star chick-chat.org star Свободна зона star Всякакви въпроси, отговори и полезнотийки star Замъгляване на очите
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Замъгляване на очите  (Прочетена 3042 пъти)
smile_22
Newbie
*
Публикации: 31

« -: Март 30, 2011, 12:45:54 »

Здравейте. От няколко дни ми се замъгляват очите често..  Rolling Eyes Каква може да е причината?
Активен

Как е на английски "Котката скочи в басейна и се удави?" ~ -The cat хоп фиууул пльок in the water and then бълбук бълбук and no more мяу мяу.  Wink Cheesygrin
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #1 -: Март 30, 2011, 13:29:45 »

Очния лекар ще ти каже.
Активен
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #2 -: Март 30, 2011, 14:26:14 »

Абе смайл, на теб май друго ти е замъглено, удивяваш ме, честно. Ако утре те засърби задника-случва се, няма нужда от нова тема. Ако е по лявата буза обаче-виж, по-хубаво пусни, че да не стане някоя беля.
Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 16505

A believer

« Отговор #3 -: Март 30, 2011, 15:14:46 »

Смайл, ш'ма извиняваш, ама или си хипохондричка и имаш нужда да не задълбаваш във всяка болежка или си е*ати манекена на медицинска академия!
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

smile_22
Newbie
*
Публикации: 31

« Отговор #4 -: Март 30, 2011, 22:15:21 »

Добре, добре, разбрах... НЯМА ДА МЕ ВИДИТЕ ПОВЕЧЕ ТУК!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Активен

Как е на английски "Котката скочи в басейна и се удави?" ~ -The cat хоп фиууул пльок in the water and then бълбук бълбук and no more мяу мяу.  Wink Cheesygrin
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: