star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Когато мечтите се сбъдват...
Страници: [1] 2 3 ... 10  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Когато мечтите се сбъдват...  (Прочетена 44700 пъти)
alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« -: Юни 04, 2011, 15:33:53 »

Сгодих се!!!

И съм толкова щастлива. Чаках този момент дълго време. Може би цял живот....Не е ли така с всяка жена!?
Преминах през различни препятствия - кой ли ги няма? Дори и вие станахте свидетели на някои от тях. И вие бяхте част от хората, които тогава ми даваха кураж. Спомням си, че по онова време, имаше миг, в който бях изключително съкрушена, и точно в този миг помолих Бог да ми прати ангел... И той ми прати!  Big grin При това много бързо. Синеок, красив ангел.  Smile Благодаря за него всеки ден.
Той е от онези хора, които не нараняват, не оскърбяват, но и никога не се предават, вярват в доброто и че все още го има. Знам че звучи някак приказно и влюбено  Wub, но той наистина е такъв човек.

Преди няколко дни беше Рожденият ми ден. Можете да си представите с какъв подарък ме изненада. С годежен пръстен.  Clap Заедно сме две години. Вярвам, че съм намерила сродната ми душа.
И всичко това, защото не спрях да мечтая....
« Последна редакция: Юни 04, 2011, 15:37:45 от alivera » Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #1 -: Юни 04, 2011, 15:48:40 »

Ами честито тогава  Big grin Да сте все така влюбени и щастливи  Smile
А сватба ще има, нали? Обсъждате ли вече кога?
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #2 -: Юни 04, 2011, 16:02:16 »

Ами честито тогава  Big grin Да сте все така влюбени и щастливи  Smile
А сватба ще има, нали? Обсъждате ли вече кога?
Да! Не сме фиксирали точна дата, но мислим да е септември. Smile
Активен

PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #3 -: Юни 04, 2011, 16:02:54 »

Чудесна новина и едно голямо ЧЕСТИТО! Все така, че и повече да се обичате, подкрепяте и слушате!
Разкажи ни подробности, официален годеж правихте ли? Ако не, ще направите ли? Искаме и снимки  Cheesygrin Kiss
Активен
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #4 -: Юни 04, 2011, 19:32:40 »

Честито, мила!  Kiss Бъди все така щастлива, даже и повече!
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #5 -: Юни 04, 2011, 20:02:33 »

Честито! Много се радвам за теб! Супер звучиш!
Активен

una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #6 -: Юни 04, 2011, 21:04:23 »

Ей, честито Аливера.
Като чета темите на всички сгодени, забелязвам, че веднага след пръстена сте измислили датата...
Само ние още не сме мислили за това
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #7 -: Юни 04, 2011, 21:54:03 »

И ние не сме конкретизирали точна дата....Но, тъй като аз нямам търпение  Cheesygrin, сме решили да е тази година, по възможност септември. Ще поживеем и ще видим.

Иначе официален годеж не сме правили. За сега само гордо нося пръстена, въпреки че и моите и неговите родители знаят, че ми е предложил. Остава само да ги съберем. Опасявам се, че аз отлагам този момент, защото точно това събитие малко ме притеснява и не ми се нрави много. Но няма как. Ще се случи. Ако питат мен, бих ги запознала чак на сватбата.  Big grin Няма ли да е много жестоко, обаче!?  MrGreen

Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4124

« Отговор #8 -: Юни 04, 2011, 22:18:14 »

Честито още веднъж ;)
Ако ще е септември е добре да започвате с подготовката, че не остава време ;0
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #9 -: Юни 04, 2011, 22:47:30 »

Честито ! Smile
Да си все така изпълнена с щастие през целия семеен живот. Cheesygrin
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #10 -: Юни 04, 2011, 22:58:02 »

Честито още веднъж ;)
Ако ще е септември е добре да започвате с подготовката, че не остава време ;0

Сигурно си права за подготовката. А аз дори си нямам на представа как и откъде да я подхвана...Няма да наемам сватбена агенция. Затова пък ще имам/и имам най-добрата и кадърна кума. Все пак на нейната сватба хванах букета. Cheesygrin Тя наскоро премина през това, така че ще помага...
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6340

« Отговор #11 -: Юни 04, 2011, 23:04:52 »

Разкажи за самото предложение!
Активен

Моето име е Любов.
kateto
Newbie
*
Публикации: 4124

« Отговор #12 -: Юни 05, 2011, 00:54:08 »

да помага, да помага ;) то и ние сме за септември, та затова казвам да започвате ;0
най-напред трябва да видите ресторант, фото, видео, дж, ритуална/църква.. другите неща са лека-полека после Smile
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #13 -: Юни 05, 2011, 10:32:58 »

Самото предложение....Хм...

Беше сутринта, в деня на рождения ми ден. Събудих се с мисълта, че ми предстои нещо много по-хубаво от очакваното.  Big grin Разбрах го още в мига, в който видях загадъчната му усмивка. Пихме кафе. Аз се чувствах щастлива, защото имах РД и защото мои приятели щяха да са с мен в този ден....
Споглеждахме се. Аз се усмихвах, той се усмихваше. Дойде моментът в който го попитах "Няма ли да получа подарък? Все пак днес имам РД?" Той отвърна, че все още не е готов с изненадата, което малко ме разочарова. След това каза, че отива да се преоблече. Аз останах в кухнята с леко изкривена физиономия  Lol.....След малко той се появи, с възможно най-голямата и искряща усмивка и в ръцете му се появи малка червена кутийка. А аз.... Surprised Е, не е нужно да обяснявам, че веднага разбрах какво има в кутийката. И аз се ухилих, с възможно най-голямата усмивка. И го прегърнах, ама мноооого силно. Smile В този момент, дори не беше нужно да ме пита, а аз да отговарям.  Smile
Всичко беше много истинско и вълшебно.
Та така...Получих годежния си пръстен в кухнята, на връх рождения си ден.  Cheesygrin
« Последна редакция: Юни 05, 2011, 10:34:35 от alivera » Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #14 -: Юни 05, 2011, 18:30:51 »

Еее, колко сладка новина, честито, честитооо  Bravo-bravo
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #15 -: Юни 05, 2011, 23:17:40 »

Wub Wub Wub Wub Wub Wub Wub Wub Wub Wub Wub
Честито, честитооо !!!!  Clap
Много мило ми стана като четох постовете ти  Smile Желая  ти винаги тази силна любов и да става все по-силна и никога да не спораш да мечтаеш  Smile
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #16 -: Юни 06, 2011, 11:09:50 »

Така правят тия синеоките ангели, още ми е прясно как се загаджихме и двете със синеочковци горе-долу по едно и също време  Lol Погледни само докъде ни доведе  Lol

Изобщо не се шашкай за подготовката, хич не е задължително да прекараш месеци в това. Питай Мина, тя е експертът в такива ситуации и аз лично бих я врънкала и крънкала да дава акъл и наставления.  Kiss

Поздравления за събитието!

*И не я мисли срещата на родителите. Човекът си те е избрал и го е заявил, ти си го избрала и си го заявила. Останалото е просто формалност, дори и да включва най-близките ви. Wink
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #17 -: Юни 06, 2011, 15:59:01 »

Много сладко Wub
Всичко най-хубаво ви пожелавам!
Винаги така да се обичате и да си доставяте един друг такива удоволствия Smile
Активен
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #18 -: Юни 06, 2011, 22:00:10 »

Ах, тези синеоки Cheesygrin

Честито, голяма романтика лъха!
Активен
лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #19 -: Юни 10, 2011, 16:34:21 »

Честито!
Срещата на родителите си е изпитание, но не се шашкай ще се разберат. Wink
Ти гледай  да се харесаш на свекървата, щото ще ти диша във врата дълги години Smile
Активен
veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #20 -: Юни 12, 2011, 23:42:53 »

Аливера, честито! Страхотна новина! Още по-чудесното е, че щом ще си спретнете сватбата набързо, през малкото месеци до септември тръпката няма да ви пусне нито за миг. Всичко ще ви е ангажирано с приготовленията.  Cheesygrin
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #21 -: Юли 10, 2011, 10:44:27 »

Да побутна малко темата.  Smile

Както се очертава, сватбата ще бъде отложена за другата година. Моят мъж иска да завърши магистратура и следователно, ще бъдем затруднени финансово, да поемем и сватбата. Въпреки че нищо сигурно няма на този свят.  Big grin
Иначе еуфорията не мисля да ме напуска. Smile
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #22 -: Август 07, 2011, 20:51:54 »

И така датата вече не е с точност установена, но поне месецът е! Април - 2012. Дано точно тогава не дойде краят на света, че искам да си се омъжа, както трябва.  Big grin

Имаме си вече и кумове. Трябва само да им отидем на гости с едно голямо шише хубава ракия. Такава е традицията тук. Много се радвам, че точно това семейство ще бъдат до нас в този момент, защото познавам момичето то доста време и с право мога да кажа, че е една от най-добрите ми приятелки, която страшно много ми е помагала и ме е подкрепяла. Особено в последните месеци. Знае всичко за мен и дори и мръсните ми "малки" тайни  Lol, така че....А съпругът и идеално си пасва и има синхрон с моя синеочко....Та така...За сега това сме уредили. То иам доста време, де....

В най скоро време ще уточним и датата.  Big grin
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #23 -: Август 07, 2011, 23:25:27 »

Хаха, спокойно, до декември 2012 ще се омъжиш на спокойствие  Cheesygrin
Иначе, звучи супер, много се радвам, че така се развиват нещата. Влизай честичко да се хвалиш, когато имаш новини, че доста липсваше напоследък  Kiss
Активен

alivera
Newbie
*

Streets of my life

« Отговор #24 -: Октомври 13, 2011, 21:28:49 »

Да побутна малко темата и да си понапиша бележки в дневника.  Smile

След дълги дискусии, месеца на предстоящото джумбаре се отменя и няма да е април, а юни. Основната причина - не мога да се омъжа без обичаната ми леля. А тя живее дооооста далеч от родината. Чак на остров, близо до Африка. Почти целогодишно има работа (собствен бизнес, по европейски му), та само този месец и е горе-долу свободен. А и кръщелницата ми и сестра и (демек дъщерите и) тогава закриват учебната година. Та така...Ще си почакам  още малко повечко....Все още нищо не сме започнали да планираме...Все се успокоявам, че има време....А то така или иначе има... Lol

Иначе ще пиша за всичко, което се случва...КОгато започне да се случва.  Smile
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 10  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: