star chick-chat.org star Свободна зона star Всякакви въпроси, отговори и полезнотийки star Заглъхнали уши
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Заглъхнали уши  (Прочетена 6378 пъти)
smile_22
Newbie
*
Публикации: 31

« -: Март 19, 2011, 20:22:45 »

Преди някъде около 3 месеца ме хвана грипа и последиците бяха синузит + заглъхнало ухо.. Ухото първоначално беше лявото, но после и дясното.. появи се шум, не силен, но е гадно, обикновенно се чува като си на тихо .. ходих на лекар, продухва ми ги, но нищо.. от тогава са си така и мисля, че няма да се оправят.. Слагах им олио, праз лук (сока), капки "Отипакс", но нямаше абсолютно никакво подоберение.. ако може някакъв съвет или нещо такова..  Rolling Eyes
Активен

Как е на английски "Котката скочи в басейна и се удави?" ~ -The cat хоп фиууул пльок in the water and then бълбук бълбук and no more мяу мяу.  Wink Cheesygrin
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #1 -: Март 19, 2011, 21:19:40 »

Смайл, много ми е интересно за какви ни имаш в тоя форум?  Lol Освен някой да излезе с предложение за друг зеленчук, не знам. Но  ако те засърби някъде, няма проблем да питаш.
Шегувам се, ама все пак била си на лекар-какво очакваш да чуеш тук, освен-иди пак.
Активен
smile_22
Newbie
*
Публикации: 31

« Отговор #2 -: Март 20, 2011, 10:07:34 »

Да разбирам ..  Big grin Просто наистина съм доста вманиачена в здравето си и реших да пиша и за това.. знам, че съм досанда  Unsure Oops Rolling Eyes
Активен

Как е на английски "Котката скочи в басейна и се удави?" ~ -The cat хоп фиууул пльок in the water and then бълбук бълбук and no more мяу мяу.  Wink Cheesygrin
DaisyDuck
Newbie
*
Публикации: 20

« Отговор #3 -: Май 15, 2011, 00:23:41 »

От около 5 години го имам този проблем, но при мен е заради тесни ушни канали. Като за начало, ако не ти го е казала лекарката вече, недей да ползваш клечки за уши. С тях само си набутваш калта навътре и може и от това да се получава заглъхването. Аз бих ти препоръчала да отидеш да ти ги промият след като няколко дни си капала капки за омекотяване Smile
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: