star chick-chat.org star Свободна зона star Всякакви въпроси, отговори и полезнотийки star Болки в корема
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Болки в корема  (Прочетена 3988 пъти)
smile_22
Newbie
*
Публикации: 31

« -: Март 09, 2011, 19:11:52 »

Имам остри болки в корема, не много ниско.. Не са много чести, но си ме боли от време на време и се чудя от какво е.. може би трябва да кажа на лекарката ми..  Rolling Eyes Cry Help
Активен

Как е на английски "Котката скочи в басейна и се удави?" ~ -The cat хоп фиууул пльок in the water and then бълбук бълбук and no more мяу мяу.  Wink Cheesygrin
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #1 -: Март 09, 2011, 19:15:52 »

може би трябва да и кажеш, да
Активен

smile_22
Newbie
*

« Отговор #2 -: Март 11, 2011, 19:40:45 »

Благодаря. Само да добавя нещо..преди месец тези болки бяха по рядко, но от няколко дни са всеки ден и страшно много се притеснявам.. значи те са под пъпа, търпими са, но ми е кофти...
Активен

Как е на английски "Котката скочи в басейна и се удави?" ~ -The cat хоп фиууул пльок in the water and then бълбук бълбук and no more мяу мяу.  Wink Cheesygrin
Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #3 -: Март 11, 2011, 21:05:01 »

Няма как да ти каже някой тук какво може да е... няма смисъл и да гадаем  Smile Направо отивай на лекар, защото каквато и болка да е, тя е сигнал за нещо... Хайде после пиши какво са ти казали на прегледа  Smile И дано не е нещо сериозно!
Активен

Gab4uu
Newbie
*
Публикации: 10

« Отговор #4 -: Март 14, 2011, 22:54:23 »

На мен майка че щоммв боли значи ще  ми идва
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #5 -: Март 15, 2011, 09:32:35 »

Няма абсолютно никаква гаранция, че болките в корема водят винаги до цикъл. Моля ви, момичета, не се доверявайте така сляпо на подобни сентенции.
Активен

smile_22
Newbie
*

« Отговор #6 -: Март 17, 2011, 17:02:16 »

Вчера бях на лекар по друга причина, но й казах за болките, прегледа ме и нищо.. аз от малка съм със запек и сигурно е от това.. каза ми да купя един чай за това и нищо Smile
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: