star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Татус на крака яко ли е ?
Страници: 1 2 3 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Татус на крака яко ли е ?  (Прочетена 24434 пъти)
kam_eliq
Newbie
*
Публикации: 11

« -: Март 27, 2011, 23:05:52 »

Извинете ще си правя татус блиските 2 седмици.. вече си намерих татуист и сега ми правят проект за татуировка.Но моят вапрое е дали е яко татус на крака защото там искам да си правя и ще е цветно цвете и пеперуда и там някакви неща черно ще "излизат". мойте приятелки ми викат че тва било най тъпото място за татус и цвтен татус било мн. циганско, и аз се ядосвам защото при положение че от 2 години мисля да си правя и съм се информирала достатъчно, но искам да чуя и вашето мнение какво да видим.  Cheesygrin
Активен
Liliq
Newbie
*
Публикации: 539

« Отговор #1 -: Март 27, 2011, 23:16:38 »

По-добре инвестирай парите в уроци по български.

Ако си достатъчно голяма и наистина си го обмислила добре, направи си татуировката там, където желаеш. Било на крак, гръб, ръка. Това е нещо лично. Татуировка не се прави, защото някой казва, че е готино и модерно.
Харесвам татуировки на крака, имам приятелки с такива. Не харесвам цветни обаче, но това е твой избор.
Активен

kam_eliq
Newbie
*
Публикации: 11

« Отговор #2 -: Март 27, 2011, 23:25:33 »

Не съм се старала да пиша добре, пиша както си говоря и за това, но щом ви пречи ще пиша по грамотно.  Smile
Активен
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #3 -: Март 28, 2011, 00:46:02 »

Не е яко на крака! Не е яко никъде, нито на крак, нито на ръка, нито на гърда,нито на нищо! Това е най-глупавото нещо, което можеш да направиш. Днес си на акъла, че ти харесва еди какво си, ами след 5, след 10, след 20 години? Ако изобщо не ти харесва повече- а няма връщане назад? А знаеш ли и какви рискове крие една татуировка? А че повечето мъже споделят, че женската кожа е прекрасна сама по себе си и е ужасно да се разваля с тату?
Защо искаш да отблъснеш голяма част от хората, да изтърпиш болки и сториш нещо необратимо, за което 90% после ще съжаляваш? Не е ли по-добре да си нарисуваш на морето лятото ако искаш 10 татуировки, които седят по месец и са точно като истински, с тази разлика, че не са необратими.

За мен е глупаво. Иска ми се да те спра, ако мога, и поне да те накарам да се замислиш. Ако съм успяла, ще се радвам. И това го мисля откакто се помня, не е, защото съм на крупните 25 години. Разбира се, тялото си е твое, но добре помисли дали то е заслужило това, което му готвиш.
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7111

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #4 -: Март 28, 2011, 04:17:56 »

Ъ.
Ако беше по-различна темата,щях да те разкостя Корни,ама за специално този питащ-права си.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15124

« Отговор #5 -: Март 28, 2011, 04:50:42 »

Според мен просто използва този питащ, за да може да даде воля на неприязънта съм татуировките Cheesygrin Ама и аз се изненадах де, направо си мислех, че на сарказъм я е избило.
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #6 -: Март 28, 2011, 10:52:49 »

Много харесвам, но не и цветните, мечтая си за паяк на глезена, но ми харесва при мацки, аз както съм едра, ще приличам на току-що освободена криминална. Повече ми допадат на мъже, виждала съм и сполучливи върху жени, но после никак не ми стоят хубаво в комбинация с бална, булченска рокля или офис вид.
Не са необратими, нали се махат с лазер, но пък е хубаво да си наясно с желанията си и ако ще се татуираш, го направи както ти харесва, а не според приятелките. Ако си направя някога, моите приятелки ще има да опяват, но това грам няма да ме спре.
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15124

« Отговор #7 -: Март 28, 2011, 10:58:00 »

Аз пък харесвам цветните, ама да са напрвени като хората, с готини бои и да са наистина цветни и ярки, а не просто избелели. И наистина искам да си направя нещо малко и цветно на невидимо с просто око място, но все не мога да му обърна достатъчно внимание, че да си харесам адекватно. И да, малко ме притеснява, че с времето ми се разминават желанията, ако преди години съм харесвала една картинка, след време ми минава, но като цяло цветя винаги съм харесвала и подобни флорални мотиви, но още не съм попаднала на вечното.
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #8 -: Март 28, 2011, 12:04:28 »

И аз искам тату.. знам и къде (не знам все още какво, ама и това започва да се избистря..), но все ми се иска да срещна преди това човек, който поне малко да ми заприлича на евентуален лайфтайм партнър, за да му понадуша нагласата към такива работи. Знам, че ако ще е някой, с който ще си прекарам живота, ще ме приеме всякаква, ама пък що да го дразня човека, в крайна сметка и без татуйровки съм ги избутала тия 23 години..

Гледах онзи ден едно предаване по тв и една пикла роди на 19, пуши до последния ден на бременноста, а вечерта преди да роди ходи на дискотека до 2 и танцува като за последно с големия корем Lol Ама като се прибра от болницата първото нещо, което направи беше да си татуира отпечатъка от ръчичката на малкия върху гърдите (там където са на Ив (р&б звезда от моята младост) котешките лапички). Мислех, че ще е грозно, но се получи доста сполучливо.. Не знам, аз съм твърдо против татуйровки на видни места, пък дори и за мъже, обаче има хора, на които просто йм отива.
Активен

C’est tout!
macka```
Newbie
*
Публикации: 1123

« Отговор #9 -: Март 28, 2011, 13:37:57 »

Аз цветни не харесвам.Харесвам черни или тъмно сиви с добре направени светлосенки.Не обичам на видни места,тоест ако ще си правя(което също обмислям от доста време) със сигурност ще е на място,което мога да скрия,когато пожелая.И аз не се кефя на мацка в офис с татус на ръката,китката или където и да е,който да се вижда при всички случаи.Но както и да е.. имам една приятелка с доста сериозна професия.Тя има огромен татус на кръста,който принципно хич не ми харесва и никога не бих си направила подобен,но когато е на работа изобщо не можеш да предположиш за него.
Както и да е,за мен това си е личен избор,Корни малко остро подходи,няма смисъл от подобни убеждения.Всеки си решава за себе си,ако на мен ми се струва тъпо нещо,.то за друг ще е страхотно.Хора сме в крайна сметка и всички сме различни SmileАз лично не се вълнувам особено кой какво ще ми каже,на кой ще му хареса и на кой не.И ме притеснява и мен като Биз само,как сега харесвам едни неща,а като се сетя преди 5 години какви съм харесвала,не мога да проумея как изобщо са ми допадали.Та и за татуировката по същия начин.Но вярвам,че все ще има начин да се разнообразни,без да става все по-голяма и по-голяма.Другото е,че като видя татуси,направени преди 10 години... ами те са ужасни в сравнения със съвременните.То не са 3D надписи и рискунки,та се чудя след 10 години какви неща ще можем да си рисуваме и колко ли смешно ще изглеждат нашите татуси от днес....Smile
И въпреки това и аз бих си направила,нещо малко и нежно,не обичам големи и груби рисунки върху жени.Определено има хора,на които им отива това обаче Smile
Активен
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #10 -: Март 28, 2011, 13:47:01 »

Корнии, направо ме уби Cheesygrin

Аз съм за татуировките. Има хубави цветни, има и много грозни. Където и да си я направиш няма да е нещо ново и интересно. Вече всеки е яко татуиран. Така, че ако си преценила добре и имаш ясна идея как ще стои и какви цветове ще бъде, си направи.
Активен
Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #11 -: Март 28, 2011, 14:03:20 »

Забравих да напиша горе, сигурно си знаеш, но да е в студио, с ръкавици и всички други предпазни средства, и да ти е твърдо инфото, дали е добър артистът, защото колкото и да е идейна, ако е зле направена, трагедията е пълна.
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #12 -: Март 28, 2011, 16:28:16 »

Вижте пак поста на Алето.
Според мен тук не говорим за зрял човек над 25 години, а за тийн. Тогава какви ли не неща ги тресат и ме съмнява да й остане същото желание за цял живот. Татус на под 18 годишни не знам дали е легално забранен, но би трябвало (то и до към 20, ама айде).
отделно аз наистина не обичам, но всеки има право на личен избор, ако е възрастен човек, пак повтарям.
Але, да си изберем друга тема и да ме разкостиш или какво беше, давай, мога да се боря с всички по този въпрос  Razz
Активен

macka```
Newbie
*

« Отговор #13 -: Март 28, 2011, 19:27:04 »

Е да,аз щях съвсем различен отговор да публикувам,защото хванах темата прясна прясна и ми се видя адски .. да не казвам... ама реших да не съм рязка  Wink Щото пък хората на по  20 години и горница изобщо не вършат глупости..годините за някои неща не са определящи..на мен ми звучи така сякаш мацката е на не повече от 15-16 години и все още страшно се вълнува какво ще кажат приятелките й.Едва ли не решението й е зависимо от другите-ама цветна ли да е,ама наистина ли е яко на крака,ама дали тва или онова... не казвам,че е много правилно,казах лично мнението,че аз съм за.За по принцип Smile
И  както един мъж на 30-тина години си направи татус"К*рви яжте пийте Огито черпи" дали не е прекалено тъпо?Без значение,че е на достатъчно години и би трябвало да е с всичкия си...
Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 16506

A believer

« Отговор #14 -: Март 28, 2011, 19:29:38 »

Ааа, и ние го видяхме този татус, мацка, още се смеем с него, ххаха, да не познаваш човека???
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

petq01
Newbie
*
Публикации: 27

« Отговор #15 -: Март 28, 2011, 21:58:51 »

Не че моето мнение е миродавно,но както се казва :Куцо кьораво и сакато по плажовете са вече с татуировки.Коя по-голяма ,коя по-цветна.Разбира се всеки решава за себе си , аз лично вмятам че е вече малко банално ,вече почти всички имат татуси и ако си направиш едва ли ще събереш вниманието което очакваш освен ако не е нещо фрапантно  Smile.
Активен
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #16 -: Март 28, 2011, 22:10:12 »

Аз харесвам татуировки, но такива, в които е вложен някакъв дълбок душевен смисъл.Т.е. харесвам татуировката като израз на нещо емоционално, не като украшение на тялото. Имам си едничка на подкръстието, феникс, който символизира вечността. В интерес на истината бях отишла за цвете или пеперуда, но след почти 3 часа разглеждане на мостри просто обясних какво искам да значи за мен тази рисунка, човекът ме разбра много добре, започна да я прави и чак в завършен вид разбрах какво всъщност ще нося цял живот. Нищо, че крайният резултат се оказа около 5 пъти по-голям от това, което всъщностбях предвидила.
Та този статус за мен никога няма да остарее, да ми омръзне и прочее. Или поне докато е жив споменът за причината, която го е родила. Но тя е безсмъртна.

Сега обмислям един доста масивна картинка, паун, който да започва от рамото, да се извива странично и част от перата му да завършват в горната част на бедрото ми. Проблемът е, че надали има тук кой да ми я направи перфектна чисто стилово. Моят татуист, Емо от Inky Dragon, е гениален, но стихията не са му тези неща.
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
Blow
Newbie
*

« Отговор #17 -: Март 28, 2011, 22:11:57 »

Не че моето мнение е миродавно,но както се казва :Куцо кьораво и сакато по плажовете са вече с татуировки.Коя по-голяма ,коя по-цветна.Разбира се всеки решава за себе си , аз лично вмятам че е вече малко банално ,вече почти всички имат татуси и ако си направиш едва ли ще събереш вниманието което очакваш освен ако не е нещо фрапантно  Smile.

Е то тва ти е грешката. Че целиш да получиш внимание с картинка на тялото си. По-голям ефект би постигнала ако си сложиш едни еленови рога на плажа. Така хем няма да е нищо вечно, хем ще те помислят за "голяма работа", хем никой няма да си има като твойте по плажовете.
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #18 -: Март 28, 2011, 22:33:36 »

Точно казано Блоуче Big grin
Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #19 -: Март 28, 2011, 22:33:58 »

Оу, Блоу, паун... сигурно вече ми свикна, че все за зодии ти говоря, ама животните на нашата зодия са паун и орел.. Ти как си избра точно паун?
Активен

C’est tout!
Blow
Newbie
*

« Отговор #20 -: Март 28, 2011, 22:41:35 »

Наистина ли?  Shocked Не знаех... Ти си моята астрална информаторка, а и отделно много приятно ми става като ми говориш на нашата си зодийка.  Wub На теб кой ти е асцендента?

Паун... Ами как да ти кажа... Направо се прехласвам по красотата му. Не мога да го обясня, но просто без думи оставам и мога с часове да се дивя на всяко милиметърче перце без дори да мога да повярвам как може да съществува такова съвършенство. И фактът, че всъщност, когато не е накокошинен, е едно просто пиле, също ме грабва. Хаха, как ме овъртя с тоя въпрос, не се бях замисляла.   Kiss
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #21 -: Март 28, 2011, 22:43:40 »

Уху, къде мога да видя такива животинско-зодиакални неща?
Активен
Blow
Newbie
*

« Отговор #22 -: Март 28, 2011, 22:49:28 »

За твойта зодия мисля беше гущер.  Lol
Активен

Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #23 -: Март 28, 2011, 22:52:55 »

Кажете и за мойтааа...Стрелец с асцендент Близнаци ..  Smile Smile
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #24 -: Март 28, 2011, 22:53:40 »

Козирог с асцендент близнаци!!!
Активен

Моето име е Любов.
Blow
Newbie
*

« Отговор #25 -: Март 28, 2011, 22:57:39 »

Аз нямам идея за животните, това за гущера беше защото се заяждам с Аспи.  Cheesygrin
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #26 -: Март 28, 2011, 23:04:16 »

Уааа, как наскачахтеее w00t Ето, гледайте и се обогатявайте, ама е някво лаишко, без асценденти...
http://www.astrocrack.com/learn/

Блоу, аз съм, за мое огромно съжаление, Водолей с асцендент Рак... Твоят кой е?
Иначе за пауна... още от малка не можех да повярвам, че има такава красива птица.. тати ни водеше в зоологическата градина и аз все го гледах, и все си мислех, че не е истински Smile. Би станал красив татус, представих си го.

Диляна, твоето животно, да те разочаровам, не е йоркширски териер, но пък е кон - знаеш, че повече ти отива ;)
« Последна редакция: Март 28, 2011, 23:06:33 от michelle » Активен

C’est tout!
Blow
Newbie
*

« Отговор #27 -: Март 28, 2011, 23:07:47 »

Защо за съжаление? Аз харесвам жени рачки,макар всичките, които познавам да са коренно различни една от друга. Моят е Овен. Пфъ. Много тъпо. Нищо почти не знам за тая зодия.

А да те питам... Как си с мъжете Близнаци?  Lol
Активен

Tatty Teddy
Newbie
*

« Отговор #28 -: Март 28, 2011, 23:12:42 »

Диляна, твоето животно, да те разочаровам, не е йоркширски териер, но пък е кон - знаеш, че повече ти отива ;)

И как реши, че това би ме разочаровало  Cheesygrin Знаеш, че обожавам коне и бих предпочела кон за домашен  любимец, ако имаше как...  Stuart

Абе според това трябва да живея при тебе Smile)))
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #29 -: Март 28, 2011, 23:15:51 »

Защо за съжаление? Аз харесвам жени рачки,макар всичките, които познавам да са коренно различни една от друга. Моят е Овен. Пфъ. Много тъпо. Нищо почти не знам за тая зодия.

А да те питам... Как си с мъжете Близнаци?  Lol

Ми разочарована съм, защото не харесвам привързаността на раците, обсебващата йм способност... Пълната противоположност на моята зодия, само се борят водолейската и рачешката ми природа в мен, но пък това обяснява факта, че две години бях с мъж Рак... Unsure

А... НЕ ПОЗНАВАМ МЪЖЕ БЛИЗНАЦИ!!! Lol Още го чакам!!! Знам, че като го срещна, ще бъде истинският и единственият, ахахха...

Абе според това трябва да живея при тебе Smile)))

Ахах, аз ще ходя в Хелзинки или Хамбург, така че си стой в Лондон...
« Последна редакция: Март 28, 2011, 23:17:24 от michelle » Активен

C’est tout!
katerina
Newbie
*

« Отговор #30 -: Март 28, 2011, 23:22:25 »

ахаха, Броколия Аспержиция, наистина гущер и други дребни влечуги ахаха, ша падна, тва е от Везните, нооо и прилеп,норка, таралеж (тва от Девата  Lol ).  Доволно извратени твари  Lol И аз имам асцендент Рак.

На първо място от държавите ми е Австрия. Cheesygrin И всички известни личности, които харесвам са от мойте зодии  Lol
Активен
katerina
Newbie
*

« Отговор #31 -: Март 28, 2011, 23:23:44 »

Заеби мъжете близнаци, много дрънкат и sex sux.
Активен
Blow
Newbie
*

« Отговор #32 -: Март 28, 2011, 23:23:55 »

Значи... астрална сестро... искам само да ти кажа да се подготвиш да се разбиеш тотално и в хубавия и в лошия смисъл, тези хора са просто умопомрачително побъркващи! Трима броя съм имала в живота си, помня всяка една секунда от момента, в който съм ги срещнала, до момента, в който пътищата ни са се разделили. Емоционална вихрушка е силно казано, просто не знаеш къде си и просто не знаеш как го правят.  Smile

Затова те питах, защото си знам, че има нещо в тая зодия.

Иначе си права за Раците и обсебването. И това, че имат гадното качество сами да си създават големи проблеми в главите от реално незначителни неща.
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #33 -: Март 28, 2011, 23:31:43 »

Значи... астрална сестро... искам само да ти кажа да се подготвиш да се разбиеш тотално и в хубавия и в лошия смисъл, тези хора са просто умопомрачително побъркващи! ... Емоционална вихрушка е силно казано, просто не знаеш къде си и просто не знаеш как го правят.

True, true
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #34 -: Март 28, 2011, 23:32:36 »

Има, има... както и във връзката между Водолеи от различни полове... Ох, ти три, аз николко... От последната година съдбата ми върти някакви номера, забърка ме с трима Водолея един след друг, като до началото на 2010-та нямах нито един мъж Водолей в обкръжението си.
Не знам, интересно ми е да срещна мъж Близнаци, ама искам да е по-възрастен, абсолютно осъзнат и наясно със себе си, че имам усещането, че са способни леко да потъват в собствените си притеснения и да виждат света през един чудни ъгли, дето никой не би допуснал, че изобщо съществуват...
Излъгах, че не познавам нито един Близнак, имах един приятел в гимназията но той ми беше по-скоро като приятелка и никога не съм го възприемала като мъж... Голям комплексар, голям мърморко, но беше и на 15 все пак... (и ходеше със сестра ми Razz Razz Razz)

Кат, ако секс съкс, изобщо няма да стигна толкова далеч, че да го питам за зодията му Cheesygrin.
Активен

C’est tout!
katerina
Newbie
*

« Отговор #35 -: Март 28, 2011, 23:38:42 »

Да бе, моя Близнак беше голям и зрял, заеби ти казвам. Другият в живота ми, който не е Водолей, беше Лъв. И там умряла работа беше сексецът. Останалите около 8 (осем) са си Водоподлеи всичките.  Cheesygrin Ни ги щъ. Искам да идва Козирогът и да се кротваме двамцата. Макар че досега де що Козирог се е явил, нещо не могат да ме свалят, не знам кво стаа.
Активен
Blow
Newbie
*

« Отговор #36 -: Март 28, 2011, 23:42:50 »

Абе то сексът е най-малкия проблем, хиляди други неща те карат да трепериш направо за този човек. Пък и като из-идеализираш качествено, смятай се затънал много сериозно.
Нещата са много добре в приятелски аспект, ние страшно се разбираме с Близнаците и си допадаме като хора, но поискаш ли го... Ей тогава се подписваш в уейт листата на свети Петър, за да си погребваш сърцето.
Мишелонка, направо започнах да се вълнувам за срещата ти с този мъж Близнак, честно ти казвам. Може и за луда да ме помислиш, но понеже имам някаква идея какво ти предстои, нямам търпение чак! Вярно, че може да си емоционално нестабила известно време след това и да не ти е ясно за какво, аджеба, иде реч в живота ти, но поне си струва всеки един миг!

Мъж Водолей не познавам честно казано...
Активен

Tatty Teddy
Newbie
*

« Отговор #37 -: Март 28, 2011, 23:46:20 »

Еми за мене Козирог е уж най-неподходящо ама с такъв съм се събрала и туй то  Razz Мишел за М***** ли става въпрос?? Много готино описание  Lol
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #38 -: Март 28, 2011, 23:47:20 »

Да бе, моя Близнак беше голям и зрял, заеби ти казвам. Другият в живота ми, който не е Водолей, беше Лъв. И там умряла работа беше сексецът. Останалите около 8 (осем) са си Водоподлеи всичките.  Cheesygrin Ни ги щъ. Искам да идва Козирогът и да се кротваме двамцата. Макар че досега де що Козирог се е явил, нещо не могат да ме свалят, не знам кво стаа.
хаххаха, е да, както ти си чакаш Козирога, така и аз си чакам Близнака.. спокойно, ще се намерят отредените ни.. кой ги знае с кви калпави асценденти са били тия предишните..
И аз от лъв съм много разочарована, ама после отворих астроложките четива и разбрах защо Lol. Беше нещо от сорта, че те обичат да обръщат повече внимание на себе си в леглото, отколкото на партньорката... И позите били все такива, че да си показва възможно повече от тялото.. Пфууу, всичко съвпадна!!!

Блоулита, ако не познаваш мъже Водолеи... се прекръсти и подготви от сега Wink Всичко, което описваш за Близнаците, аз мога да го кажа за Водолеите ми. С тая разлика, че те никога не си отиват напълно от живота ти и всичко боли десет пъти повече, защото от самото начало знаеш какво ще се случи и можеш да предвидиш всяко негово действие, но не и да го предотвратиш... бе гадна работа.

Еми за мене Козирог е уж най-неподходящо ама с такъв съм се събрала и туй то  Razz Мишел за М***** ли става въпрос?? Много готино описание  Lol
Е, тя и майка ти е Стрелец и се взе с Козирог, а изглеждат сякаш стабилни нещата при тях... Хаха, за кой друг може да става въпрос .. Wink
« Последна редакция: Март 28, 2011, 23:50:25 от michelle » Активен

C’est tout!
katerina
Newbie
*

« Отговор #39 -: Март 28, 2011, 23:55:24 »

Мъж Водолей не познавам честно казано...

Не ти трябва, те са боклучета.
Аз с Близнаци много приятелствено, доволна много. А този мъжа, го ковнах бая лесно и съм му се наместила под кожицата. Уж и аз съм въздухарка кат вас и трябва да си пасваме с близнаци, ама на тази равнина при мен си беше шитец леко...скукичка. Иначе с него сега сме френдли, от което той не е много доволен, ама така пък ми е готино с него.
Уф, аз не знам как ще стане тоя номер с Козирога, нещо за момента не ме кефят особено.
Много ми е смешно каква сган са ми животните. Само невестулчица нещо ми липсва. Тва с гущера знаеше ли го, или го нацели, Блокол?
Активен
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #40 -: Март 29, 2011, 00:00:19 »

Моя приятел май е близнак и е доста по-земен и отговорен от всички мъже, които познавам. Ама е спорно какъв е.

Имах едно гадже телец, което ми разказваше играта. Тесногръдие до крайност, да не говорим, че не ми даваше да се реша у тях, защото падали косми, полепвали му косми по чорапите, които аз нося....и всякакви забавни неща. Като се присетя за него ми става много веселко. И до днес сме си дружки и ми забавлява понякога в скайп с мислите си по повод живота.
Активен

Моето име е Любов.
macka```
Newbie
*

« Отговор #41 -: Март 29, 2011, 00:06:19 »

Напълно съм съгласна с Блоу,че татуса трябва да изразява нещо и да има смисъл.А не- ми кефя се на Мерцедес и бам една кола,ПРИМЕРНО...Харесвам смислени и дълбоки неща,харесвам и надписи,но зависи какви.... Smile

Ути радвам се,че не го познавам.Просто попаднах на снимката ми и няма да ти кажа каква ми беше физиономията просто Shocked След което избухнах в неудържим смях Lol Lol
Активен
Blow
Newbie
*

« Отговор #42 -: Март 29, 2011, 00:09:22 »

Абсолютно го нацелих, Асп! Просто исках да те изшегувам, а и си знаех, че на амеба или чехълче няма да ми се вържеш.

Ооо, лелеее, нямам търпение за тоя Водолей! Само дето това, което казваш за тях, че са предвидими, но неконтролируеми, не е съвсем вярно за Близнаците. Там просто не знаеш какво да очакваш. Все едно си контактуваш с 10 различни човека и не знаеш кой ще е на смяна. Така, както днес си най-важното нещо на света, въпреки че знаеш, че това съвсем не е така, утре си нещо посредствено и то така между другото го разбираш... Абсолютна анти-последователност. А да, най-любимото ми е като те карат да се чувстваш като навлек, ема ей така, като нищожен дразнител, дори само с елементарното си тихичко присъствие.  Lol
Активен

Korneliq
Newbie
*

« Отговор #43 -: Март 29, 2011, 00:12:31 »

Как наспамихте темата, в която си чаках конското от алето  Lol
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #44 -: Март 29, 2011, 00:13:38 »

Чест и почитания, тогава  Cheesygrin
Искрено твое: гущер или дребно влечуго  Cheesygrin
Активен
aleto
Newbie
*
Публикации: 7111

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #45 -: Март 29, 2011, 00:58:40 »

Колко скучно-животното за зодия лъв е лъв.
Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 16506

A believer

« Отговор #46 -: Март 29, 2011, 08:29:12 »

Баси, моето животно що е коза  Lol

Мацка, моят мъж само ме бъзика, че и той ще си направи такава, че било много вървежно Lol Lol Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #47 -: Март 29, 2011, 09:02:13 »

Папагали и пилета, ще падна  Lol
Активен

macka```
Newbie
*

« Отговор #48 -: Март 29, 2011, 10:43:12 »

Ути,нееееее само такъв да не си прави.. хаха.. да почна и аз като Корни Razz Lol Lol  Kiss
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #49 -: Март 29, 2011, 15:12:05 »

На мен ми трябваше известно време, за да разбера, че всъщност всяка зодия си има майстори и 'неподходящи' и хич не можем да пороръчваме мъже по зодии, защото самите ние сме различни Cheesygrin Та, примерно вашите химерни близнаци, аз ги хапвам за закуска Cheesygrin Виж, скорпитата ме надцакват отвсякъде, а пък едни рибки и рачета тях ги омотават през глава направо Smile Всичко е комбинациите от стихиите - огън, въздух, вода, земя + асцендент и луна.
Активен
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #50 -: Март 29, 2011, 15:19:46 »

Баси, моето животно що е коза  Lol

не се ядосвай, моето е говедо  Lol аз мноооого искам татуус, и двамата с мъж ми искаме ... един от приятелите му е много добър, има студио в София и все се каним да ходим .. явно ще остане за догодина. Аз все още не съм решила какво точно искам, но знам къде - на кръста ...
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #51 -: Март 29, 2011, 15:40:54 »

Аз съм за. Наистина на някои хора им отива, при това жестоко. На мъже отива повече, безспорно, много е възбуждащо. Мен цветни изпъления не ме радват, но пък има много сполучливи, признавам. Аз съм на мнение, че ако е татус на жена, трябва да е на по-скрито място и нещо по-малко, като обем. Защото като се сетите за някои рокли, по-нежни изрязани дрехи и официални събития, пък булчински и т.н. ...
« Последна редакция: Март 29, 2011, 15:43:12 от Bambina » Активен
veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #52 -: Март 29, 2011, 18:59:43 »

Аз от около 2 години искам да си татуирам една картинка с жена, която ми е страшно красива и намирам толкова много смисъл в нея за себе си - ей така като я гледам и се вдъхновявам, и ме изпълва с желание за всичко. Не мога да си обясня как една картинка толкова много може да ми въздейства. Още откакто я видях, реших, че искам да си я татуирам. Вече 2 години още ме радва и вече сериозно мисля след това лято да го направя. А пък мястото ще е скришно - ниско ниско на корема, мъничка, дискретна, за мен, а не за пред останалите. Дори мисля и да не казвам, че имам.
« Последна редакция: Март 29, 2011, 19:01:20 от veselushka » Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Belladonna
Newbie
*
Публикации: 98

ludetina

« Отговор #53 -: Март 29, 2011, 19:54:41 »

аз от повече от 2 г. се каня да си направя и се отлагам, все излиза нещо по-спешно и парите все за нещо друго отиват
Активен

lud umora nema, samo se poti Smile
alin
Newbie
*

« Отговор #54 -: Март 29, 2011, 23:09:44 »

В LA INK дават страхотни попадения на татуси. Забелязала съм, че там много си татуират разни роднини. Веднъж едно момиче си направи татус на баба й на млади години, която е с едни много яки слънчеви очила и дължи насочен пистолет. Е боже отекоха ми очите. Уникално красив татус и разбира се го прави мъжа, който сега му забравих името, но той е за мен най-добрия. Жалко, че е на майната си.
Активен
katerina
Newbie
*

« Отговор #55 -: Март 29, 2011, 23:16:27 »

И аз викам да си направя, ама първо чакам да се размножа и тогава, че нещо ме блазни да си направя на лоу корем към Венерин хълм..или пък не..не съм го мислила много сериозно, но би било нещо дребничко, ако реша. Единственият татус, който ме кефи към момента, като подчертавам, че не съм видяла много и не се интересувам активно, е на една мацка, лоу бек от едната стана-колибри, жълто-оранжево, дребос.
Активен
alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #56 -: Март 30, 2011, 11:48:24 »

Аз се каних, каних и вече 2 години си я нося и много си я харесвам. Имам малка, черна, отляво на венерения хълм. Смятат я за много секси. Не бих си татуирала много видно място поради причините изтъкнати от Бамби. Предпочитам да е моята малка тайна  Smile, а не да я показвам. Не че тази не я показах на хората около мен.  Smile
Активен

macka```
Newbie
*

« Отговор #57 -: Март 31, 2011, 13:52:32 »

Мдаа и на мен ми харесва на коремчето Smile Аз искам отстрани на дръжката.. хахаха,много обичам любовни дръжки,всички така ги избягват,аз почти нямам,а ми се иска да имам .. както имах преди.Та там искам,обаче трябва да имам перфектен корем ВИНАГИ,а не сега да е добре,а след 5 години като съм родила (дай Боже) и да стои грозно.... ще видим Smile
Активен
katerina
Newbie
*

« Отговор #58 -: Март 31, 2011, 14:49:43 »

Мен ме притеснява, че след бременност и разтягането на кожата се размазва татусът, на една позната така и беше станало, много кофти...
Активен
macka```
Newbie
*

« Отговор #59 -: Март 31, 2011, 16:11:28 »

Ами да,сигурно и тва го има... иначе ми харесва определено,ама не искам да е красив 5 години и след тва да ме е срам да се види Unsure
Активен
alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #60 -: Март 31, 2011, 19:09:02 »

Има риск при бременност, да. Моят затова го пльоснах ниско долу, там няма да се разтяга пък  Lol
Активен

smehuranka
Newbie
*
Публикации: 50

« Отговор #61 -: Април 21, 2011, 18:30:10 »

Аз съм за. Наистина на някои хора им отива, при това жестоко. На мъже отива повече, безспорно, много е възбуждащо. Мен цветни изпъления не ме радват, но пък има много сполучливи, признавам. Аз съм на мнение, че ако е татус на жена, трябва да е на по-скрито място и нещо по-малко, като обем. Защото като се сетите за някои рокли, по-нежни изрязани дрехи и официални събития, пък булчински и т.н. ...
Оле, сигурно си права, ама веднъж като се "окепазяваш" за живот, поне да е качествено - беше моята логика, когато си дадох целия гръб.
Все още не съм съжалила.
Драмата с малките татуси е, че след години се поразмазва малко и финните линии се размиват леко и крайният ефект е ужас.
Ама пък готиното е, че ако е нещо миниатюрно и след години не те вдъхновява вече, може лесно да се имплементира в по-голяма картинка Smile
Активен
Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #62 -: Април 23, 2011, 01:28:58 »

Драмата с малките татуси е, че след години се поразмазва малко и финните линии се размиват леко и крайният ефект е ужас.
Кое е различното при големите, нали и там има тънки линии, те не се ли размазват, не съм обръщала внимание ?
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #63 -: Април 23, 2011, 11:21:48 »

По-скоро независимо от големината на татуса избелява с времето.
Активен
smehuranka
Newbie
*

« Отговор #64 -: Април 26, 2011, 16:48:34 »

Избеляването е част от нещата. Даже има две много големи световни тату-течения - на онези, които са крайни противници на повтарянето на една татуировка, и на онези, които смятат, че рисунките по тялото трябва да се поддържат ярки и "пресни" с многократни повторения през годините.
Относно малките детайлчета - ако е нещо с размера на монетка от 1 лв - до 5 години няма да личи много какво е, ако е повече от 5 чертички.
Като е голяма, финните линии пак леко се размазват, но не личи толкова.
И това не зависи от майсторлъка на татуиста.
Активен
smehuranka
Newbie
*

« Отговор #65 -: Май 03, 2011, 15:30:59 »

Тъкмо попаднах на тази статия по повод дадвността и външния вид на татусите.
Погледнете я, интересна е!

http://woman.hotnews.bg/n/kak-shte-izglezhda-tatuirovkata-vi-sled-20-g.8559.html
« Последна редакция: Май 03, 2011, 21:38:24 от Bambina, Причина: Hyperlink. [url] [/url] » Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #66 -: Май 03, 2011, 21:40:05 »

Чак да е толкова интересна...
Активен
smehuranka
Newbie
*

« Отговор #67 -: Май 04, 2011, 10:01:48 »

Ох, някой май е станал с гъза нагоре днес?  Razz
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #68 -: Май 08, 2011, 23:17:46 »

Ми не? Просто я изчетох тогава в очакване на някаква интерсна нова информация и няма..
Активен
smehuranka
Newbie
*

« Отговор #69 -: Май 09, 2011, 10:12:23 »

Е да, нали не очакваш в сайт като този да ти дадат някаквва нова и безумно ценна инфо Smile
Активен
Страници: 1 2 3 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: