star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar "Pirin Dream"
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Pirin Dream"  (Прочетена 10561 пъти)
macka```
Newbie
*
Публикации: 1123

« Отговор #25 -: Март 18, 2011, 19:19:35 »

Аз за това казах,че съм си намерила оферта,която ми е страшно изгодна като пари.И ако едно кремче Аура слим е 7 лв и ми стига за 2 седмици всяка вечер мазане,а ефект има едва след 4... и то не пълен.. масажите ми излизат да не кажа ама същото.
Иначе мислех,че е нормално да имаш такива червинини или синки след подобен масаж,защото все пак си е яко мачкане,стискане.А и тези,които искам предлагат първо масаж и после  целутрон.Ще видим де,да всеки си решава.И аз не бих се подложила може би на някой процедури,на които бихте вие Smile Както и да е,не споря с никой,всички просто си казваме мнението.
Межу другото,Блоу,добре е да внасяш такъв смут ;0

Аз не виждам общо между килограмите и целулита,виждала съм страшно слаби момичета с целулит,както и доста едри и пълни без.
Активен
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #26 -: Март 18, 2011, 20:02:37 »

А това с насочването на целулита как така Confused
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15608

« Отговор #27 -: Март 18, 2011, 21:45:04 »

Трениране, Аура слим и по-некалорично ядене му е майката.

Напълно подкрепям. Бих добавила, че си е до начин на живот като цяло.
Даже според мен, ако си тренираш нещо и ядеш балансирано и без мазилации ще намалява целулита. Поне моят опит това показва. Все пак може би си е и до ген, защото съм виждала дори профи танцьорки с целулит. Гледаш я - слаба, активна, танцьорка...пък целулит Rolling Eyes
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #28 -: Март 19, 2011, 10:35:15 »

Шантава работа е тоя гаден целулит. Като със стриите - кльощаво момиче, но на места със стрии. Еми организъм дам.
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #29 -: Март 20, 2011, 20:08:56 »

Мезотерапия =100% ефект. Даже малко е 'гледам и не вярвам на очите си'.
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #30 -: Март 21, 2011, 11:18:56 »

Ама за колко време е въпроса? Защото и от масажите има ефект, но бързо изчезва.
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: