star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Самозадоволяване по време на цикЪл
Страници: [1] 2 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Самозадоволяване по време на цикЪл  (Прочетена 40170 пъти)
smile_22
Newbie
*
Публикации: 31

« -: Март 07, 2011, 14:01:07 »

Ами преди няколко месеца ми дойде за първи път цикъла и един път се самозадоволих (правя го с масажи) по време на цикъла и ме притеснява... няма нищо вредно или нещо подобно нали?  Rolling Eyes Smile
« Последна редакция: Март 07, 2011, 17:05:42 от Bambina, Причина: Правописна грешка в заглавието. » Активен

Как е на английски "Котката скочи в басейна и се удави?" ~ -The cat хоп фиууул пльок in the water and then бълбук бълбук and no more мяу мяу.  Wink Cheesygrin
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #1 -: Март 07, 2011, 14:03:03 »

Няма. Само гледай да са ти чисти ръцете и помагалата.
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #2 -: Март 07, 2011, 14:04:19 »

Даже дори отпуска, ако имаш по-силни болки.
Активен

smile_22
Newbie
*
Публикации: 31

« Отговор #3 -: Март 07, 2011, 14:07:29 »

Благодаря ви.  Lips
Активен

Как е на английски "Котката скочи в басейна и се удави?" ~ -The cat хоп фиууул пльок in the water and then бълбук бълбук and no more мяу мяу.  Wink Cheesygrin
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #4 -: Март 07, 2011, 15:47:49 »

При мен болките стават по-силни. Но то си зависи пак при всяка.
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #5 -: Март 07, 2011, 16:59:10 »

По-силни стават и при мен. Оргазъм - контрахира ти мускулатурата - по-голяма болка..
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #6 -: Март 07, 2011, 17:01:08 »

О, мен много ме отпуска.
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #7 -: Март 07, 2011, 17:05:12 »

Мен не, корема много ме заболява, спазмите стават по-силни, много ме стяга! и избягвам точно в тоя период... Аз като цяло за последната половин година я съм се пипала 2-3 пъти.. я не. Странно. Smile
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #8 -: Март 07, 2011, 17:21:28 »

И аз много време не бях, чак сега към края на бременността си посягам някой път. Иначе откакто родих не се бях сещала. Та се замислих и какво се обаждам по темата, като дори не помня кога имах цикъл скоро, камо ли да съм се облекчавала на него Cheesygrin
Активен

Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #9 -: Март 07, 2011, 18:39:39 »

И мен ме кара да се чувствам по-добре..аз реално силни болки нямам, но либидото ми е повишено винаги по време на цикъл и не се сдържам и си посягам  Razz
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #10 -: Март 07, 2011, 22:21:41 »

И мен ме кара да се чувствам по-добре..аз реално силни болки нямам, но либидото ми е повишено винаги по време на цикъл и не се сдържам и си посягам  Razz

Ах, че си млада още! Cheesygrin И аз напоследък успявам да се сдържам по време на цикъл.. Овулационните мастурбирания са ми предостатъчни за месец напред. Притеснявам се! От ония разговори за секс след първата среща, а и от няколко други събития и случки, сериозно ми спадна либидото и мога да го управлявам това пусто желание... искам си предишната спонтанност.
Активен

C’est tout!
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #11 -: Март 07, 2011, 22:36:42 »

Да, и аз последната овулация едвам си я преживях, мале, по 3 пъти на ден сигурно  Lol
Активен
bella
Newbie
*
Публикации: 666

« Отговор #12 -: Март 07, 2011, 22:43:23 »

Аз по време на овулация освирепявам, ама по време на цикъл нещо нямам грам желание за секс. Особено през първите дни както съм като премазана от товарен влак, изобщо не ми идва и на ум ...
Активен

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher. Albert Einstein
aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #13 -: Март 08, 2011, 08:26:49 »

Не знам защо,ама по време на цикъл ми е много...срамно да се пипам.Не,че не го правя,ми самото действие ми е много...не баш гнусно,ама не искам да го мисля много.Минавам и заминавам.

И аз много време не бях, чак сега към края на бременността си посягам някой път. Иначе откакто родих не се бях сещала. Та се замислих и какво се обаждам по темата, като дори не помня кога имах цикъл скоро, камо ли да съм се облекчавала на него Cheesygrin

Lol Lol Lol Смях голям!  Lol Lol Lol

Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #14 -: Март 08, 2011, 08:28:05 »

Само аз ли не се пипам с или без цикъл. Егати колко много изпускам! Някой да ме научи Lol После що съм била зла Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

aleto
Newbie
*

« Отговор #15 -: Март 08, 2011, 08:32:08 »

Еее,как не се пипаш?
Хептен ли без?
Аз така се и приспивам понякога. Lol
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #16 -: Март 08, 2011, 08:35:11 »

Еми пробвала съм веднъж-дваж, ма само веднъж свърших така, много ми е скучно и досадно и разчитам само на мъж. Rolling Eyes LolАма и аз ебати откровението.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

aleto
Newbie
*

« Отговор #17 -: Март 08, 2011, 08:40:12 »

Ми ако го няма?
Аз тия 6 месеца,дето изкарахме разделени,ако не беше тоя телефонен секс,щях да се опъпча безвъзвратно.

За т'ва си зла,хаха.
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #18 -: Март 08, 2011, 08:43:13 »

Ми ако го няма, си злобея Lol Е ся ако стане много напечено, ще се пробвам, ама...така в ежедневието да си цъкам, тц. Lol
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #19 -: Март 08, 2011, 08:43:51 »

Ох мисля, че в края на годината като има номинации, с Утопия ще сме в графата най-задръстени  Lol Не помня от колко години не съм се "пипала". Не само, че не ми е интересно, ама никаква възбуда не постигам  Rolling Eyes Точно разчитам само на мъж ми и добре, че е до мен. Но аз и не съм някакъв сексуален хищник, издържам поразително дълго време без секс  Lol
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #20 -: Март 08, 2011, 08:45:09 »

Тая па. И на мен ми е скучно, баш, хем вибратор си имам. Ма друго си е мъж да пипне Unsure
Аз без секс не издържам, от 10 дни съм на сухо и вече подивявам. Cheesygrin Cheesygrin Cheesygrin
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #21 -: Март 08, 2011, 08:47:01 »

А, чудесно, значи съвсем те измествам от графата  Razz Ни вибратор имам, ни секс правя често. Горкия ми мъж  Lol Добре, че не се оплаква поне  Lol
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #22 -: Март 08, 2011, 08:48:05 »

Ми аз да ти кажа не се чувствам особено сексуално в момента, но ми се отразява, просто ставам зла и някой трябва да ме...ъъъ...вкара в правия път, да се жертва Lol Lol Lol
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #23 -: Март 08, 2011, 08:53:01 »

Общо взето и аз спрях да си посягам, откакто живея с мъж, не се сещам, нямам и нужда. Наистина все при бременност ме избива, защото ми е най-бързо и лесно да си освободя напрежението, защото преди секс не ми се правеше (цялото пръхтене, трудно, неудобно), а сега просто не мога. Дори и на друг ласки да караме, пак идва продължително и натоварващо, а на мен ми просто трябва колкото да си отпуша чакрите служебно и да забравя. Но да си кажа, не разбирам жените, които съвсем или никога не са го правили, освен вас двете за още двечки от тук се сещам и на тях много им се чудех.
Просто, защото самозадоволяването го свързвам и с много фантазиране, пък аз съм много добра в тази част Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #24 -: Март 08, 2011, 08:54:59 »

Ама аз ако можех, щях само това да правя :DDD Ама не се възбуждам сама, иначе ехееее Lol По време на секс за 5 минути съм готова, а ако съм сама, трябва 1 час да се пъна Stuart
Активен

Страници: [1] 2 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: