star chick-chat.org star Женски работи star Сватбеният ден (Модератор: Minastar Предсватбени вълнения
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Предсватбени вълнения  (Прочетена 13257 пъти)
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #25 -: Август 04, 2011, 21:19:32 »

А какво решихте за танца, Бела?
Активен
bella
Newbie
*
Публикации: 664

« Отговор #26 -: Август 04, 2011, 22:08:10 »

Ох, Кате, за танца не питай, голям ужас. В България не успяхме да отидем до школата, която ти препоръча, та ходихме тук при един .... пълен глупак, без никакъв подход, сууупер дразнещ човечец. Не можах да го изтрая, значи.
Ние като отидохме първия път му пуснахме мелодията и му обяснихме, че сме аматьори и няколко пъти го питах дали изобщо е реалистично да се получи накрая нещо сносно, не било проблем, щяло да стане. До тук добре, ама то не може в музиката да има моменти, които предполагат да се случи нещо по-така, а ние още да си танцуваме основната стъпка. И като му казах, като запали, като се заразписка, той не можел цяла хореография да ми прави, какво съм си мислела ... Blink И като ми занаредил някакви супер сложни пози, дето като се погледнем в огледалата и се попикаваме от смях - единия като щъркел на едната страна, другия издупен на другата ...
Понаучихме бая като за начинаещи, но вероятността да се изложим на сватбата е доста голяма, то на нас ни стига само малко да се пообъркаме и излизаме от такта, а младоженеца се гипсира тотално. Та в крайна сметка ще си танцуваме нормално, поне няма да изглежда нагласено и неестествено за нас.  Smile Сега трябва само песента да изберем, приемам предложения Smile
Активен

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher. Albert Einstein
Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #27 -: Август 04, 2011, 22:58:13 »

Бел, това е моята песен http://www.youtube.com/watch?v=WSECQtF58BU, подарявам ти я  Kiss
« Последна редакция: Август 04, 2011, 22:59:52 от Ния » Активен
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #28 -: Август 05, 2011, 18:03:11 »

Много хубава песен Ния Wink
Активен

Ния
Newbie
*

« Отговор #29 -: Септември 11, 2011, 23:20:55 »

Белла Белисима, и как беше  Cheesygrin? Как е да си госпожа? Кой знае къде лежиш по Бахамите и се наслаждаваш на месения си месец...  Да знаеш, че като тръгнеш да се завръщаш насам, ще те посрещнем с обилно количество дъжд. И то не за друго, ами за да ви върви по вода  Kiss
Активен
bella
Newbie
*

« Отговор #30 -: Септември 12, 2011, 14:42:02 »

А, лежа на Бахамите, на работа съм  Razz
Беше много хубаво и емоционално (гордея се със себе си, че не се разплаках никъде, само на речта на кума ми се напълниха очите със сълзи, беше толкова истинско и прочувствено, на всичко отгоре и на български), всичките ни идеии се осъществиха, не липстваха и малки гафове. Само някак си ми се изплъзна времето, докато осъзная какво се случва и то приключи, толкова бързо отлетяха часовете. Все едно е било сън, за някои неща имам доста ясен спомен, а други изобщо не съм регистрирала. За сега събирам пъзела по разказите на родителите и приятелите. Но като цяло ми е много мила и приятна емоция. Очаквам с нетърпение професионалните снимки и филма, за сега имам само тези http://elenabr.snimka.bg/wedding/the-wedding.620314.24980728 паролата е 05092011
В отношенията ни май нищо особено не се е променило или поне аз не забелязвам, хората около нас ни казват, че се гледаме по различен начин, а колегите ми днес казаха, че дори самата аз изглеждам различно.
Та това е около мен, щастлива съм, че споделихме този момент с хората, които обичаме и които ни обичат, радвам се, че им е харесало, защото беше доста нетрадиционно, щуро и лудо. А за сега живота си продължава по старо му до 28. ноември  Cheesygrin
Активен

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher. Albert Einstein
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13207

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #31 -: Септември 12, 2011, 14:57:21 »

Ауу, прекрасни сте! И това червеното. Просто обожавам този цвят за сватби  Cheesygrin
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #32 -: Септември 12, 2011, 15:35:48 »

честито, Бела, прекрасни сте  Big grin
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #33 -: Септември 12, 2011, 15:38:40 »

Аз като забременях започнаха да ми казват, че изглеждам различно. Не, че да те плаша нещо  Cheesygrin
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4119

« Отговор #34 -: Септември 12, 2011, 16:10:44 »

вярваш или не, като ви видях зяпнах!!!! чак ми направиха забележка Smile страхотно изглеждаш искам снимкиии
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #35 -: Септември 12, 2011, 16:19:56 »

Много си хубава, Бела!
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8326

« Отговор #36 -: Септември 12, 2011, 17:50:54 »

Честито и от мен! Много свежи снимки, особено с шаферките  Cheesygrin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15608

« Отговор #37 -: Септември 12, 2011, 17:52:24 »

Честито! Много сте хубави!

П.П. Чадърчето май е абсолютно същото като моето Cheesygrin
Активен

bella
Newbie
*

« Отговор #38 -: Септември 12, 2011, 22:26:53 »

Много ви благодаря, чак се изчервих  Shame

Чадърчето беше от реквизита на фотографа, пък за куфара колко се дрънкахме с дядото на мец докато го даде ... голям цирк бяхме. Спонтанно спретнахме и следсватбена фотосесия с фотографа, който е такъв сладур, толкова готин, че просто нямам думи. Нямам търпение да видя всички снимки.
А колегите ми каква изненада ни спретнаха, днес направо ме просълзиха - шефа ме съжалил, че не съм могла да си взема цветята, за това подготвил един огромен букет и една страхотна картичка, в която почти няма колега, който да не ни е написал пожелание и събрали огромна сума пари, за да направели сватбеното ни пътешествие още по-хубаво и незабравимо ...  Cry
Активен

Ния
Newbie
*

« Отговор #39 -: Септември 12, 2011, 22:36:05 »

Белла, прекрасни сте! Супер стилно е било всичко, не че съм очаквала друго, знам че си човек, който знае какво иска. Какво стана със сватбения танц? И някакво пътуване планувате ли или сега ще се кротнете да се любувате на немската есен? Cheesygrin
Активен
bella
Newbie
*

« Отговор #40 -: Септември 18, 2011, 16:41:27 »

Благодаря, Ния  Kiss Със сватбения танц не стана нищо, танцувахме си на любима песен и честно казано не съжаляваме изобщо, че така се получи, ако бяхме правили някакъв танц, съм доста сигурна, че щеше да омажем нещо.
Сватбеното пътешествие вече е финално резревирано - седмица Мексико, седмица Куба и седмица Ямайка, тръгваме на 28. ноември и нямам търпение вече.
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #41 -: Септември 18, 2011, 16:49:44 »

Уау, доста екзотични дестинации, сигурна съм, че ще е вълшебно!  Smile
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #42 -: Септември 18, 2011, 19:12:20 »

Завидях ви от сърце за сватбеното пътешествие!
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #43 -: Септември 18, 2011, 20:33:09 »

уу искам и аз ;)
Активен

bella
Newbie
*

« Отговор #44 -: Септември 21, 2011, 15:47:04 »

Нямате никакъв проблем, взимаме ви и двете, ама си мисля, че на Галето края на ноември хич няма да и е до пътуване Kiss
Активен

Galina_Dim
Newbie
*

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #45 -: Септември 21, 2011, 17:04:23 »

Lol А Галето си мисли, че ако наследникът е дивундер, както очаква, точно в края на ноември само ще се чуди накъде да драсне, повярай ми  Cheesygrin
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #46 -: Октомври 23, 2011, 20:27:21 »

Допреди малко гледах снимки на една красавица.. уникални снимки Бела:))) много мнгоо красиви, изключително лъчезарни.. все така усмихнати и обичащи се Smile  Kiss
Активен

Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: