star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar с риск да се повторя - червени сенки
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: с риск да се повторя - червени сенки  (Прочетена 3864 пъти)
Nirediel_Aerwen
Newbie
*
Публикации: 12

« -: Април 15, 2011, 08:00:10 »

С риск да повторя темата вече, но да - търсяс и червени (ярко червено - нещо като това http://4.bp.blogspot.com/_9aDYsZihb1g/TIn14wLZ8SI/AAAAAAAAAgk/ia-ozd8Z-jU/s1600/Colour_Red_For_Front_Page.jpg) сенки за очи - някой да има представа къде може да има?  Unsure Unsure Отдавна си търся и все нищо. Благодря предварително Smile
Активен

Мess with the best, die like the rest!
Liliq
Newbie
*
Публикации: 539

« Отговор #1 -: Април 15, 2011, 12:24:28 »

Провери в MAC, нямам представа дали има такова червено, но по принцип пигментите им са с богата палитра.
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #2 -: Април 15, 2011, 19:02:51 »

Taкова червено точно.. трудно ще намериш, защото в БГ професионалните палитри не са широко разпространени, да не кажа хич. Мак е добра идея. Ако ли не, купуваш два вида, смесваш и получаваш цвета, поне горе долу, ако имаш представа поне малко от гами и грим. И друг вариант, купуваш бои от тези, които се използват за боди арт. Но нито знам дали са подходящи за очи, нито дали конситенцията ще те устройва.
Активен
Liliq
Newbie
*

« Отговор #3 -: Април 15, 2011, 20:04:55 »

Сега се сетих, в палитрите на Coastal Scents, трябва да има червено. Ето ги- http://www.coastalscents.com/cfwebstore/index.cfm?fuseaction=category.display&category_id=122, снимка отблизо. В България ги има в този сайт - make up pro, разгледай, има няколко вида.
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #4 -: Април 16, 2011, 11:56:33 »

На мен ми е интересно този цвят за какво предназначение го искаш?
Активен
Nirediel_Aerwen
Newbie
*

« Отговор #5 -: Април 17, 2011, 18:08:13 »

Ами харесвам по-екстравагантни изпълнения и ми се искаше да се сдобия и с червено за повече експерименти  Big grin Big grin. Речете го женски каприз  Lol

Палитрите на Coastal Scent съм ги мяркала, но ми идват прекалено много като цветове. МАК в русе не знам дали има - може би следващия път като ходя в Сф там да търся. Друг вариант който ми хрумна е ибей - и там може да излезе да же по-на сметка (при положение, че на МАК са доста скъпички)
Активен

Liliq
Newbie
*

« Отговор #6 -: Април 17, 2011, 18:46:06 »

Палитрите на Coastal Scents са много евтини в e-bay, да. С Мас обаче, много внимавай, че е пълно е ментета. Те са едни от най-фалшифицираните марки. В Бг са около 40лв пигментите.
Активен

Nirediel_Aerwen
Newbie
*

« Отговор #7 -: Април 20, 2011, 06:40:01 »

Аха, ще го имам пред вид Smile Към Мак не съм се ориентирала толкова (скъпичко е), по-скоро нещо от ибея да си поръчам на малко по-късен етап (ако има някакви по-малки палитри на Coastal Scent например, или нещо подобно). Мерси за съветите Smile
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #8 -: Април 20, 2011, 10:08:54 »

Като прочетох "червени сенки" и се сетих за този туториъл . Според мен можеш да постигнеш цвета по доста начини, а и както във видеото е показано, да използваш руж или просто червен молив, върху коралова основа, която е доста по-лесна за намиране...
Активен

C’est tout!
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #9 -: Април 21, 2011, 00:55:24 »

Тоя look ми е прекалено вамп, ако не е за специален случай. Червеното за сенки.. Много трудно се получава секси, по-често стои като зачервено, раздразнено, подпухнало.
« Последна редакция: Април 21, 2011, 01:00:37 от Bambina » Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: