star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar "Pirin Dream"
Страници: [1] 2  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Pirin Dream"  (Прочетена 10583 пъти)
neliana
Newbie
*
Публикации: 21

« -: Март 16, 2011, 23:23:39 »

Някой ползвал ли е някакви продукти на тази БГ серия "Pirin Dream" и по-специално антицелулитния крем ?
Активен

Nel
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #1 -: Март 17, 2011, 15:31:36 »

Изобщо не ми звучи надеждно като познавам явлението целулит.
Активен

macka```
Newbie
*
Публикации: 1123

« Отговор #2 -: Март 17, 2011, 15:34:31 »

За целулита единствено Аура Слим може да го позаличи МАЛКО и то пак е временно,до като се мажеш.Аз само от този продукт съм доволна,но сега съм решила да започна антицелулитни масажи,тъй като съм си намерила приемлива оферта и чувам само хубави отзиви за тях... Stuart
Активен
black_berry
Newbie
*
Публикации: 1378

« Отговор #3 -: Март 17, 2011, 15:35:55 »

Ще кажеш ли малко повече за офертата, моля?
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #4 -: Март 17, 2011, 15:36:59 »

Като почнеш аура слим + термо клин + фитнес ще получиш траен анти-целулит ефект Wink
Активен

macka```
Newbie
*

« Отговор #5 -: Март 17, 2011, 15:48:40 »

Фей не знам за тоя термо клин и фитнеса.Аз на фитнес така и не тръгнах,но си правя упражнения в нас и нЕма да ти казвам какъв резултат има Smile Ако си постоянен де,а аз обичам да разпускам така и се получава.Anyway,за офертата имах предвид,че съм си намерила пакет от няколко процедури на доста по-евтина цена,отколкото са, в няколко студиа във Варна.
Блек бери не знам ти от къде си,но можеш да в момента има няколко сайтчета с подобни оферти,за всичко,SPA,заведения,екскурзии и предлагат намаления до 70%,където спокойно можеш да намериш такъв пакет доста намален Smile Мисля,че в темата за далаверните сайтове някой ги беше споменал,мога и аз да ги кажа,няма проблем Smile
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #6 -: Март 17, 2011, 16:26:29 »

Все едно дали е фитнес...просто това посочих...някакъв вид спорта активност...
Активен

macka```
Newbie
*

« Отговор #7 -: Март 17, 2011, 16:36:12 »

Абе по принцип във фитнеса имаш по-големи възможности за постигане на резултати,по-удобно е,има кой да те насочи,има за всичко уреди и т.н. Вкъщи си е по-неудобно,но ако се отнася за какъвто и да е вид движение и спорт,да,съгласна съм Smile
Активен
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #8 -: Март 17, 2011, 16:44:31 »

Мацка, аз също от една седмица правя вкъщи упражнения. Ориентировъчно, по колко време на ден отделяш за това? Аз още се изморявам прекалено бързо, но искам да вляза във форма и съм упорита, но все пак не съм сигурна колко е оптималното време.  Smile
Активен

macka```
Newbie
*

« Отговор #9 -: Март 17, 2011, 20:33:44 »

Ами не повече от 40 мин да ти кажа и след това едно хууууубаво разтягам,задължително.
Правя главно за ръце,корем и дупе,защото краката ми са стегнати по принцип,такъв си ми е гена и изобщо не мисля да ги тренирам допълнително.Та така де,няколко типа упражнения си правя за горе-долу толкова време Smile
Активен
Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #10 -: Март 17, 2011, 20:39:19 »

Еха, има да си мечтая да издържам по 40 минути, аз още се боря с десетте минути  Lol Ама то пък не става изведнъж.  Razz Странното е, че всеки ден се изморявам все по-лесно, не знам защо  Confused Логиката не е ли да става обратното  Razz
Активен

macka```
Newbie
*

« Отговор #11 -: Март 18, 2011, 09:45:31 »

Ха,всъщност аз с всеки ден мога да правя повече и повече.Обърни внимание на това,което правиш,трябва да правиш упражненията правилно,в смисъл.. не да тренираш за корем,а да напрягаш само кръста и за това така изведнъж да се уморяваш.Защото те мускулите си се тренират и би трябвало да увеличаваш серииките,а не обратното.Ако някой пък знае по-добре как стоят нещата,нека обясни Smile
И все пак-поразтегни се преди да започнеш,загрей малко,недей да правиш упражнения на пълен стомах.. някак си,ей такива дребни нещица също спазвай,защото са важни. Smile
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #12 -: Март 18, 2011, 10:03:29 »

До колкото съм се интересувала преди от целулитните неща, преди да се разкара самият той - с масажи, диети и т.н., якото трениране и стягане на мускулите, по-скоро го капсулова и го прави по-труден за махане после. Та редът е по-скоро обратен - първо един вид дренаж и разбиване, след това стягане и упражнения.
Активен

Catherine
Newbie
*

Heart follower

« Отговор #13 -: Март 18, 2011, 10:41:57 »

Имай предвид, че аз съм голяма медуза  Lol Никога не съм тренирала, много малко сили имам, от изкачване на едни стълби се разпадам  Razz В училище не можех да изтичам триста метра, не само за 3, а изобщо  Razz Същото с коремните преси... Абе желе отвсякъде  Lol Така че не се учудвам, че съм толкова зле, но ми се ще да променя това и се надявам с упорство да се справя.  Smile
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #14 -: Март 18, 2011, 14:48:59 »

Споко, Катрин. Аз като си поднових тренировките в края на миналата година бях развалина - просто на всяка тренировка - травма или невероятна умора. Той период преминава, ако устискаш и продължиш, след две седмици ежедневни мъки ще ти станат песен. И не се шашкай от травмите, все пак говоря за бойно изкуство, не за тренировка вкъщи.
Активен

macka```
Newbie
*

« Отговор #15 -: Март 18, 2011, 16:45:28 »

Биз,да и аз така смятам.Обратното ли съм казала,ако съм,изобщо другаде ми е бил акъла Smile
Аз имам супер малко целулит,но ме дразни и искам да го няма.А иначе се стягам,ама то моето стягане е просто контролно,защото ни корем имам,ни кой знае какво излишно,не съм разплута или отпусната,добре си ми е телцето,просто се чувствам по-добре като спортувам нещо,а и все ще има някакъв още по-задоволителен резултат.Така че в моя случай много много не ме бърка дали първо ще го махна и после ще тренирам,защото не тренирам за пълна промяна,а просто ей така..
Катрин ,Галето си е права.С упоритост ще стане работата .И с постоянство Smile Няма друг начин.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #16 -: Март 18, 2011, 17:04:36 »

Не, не си казала обратното. Просто тръгна разговор за спорта и фитнеса и затова отбелязвам.
Активен

macka```
Newbie
*

« Отговор #17 -: Март 18, 2011, 17:39:59 »

Да,ясно Smile
Активен
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #18 -: Март 18, 2011, 18:08:31 »

За антицелулитните масажи аз не виждам кой знае какъв ефект в тях, освен за лятото на плажа да изглеждаш по-добре. Защото като се спрат масажите, почнеш да си ядеш като хората ще ти се върне с пълна сила. Трениране, Аура слим и по-некалорично ядене му е майката.
Активен
macka```
Newbie
*

« Отговор #19 -: Март 18, 2011, 18:14:16 »

На мен пък точно за масажите ми казаха,че ефекта е по-траен.Защото с трениране+ Аура слим и хранителен режим ще избяга целулита.Но ако спреш да тренираш или си развалиш хранителния режим или изобщо нарушиш някой от компонентите на тая златна формула,гадния целулит пак ще се появи.А и аз хранителен режим не мога да спазвам,диети,ограничаване.. абсурд.Ям каквото ми се яде,не ям боклуци като Мак Доналдс и разни такива бургери,пак внимавам,но няма шанс да ми се ядат спагети,а да си направя супа,защото така трябвало.Такава съм аз,не мога,а и не искам може би Smile Иначе най-вероятно след известно време,което може би хич няма да е много,от спирането на масажите,пак ще се появи.Просто ми се струва бърз и ефикасен начин,поне за малко да се отървеш от него Smile
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #20 -: Март 18, 2011, 18:27:05 »

Аз на такива масажи не бих се подложила. Някак си не виждам смисъл за нещо временно торба пари. Но всеки си знае.
Важно е и организма дали ти е предразположен към това. Аз ям какви ли не щуротии, но чукам на дърво целулит не бих казала, че имам. Аз се мацотя понякога с Аурата и съм много доволна. Знам, че цитрусовите плодове помагат за разкарването му.
Една приятелка по-миналото лято ходи и горката направи курса, всичко беше ок докато не свърши лятото с банските и сега каза, че била два пъти по-зле от преди.
Аз преди исках да ходя на целутрон, но така и не отидох. Чувала съм, че и той бил ефективен.
Активен
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #21 -: Март 18, 2011, 18:35:41 »

Не искам да внасям смут, но тея силови масажи, освен, че нямат никакъв траен ефект, а понякога и абсолютно никакъв ефект, ако не се направят от човек, който си знае работата, могат да направят мастна емболия и разширени капиляри и венули, които после едвам се махат.
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
alin
Newbie
*

« Отговор #22 -: Март 18, 2011, 18:40:43 »

Всички, които съм виждала да ходят на такива масажи са били с много големи синки.
Активен
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #23 -: Март 18, 2011, 18:50:04 »

Да, именно защото ръчкат като обезумели, освен мастната тъкан,размачкват и съдове, където не трябва да влиза нищо друго, освен това, което по принцип си е там.
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #24 -: Март 18, 2011, 19:13:32 »

Ами аз бях много доволна от моите, но и козметичката си знаеше работата, като цяло ми беше обяснила добре нещата. Съгласна съм, че идват много силови, но на мен ми беше така първите 2 пъти, после си имаше определено траен ефект. А и на мен не са ми ги правили ударно, както по повечето студия - 10 дена, 10 масажа, безумно е това. Първите няколко бяха по-нагъсто - по 2 на седмица и после веднъж на седмица, на 2 и т.н. за поддържка. Не, че и аз съм имала кой знае колко, но се разби и разнесе, като цяло си го обяснявам точно с един вид дрениране, защото тя много държеше на това да ги насочва в определена посока и след масажа да пия вода и да ходя до тоалетна, за да го изхвърля. Всичко останало - хранене, физическа активност в никакъв случай не го изключвам. Просто има и много слаби момичета с целулит, т.е. не се маха просто с отслабване.
Активен

Страници: [1] 2  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: