star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Какво мислите за такъв тип отношения
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво мислите за такъв тип отношения  (Прочетена 5234 пъти)
Tess
Newbie
*
Публикации: 1382

Just wanting the total happiness...........

« Отговор #25 -: Юли 03, 2011, 18:41:42 »

Не успях да прочета всички мнения до тук.. Но тези, които успях да прочета - ми се набиха няколко неща в съзнанието . Незнам защо , но си мисля,че в главата ти и в душата ти бушува огромна буря . Със сигурост го обичаш много, за него не мога да кажа нищо, защото не го познавам. Но е ясно,че се самонавиваш и се опитваш да си обясниш всяко , но да ти призная честно - душевните състояния нямат обяснение. Те просто са там и всяко едно обяснение само отнема от тяхната магия. По- добре се остави на течението и недей да мислиш за това толкова много. Бъди себе си и когато искаш - бъди с него, когато не искаш - не мъ обръщай внимание. И ми се иска да те посъветвам приятелски още нещо - дали това е любов споделена, страст или нещо друго, наистина незнам, ти трябва да знаеш много по-добре от мен. Единственият ми съвет е - докато си изясните докрай нещата , внимавай покрай всички тези мисли, чувства, които са те обзели -- моля те, внимавай да не изпуснеш и подминеш истинската си любов ( разбира се ако тази любов не е точно това момче). Просто гледай да не пропуснеш нещо важно в твоя живот. И се усмихвай по-често ! Стиганала си го един истински извод - красивите момичета не могат да заместят това, което си ти, красотата не е всичко Smile
Вярвай си повече и първо изясни за себе си дали той е човека, след това се питай дали за него ти си момичето. Успех ! Smile
Активен

Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: