star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Кремове против бръчки
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кремове против бръчки  (Прочетена 14370 пъти)
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #25 -: Февруари 16, 2012, 16:06:16 »

Точките ясни. Cheesygrin Мисълта ми беше дали с разни -разнообразни масла го правят тоз масаж. Ама щом е с разни ми ти кремове, ще се прави и в дом-съвета.
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15612

« Отговор #26 -: Февруари 16, 2012, 16:19:37 »

Ами виж, то има различни варианти/видове. Аз май някакъв плодов бях правила последно, не помня... Rolling Eyes Нали ти казвам, че се разхайтих и от 4ти месец не съм стъпила в салона, а сега съм в 8ми Shame Ама като цяло 59 неща ти пляскат, така че просто трябва да идеш и да видиш в салона дали има нещо, което ще отговаря на твоите желания и очаквания.
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #27 -: Февруари 16, 2012, 18:00:33 »

Благодарско за Кастинг-а. Ще се пробва  Cheesygrin
И се успокоих, като видях, че не съм сама в лудостта си.  Kiss
Активен

Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #28 -: Февруари 17, 2012, 05:49:54 »

Брех, гледам почти преди година съм пуснала темата Lol да ви кажа яко се мажа вече-ползвам серуми и кремове, редувам, спя по 8-9 часа на ден минимум, ям плодове всяка сутрин и засега удържам фронта Lol казват ми, че изглеждам на 25 и се лаская Lol подпухналостта под очите и леките наченки на бръчки около устата намаляха Cheesygrin с кремовете си мажа шията и деколтето и не стоя на слънце изобщо, защото то много състарява Smile в момента ползвам ето тази серия, много съм доволна:
Активен

Belladonna
Newbie
*
Публикации: 98

ludetina

« Отговор #29 -: Март 23, 2012, 16:50:00 »

аз ползвам ето този крем на Долива против бръчки и съм доволна http://apteka.framar.bg/30018143/%D0%B4%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BC-%D0%B7%D0%B0-%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B5-%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D0%BD-%D1%81%D1%82%D1%8F%D0%B3%D0%B0%D1%89-50

Активен

lud umora nema, samo se poti Smile
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #30 -: Март 05, 2015, 18:17:30 »

Дами, днес се чувствам активна и реших малко да изтупам прахта.

Предлагам да си споделим какви грижи полагаме за кожата си. Кремчета, отзиви.

Аз се мия в момента с един продукт на синхролайн- акникеар гел. Мажа същия крем вечер и хидратайм пак на тази марка. Свалям грима от очите с двуфазен на Юсерин(ползвам водоустойчива спирала). Ползвала съм и измивен гел на Авен, който мисля да си купя като ми свърши Акникеара. Околоочния ми е Изолис на Юриаж. Колебаех се между него и Истеал на Авен.

Започнах да си обръщам внимания след дерматологията. Тогава имах жесток проблем с гърба, целия стана в пъпки като крокодилска кожа и се взех в ръце. Две д-рки, работещи в различни болници и трета по приятелска линия ми препоръча въпросните Синхролайн, та се доверих.

Сега съм си навила на пръста да си купя и мицеларна вода и съм отворена за препоръки.
Активен

Моето име е Любов.
utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #31 -: Март 05, 2015, 19:22:37 »

Червената мицеларна на биодерма, ползвам я сутрин и вечер и спиралата си свалям с нея Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #32 -: Март 06, 2015, 08:09:45 »

Аз ползвам зелената мицеларна вода на Биодерма и крем за лице от същата серия. Но пък са неподходящи за сваляне на грим около очите.
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #33 -: Март 06, 2015, 13:34:30 »

Хепи, за Истеал продуктите на Авен гласувам с две ръце. Преди Истеал ползвах Есте Лаудер. Ми от Авен съм по-доволна за момента, и то при положение , че като цяло съм предубедена към масовата козметика , която върлува по аптеките.

А ми е интересно как успявате да си свалите спиралата с мицеларна вода?? На мен не ми се получава нещо.  Rolling Eyes

Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16507

A believer

« Отговор #34 -: Март 06, 2015, 14:07:49 »

Ми първо се мия с вода и после с мицеларна...
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #35 -: Март 15, 2015, 23:49:38 »

И на мен ми е интересно това с мицеларната вода, аз и с хубав дегримьор и неводоустойчива спирала все търкам много и все имам проблем, че ми дразни очите Unsure

Събирам предложения за околоочен крем, за момента умувам над покупката на един на клиник.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #36 -: Март 16, 2015, 09:46:18 »

Сигурно зависи от това каква козметика ползвате, моята мицеларна също ми чисти всичко.

Кремове специални не ползвам, но мисля, че ако се засиля - за същите пари, които бих дала за първокласната козметика, по-скоро ще си взема някой био натурален. Попадала съм на такъв околоочен - мостра от Зоя.бг и много ме удиви.
Активен

Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: