star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Обезкосмяване
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Обезкосмяване  (Прочетена 12607 пъти)
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #25 -: Февруари 10, 2011, 20:28:35 »

Мен пък си ме боли, ама пък съм много търпелива, а и за крайния резултат съм готова на всичко.
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #26 -: Февруари 10, 2011, 20:59:29 »

И аз съм оперирана от срам и притеснения. Оредяват супер много космите, даже в момента малко ме е яд, че не мога да си докарам бразилска лентичка, просто няма с какво! Smile 

Beauty loves pain, girls. Smile
Активен
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #27 -: Февруари 10, 2011, 22:46:20 »

ох, не съм сама, успокоих се, че не съм съвсем луда  Lol
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #28 -: Февруари 11, 2011, 14:55:14 »

Аз откакто веднъж си светнах триъгълника ми трябват няколко месеца за да ми пораснат космите в горната част, обаче надолу към устните си растат с пълна сила и нещо като мустаци докарвам Lol
Активен
alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #29 -: Февруари 11, 2011, 15:08:05 »

Алин, с теб само за косми си говорим  Lol И при мен е така, надолу са по-устойчиви. То и при кола първо там избиват. Абе природа.
Активен

alin
Newbie
*

« Отговор #30 -: Февруари 11, 2011, 16:50:46 »

Маймуни Cheesygrin Kiss
Активен
PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #31 -: Февруари 11, 2011, 18:03:43 »

преди 2-3 години си ходех редовно на козметик за триъгълника и тъй като бях срамежлива новобранка и тя като ме попита "всичко ли?" и аз освен "да" друго не посмях да кажа, а и не знаех какво, та от тогава се харесвам най-много кьосе или там както се казва, без лентички и т.н. но като забременях, родих и т.н. не исках да се подлагам на такъв тормоз, защото колкото и да е, винаги си ме болеше, но болката си заслужаваше поне..
сега съм само на бръснач навсякъде, мързи ме с епилатор, а и не ми харесва, че след това ми растат много подкожни косми. сега като ви зачетох се замислих дали да не си запиша час за кола маска, че най-добре си ми беше с нея.
и аз имам винаги срам и при козметици и при гинеколози, но само в началото, след това самите те ме предразполагат и накрая въобще не ми пука  Smile
« Последна редакция: Февруари 11, 2011, 18:11:53 от PPP » Активен
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #32 -: Февруари 11, 2011, 18:41:02 »

ако имах пари щях да ходя на лазерна епилация за всичко ... ама много ми е скъпо, по дяволите. Правих си една малка проблемна част 4-5 пъти и съм супер доволна ... И сега много ме е яд, защото тъкмо видях добър резултат и трябва да прекратя заради бременността ...  Unsure общо взето всичко отива по дяволите и след година все едно ще почна отначало  Rolling Eyes
Активен

kukli4kata
Newbie
*
Публикации: 18

« Отговор #33 -: Март 26, 2012, 15:14:21 »

Аз съм на 25 и още не съм се осмелила да отида на интимна кола маска  Lol Аз пък не виждам нищо нормално в това непознат да пипа по такъв начин най-интимните ти зони...Знам, че повечето няма да сте съгалсни и всички го правите, но аз така мисля за себе си, по принцип съм срамежлива много на тема голота.
Използвам бръснене за там и за подмишници, а за краката- епилатор. Тъй че има и почти безплатен вариант за обезкомсяване  Cheesygrin
А аз мисля, че ще боли ужасно имайки предвид как ме боли докато ме обезкосмяват на краката! Smile
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: