star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Бенки
Страници: 1 [2] 3  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бенки  (Прочетена 21322 пъти)
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #25 -: Февруари 14, 2011, 22:48:51 »

Утре на обяд съм при дерматоложката да ги видим тия бенки. И ще си насрочвам час и за пластика/или както се води/ на белег, който си имам на корема Rolling Eyes
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #26 -: Февруари 14, 2011, 23:44:56 »

Да кажеш за пластиката на белега после, че живо ме интересува.
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #27 -: Февруари 15, 2011, 10:18:15 »

Rolling Eyes ще кажа.
Преди няколко години ми бяха внесли от Русия някакави ампули, които се слагат под формата на инжекция някъде на/около белега, но така и не отидох да ми ги сложат, а беше такъв зор докато ми ги донесат. Така, че дано сега свърша нещо.
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #28 -: Февруари 15, 2011, 21:46:19 »

Дне се оказа, че тези инжекции така или иначе изобщо нямало да свършат работа. Бенките още днес щях да ги почна, но заради таебото и ги отложих за към другата седмица. И ми казаха, че на 5-6 пъти ще ги махат. Но пък се разбрахме четвъртък да съм в болницата да ми направят пластиката на белега и ще ми направят и малка липосукция на корема, за да го оформят вече като хората. И сега чакам утре да ми кажат кога за четвъртък ще ме взимат или ще се закарвам.
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13210

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #29 -: Февруари 17, 2011, 13:01:42 »

А пластиката е оперативна, така ли? Че не ги разбирам много подобните термини. И какво ти обясниха за възстанояването след премахване на бенките и белегът  Rolling Eyes Абе и аз имам един белег в дясно на пъпа, разтегна се значително след бременността и ужасно ме дразни. На белегът от секциото не обръщам никакво внимание, сви се и стана незабележим, ама тоя го мразя  Unsure
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #30 -: Февруари 19, 2011, 17:47:24 »

Най-после се добрах до компа. Ами цялата операция продължи два часа и половина. Белега са го изрязали под формата на листо зашили са го и там каквото му се прави и сега съм с лепенка една седмица. Леко ме подръпва. Още не съм го виждала. Обаче не там е проблема,  а липосукцията, от която съм като вдръвена цялата. Изсмукали са един литър и са го направили през белега преди да почнат да го правят. Цялата съм синя и сега месец и половина ще ходя с едно ластично бельо и едни корсет за пристягане. След седмица ще трябва да ходя да ми махат едни четири конеца, а иначе всичко останало е с резорбируеми конци. Приличам на пихтия, която е ритана яко Cheesygrin И честно казано в момента им казвам майната на тия бенки, щото сега повече болка и прежвявания не благодаря. Крайния финален резултат ще е след 6 месеца, когато всичко ще се е оформило.
Активен
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #31 -: Февруари 19, 2011, 22:40:23 »

Алин, защо липосукция Unsure
Активен

Моето име е Любов.
alin
Newbie
*

« Отговор #32 -: Февруари 21, 2011, 17:09:15 »

За бързо махане на мазнинки Lol
Още не мога да го видя този белег, но би трябвало към края на тази седмица да ходя да махат конците. Добре, че не ми е много любопитно.
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #33 -: Февруари 21, 2011, 18:17:30 »

Това с липосукцията е касапска работа, обаче, бая време ще те боли и ще си синя. Мажи Хепароид, много помага! Ще имаш нормален цвят на кожата доста по-бързо.

Аз от друга страна - си махнах около 10 релефни бенки.. или повече, процедурата отне около 30 минути и болката е само, докато вкарват упойката. С лазер ги махнах. Сега трябва да ги мажа с разни кремове и да ги пазя.
Активен
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #34 -: Февруари 21, 2011, 18:20:23 »

Липосукцията е една от манипулациите, които с почти 100% сигурност не бих си направила. За мене това е егати и стреса и брутализма за организма. Направо ми е странно точно ти какво си махала, ама поне браво за безстрашието!
Активен

Моето име е Любов.
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #35 -: Февруари 21, 2011, 18:30:28 »

Да, аз също, гледала съм по TV и направо лошо ми става.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #36 -: Февруари 21, 2011, 18:39:23 »

Алин, ако си много синя, напомням за арниката - да мажеш/пиеш.
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #37 -: Февруари 21, 2011, 22:30:04 »

Благодаря за съветите. Ако се снимам ще пратя снимки да видите къв съм уруд Lol. Днес вече ми е четвърти ден и в общи линии мога да се обувам сама. Не е приятно, обаче болка и за секунда не съм усетила по скоро дърпане и нещо като мускулна треска.
Бам, къде ги маха бенките?
Активен
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #38 -: Февруари 21, 2011, 22:55:05 »

Оле, Алин, като чуя липосукция и ми се изправят всички косми по тялото, много си смела!!! Чувала съм ужасни неща за пострадали хора след процедурата, така че съм много щастлива, че при теб всичко е наред! Наблюдавай се и се пази.. звучи ми почти като утопия факта, че не изпитваш болка..
Активен

C’est tout!
alin
Newbie
*

« Отговор #39 -: Февруари 21, 2011, 22:59:31 »

Дори и не ми е минавало през акъла сериозно да го направя някога. Но то решенията се взимат при мен бързо от вторник за четвъртък. Няма болка, но примерно тежко е невъзможно да вдигна. А нали знаеш, че при тези пластични операции все има някакви гафове за жалост Sad
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #40 -: Февруари 21, 2011, 23:47:36 »

Алинка, в Пикасо до стамболийски мол. Има много добра дерматоложка.
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #41 -: Февруари 22, 2011, 12:17:09 »

Ахам. Сега имаш ли ранички? И къде ти се намират на теб бенките?

Аз за момента с абсолютно нищо не мога да си мажа корема, защото като го пипам чувството е повече от неприятно. Някаква комбинация между изтръпнало и натъртено. А не ми се мисли като отида да ми махат лепенката какво ще е усещането, пък и махането на тия конци Rolling Eyes
Активен
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #42 -: Февруари 22, 2011, 12:53:57 »

Конците нищо работа не е.
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #43 -: Февруари 22, 2011, 13:07:07 »

Дано Smile
Отвам до аптеката да си взема Арника за пиене. Сега четох в едни сайт на някаква клиника и там специално я препоръчваха за възстановяване след липосукция. Биз, евала много благодаря. Exclamation
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #44 -: Февруари 22, 2011, 14:24:21 »

Не знам дали знаете, но в аптката ми казаха за арниката, че не трябва да се меша с ментови пасти или каквато и да е мента и с никотин. Сега я почнах 3х5 на ден.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #45 -: Февруари 22, 2011, 14:30:35 »

Да, защото е хомеопатично, затова.
Активен

una hada
Newbie
*
Публикации: 5290

« Отговор #46 -: Февруари 22, 2011, 17:09:22 »

Преди време аз си махнах бенка в Пикасо до мола на стамболийски, но след консултация с дерматолози, които препоръчаха махането.
Както Бамбина казва, боли само докато ти слагат упойката, после само мирише.
За съжаление на мен ми остана белег
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #47 -: Февруари 22, 2011, 23:11:24 »

Уна, голяма ли е била бенката?

Алин, да, сега са нещо като корички. Бенките ми се намираха по гърба и няколко около гърдите. Всичките - релефни. Имах 3 по-големи и всички други бяха малки. Аз ги мажа сутрин и вечер с Cicaplast, на Ла рош. Като паднат коричките ще мажа със Содермикс, който е за белези.
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15612

« Отговор #48 -: Февруари 23, 2011, 10:11:08 »

Абе тука в тия бенки какви липосукции се крият, какви чудеса...
Алин, направо ме хвърли в джаза. Липосукция. Баси. Това все си мислех, че е за хора с голям проблем и определено за по-възрастни, които само със спорт и диета не могат да се лишат от мазнинките.
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #49 -: Февруари 23, 2011, 11:05:45 »

Фей, оправдах го Big grin
Активен
Страници: 1 [2] 3  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: