си го представях. След това на път за църквата - преди нас обаче имаше друга сватбата - и поради някакво поверие, че не трябва да виждам булката, през цялото време бях със затворени очи или с гръб към пътя. В църквата ритуала беше кратък - но пък много стегнат и напълно достатъчен. След това снимки с родата голямата и след това кратка фотосесия. Веднага след това се прехвърлихме и в ресторанта, където предстоеше по емоционални момент. Сключването на гражданския брак. Толкова хубаво ми стана, като ме попитаха дали съм съгласна да нося фамилията на мъжа ми - и онзи момент сюблимен - "приемате ли..." "ДА"  Cheesygrin. Зад гърба си чувах подсмърчащи хора, мама милата също от радост плачеше, но аз се стараех да не го гледам, защото не исках и аз да заподсмърчам... След това започна веселието. Толкова танци, ама танци, и аз с тази рокля, особено на нашите песни - голямо подскачане беше. Гостите се забавляваха искрено. И макар и да прозвучи много кифленско - всичките ми роднини на края на вечерта ми казваха колко красив и добър мъж имам и колко съм щастлива да съм с него.
Всичко беше толкова приказно - и свърши толкова бързо. Сега усещам халката на пръста си и...... ми е хубаво.
Наистина е хубаво. Травиално - но гопожелавам на всички.
Благодаря, че мислено бяхте с мен в този ден.
А снимки - знаете къде - фацебук.
Активен

Fei4ka
Newbie
*

« Отговор #209 -: Юли 08, 2012, 20:47:13 »

Честито, госпожа!
Бъдете много щастливи, запазете тръпката от този ден за цял живот!
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #210 -: Юли 08, 2012, 21:07:16 »

Честито, Аливера! Радвам се, че си изжиеяла този прекрасен ден подобаващо! Бъдете много щастливи заедно!
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #211 -: Юли 08, 2012, 21:12:19 »

Честито  Kiss много си хубава  Big grin
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #212 -: Юли 08, 2012, 21:15:27 »

Аливерааа, честито!!! Пожелавам ви да сте цял живот все така влюбени един в друг, да се преоткривате с всеки нов изгрев и винаги да се подкрепяте и поддържате!! Само мога да предполагам колко красива фина булка си била, имам далечен спомен за теб от едни снимки преди 4 години по имейл, които сме си разменяли, хаха..
Активен

C’est tout!
alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #213 -: Юли 08, 2012, 22:38:11 »

Честито, Аливера! Безоблачно да ви е оттук нататък, здрави и безумно желаещи и обичащи се бъдете!
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #214 -: Юли 09, 2012, 00:46:45 »

Честито и от мен на госпожатааа  Cheesygrin
Вчера си мислех за вас, даже казах на мъжа ми, че едно момиче от форума се жени. Това ми беше една от датие фаворит и за моята сватба Smile

Много, много, много любов и щастие ви желая! А на теб да си все така позитивна и усмихната към живота, както изфглеждаш от тук.

А за снимките- аз дали те имам? Загатни ми първо име или фамилия, че имам доста хора от форума и не знам кой кой е :(
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #215 -: Юли 09, 2012, 08:40:23 »

Съдържа се в ника, Корни.

Много МИЛ разказ Smile Честито, със здраве да си го ползваш!
Активен

deni_4ka88
Newbie
*

« Отговор #216 -: Юли 09, 2012, 09:27:08 »

Честито и от мен.Пожелавам ти да запазите огъня на любовта още много,много години !
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #217 -: Юли 09, 2012, 09:53:55 »

Съдържа се в ника, Корни.

Намерих я, тенк ю ;)

Аливера, страхотни снимки, много интересна фотосесия. Но много малко ми се видяха  Cheesygrin И освен това в близък план няма ли да има  Rolling Eyes да си кажем ние, нахалните...
Активен

Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #218 -: Юли 10, 2012, 10:00:56 »

Семпла и нежна си била, много ми хареса!  Cheesygrin
Пак честито, радвам се, че е било хубаво и както го искаш, а като прочетох за тъпаните и на мен ми трепна. Smile

ПС: С тая апълка е много порочно, не ви е срам. Razz Cheesygrin
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #219 -: Юли 10, 2012, 12:44:22 »

Прекрасни сте, страхотен разказ. Радвам се, че промяната в плановете с кумовете не ви е развалил празника. И на мен ми се видяха малко снимките, искам още  Cheesygrin
И те чакам вече като госпожа на Русенска земя  Cheesygrin
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #220 -: Юли 10, 2012, 13:11:47 »

Честито, Аливера! Да сте живи и здрави! Kiss
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #221 -: Юли 10, 2012, 15:09:07 »

много си била хубава Smile и как сияеш само Smile да се обичате много  Stuart
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #222 -: Юли 10, 2012, 16:05:37 »

Много ви благодаря, момичета. Много сте мили и страхотни. Ако знаете и аз се чувствах много лека, нежна. Честно да си призная всичко мина по-добре и от най смелите ми мечти. Толкова се забавлявахме в ресторанта - водещата постоянно повтаряше, че все едно се женим за 10 пъти - всичко с лекота ни вървеше и бяхме толкова непринудени и отпуснати.
Иначе снимките идват - малко по малко. Само си представям като количество колко много ще са, защото имаше още двама души, които снимаха, освен фотографа.  Smile
Сега сме на медена почивчица и се включвам набързо, защото нямаше как да подмина хубавите ви пожелания и да не ви благодаря.
Айде, организирвайте среща, та най после да се видим и побъбрим.  Cheesygrin Пък може и да поизчакаме, когато вече всички ще сме с по едно (някои с по две  Cheesygrin) ревящо под мишница.  Smile
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #223 -: Юли 10, 2012, 16:57:39 »

Ако знаете и аз се чувствах много лека, нежна.
че ти си едно такова нежно същество, особено пък с тази рокля и прическата.. много много хубава Smile
Активен

Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #224 -: Юли 10, 2012, 19:18:29 »

Честито, Аливера! Пожелавам ви дълги години семеен живот и много, много щастие !!!
Активен

JustAGirl^`
Newbie
*

...dreamer...

« Отговор #225 -: Юли 11, 2012, 09:09:54 »

Аливера, от кога съм ти поискала приятелство във фейса за да ги видя и аз тези снимки, ама не ме удобряваш Smile
Активен

HappyHeart
Newbie
*

« Отговор #226 -: Юли 13, 2012, 16:43:53 »

Alivera, napravo me razplaka!!! Budete mnogo shtastlivi, obichaite se i vinagi se drujte za ruka!!!!!
Активен

Моето име е Любов.
Страници: 1 2 3 ... 10 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: