star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar "Шкурка" за обезкосмяване???
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Шкурка" за обезкосмяване???  (Прочетена 5836 пъти)
Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« -: Май 11, 2011, 21:27:01 »

Не можах да намеря точен превод за "Hair Removal mitts", но онзи ден в магазина си купих съвсем случайно това чудо и останах изключително изненадана от резултата.. струваше 1 лира и вътре съдържа 3 нахлузващи се на ръцете картончета, покрити с нещо като "шкурка". Махат космите на принципа на ексфолиацията, като редуваш последователни кръгови движения първо в едната посока, а после и в другата.. Наистина не маха на 100% всичко от първото минаване, но крайният резултат при мен беше уникално мека и гладка кожа на краката..нямах зачервявания, въпреки, че ако някой е с по-чувствителна кожа предполагам е възможно да се получи и такъв ефект  Rolling Eyes
Сега ще видим кога пак ще ми пораснат космите, но ако е приемлив периодът без, май ще прибягвам честичко до този метод..имайки предвид, че и за пътуване би било доста удобно, тъй като нищо не тежи и никакво място не заема..  Smile Аз съм малко странна в това отношение, защото краката са ми най-болезнената зона за епилация..с мишници, вече и с бикини зоната нямам никакъв проблем с епилатора, но просто изтръпвам като стане време за обезкосмяване на краката   Razz

Вие пробвали ли сте този метод? Имате ли впечатления..?
Активен

mi6lence
Newbie
*
Публикации: 549

« Отговор #1 -: Май 11, 2011, 22:00:24 »

Здравей. Аз пък от доста време размишлявам върху това чудо: http://www.topshop.bg/minisites_template/medical_templete/index.asp?tn=medical&pid=98133&c=1067&main=beauty&ils=17&irp=1&pcs=2 Предполагам, че действа на същия принцип. Учудвам се, че така добре ти действа...
Активен

Tatty Teddy
Newbie
*

« Отговор #2 -: Май 11, 2011, 22:07:14 »

Ами аз в цял уред не бих инвестирала, но това ме примами с цената си и си викам "защо не"...аз сега не мога да обобщавам, ползвала съм го веднъж, доволна останах, ще видим занапред..  Rolling Eyes Затова ми беше любопитно някой друг ползвал ли е по-дълго да си каже мнението.. Честно казано в нета прочетох доста негативни и доста положителни мнения, та явно е индивидуално  Rolling Eyes
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #3 -: Май 11, 2011, 22:56:02 »

Аз съм ползвала за мустака и за излишни лицеви окосмения,значи първия път така се залисах,че си отлюпих горния слой епидермис.Бях розова сигурно седмица,после се научих как да го ползвам и като ме мързи за кола маска,ползвам тези. Не растат кой знае колко бързо,но не и много бавно.
Активен
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #4 -: Май 11, 2011, 23:55:46 »

Аз обмислям как да си разкарам една мини част бакембард, дето ме нервира, че никога не пораства достатъчно, че да ми седи зад ушото и се чудя как да го сторя? Не ми се ще лазери там... и другото, чудя се дали след каквато и да е интервенция дали няма да започнат да растат стърчащи, а не пригладени косъмчета, както са си сега. Някой с опит и идеи?
Активен
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #5 -: Май 12, 2011, 09:47:41 »

Кате, не го барай бакенбарда. Щом са фини косъмчета и не ти стигат до средата на бузата, остави го да живее. Представи си после да ти порастнат някакви космИ като брада...леко наболи и твърди. По -скоро това не би могла да преживееш , мисля Cheesygrin
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #6 -: Май 13, 2011, 07:16:17 »

Днес се разгледах много подробно,вие представяте ли си-пораснали са ми косми на големите пръсти на краката.Аууу,пламнах от възмущение и неприязън,аз дето съм такова кьосе, едни мишници не завъдих-косми на палците моля ви се. Американска гадна вода такава. Sneaky Crazy
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #7 -: Май 13, 2011, 09:32:01 »

Ами, от многото секс е това Cheesygrin В някои култури космите на палците бележат достигане на полова зрялост Cheesygrin
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #8 -: Май 13, 2011, 15:10:03 »

Але бе, хаха, нормално е.

Теди, това е на принципа на бръсненето, нали?
Активен
Tatty Teddy
Newbie
*

« Отговор #9 -: Май 13, 2011, 22:00:49 »

Ами нещо такова, ама някои косъмчета от това ротационното движение при мене се измъкнаха с корените  Smile И засега трети ден ли какво се пада още не боцкам  Cheesygrin Cheesygrin Май ще ми хареса тая щуротия..само да не си разраня краката от толкова жулене и ексфолиация  Razz
Активен

macka```
Newbie
*
Публикации: 1123

« Отговор #10 -: Май 14, 2011, 14:04:59 »

Аз такова чудо в БГ не съм виждала,звучи добре,може да се пробва Smile
Активен
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #11 -: Май 14, 2011, 14:41:30 »

Бих го пробвала ако го намеря Confused някой ако го открие тук да свирка Cheesygrin
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: