star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Лора ни дари с форумен архитект младши - Данаил!
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Лора ни дари с форумен архитект младши - Данаил!  (Прочетена 73324 пъти)
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #575 -: Април 27, 2014, 11:04:38 »

Честит рожден ден на сладура Дани! Желая му здраве, безгрижно и щастливо детство и много щур и весел рожден ден!  Party
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8777

« Отговор #576 -: Април 27, 2014, 22:30:15 »

Честит рожден ден на прекрасен Дани!!!

Да расте все така усмихнат, красив и чаровен, много здрав, добър батко и една идея по-кротък  Cheesygrin

Активен

alivera
Newbie
*
Публикации: 3932

Streets of my life

« Отговор #577 -: Април 28, 2014, 08:17:50 »

Със закъснение, ЧРД на вече порасналия красавец. Много да ви радва, да бъде страхотен по-голям брат и да бъде гордост за мама и тати ! Smile Give flowers
Активен

D.Dimitrova
Newbie
*
Публикации: 2977

« Отговор #578 -: Април 28, 2014, 09:07:11 »

Честит рожден ден на слънчевото, морско момченце!
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #579 -: Април 28, 2014, 09:50:39 »

Благодаря за хбавите пожелания Kiss

Получи се най-откачения рожден ден евър! И мисля, че с него официално закрих ерата на домашните партита Lol Вече са много големи децата и изтрещяват грандиозно, чак ме е страх да разгледам снимките, защото аз през цялото време избягвах детската стая и изобщо не знам какво се е случвало там Lol Но им беше много весело на децата, накрая ги чух да си говорят как нямало да си ходят, искали тук да живеят. Дани беше изключително щастлив, даже все още го държи еуфорията.
И дължа огромни благодарности на Краси, че през цялото време страхотно занимаваше бебка. Сега разбирам защо Бизар иска постоянно да му ражда деца  Big grin
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4124

« Отговор #580 -: Април 28, 2014, 10:11:25 »

Голям е сладур този Дани, да ви е жив и здрав, само да ви радва и да бъде страхотен батко Smile останах умилена от снимката във фб, много готино колажче Smile  Kiss
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13225

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #581 -: Април 28, 2014, 11:05:48 »

Ох пълна къща с деца е хем страхотно, направо ти се пълни душата, хем си е направо самоубийство с тъпото на ножа  Lol
Важното е обаче детето да се е забавлявало и да разказва за празника си после. Аз по това познавам, че се е харесало  Cheesygrin Целувки отново от нас, Дани е невероятен просто. И искам и аз снимки, без значение бекграунда  Cheesygrin
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1662

« Отговор #582 -: Април 28, 2014, 15:29:54 »

На патерици - да ви е честито порасналото детенце! Да е много здрав, много да ви слуша и радва и много да се разбират и гледат с малката Smile
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #583 -: Април 28, 2014, 15:58:02 »

И от мен честитка с малко закъснение, да е жив и здрав! Smile
Активен

una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #584 -: Април 29, 2014, 22:00:21 »

Това с домашните партита го реших и аз. У нас, само Мики и двамата му братовчеди (момиче и момче на 5 и 7 години) успяха да ми свалят мазилката в спалнята, да ми счупят леглото, да ми изсипят три пъти пръстта от кашпата на пода, да счупят една чаша, и да си раздерат ръцете на дръжката на един шкаф...
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #585 -: Април 29, 2014, 22:19:44 »

А, при нас нямаше нито, ама нито една щета, чак не можах да повярвам. Дори разсипана храна, дори трохи по пода. А бяха 9 деца и се надивяха качествено. Но просто не бях присъствала на такова нещо с по-големички деца и не знаех за този ефект - дори по принцип да са супер кротки, като се съберат, се надъхват едно друго, супер яко ескалира всичко, дори на агресия ги избива от време на време. Но това беше моментно, иначе просто си играеха. А брат ми беше изключително респектиран от Боянчето как ги ошамарила всичките момчетии по ред на номерата Lol
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #586 -: Април 29, 2014, 22:30:16 »

Хахахах абе това и Йо ми го разказа и не мога да повярвам, че се е случило!! Досега не съм я виждала да се кара на други деца, защо ги е ошамарила?! Cheesygrin
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #587 -: Април 30, 2014, 00:00:29 »

Не знам защо, обаче всеки път като си представя как с нейната ангелска, сериозна и невъзмутима физиономия ги очатква всичките наред, залягам от смях  Lol
Ама нали ти казвам, просто изтрещяха тия деца, аз и в поведението на Дани видях неща, които не бях виждала досега. Неслучайно съм ги нарисувала тия маймуни по стените - законът на джунглата беше в пълна сила  Lol
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #588 -: Септември 03, 2014, 10:40:27 »

Днес е първият ден на Дани в новата градина. Аз май се вълнувах много повече от него  Lol Всичко мина чудесно, още с влизането в сградата, започна да се хвали на всички с новата си раница, после се постара всички да разберат, че сам си е обул пантофите и си е подредил шкафчето, хвърли се да прегръща сестрата, докато се опитваше да го прегледа, накрая разпрегръща и учителката (изключително симпатично младо момиче) и влезе с бойна стъпка при децата, без да ме погледне, само го чух да пита къде е тоалетната  Lol Всички бяха изумени колко е спокоен, контактен и слънчев. Дано да му хареса, аз съм с много хубаво усещане от тази градина, най-вече от персонала.
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #589 -: Септември 03, 2014, 13:41:22 »

ехее голям батко е вече Дани Smile хайде да си ходи с такъв кеф и занапред!
Активен

Maggie
Newbie
*
Публикации: 979

« Отговор #590 -: Септември 03, 2014, 13:52:21 »

И аз от снимките оставам с впечатлението, че е много пораснал, даже зрял  Big grin И, да, супер лъчезарен е, все така доволен да е, много игри и приятелчета в новата градина Smile
Активен

Ти виждаш нещата и питаш "Защо?" Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "Защо не?" Дж. Б. Шоу
syanna
Newbie
*

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #591 -: Септември 03, 2014, 18:06:47 »

Супер, много е важно на детенцето да му е комфортно и приятно в градината  Smile
Голямо браво за Дани, защото по-често чувам за мрънкащи дечица (или поне в началото) когато са на ново място  Smile
И все така да му харесва  Smile
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #592 -: Септември 04, 2014, 00:10:46 »

Направо не очаквах да мине чак толкова добре! Следобед в градината ме посрещна учителката от втората смяна (също толкова млада и готина) с една ококорена физиономия и каза, че са възхитени от него и че е бил на светлинни години от другите деца по отношение на самостоятелността - всичко сам си правел, сам се обслужвал и пак колко бил контактен и усмихнат. А аз преди това се притеснявах, че още му е трудно сам да си съблича блузките, а нали в градините вече искат сами всичко да правят, ама явно не е единствен. Иначе и той самият е във възторг - разказа всичко от целия ден, показва разни танци и игри, явно му е било супер забавно и няма търпение пак да ходи.
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #593 -: Септември 04, 2014, 00:23:49 »

Браво на Дани, голямо момче  Stuart Ама той е такъв сладур, просто не мога да си представя да не са във възторг от него  Cheesygrin
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #594 -: Септември 04, 2014, 07:16:24 »

ее ама как няма да го похвалят Дани, та той е такъв сладурко и като гледам снимки с малката...направо ми идва да си го взема Smile браво Лор, нека все занапред така да чуваш добри новини, а и той да се чувства добре там, защото това е важното Smile
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #595 -: Септември 04, 2014, 12:03:24 »

Браво  на Дани, все така да го хвалят и да му харесва.

Значи има надежда плачливите бебета да се превърнат в усмихнати самостоятелни момченца, ще чакам  Razz
Активен

syanna
Newbie
*

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #596 -: Октомври 29, 2014, 13:37:27 »

Аз по погрешка писах в тази тема, защото я четях, но нямаше как да си изтрия коментара и сега редактирам, да ме извините

Стана ми интересно за многото подобни моменти  от първите месеци Smile Пък той е вече голям мъж Smile
« Последна редакция: Октомври 29, 2014, 13:45:05 от syanna » Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #597 -: Април 27, 2015, 12:04:52 »

Честит рожден ден на това безумно сладко и умно дете!!

Надявам се, че сте изкарали чудесен рожден ден, семейство! Много съжалявам, че не можахме да бъдем там, но съм сигурна, че е било вълшебно!

Желая на прекрасния ви син прекрасно, творческо и усмихнато детство! Да е все така грижовен батко, пожелавам си и да го виждаме по-често!

Безкрайни целувки и много, много, много здраве!

Иииии жестока торта, естествено!! Снимки отвътре има ли, а също и от партито, ммм?
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #598 -: Април 27, 2015, 13:09:19 »

о да,, чудех се дали тук или във фейса да пиша, ама тук си ни е по домашному някак си  Cheesygrin

Честит рожден ден на едно от любимите ми форумни- ъъ, не бебета, големи деца вече отдавна. Ама ей го кога беше бебе...Да е много весело дете, да слуша и да се гордеете с него!

Тортата както винаги е уникална, аз не съм по момчешките играчки и атрибути и въпреки това ме впечатли!
Активен

Лора
Newbie
*

« Отговор #599 -: Април 27, 2015, 13:10:58 »

Kiss Много ни липсвахте.
Партито беше супер, в по-намален състав бяхме и едно спокойно, лежерно. Децата бягаха на поляната, играха на какво ли не, ние кротко на маса се наприказвахме....само хубави емоции.

Снимки отвътре на тортата ли? Lol Няма, мога сега да ти я снимам, че има още парчета - долната е гараш, горната - бананова, и двете са мммм  Tongue Big grin Другите ще гледам да ги сваля днес и ще покажа.

Мерси, Корни Smile
Активен

Страници: 1 ... 22 23 [24] 25   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: