star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar да или не
Страници: 1 2 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: да или не  (Прочетена 10155 пъти)
momi4etoaz
Newbie
*
Публикации: 4

« -: Април 18, 2011, 11:55:27 »

Искам да попитам :изцяло ли се обезкосмявате преди секс,питам защото скоро ще ми е за пръв път но някак си нямам смелост да махна всичко а и когато съм споделяла с майка ми...
Според нея не трябва да махам  Cheesygrin но няма да я послушам. Cry Cry Cry
Защото в днешно време вс момичета си махат..Очаквам да ме посъветате..
Активен
Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #1 -: Април 18, 2011, 12:20:38 »

Ами аз лично всичко си махам, защото така се харесвам повече, а и се чувствам по-привлекателна и секси  Cheesygrin

Теб какво те притеснява точно? Болката евентуално от кола маска или просто се чувстваш странно изведнъж да останеш "гола" там.. ?  Confused
Ако се притесняваш да махнеш съвсем всичко, може да си направиш прическа, примерно да си оставиш лентичка отгоре или нещо такова, но пак да изглеждаш поддържана  Smile Знам, че много мъже ги възбужда бразилска лентичка например, а някои момичета експериментират и си правят фигурки, сърчица и тон други щуротийки..

Най-добре стисни зъбки и отивай на кола маска и сподели притесненията си на козметичката, а тя съм сигурна, че ще ти помогне да измислите заедно някакъв компромисен вариант, който да изглежда добре и същевременно да не те притеснява  Smile

А и още нещо, не знам на колко години си, но щом ти предстои тепърва да правиш секс, възползвай се от факта, че си попаднала в този форум и прегледай раздела Любов, секс и контрацепция..Ще научиш много  Wink
Активен

momi4etoaz
Newbie
*

« Отговор #2 -: Април 18, 2011, 12:24:35 »

О за кола маска и дума да не става,майка ми чак тогава ще ме пребие Lol Lol
А и ме е стра,че ще боли
Аз си действам с бръснача Big grin Big grinа и ще използвам интимни кърпички ,Купила съм си ''Фемоле''
Активен
Tatty Teddy
Newbie
*

« Отговор #3 -: Април 18, 2011, 12:35:48 »

Ами няма как да не боли, но пък е много по-ефикасен метод и доста по-дълго време няма да ти се налага да мислиш за обезкосмяване..пък и е по-приятно на допир, не боцка на втория ден и разни такива..  Smile
Иначе с бръснача оформянето на прическа в домашни условия е доста по-лесно, така че може да експериментираш  Smile Не забравяй, ако оставяш лентичка, да подкъсиш косъмчетата с тример/ножичка, за да изглежда "прилежно"  Stuart
« Последна редакция: Април 18, 2011, 12:37:46 от Tatty Teddy » Активен

momi4etoaz
Newbie
*

« Отговор #4 -: Април 18, 2011, 13:11:16 »

момичета пишете дее Cry Cry
Активен
cveti
Newbie
*
Публикации: 54

« Отговор #5 -: Април 18, 2011, 15:49:01 »

ами....аз съм всичко...но с бръсначка. немога да си причиня кола маска :(
Активен
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7759

Heart follower

« Отговор #6 -: Април 18, 2011, 16:08:03 »

Не ви ли сърби от тая бръсначка  Cheesygrin Аз умирам от възпаления, зачервявания, пъпчици и гадости. Предпочитам да съм космата, отколкото да "лъсна" зачервена като рак и с рани там долу.  Razz Кла маската е 100 пъти по-приятно усещане  Lol Стига човек да се пречупи веднъж, след това не е никак страшно, аз сама си я правя даже.
Колкото до въпроса, това е до лично усещане, не се съобразявай той какво ще си помисли и как иска да изглеждаш ти, това си е твоето тяло, а все пак космите са естествено нещо.  Lol Мисълта ми е, че дори само по-фрапиращите да махнеш, не би трябвало да се притесняваш. Постъпвай така, както ще ти е най-комфортно на теб. Аз, ако трябва да съм честна, не харесвам пълното обезкосмяване, защото ми изглежда детско. Което не значи, че и за другите е така, абе общо взето няма общовалидно правило. Ако пък косъмчетата ще ти причиняват голямо смущение и ще те разсейват от по-важната част, по-добре ги махни всичките, за да не се притесняваш, а да се радваш на изживяването.  Smile Успех!
Активен

cveti
Newbie
*
Публикации: 54

« Отговор #7 -: Април 18, 2011, 17:11:58 »

не...нито ме сърби, нито нищо от изброените неща ;)
Активен
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9115

« Отговор #8 -: Април 18, 2011, 20:22:45 »

Катрин, я сподели как се прави кола маска в домашни условия- какво купуваш и от къде, после колко време седи, преди да се отлепи, има ли риск от някакво нараняване, изобщо каквото се сетиш. Иска ми се да пробвам първо сама и затова Smile Иначе сега съм на бръснач, току що това правих  Cheesygrin Но наистина понякога се появяват пъпчици, а и растат много повече, колкото по-често ги махаш, затова ми се иска да опитам с нещо друго (депилиращ крем или кола маска).

По темата- аз първия път не бях махнала всичко, не виждам къде е проблема, ако си имате доверие. Може даже да го питаш как предпочита.
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7071

« Отговор #9 -: Април 18, 2011, 20:32:36 »

най-тъпото нещо, което можеш да направиш е домашна кола маска за първи път  Rolling Eyes даже изобщо не мога да си представя как си мислиш, че ще си я сложиш отдолу и ще дръпнеш, то за ръката не е удобно .. освен това зверски боли, друго е опитен човек да го прави. Ако все пак си решена да опитваш, по-добре си вземи ленти, поне са направени удобни за ползване.

а депилиращия крем лично мое мнение е, че е по-зле и от бръснача .. не става равномерно навсякъде, мирише на амоняк и може да се окажеш алергична към някоя съставка ...
« Последна редакция: Април 18, 2011, 20:34:10 от angel_sin » Активен
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #10 -: Април 18, 2011, 20:54:45 »

Написах един гигантски пост, ама ще ти го пратя на лични, че така ми е неудобно да изтипосвам как се чекна и какво правя.  Lol
Ангелче, аз си правя кола маска от 17-годишна сама вкъщи, никога не ме е пипала козметичка преди това и смея да твърдя, че изобщо не е нито страшно, нито опасно. Просто първите пъти по-внимателно и на по-малки площи, за да е сигурна, че може да спре, ако усети ,че не се справя добре или не и понася. Има го моментът, че аз преди това се бях бръснала много малко пъти и космите ми не бяха чак толкова дебели. Но ако не пробва, няма как да разбере дали ще се оправи, а не мисля, че ще има проблем, ако го прави по-внимателно и бавно първия път. Така най-добре ще си прецени дали е за нея тая работа.  Smile
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #11 -: Април 18, 2011, 21:02:23 »

Има го моментът, че аз преди това се бях бръснала много малко пъти и космите ми не бяха чак толкова дебели.

мда, тя не е на 17 и доста годинки преди това се е бръснала .. според мен не може да се сравнява. Всеки си решава де, но лично аз ако се реша на кола маска ще ида на козметик поне първият път ..
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16113

« Отговор #12 -: Април 18, 2011, 21:14:30 »

Обезкосмявам се не само преди секс, а винаги Lol
Даже сериозно обмислям фотоепилация. Особено за триъгълник...Така ми се иска на медения месец/седмица да не мисля за проклетите косми изобщо Razz
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #13 -: Април 18, 2011, 21:19:01 »

Според мен ако го прави внимателно, не би трябвало да им проблем (аз и обясних тънкостите). При мен психологическата бариера е много по-голяма, когато знам, че друг ми причинява болката. Когато знам, че мога да спра, когато искам и че си зависи от мен, нещата са много по-спокойни. Била съм на козметик за обезкосмяване на други места и определено ми беше по-болезнено, отколкото като аз го правя. И знам, че зависи от козметичката, и то 1000 други неща, но ми поиска съвет и аз и го давам. А и самото скубане не е голяма философия наистина, не е хирургия или нещо от сорта, че да е чак пък толкова важно да го направи професионалист. Винаги може да спре, ако види, че и е кофти и не се справя. Аз и писах как се процедира при извънредни ситуации, за да се махне кола маска възможно най-безболезнено и без контузии.  Smile
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #14 -: Април 19, 2011, 07:22:42 »

Аз за триъгълник ходя само на козметик на кола... Иначе за крака се оправям и с тия ленти на Дева, каквото не успея да ощавя, минавам с епилатор. Но и на мен ми се струва свръхиздевателство за първи път да си правиш сама кола на триъгълник, честно. Катрин, ако не ти е твърде неудобно, пусни и на мен тънкостите по това мероприятие. Досега само на бикини зоната съм се опитвала, но със спорен успех.
Активен

DaisyDuck
Newbie
*
Публикации: 20

« Отговор #15 -: Май 14, 2011, 23:56:09 »

Аз си махам всичко, повечето ми приятелки също. Направи го както ти се харесваш, може и да си оставиш една тънка лентичка, но от бръсначката те съветвам да се откажеш. Ако ще почваш да се обезкосмяваш редовно ходи на козметик, с времето ще стават все по-тънки и редки косъмчетата.
Активен
paiachka
Newbie
*
Публикации: 2732

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #16 -: Май 15, 2011, 01:16:09 »

Оф... това е една от хилядите теми, които бих пропуснала, защото пак ме е страх от храната, която ще се изсипе.. ама.. не мо'а просто. Ако във всеки форум всяко младо момиче получава тоя съвет ми е ясно защо преди месец-два присъствах на следния разговор (или поне чух нещо и след това дълбоко го игнорирах):
едно момче съвсем невинно пита:
-добре де, какво толкова, ако не се е обезкосмила там долу??  Confused
при което момичето едва ли не с пяна на уста:
-е кво, ти би ли спал с няква космясала?
оттам нататък спрях да слушам..

Аз лично дълбоко съжалявам, че навремето се вслушах в тея стереотипи, резултатът е, че незнаейки с какво се захващам в момента и да искам не мога да си оставя косъмчета, защото години наред с бръснача сега се сещате за какво става дума..
Само за протокола - ако не съм била обезкосмена не съм чула забележка никога, ама никога, за разлика от поне петимата мъже, които са ми казвали, че биха се възбудили в пъти повече, ако не съм като гол охлюв там.. Razz
Разпънете ме сега, нямам намерение да се защитавам, просто предлагам друга гледна точка и с това писането ми в тази тема спира.

П.П.1 да, аз се обезкосмявам, да не кажете, че съм двулична. Но няма да седна да умирам ако съм пропуснала и недай си ме видят така Lol.. което опира до следното - аз поддържам перфектна хигиена, сега да не ударим на миризми и нам кво, да не говорим, че ако космите са оформени прилично отстрани не е никак лошо на вид. Така че мъж, който се повлияе/погнуси от това, едно, че няма място във вагината ми, второ, че едва около 2% от много яките мъже, с които съм спала са били обезкосмени там. (натъртвам на много яки, чистоплътни, секси и всичко яко, за да не ме обвините в избиране на неандерталци). Ta.. да, краката, под мишниците - ясно е, не сме Джулия Робъртс през 80те Lol Ама сега като ви кажа, че не си обезкосмявам ръцете вече сигурно ще ме обявите за горила на форума Lol

П.П.2 факт е, че когато ходех на кола маска съм имала много повече .. интимни проблеми, визирам гъбки (ужасявам се от тия салони, честно..)

П.П.3 съветвам всяко момиче да си помисли втори път защо го прави, заради собствения си комфорт, или заради съответния стереотип. (честно казано и кофорта е съмнителен, защото съм се докарвала до състояния на амок при забелязването на един косъм.... Ами, сори, ама не ми се вижда нормално. И е причината, поради която съм се заклела да не си пипам космите на ръцете, най-малкото ги виждам непрекъснато и идеята да се заглеждам във всяко наболо косъмче.. а аз се заглеждам.. сигурно ще полудея.. Такава съм си, всичко или нищо Lol)

Feel free да ме разпънете, честно казано не ми дреме Razz Поне по тази тема имам мнение Cheesygrin

извинявам се за дългия пост, дано на повечко хора не им се чете, та да не ме храните прекалено много Razz

Хаха, и да, не обичам да ми правят френска, така че и тоя довод не ме касае дали на Пенчо ще му влезе косъм в устата, при положение, че няма да я доближава до венериния ми хълм Lol

В тая връзка - аз ли съм луда, че не ме е гнус да правя свирка, обаче умирам от гадост като си представя нечий език около срамните си устни Confused Това за разведряване, явно си обичам повече пусито от устата Lol
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2925

« Отговор #17 -: Май 15, 2011, 11:15:30 »

Не е чак разпъващо на кръст мнение. Lol
Мразя косми, изобщо не ме интересува модата, имам проблем с тях, е, не е точно проблем, но да кажем, че съм тъмно окосмена на бяла кожа, отврат, виждам всеки косъм, който лепенката и епилаторът не са успели да хванат.
Нямам търпение да забогатея, за да ида на много процедури във всевъзможни студия и да изкореня тази напаст, която нямам късмета да намалява с времето, напротив.
Не следвам модерните тенденции, помня, че бях много малка и не обичах да общувам с един много свестен приятел на тати и това само защото имаше косми по раменете и гърба си, виждах ги през по-светлите ризи лятото.
Ако нещата се обърнат и стане много популярно човек да си стои естествено окосмен, то аз пак ще махам, каквото мога, това е продиктувано от собственото ми чувство за естетика.
Иначе съм предимно в мъжки компании, с много приятели мъже и съм чувала това желание долу да има оформени мустачки и други прически, както и че при възбуда мъжът не се вълнува от косми и бенки, ама какво значение има, като аз се вълнувам.
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
DaisyDuck
Newbie
*

« Отговор #18 -: Май 15, 2011, 12:50:49 »

Всичко си идва от човека. Не е идеята да ги махаш само заради мъжа, важното е ти да се харесваш, на теб да ти е удобно. Козметичката ми вечно ми се чуди защо махам всичко, и като цяло жените около 30-40 по мои впечатление не го правят, това си и измислица на нашето поколение явно.
Активен
aleto
Newbie
*
Публикации: 7120

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #19 -: Май 15, 2011, 13:07:15 »

На мен ми се струва,че това нашето модно течение на напълно обезкосмени мъже и жени е леко повлияно от близостта ни до Турция,дори не толкова и от Холивудските изгъзици,защото ако сте забелязали мъже актьори-модели си имат окосмение по гърдите,корема,под мишниците,крака,ръце и т.н. Бившия ми приятел беше казал "Как,като някой селянин" след като му подметнах,че нямам нищо против да не си обезкосмява краката и да не си оправя веждите като спертматозоид.

И изобщо,така съм си свикнала да премахвам всичко,но не е като да не срещам озадачени погледи от колеги (които не са само американци,държа да отбележа).
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #20 -: Май 15, 2011, 13:25:45 »

ако моя мъж си махне космите от краката ще го изхвърля от вкъщи ... не че обичам косми, напротив .. ама мъж с голи крака ми идва в повечко  Razz По гърба е друго нещо  Lol
Активен
paiachka
Newbie
*

« Отговор #21 -: Май 15, 2011, 14:20:50 »

Хаха, ангелче, много ми стана смешно, защото се подигравам бая на момчетата приятели, които си бръснат краката Lol В смисъл, естествено, право на избор и ала бала ама са ми адски смешни. Не стига, че им се налага да си бръснат лицата, ами и сами си създават още работа.. Lol

Обаче все повече се убеждавам, че сами си налагаме някакви неща.

В тая връзка - от сериала "Луд съм по теб" имаше една реплика на Хелън Хънт "обичам космати гърди!" Lol И аз, само че ми е направило впечатление, че ме кефят къдрави косъмчета там, а правите са ми неугледни..

Не бих ходила с космати крака и мишници, неестетично ми е, обаче бих била безкрайно по-спокойна ако ги нямаше тия стереотипи и не ми се налагаше, честно.. Затова и обичам зимата да съм без гадже и фактът, че се носят дълги панталони.. МУхахахахах Lol
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #22 -: Май 15, 2011, 21:50:58 »

Наистина има солидна доза мъже, особено от по-старото поколение, които или не се интересуват толкова от не/наличието на косми ами и харесват разнообртазие и т.нар. прически. Аз мноого искам да имам бразилска лентичка, както съм казвала, но просто нямам косми горе! Венериния хълм най-бързо оредява и ме е яд!

А мъжете и епилацията - ако един мъж е светъл, с меки по-светли косми, няма нищо по-готино. Но ако става дума за черни големи храсти - скюзми - гърди, гърб, южни антомии - моля, моля. Нямам намерение да се давя Lol Освен това получавам сърбеж.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #23 -: Май 16, 2011, 11:05:41 »

Аз обожавам окосмени мъже (все пак натъртвам на окосмени, не космати). Гледката на окосмени гърди, дори подмишници ми стопля междукрачието. А има ли и набола брада, съм свършена. Кьосета и светлокосмести не са мой тип.

Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 17513

A believer

« Отговор #24 -: Май 16, 2011, 11:13:33 »

Моят мъж е кьосе и си го харесвам много така. Интимно/подмишнично окосмение не ми пречи, но предпочитам без. Но да ми дойде някой гол охлюв, чиито крака да са по-гладки от моите и да си скубе веждичките - бягам с 200.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15252

« Отговор #25 -: Май 16, 2011, 11:43:58 »

Единият ми приятел ей така на 25 се сети изведнъж, че не си харесва космите и почна да ги маха на краката и ръцете. Твърдо отричаше да има жена замесена, която примерно не харесва косми Lol То не, че и аз не съм живяла в стереотипи, но сега се наслаждавам на свободата си да мога да ходя, както си искам и да се обезкосмявам толкова често, колкото реша Cheesygrin
Активен

DaisyDuck
Newbie
*

« Отговор #26 -: Май 16, 2011, 12:36:46 »

Единият ми приятел ей така на 25 се сети изведнъж, че не си харесва космите и почна да ги маха на краката и ръцете. Твърдо отричаше да има жена замесена, която примерно не харесва косми Lol То не, че и аз не съм живяла в стереотипи, но сега се наслаждавам на свободата си да мога да ходя, както си искам и да се обезкосмявам толкова често, колкото реша Cheesygrin

То напоследък май мъжете повече се подчиняват на стереотипи от нас. Познавам бая момчета, които са много педантични по отношение на окосмяването - като се почне от гърдите та до веждите. Аз лично не го намирам за много нормално.
Активен
лошото_момиче
Newbie
*
Публикации: 3110

« Отговор #27 -: Май 18, 2011, 15:08:56 »

Ако мъжът ми се обезкосми, ще спра да правя секс с него!
Не го разбирам аз това мъжко обезкосмяване, мнооого ми е гейско!
Вярно, че съм със старомодни разбирания, но съм категорична! ако гледката е поносима, забранявам махането на косми. Айде от мен да мине, може да си скубе космите от ушите и ако има стърчащи от носа Lol
Активен
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #28 -: Май 18, 2011, 15:18:21 »

Лошата - както винаги с гръм и трясък! Cheesygrin Kiss
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #29 -: Май 18, 2011, 15:19:57 »

Лошата - както винаги с гръм и трясък! Cheesygrin Kiss
мерси подобно Kiss
Активен
Tatty Teddy
Newbie
*

« Отговор #30 -: Май 18, 2011, 15:45:43 »

Моят маха само мишници и интимна зона и ме устройва перфектно така  Smile Мразя, мразя, мразя оскубани мъжки вежди!!! А имайки предвид, че аз не си махам космите по ръцете (твърде руси и тънки са, че да си го причинявам), някак си би ме депресирало мъжът до мен да ги маха..   Wink
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #31 -: Май 18, 2011, 16:07:25 »

и мишниците може, особенно лятото Smile
ама ако има по-малко косми от мен ще ме комплексира! Smile
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #32 -: Май 19, 2011, 02:09:33 »

Факт! Smile И аз като видя чифт обръснати мъжки крака се потрисам! Много ми е ...мазноо.
Активен
Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #33 -: Май 19, 2011, 09:54:12 »

Мъжете да си имат малко косми, няма да ги върна, но и аз държа на окосени подмишници, интим и ако са с една гъста вежда, поне малко да я поразделят, по средата, ако може.
Абе ако са много космати не ги ща, не мога да преглътна космат гръб, рамене или 2см вълна по други места, особено черна, къдрава и дълга. А в интим влиза и задника и кръста, като е лято и като клекнат или се наведат и щръкнат космите от събирането на задника и ми прилошава, щом аз чистя и те могат.  Razz

PS: Много повърхностен пост ми се стори на второ прочитане. Ако е най-умният, забавен, добър и разкошен по всяко направление мъж за мен, тогава ще го взема и космясал отвсякъде, но поне да си мие дупето след всяко акане, че с тия косми.
« Последна редакция: Май 19, 2011, 10:13:01 от Fata morgana » Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #34 -: Май 19, 2011, 18:29:22 »

Lol Lol Lol Lol Lol
Активен
Ivena
Newbie
*
Публикации: 650

« Отговор #35 -: Май 19, 2011, 18:55:16 »

Защооо, защо вечерям и чета поста на Фата Smile
Активен
angel_sin
Newbie
*

« Отговор #36 -: Май 19, 2011, 19:32:44 »

Защооо, защо вечерям и чета поста на Фата Smile

с ядене до мен в този раздел не влизам ...  Lol Lol Lol последното изречение на Фата е за бисерите  Lol
Активен
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9115

« Отговор #37 -: Май 19, 2011, 22:47:44 »

Жестоко, Фата, чак аз се разхилих, а не съм от лесните  Lol Ама на тия, дето ядат, не им завиждам, доста потресаващо го описа  Lol

Аз не знам, от една страна, мразя косми на някои места (примерно по гърдите- облякал мъж риза, разкопчал едно копче и хоп- снопчето черни косми се подава, пфу), от друга аз ги махам на минимални зони, та от мъж си ли да очаквам да ги маха. Като знам колко е играчка и как става по-"космато" положението след това. Най-добрият вариант за мен е самият мъж да няма много косми и да не маха нищо, или най-много подмишници + интимно (но не е задължително). Моят е средна работа, ама няма да описвам къде има и къде няма, че темата не знам накъде ще отиде вече  Lol
Искам да се оплача, че напоследък уж новият ми еплатор (няма и година) нещо хич не се справя, оставя косми, не е като преди гладко. Верно, че взех най-евтиния, но е на Браун, а и нямам мужда от приставки (преди имах с приставки за подмишници и като видях колко боли, повече не взимам такива). Та се чудя дали да купувам нов или какво да правя, аз ли нещо не правя както трябва...И напоследък все по-малко момичета около мен ползват епилатор- защо? За мен е най-доброто- по-рядко се налага, не растат твърди и боцкащи, не отнема чак толкова време...
Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #38 -: Май 20, 2011, 00:31:53 »

Защото косъмчетата изтъняват, след време не могат да пробият и, поне при мен, стават малки прекрасни черни топченца под епидермиса, които седят грозно.. Зависи от кожата, но при голям процент хора се случва.
Не че е по-яко с бръснача, а ме мързи и с кола  Lol 
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7782

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #39 -: Май 20, 2011, 10:05:18 »

Ай лов ю бе, Моргейн. Може ли да си ми такава описателна и точна  Lol!
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #40 -: Май 20, 2011, 22:40:13 »

Еe, Морги определено мрази космите Lol
Активен
Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #41 -: Май 21, 2011, 11:35:24 »

Ай лов ю бе, Моргейн.
И аз.  Kiss
Аз съм в отдела за борба с черните точки и космите, нищо, че и от двете имам бол. Lol
Морги не са ми викали от един период в техникума, ходех в черно и с много бижута, мило ми стана. Smile
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7782

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #42 -: Май 23, 2011, 21:19:24 »

Не се учудвам, с тоя магнетизъм готик доста би ти паснало, особено в онези периоди, в които хората залитат по разни стилове, преди да се открият съвсем. Аз си бях типичен гръндж от-до. Ела ме виж сега в костюмите  Cheesygrin
Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #43 -: Май 25, 2011, 10:39:49 »

Може ли някой да ми опише,какво значи бразилски триъгълник... Smile
Активен
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #44 -: Май 25, 2011, 10:47:01 »

Не наричаха ли бразилската кола просто да няма нищо? Голичко, един вид.
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #45 -: Май 25, 2011, 11:27:41 »

Бразилската кола е махане на абсолютно всичко, но ако не се лъжа ивицата, която може да се остави се казва Бразилска лента.
« Последна редакция: Май 25, 2011, 11:29:42 от Vivi » Активен

лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #46 -: Май 25, 2011, 11:29:03 »

Не наричаха ли бразилската кола просто да няма нищо? Голичко, един вид.
ами незнам Smile искам да си запиша един валчер за кола, която включвала бразилски триъгълник.  ConfusedSmile
аз като по-задръстена, реших да попитам по-младите Kiss
Активен
лошото_момиче
Newbie
*

« Отговор #47 -: Май 25, 2011, 11:29:41 »

Бразилската кола е махане на абсолютно всичко, но ако не се лъжа има и Бразилска лента (всичко махнато, само една лента оставена).
мерси Kiss
Активен
Garfield
Newbie
*
Публикации: 3318

Keep on rollin' baby

« Отговор #48 -: Май 25, 2011, 12:35:18 »

Пффф....
Абе, момето дето стартира темата ( умишлено пропускам рунтавата вахканлия дето последва ) - най-добре си реши сама за себе си какво искаш първо, и как ти е най-удобно.
И да не махнеш нищо ( освен ако долу не е екваториална гора, нали ) мъжо ти нема те върне.
Казах.
Активен

Колкото и сладко да мъркам в момента, никога не забравяй, че си оставам Лъв...
Страници: 1 2 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: