star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Новогодишни желания
Страници: 1 ... 12 13 [14]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Новогодишни желания  (Прочетена 74635 пъти)
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9182

« Отговор #325 -: Януари 07, 2019, 11:46:26 »

Напоследък годините минават някак по-спокойно за мен, няма я тази еуфория и ентусиазъм, с които преди посрещах много събития. Станала съм по-уравновесена, което хем е хубаво за драматичните неща (не ги изживявам толкова), хем е ужасно, защото не изпитвам щастие, както преди- в наркотични дози  Cheesygrin
Та, годината за мен беше обикновена година, дори не ми се празнуваше НГ, ден като ден. Напънах се обаче да направя равносметка преди няколко дни и се оказа, че не е била съвсем празна и безсмислена година, постигнала съм нещо, просто явно не го приемам за кой знае какво.
Та, равносметка за 2018/та:

1. Завърших магистратура за учител по език/+ педагогика, което още не знам дали ще ме доведе някъде, но вече водих няколко лекции, свръзани с деца и повече тежи да имам тази титла.  Освен това ми се иска да работя с деца по един или друг начин, ще търся варианти.
2. В тази връзка, изкарах вече един стаж в училище и беше много забавно и успешно и за мен, и за децата, имах много добра обратна връзка и научих доста.
3. Смених си отдела във фирмата с много внезапно решение (бях им отказала, когато ме издразни нещо много силно и си смених мнението спонтанно), което обаче се оказа доста добро- харесахме се с новите хора, почти се сприятелих с някои от тях и след доста години заплатата ми най-накрая мръдна. Но оттогава мина година и отново ми е твърде спокойно/скучно.
4. Станах съвсем спокойна в ролята си на майка, не че не викам понякога, но връзката ми със сина ми достига нови етапи- приятелчета сме направо и става все по-важна фигура в живота ми.

това се сещам засега.За 2019=та нямам големи амбиции, но ми се иска ми да намеря искрата, която да ме пали и все повече откривам колко няма смисъл корпоративната работа...но дори да намеря призвание другаде (а не съм сиурна къде точно е), остава проблемът с доходите, защото съм на мнение, че трябва да мога сама да гледам себе си и детето, а ако станат и 2, съвсем...Та остава да реша този казус, вече поредна година.

Активен

Страници: 1 ... 12 13 [14]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: