star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Ангел сан ще си има малко ангелче...
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ангел сан ще си има малко ангелче...  (Прочетена 107867 пъти)
angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7092

« Отговор #725 -: Юли 04, 2019, 15:34:38 »

Страхотно, честит женски пол :Д
Аз бих пила парацетамол по-скоро, когато е зле положението, и ясно много течности и сянка.

3.5 литра изпих вчера и ме спука главата, ходих 65 пъти до 🚻 :/
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6371

Усмивка

« Отговор #726 -: Юли 07, 2019, 08:45:43 »

Кръвното ти как е?
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #727 -: Юли 07, 2019, 21:32:07 »

Кръвното ти как е?

Чудесно, 95/60, както си е по принцип.
Бях при моят лекар хомеопат и ми изписа нещо. От четвъртък вечер (след вторият прием) не ме е боляла повече главата. Съвпадение, а ;)
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #728 -: Ноември 19, 2019, 19:14:46 »

много мина, малко остана Smile Минавам да се оплача, че ме мъчат ужасно две неща - постоянното пишкане (вече не излизам за повече от 30 мин, ако нямам тоалетна по път  Rolling Eyes) и киселините ... Напоследък почти нищо не мога да хапна без да ми се подпали хранопровода, вземам и хапчета, когато положението е много тежко. Избягвам почти всички храни и живея на препечени филии с кашкавал и капучино - двете неща, които доказано ми понасят Rolling Eyes
От началото на месеца не ходя на работа, но работя вкъщи и може да се каже, че съм с постоянна заетост. ... Само дето си спестявам вечерните смени до 22 ч и уикендите почивам !!! Това не е било от три и половина години, да почивам два дни подред и то събота и неделя  .. все още свиквам с това Lol Сутрин водя детето на училище, вечер го вземам, отново ми се струва много малко времето, прекарано с нея  Rolling Eyes
Много ми се иска за коледните празници да се приберем, но ми се струва, че няма да ми се рискува с пътуване. Тази седмица ще се обадя на лекарката, която съм избрала за раждането и ще видим какво ще ме посъветва тя. На татко му откриха автоимунно заболяване, което е с кофти прогноза и искам да съм повече около нашите, та за това съм в раздвоение кое ми е по-важно.
И така, шубето от раждането е голямо и гледам да не мисля много по темата ... Бебето е добре, много се движи и ми се струва да е още по-шугаво от Аника  Lol Тя пък от своя страна изобщо не се вълнува и категорично каза, че нямало да си играе с нея докато не стане поне на 2 години  Lol
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9270

« Отговор #729 -: Ноември 22, 2019, 18:37:55 »

хаха, умно дете е Аника, наистина преди 2г за каква игра говорим...
и Борис не се вълнуваше особено, той и сега не се, нещо там мяучи на пода и тва е  Lol
Но имайте едно наум с първите седмици вкъщи, при нас си го изживя тежко, противно на очакванията ми (иначе е доста емоционално зрял за възрастта си).

За пътуването не знам  какво да те посъветвам, аз пътувах на море в 8ми месец, но беше лято и магистрала. Както го усетиш. Кога е терминът всъщност?

Има един пътуващ форумен слинг, ще ти пиша отделно, май е твой ред да го получиш  Cheesygrin Аз карам на раница и количка.
Активен

angel_sin
Newbie
*

« Отговор #730 -: Ноември 23, 2019, 08:50:49 »

15 януари е терминът.
За слинга ме заинтригува, пиши подробности.
Активен

Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: