star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Харесвам много мой колега...какво да правя?
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Харесвам много мой колега...какво да правя?  (Прочетена 12698 пъти)
Питър
Newbie
*
Публикации: 64

За приятни неща времето все не стига.

« Отговор #25 -: Април 13, 2011, 16:40:28 »

... имам план "B", план "C" и план "D" - всички гарантират пълен успех ...но незнам работиш ли по въпроса още или ..
аз и без друго нямам никаква работа и скучая по цял ден, ако не беше тоя форум досега да съм се гръмнал /
план "Е" го оставям за супер краен случай - той е бетон!  
« Последна редакция: Април 13, 2011, 16:48:40 от Питър » Активен

Ако нямаш любов .. си я закъсал яко! / Св. Павел
Candy
Newbie
*
Публикации: 1822

A daydreamer...

« Отговор #26 -: Април 13, 2011, 17:34:29 »

Момичето не е логвало повече от 2 седмици, така че не се хаби   Cheesygrin
Активен

Make no mistake between my personality and my attitude. My personality is who I am, but my attitude will depend upon who you are.
mirelichka
Newbie
*
Публикации: 1

« Отговор #27 -: Април 15, 2011, 09:32:28 »

Давай смело
Активен

Smile
Питър
Newbie
*
Публикации: 64

За приятни неща времето все не стига.

« Отговор #28 -: Април 15, 2011, 22:57:49 »

аз ли да давам , неее няма да издавам тайната - ако няма защо
явно кервана е отминал , чакаме следващия .. търговец - и пак пускаме кучетата

Активен

Ако нямаш любов .. си я закъсал яко! / Св. Павел
syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #29 -: Май 19, 2011, 23:52:11 »

Не е много по темата, но да си поспамя  Cheesygrin

Аз на тези истории с колегите гледам поначало негативно и не мога да си представя нещо на сериозно или с добри последици.

В моята работа постоянно се шегуваме, мъжете се радват на дамската компания и не спират да кавалерстват. Обаче има  двама от тях, дето ако ми паднат, бих ги разкъсала (по отделно де  Cheesygrin ). Въпреки това внимавам да не излизам от приличието, все пак те са семейни, а аз сериозно обвързана и само интриги ми липсват.  Което не пречи да пофантазирам от време на време. Пазя си тези емоции като малък цветен отдушник, носещ удоволствие през работния ден  Smile

До колкото разбирам  темата е за по-реални неща и различна ситуация. Въпреки предварителния ми негативизъм, със сигурност има изключения и различни развръзки  Wink
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #30 -: Май 21, 2011, 11:41:17 »

И мен ме гони лошо чувство в тази насока, защото в работата съм доста сериозна и не ми допада да ми падат акциите, това в случай, че нещата се развият зле.
Но пък много добра приятелка се омъжи за прекия си началник, рева няколко години как я тормози и го мрази, накрая тръгна с него, че даже и сватба правиха.  Smile
А на мен как ми се случват все секси шефове, много е гадно. Rolling Eyes
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
kukli4kata
Newbie
*
Публикации: 18

« Отговор #31 -: Март 26, 2012, 14:43:37 »

Здравейте, за първи път пиша във форум...на 24 години съм,  от няколко месеца работя в една фирма като секретарка. Преди околко месец започнах да харесвам мой колега. Нямаме много общи неща в работата и сме на различни етажи, но два дни в седмицата ходим заедно да пазаруваме за офиса. Той се държи готино с мен, шегува се, усещам как ме гледа по малко по-различен начин, но пък може и да си въобразявам. Незнам какво да правя, в никакъв случай не бих му казала че го харесвам, нито пък ще направя някаква крачка, притеснявам защото все пак сме колеги, и ако той ме отреже ще се чувствам много кофти- все пак всеки ден се вждаме...Просто откачам като го видя и не спирам да мисля за него Rolling Eyes 
Не съм била в такава ситуация от тийнеиджърските ми години! Дайте ми някакви съвети, защото вече май съм спряла да мисля Lol
Щом не е женен няма проблем? ;) Предполагам вече е разрешен случая?
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: