star chick-chat.org star Свободна зона star Всякакви въпроси, отговори и полезнотийки star Какво ядете през деня :) Или тема за здравословно хранене
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Какво ядете през деня :) Или тема за здравословно хранене  (Прочетена 22155 пъти)
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #75 -: Март 07, 2012, 21:35:23 »

охх как се дразня от себе си...
Цял ден спазвам някакъв здравословен или диетичен режим- сутринта ядох кисело мляко с мюсли,на обед салата и супа, вечерта леща...Обаче към 9-10 вечерта като ме обхваща желание да си доям с нещо (по възможност сладко)...И намерих в шкагфа едно Зайо Байо и айде...което сигурно обезсмисля целия ден усилия  Cry Вчера бяха пуканки...Изобщо все нещо вредничко и калорично ще хапна точно вечер...
Да не говорим, че пред 2 седмици си бях взела голям буркан Нутела...за 5 денасвърши  Rolling Eyes Но пък кантарът отчете почти същото тегло (ако много внимавам, свалям, ако се отпусна, задържам или качвам с до 0.500, меря се 1 път седмично).

На мен идеята ми е малко откачена де...искам да отслабна, за да мога спокойно да си ям всичко, без страх, че ще напълнея  Lol Сиреч както съм сега съм ок, но ми се иска да си хапвам повече глезотии и затова искам да смъкна първо  Razz знам, че е налудничаво..
Активен

Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: