star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Как ни харесват по-вече
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как ни харесват по-вече  (Прочетена 6417 пъти)
momi4etoaz
Newbie
*
Публикации: 4

« -: Април 18, 2011, 11:58:12 »

Въпросът ми е следния Smile
Мислите ли че нашите момчета ни харесват по-вече като сме с различна визия ..Cheesygrin
Аз се старая като съм с моя да съм с пусната коса,защото веднъж като си бях хванала косала той ме изгледа и ми вика ,по ми харесваш с пусната коса..и съм решила да си накъдря косата но не знам как ще ме възприеме Surprised
А като си слагам пяна не ми се получава
Кажете ми начини за къдрене на коса
като махнем ролките и машите,някакъв по лесен начин ,искаше ми се с молив и преса ,но иска мн време..И според вас момчетата харесват ли къдрави коси?
И без мнения ми питай го/не мога го питам такива неща Cheesygrin
« Последна редакция: Април 18, 2011, 12:04:21 от momi4etoaz » Активен
Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #1 -: Април 18, 2011, 12:32:23 »

Всичко си е до индивидуалния човек..един го възбуждат къдрици, друг не може да устои на идеално права коса ..разбираш какво имам предвид, нали?

Моят приятел например харесва всичко, стига да е дълга косата...хич не обича къси прически, обаче пък мен ме ядосват такива изказвания "оле, ако се подстрижеш, докато не ти порасне пак косата няма да се виждаме", дори и да са абсолютно на шега... и съм решила някой ден изобщо без да се съобразявам с мнението му като ми писне от дългата коса да си направя къса прическа  Razz В крайна сметка косата си е наша, визията си е наша..те ако са с нас само заради определения начин, по който изглеждаме, за каква връзка говорим?

Иначе няма нищо лошо от друга страна, че е споделил, че повече му харесва, когато си с пусната коса, но това не значи, че на всяка цена трябва заради него да не си вдигаш косата - нали е важно и ти самата да се харесваш и да ти е удобно.. Wink Пък иначе ти е дал жокер, като искаш да му направиш кефа, каква прическа да си направиш  Smile

Колкото до начините на къдрене..може да пробваш с преса по ето този начин - цък  Smile
Активен

cveti
Newbie
*
Публикации: 54

« Отговор #2 -: Април 18, 2011, 16:00:42 »

когато човек е влюбен, не е влюбен във външността, а във всичко! и с гола глава да му се явиш...пак ще те хареса ;) иначе знам за какво говориш. моя приятел пък ме харсва повече като си вържа косата...било ми се откривало лицето  Rolling Eyes относно това дали да го питаш....няма нищо лошо в това да си споделяте ;) моя приятел просто ми казва директно...харесвам те всякак...но с вързана коса повече ;) ок Smile по повод къдравата коса....преди време се накъдрих на студено и всички много ме харесваха Smile но адски се изтощава косата ....имай го предвид и успех Smile
Активен
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #3 -: Април 18, 2011, 16:04:42 »

Тати, ти в някакво много забележително душевно равновесие си ми се струва.  Smile Една търпелива такава...   Cheesygrin
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #4 -: Април 18, 2011, 16:07:52 »

Хаха, Блоу, и аз си се учудвам като имам предвид часовете прекарани заровена в учебници по статистика  Crazy
Активен

DaisyDuck
Newbie
*
Публикации: 20

« Отговор #5 -: Май 16, 2011, 12:46:12 »

По-лесно къдрене може да пробваш с плитки, ако косата ти е поне средно дълга, най-добре рибена кост - сплиташ се вечерта и на сутринта си готова. Преди доста често го правех, но откакто ми порасна много косата, явно тежи повече и не се получава.
Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #6 -: Май 16, 2011, 13:19:12 »

По-вече??? По-още се потресох.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Liliq
Newbie
*
Публикации: 539

« Отговор #7 -: Май 16, 2011, 17:07:42 »

Ти пък, не "потресох се", а по-тресох. Нищо не си научила, значи Cheesygrin.

Ето един вариант за къдрене, ако ти се занимава - http://www.youtube.com/watch?v=AXqZy3l6jAg&feature=player_embedded
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #8 -: Май 17, 2011, 21:45:32 »

Ало, заядливи сливи, хаха. Sneaky
Активен
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #9 -: Май 17, 2011, 22:23:35 »

Доколкото долових, тва фолио се загрява бая от сешоара? Как преценявам колко? Ако пробвам, да не се опърля нещо  Cheesygrin Иначе бих се пробвала да се барна като Шер някой път  Lol Не знам дали с по-едри кичури ще се получат някакви по-вълнисти и не толкова афро форми...тоест, че няма да станат афро е ясно, ама дали ще се задържи къдрежът..
Активен
Candy
Newbie
*
Публикации: 1822

A daydreamer...

« Отговор #10 -: Май 17, 2011, 23:43:06 »

Аз се правя с фолио, но взимам по-големи кичури. Добре се получава. Също загрявам със сешоар, но не много, просто да се затопли, няма как да изгориш Smile
Активен

Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, but my attitude will depend upon who you are.
syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #11 -: Май 22, 2011, 23:57:10 »

Това с фолиото изглежда интересно, някой път като имам време може да се пробвам  Cheesygrin Аз все се чудя каква глупост да направя с косата си  Cheesygrin и може би това е основната грижа за външността ми, заедно с маникюра  Smile

Иначе и аз знам, че приятеля ми умира като съм с пола и токове (това май важи за всички мъже), но когато не ми е комфортно да съм нагласено-елегантна без ни най-малко притеснение скачам в дънките и не ми пука, по-важно е да се чувствам добре. И по-важно е да знам, че в какъвто и вид да му се появя пак ще ме обича. Много мило ми стана като качих няколко килограма и се запритеснявах, а той ми каза просто, че имам повод да обновя гардероба и изобщо да не се притеснявам. Ако не друго звучи готино  Smile Та ако знам че нещо доставя удоволствие и аз го правя с удоволствие, за да зарадвам милото ми същество, стига да не е поставено като задължение или условие (имах подобен случай с бившия ми, но той за това и е бивш  Exclamation) .

Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #12 -: Май 23, 2011, 10:58:12 »

Ало, заядливи сливи, хаха. Sneaky

Яяяя, по-по-лека :DDD
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #13 -: Май 24, 2011, 19:29:17 »

Lol
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: