star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar 1,2,3 или 3,2,1
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 1,2,3 или 3,2,1  (Прочетена 1766 пъти)
Питър
Newbie
*
Публикации: 64

За приятни неща времето все не стига.

« -: Април 14, 2011, 00:10:44 »

..аз убивам времето и то убива мен - така поне е честно  Smile)
докато се опитвах днес да го убивам качествено - то ми извъртя страхотен номер
потече наобратно в едно изречение и аз се изгубих сред въпроси  
ето го подкокоросващия текст, изтъркули се от "езика" на една мадама  

"В началото всички търсим "секс" когато го намерим, ако е достатъчно качествен се опитваме да го задържим и превърнем в "любов" когато любовта започне да се изчерпва търсим "приятелството" ако го намерим и успеем да съчетаем тези три неща, значи сме постигнали "хармония". А когато зациклим някаде между тези звена или не можем да отключим някое от тях се озоваваме в "началото" Smile "

според мен неможе да е в тоя ред - би трябвало да е наобратно , я кажете какво мислите
би трябвало да се започне с приятелството , защото в края може да се окаже че сме правили секс с враг
или другото е по-опасно .. някой приятел да се окаже голяма излагация - и тогава накъде - пак на никъде ли ?  Smile)

подкокоросващото изречение показва, че времето е "сферично" - и всякакъв ред губи смисъл
наистина се обърках днес, немога да го разплета това сам    

« Последна редакция: Април 14, 2011, 00:30:49 от Питър » Активен

Ако нямаш любов .. си я закъсал яко! / Св. Павел
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 16113

« Отговор #1 -: Април 14, 2011, 09:18:56 »

Mi moia sluchai zapochva s priatelstvo. Ot detstvo. Dobre che I sex-a se okaza strahoten Smile
No predpolagam, che niama formula I pri vseki porednostta e razlichna. Sometimes win, sometimes 'ljun'.
Активен

Питър
Newbie
*

« Отговор #2 -: Април 14, 2011, 18:50:56 »

разбирам, че няма значение от къде започваш - просто "захапваш кръглата ябълка" от някъде и вървиш нататък - важното е да стигнеш до центъра, където те чака любовта - обградена скрито от приятелство и секс .. много ги бъркам тия трите елемента / тия дни главата направо ми пречи
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2925

« Отговор #3 -: Април 14, 2011, 19:04:13 »

Влюбвала съм се леко в приятел, но знаех точно какви сме и двамата, какви щяхме да ги сътворим, а и като цяло не беше някаква спираща дъха любов, затова предпочетох приятелството. Не мисля, че желанието за секс с приятел и това, че сте такива са гаранция за успех, примерно аз с този съм несъвместима за връзка, не ми трябва да пробвам, категорично го знам, иначе имах огромно желание да спя с него.  Cheesygrin Мисля, че надали имам романтично бъдеще с приятел, защото не се вълнувам любовно от тях (вече Big grin), а за да вкарам някой в категория "приятели" ми трябва доста време, не съм склонна да те подкрепя, че трябва с това да се почне, залагам на секс-начало.
Не ми харесва да се подреждат нещата, да се правят обобщени графики с възходящ/низходящ ред на чувствата и желанията на хората, може да се философства много, както и да се дадат неограничен брой примери за успеха на едната или другата теория. Важното е, в един момент, да имаш налице трите съставки и да преливаш от още много, поне аз това търся. Smile

Никой да не хвърля топа , тъкмо съм ви намерил - чакат ни безкрайни патила цяло лято ..
Лирични и комични отклонения ни чакат това лято. Тъй или иначе се разписваш, вече и в нелюбовните раздели, ако искаш дай малко подробности, на колко години си, с какво се занимаваш/учиш и каквито са ти на душа просветляващи сведения.
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #4 -: Април 14, 2011, 20:00:52 »

Всички мъже ги бъркате тия елементи, няма да се притесняваш Lol
Активен
Питър
Newbie
*

« Отговор #5 -: Април 14, 2011, 21:17:44 »

знаех си че е сложно .. ще почакам още - да видя какви мнения ще се появят
а за мен какво ?  тук ли да пиша - общо взето не казвам нищо без бой
като ме качите на стола - тогава, още ми е рано, просто си дърдоря сега, притеснен съм че прекалих дори
а нежното ми тяло е някъде между 24 и 34 навършени, не го следя точно - всеки ден е различно
общо взето ме слуша , сутрин леко ми се дърпа ..
самият АЗ нямам спомен кога е започнало всичко / в тоя живот съм картограф - в другия незнам , може би женен с деца Smile))))  ..шегувам се разбира се, но за кремвиршите е вярно
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2925

« Отговор #6 -: Април 14, 2011, 22:18:36 »

Трябва да си напишеш в темата, че искаш да те качат на стола и тогава,ако някой минал вече те избере, се почва. Smile
Аз разпитвах, защото хем пишеш пълни глупости понякога, друг път пък сякаш просветваш леко, мислих си, че ако знам малко повече за теб, ще имам призма да попречупя нещата и да разбера. И аз съм нова, но имам навика да обяснявам малко повече, кое от кое идва, пък ти си друг случай, в което няма лошо де.
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Питър
Newbie
*

« Отговор #7 -: Април 19, 2011, 21:35:35 »

първо съм 100% на ясно че мястото ми изобщо не е тук, последното нещо което бих направил е да говоря за себе си дето не ми е мястото -
но от друга страна определено съм я закършил яко - не намирам здрава среда вече никъде , всички глупости, с които се занимават "супер" хората около мен ме отегчават
така тръгнах да се търкалям по широкия свят като питката - та затова съм Питър
още не съм намерил нови приятели , пазя си един двама стари, положението ми е незавидно - не съм само аз и това донякъде ме успокоява леко,
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: