star chick-chat.org star Свободна зона star Всякакви въпроси, отговори и полезнотийки star Болка в лявото око
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Болка в лявото око  (Прочетена 5158 пъти)
smile_22
Newbie
*
Публикации: 31

« -: Март 15, 2011, 12:21:25 »

Здравейте. От вчера сутринта ме боли лявото око горе някъде..днес също така, но ми мина бързо както вчера. От няколко дни не съм си доспивала много и дали е заради това.. Имаме учителка, която разбира от тези работи и тя каза, че може да е от липса на сън..Но все пак съм изплашена..  Rolling Eyes Имам и синузит, така че може и да е от това..  Unsure Незнам вече..
Активен

Как е на английски "Котката скочи в басейна и се удави?" ~ -The cat хоп фиууул пльок in the water and then бълбук бълбук and no more мяу мяу.  Wink Cheesygrin
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #1 -: Март 15, 2011, 12:28:49 »

А личен лекар имаш ли?
Активен

Моето име е Любов.
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #2 -: Март 15, 2011, 14:15:09 »

Болката в окото може да има различен произход. Може да е вследствие на обострен синузит, на простуда, може да е мигренозна, или пък да е резултат от нарушено зрение. Не трябва подпитваш този и онзи, а да потърсиш консултация с лекар.
Активен

smile_22
Newbie
*
Публикации: 31

« Отговор #3 -: Март 15, 2011, 15:20:44 »

Да знам, благодаря.
Активен

Как е на английски "Котката скочи в басейна и се удави?" ~ -The cat хоп фиууул пльок in the water and then бълбук бълбук and no more мяу мяу.  Wink Cheesygrin
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: