star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Въпросче за противозачатъчните
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпросче за противозачатъчните  (Прочетена 18486 пъти)
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #25 -: Февруари 09, 2012, 02:22:51 »

Кристъл, на мен точно на 3тия месец след спирането на ОК ми започнаха проблемите и с нередовен цикъл известно време, и с ужасни пъпки и омазняване на кожата и косата. Според мен е нормално, не се шашкай все още!!! За протокола - 2 години без прекъсване Белара и Ясмин.
Активен

C’est tout!
cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #26 -: Февруари 10, 2012, 01:10:55 »

Добрее, значи все пак не съм чудо на природата Smile)) Има надежда  Cheesygrin
Активен
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #27 -: Февруари 11, 2012, 15:03:48 »

Кристалче, сякаш си прочетох цикличния дневник, същата работа бях. Не се шашкай. Не си измисляй страхове. Диагнозите го остави на лекарите, ако изобщо имат такива. Smile

И ако си още в Бизнес парка, може да свиркаш за кафенца в Онда Smile
Активен

cristall
Newbie
*
Публикации: 2440

« Отговор #28 -: Февруари 11, 2012, 17:42:50 »

Благодаря за успокоението, което ми нанасяте  Cheesygrin Дано се окаже нещо почти нормално!

Хрис, там съм още, ще ти пусна ЛС, само да го измисля кой ден, защото тичам от там до УНСС и обратно в много странни времеви граници  Smile Kiss
Активен
ladyyy
Newbie
*
Публикации: 213

« Отговор #29 -: Август 03, 2012, 14:38:02 »

Здравейте момичета.Пиша ви с едно въпросче  Rolling Eyes
1 година пих противозачатъчни Линдинет.Миналия месец ги спрях беше ми последната опаковка и реших да си направя почивка.След 21 ден след спирането имах зацапващо кафяво течение което продължи 2-3 дни,но не и ясна кръв както при менструация.
Сега 10 дни след това кафяво,имам малко розово зацапване,пак без кръв като при менструация.
Нормално ли е след спиране на хапчетата?И кога да очаквам менструацията ми да се нормализира...месец два след спирането или ?
Активен

Сърцето има доводи, които разумът не познава.
ladyyy
Newbie
*
Публикации: 213

« Отговор #30 -: Август 09, 2012, 00:23:06 »

Nqma nujda da mi otgovarqte,az veche se konsultirah s ginekolog  Wink
Активен

Сърцето има доводи, които разумът не познава.
michelle
Newbie
*

« Отговор #31 -: Март 04, 2013, 22:58:26 »

Момичета, имам сравнително спешен въпрос и ще се радвам да чуя мнението ви! Реших да започна отново ОК, консултирах се с гинеколог и т.н. Хапчетата са купени и чакам да ми дойде. Трябваше това да стане на 02.03, но ми закъснява. Днес ми се появи мнооооого леко и едвам забележимо кафеникаво течение при забърсване и предполагам, че ще се усили до утре. Да пия ли тази вечер първото хапче или да изчакам да стане осезаем цикълът ми?
Активен

C’est tout!
Ivena
Newbie
*
Публикации: 650

« Отговор #32 -: Март 04, 2013, 23:23:14 »

Според мен изчакай да тръгне силно.
Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #33 -: Март 04, 2013, 23:33:49 »

Мхм, супер неясен ми е моментът с "първия ден", в който трябва да се започнат. Преди години започнах ОК заради липса на цикъл и не съм имала подобна дилема, хъх..
Активен

C’est tout!
utopia
Newbie
*
Публикации: 16509

A believer

« Отговор #34 -: Март 04, 2013, 23:38:49 »

Мишел, не го пий. Първото хапче е с "истинския цикъл", дните на зацапване не се броят, пила съм доста време и съм го чела това, не се притеснявай Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

michelle
Newbie
*

« Отговор #35 -: Март 04, 2013, 23:55:44 »

Супер, мерси много!!! Kiss Kiss Kiss Ще чакам да стане силен, тогава.. Понеже аз винаги имам минимум 12 часа зацапващо течение и ми стана странно кое се счита за начало на цикъла, в моята листовка (Белара) нищо не пишеше..
Активен

C’est tout!
utopia
Newbie
*
Публикации: 16509

A believer

« Отговор #36 -: Март 05, 2013, 00:08:14 »

А по въпроса за ОК иначе, на мен ми изписаха седмица преди да ми дойде да почна да пия по 2 хапчета на ден за отлагане, т.е. реално ще ми закъснее повече от 2 седмици така. Гадост.
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #37 -: Март 05, 2013, 00:10:25 »

Първият ден е на нормалното течение. Зацапването не се брои. Аз имам зацапване винаги и никога не влизало в подобни сметки Smile
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #38 -: Март 05, 2013, 00:19:09 »

Аз пък никога нямам зацапващо или поне не съм забелязала. Тръгва си като влака от Чирпан,бавно и умерено. Но пък сега с тоя имплант си кръввам достойно. А не очаквах по принцип,моя организъм винаги предлага най-доброто на пазара при такива случаи . Четох за някакви хапове,дето намалят кървенето,навремето съм пила Метергин,ама не знам доколко са подходящи за моя случай. А не ми се ще да кървя още месец,егати и контрацепцията .
Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #39 -: Март 05, 2013, 22:37:37 »

Много, много ви благодаря за навременните отговори вчера! Изпих си хапчето тая сутрин като се събудих, имах си вече нормален цикъл. (аз се бях изнервила и дали изобщо ще ми дойде, ама това е друг въпрос Razz)

Хаха Але, какъв ти бавен влак.. При мен след зацапващото е като конкорд два дни, после заслабва и 3-4 дни се лендзи и само ме нервира... А тва кървене от импланта нормално ли го дават? Вземи се консултирай..

Като съм отворила вагинална тема, да си споделя - сдобих се с първите гъбички през живота си. Сега вече знам що е то гъбично течение и разбирам колко смешна съм била преди, когато съм подозирала огъбване и съм тичала на гинеколог. Ужасно е. Старателно си събирам всички гащи и или ще ги изхвърля, или ще ги пера на 90 градуса и каквото не се е разпаднало ще бъде гладено.. Изписаха ми KadeFungin 3 (крем и 3 свещички), стандартно е, до колкото разбирам. Ще започна курса след като ми свърши цикълът. Допълнително си взех свещички с млечна киселина за балансиране на флората след лекарството. Като причини подозирам стрес и един лубрикант, дето вече е в коша Unsure. Дано не започнат често да се появяват..
Активен

C’est tout!
peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1871

« Отговор #40 -: Юни 16, 2014, 18:58:19 »

Скъпи дами, от половин година съм на трифазни ОК и тъй като след два месеца ще пътувам на моренце, ми се иска да не ми идва точно тогава, както е в момента по схемата. По принцип нямам проблем да съм с тампони на плажа, но ще ходим на палатки в нищото и няма да е въобще приятно. За да си изместя цикъла обаче, трябва да ги пия три месеца без прекъсване, което не съм правила досега. В листовката не намерих да пише по темата. Чуденката ми е дали може да ми навреди някак такъв прием, освен да получа зацапващо ?
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: