star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Новогодишни желания
Страници: 1 ... 11 12 [13]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Новогодишни желания  (Прочетена 70004 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 17533

A believer

« Отговор #300 -: Януари 01, 2017, 12:48:40 »

Е 40 котки ли да си вземе?
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Ivena
Newbie
*
Публикации: 650

« Отговор #301 -: Януари 01, 2017, 17:23:36 »

За 30-тия ми рожден ден тази година ще си самоподаря първата!  Big grin
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #302 -: Януари 01, 2017, 17:28:46 »

То с една се почва Lol Kiss
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

juliet
Newbie
*
Публикации: 1738

« Отговор #303 -: Януари 01, 2017, 21:45:08 »

За много години на всички! Бъдете здрави и щастливи! За себе си за 2017 си пожелавам детето да е здраво и нова работа.
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2746

« Отговор #304 -: Януари 02, 2017, 18:02:38 »

И аз да си направя кратка равносметка - 2016 беше доста динамична и в същото време ми мина сравнително бавно. Започнах с много голям хъс да уча и да се развивам, но този ентусиазъм секна сравнително бързо.  Cheesygrin Не чувствам да съм израснала професионално, но пък и не съжалявам, защото това ми донесе други уроци за работните отношения. Явно е трябвало нещата да се случат така, за да може да се освободи място за повече лични моменти, от които никак не мога да се оплача. На първо място човекът до мен е страхотен и ме дарява с много обич, грижи, свобода и уважение към нещата, които обичам да правя. Wub Годината се позапълни с цветни пътувания: трипче с кола из Европа, традиционни къмпинги на море и планина, моминско парти в Берлин, незабравими яхти в Гърция и едно щуро посрещане на НГ в Жеравна, затрупани от сняг. Годината също така донесе страхотни моменти на мои близки приятелки, които ме радваха наравно с тях - бебета и сватби.

За 2017-та си пожелавам:
- На първо време на надградя себе си - да не натрупвам негативни чувства, да мога да си казвам нещата спокойно, открито, градивно, ясно и навреме.
- Също така искам да си се развивам в моята сфера, като там все още нямам точен план. Знам с какво искам да се занимавам, какви отговорности искам да поемам и ще си драпам в тази посока, независимо дали на старото или ново място.
- Имам няколко идеи и за странично занимание, свързано с изненадите и подаръците, които така или иначе обичам да правя. И мисля да почна да действам по тези идеи.
- Иска ми се да отделям повече време и внимание на приятелите ми, защото наистина за мен те са богатство, хоби и като цяло много важна част от живота ми, а си мисля, че съм занемарила някои връзки.
- През последните 2 месеца успях да си поподредя ежедневието и да не ми е супер неусетно и забързано. Така че ще се старая да си продължи така със спорт, с книжки, с време за мен си, с пътувания.

И пожелавам на всички една радостна и запомняща се нова година! Kiss
« Последна редакция: Януари 02, 2017, 18:05:51 от veselushka » Активен

Винаги очаквай неочакваното!
syanna
Newbie
*
Публикации: 2342

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #305 -: Януари 02, 2017, 23:58:47 »

Честита нова година и от мен!

Планове доста има, но не искам да ги пиша, каквото и както стане.

Искам всички да сме здрави и да има хармония в отношенията. Пожелавам си да се науча да броя до 10 преди да кажа нещо  Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #306 -: Януари 03, 2017, 02:14:18 »

Брой ме и мен към това пожелание 😃
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6346

« Отговор #307 -: Декември 31, 2017, 11:30:38 »

Айде да побутна малко тази тема аз Smile

Като се обърна назад в годините , когато съм си мислела, че нещо ме е променило и съм порастнала- Не. Ето тази година ме промени. Не, защото така го усещам, а защото другите така ме усещат.
Беше много различна година, много каляваща характера ми. Запозна ме с особеностите в нашето съсловие. Не бях подозирала колко много хора живеят и се хранят само и единствено с лошотията си и интригите си.
Започнах работа. Преобърна ми се колегиалността на 180 градуса към някои "приятели" в работата. Станах за първи път смела и независима. Опълчих се на доминиращите ме и отказах да участвам в безумни заговори (не мога да изпадам в подробности, защото не искам да ме разпознаят). Платих цената, която ми донесе омразата на "приятелите" ми. Много висока цена! И съм супер горда от решението си. Наистина хората се виждат в ситуациите.
Много обичам семейството ми, което ме подкрепяше във всяко едно решение, което взех, дори и да виждат нещата по друг начин. Благословена съм да имам хора около мен, които успяха да ме изтърпят с всичката ми тревога, страх, а на моменти и омраза.
Надявам се новата година да ми донесе повече шансове за развитие, здраве за семейството ми и л'бовта ни да е все така силна и топлеща заешкото ми сърчице Smile А ако е сега времето- защо не и едно малко тумбаче.
Активен

Моето име е Любов.
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #308 -: Декември 31, 2017, 13:40:23 »

Прекрасно звучи, Хепи, все така да ти е! А за тумбачето - действайте Smile))
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 9127

« Отговор #309 -: Декември 31, 2017, 14:38:38 »

ЧНГ! Моята равносметка за 2015... Определено различна година. Имаше много сълзи и много смях. Много първи неща. Първо 'мама', първи стъпки. За първи път станах кума и като че ли пак се омъжвах, разкошно беше. Станах кръстница. Празнувахме и кръщенета, и рождени дни по три. Троен бебешки смях и троен хаос цареше. Море с три бебета. Научих доста уроци за себе си и за другите. Започнах да спортувам и участвах в семинар за развитие на личността. Създадох нови приятелства, счупих може би някои, но се научих да не се старая твърде много и да приемам нещата, каквито са. И най-вече наистина станах майка, усетих и пълното щастие, и пълния страх в тази сложна роля. Обичам вече двама мъже повече от всичко.
2016... Искам да разговарям с детето си. Да се харесвам отново и да се виждам реално, каквато съм. Да се интегрирам успешно в работата с новите хора и да се справям сндвете роли, без да изтрещя. Мъж ми да намери баланса пари-спокойствие и да е щастлив. Да пътуваме отново, вече имам три набелязани дестинации. И да, основно да сме здрави, никакви болести и температури повече, че не се издържа...

Ей, че яко...Почти всичко се  е сбъднало. Не че е свръх амбициозно де  Razz Виждам се доста по-обективно, нито се мразя, нито се боготворя. Пътувахме прилично като с дете, 7 държави, няколко пъти на море. Обожавам си детето и си говорим много вече, това се сбъдна, рано проговори, напук на приказите "те момчетата са по-бавни".Мъж ми е добре в работата, здравословно има какво да се желае при него, дано всичко е ок. В работата ми е супер- допаднах си с нови колеги, имам добър баланс натовареност-общуване, само трябва пиенето да намаля, че вече не нося както преди и е тежко на другата сутрин  Lol

Ути, важното е, че оцеля и вече се чувстваш почти човешки, нали  Wink

Ще помисля за цели и ще добавя, рано ми е някак.

Браво на Хепи, че съживи тази тема и хубаво го е написала Smile

Аз не мога да напиша всичко, което се случи тази година, просто ме преобърна няколко пъти, по няколко начина, но  не ми се изпада в подробности. Уникална година, научих толкова много в толкова аспекти, наистина се чувствам друг човек, съзнавам колко назад съм в толкова отношения и колко още имам да уча...Но първата стъпка е направена- аз знам, че нищо не знам  Cheesygrin

Появиха се няколко нови страсти, някои отшумяха, други останаха.

И понеже години наред бях безцелна и това ме събори, наскоро си направих 10 годишен план  Cheesygrin Осъзнах, че не може всичко да става веднага, затова си разделих целите на краткосрочни, средносрочни и дългосрочни. Може нищо да не стане, но поне краткосрочните (в рамките на 1г) съм ги започнала и ще ги довърша, нататък ще се прецени.

Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2342

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #310 -: Декември 31, 2017, 17:37:14 »

Аз стартирам без ясни цели 2018та. Минаващата 2017та ми показа как когато планираме всичко на сигурно съдбата ни се смее и се случва точно обратното. Няколко пъти сменихме кардинално посоката. Пожелавам си повече пътувания, спокойствие и здраве за всички.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13795

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #311 -: Януари 01, 2018, 10:27:05 »

За много години, скъпи мои!
 Странна беше моята година. Тръгна обещаващо и спокойно, а от март нататък се прецака тотално. Идеи много, планове много, но нищо не успяхме да реализираме, болести много, трудности много. Ударът беше през юни, когато бях грозно предадена, разочарована и неоценена. Отворих си очите по много въпроси, най-вече какви гнили и алчни хора има около мен. Някак непланирано и неочаквано дойде и предложението за чужбина. И толкова малко ни трябваше, за да вземем това решение. Просто всички събития от изминалите месеци ни улесниха.
За новата си пожелавам здраве, че все по лекари и изследвания бягахме, пожелавам ни търпение и разбира се късметът, който все чакаме. Искам начертаните планове да не се окажат поредното разочарование. Искам да намерим нашата си хармония, та дори и да ни е леко и розово. Не поставям големи цели за сега, самото преместване и последиците е достатъчно голямо събитие. Нека само да сме здрави и да ни е хубаво и децата да са щастливи. Другото ще го скалъпим заедно.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #312 -: Януари 01, 2018, 14:50:33 »

За много години и от мен!

И моята година беше отново странна, хем много щастлива с детето, хем много тежка, безсъние, проблеми вкъщи, нерви, нула лично време за себе си. Отношенията ни вкъщи са много обтегнати, не можем да си обърнем никакво внимание.

Честно казано не съм и никак оптимистична за 2018та. Ще се връщам на работа, детето сигурно ще боледува, изобщо не си представям как ще я дам на ясла и няма да съм с нея по цял ден, не ми се седи вкъщи, не ми се и работи, и като цяло ми е едно сдухано...да сме здрави, пък дано все пак се случи и нещо хубаво.
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4328

« Отговор #313 -: Януари 01, 2018, 17:35:43 »

Честита Нова Година! Кой каквото си е пожелал, да му се сбъдне!
Очертава се една пълна с ангажименти година, почти като тази, дето не я усетихме как мина.. само да сме живи и здрави, с другото ще се оправим!
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7767

Heart follower

« Отговор #314 -: Януари 02, 2018, 20:13:20 »

Сега за 2017: здравето си е вече по дифолт, няма какво да го коментирам, това е най-най-важното, за всички роднини и близки хора. Да започнем ударно с още едно-две представления преди да почне да тежи шкембето и да си знаем, че работата е изцяло свършена  Cheesygrin Малко по-спокойно да ми е с работата (не, че се очистих от тежък труд тая година, но имаше инфарктни моменти и в това състояние бих си ги спестила, и без това ще ми се съберат 3-4 работни месеца за цялата година, по-лежерно да я карам  Cheesygrin). Промените във фирмата на мъжа ми да са за добро наистина. То по-зле от това, което беше напоследък, няма как да е, освен ако не фалира фирмата, ама да не се стига до там  Razz Очаквам още една племенница да се роди през февруари, с тази вече имам кръвна връзка и се разбирам с майка ѝ, тъй че е голямо вълнение без задръжки Cheesygrin Те с моето ще се родят с 5 месеца разлика, тъй че очаквам да са си близки втори братовчедчета.  Wub И събитието на годината си е през юли, отново. Юли ще се окаже съдбовен месец за мен, нищо чудно около годишнината да се роди мъникът. Искам остатъкът от бременността ми да е спокоен и хармоничен, без сътресения и страхове (доколкото е възможно) и през юли спокойна и уверена да посрещна детето си, живо и здраво. И аз като Ути да си пожелая да не изтрещявам първите месеци докато се нормализират нещата. Lol Да мога да кърмя. Да не се съмнявам в себе си като майка. Да дам на детето си всичко, от което ще има нужда на този етап, а именно - цялата си грижа и любов. Връзката ни с баща му да не пострада (много  Lol доколкото е възможно).

Любимото ми време за равносметка  Cheesygrin
Изкарахме още едно представление, покрихме необходимия минимум, но беше както си трябва, с Дамян в коремчето.
Работата я спрях през април, така че изключая няколко изнервящи момента, които доведоха до това решение, стрес с нея не съм имала.
За момента новата фирма на половинката е супер, пращаха го два пъти в командировка в Англия, увеличиха му заплатата с доста, много бонуси има от тях, стабилни са, работата го удовлетворява и въобще, дано все така да е.
Бременността ми беше прекрасна и ако имам гаранция, че и другите ще са такива, още три пъти бих родила  Lol Е, имаше малко повръщане през януари и малко (много) стрес през юни заради сърдечната особеност на Дамян, но като цяло лека, спокойна и прекрасна бременност беше и се насладих на всеки миг от нея. Бих повторила всичко отново.
Детенце се роди здраво и перфектно, секциото беше много леко, възстановяването след това също, като за сериозна коремна операция. Не изтрещях  Cheesygrin Кърмя. Понякога се съмнявам в себе си като майка, ама това си беше нереалистично желание и без това, то аз съм госпожа Съмнение, та...  Rolling Eyes Връзката с баща му се промени, но не бих казала, че е пострадала, а и не се промени кой знае колко всъщност. Преоткрихме се по други показатели, понякога съм изнервена, ядосвам му се, но ми минава и си го обичам. Подготвена бях, че детето е изпитание за връзката, тъй че не дойде дотук нищо, с което да се изненадам неприятно. Стискам зъби в трудностите и търся винаги път към него, както и да се чувствам, каквото и да става, връзката ни е основата, върху която ще градим характера, възпитанието и ценностите на детето си, а когато то някой ден си хване пътя, ние трябва да си останем неразделни, без горчивина един към друг.
Та така, смятаме и тази година за успешна. За следващата... вече и аз не знам какво да си пожелая освен здраве за всички, които обичам, честно. Толкова малко ми трябва в момента, толкова ми е пълно сърцето, че не искам и да се хабя да си изсмуквам от пръстите някакви конкретни желания и цели. Да сме здрави, да сме задружни и хармонични в мъничкото и в разширеното ни семейство. Да не се отдалечават приятелите ми, защото това ми е малко драматично в момента, някои стоически издържат на майчинството ми, други сякаш нещо ги отняма... а са ми нужни някак. Да успея да съчетавам майчинството и работата някак без много да страда нито едното. Ще търся варианти, но засега яслата изобщо не е на дневен ред. Не знам наистина какво друго искам. Ще ходим лятото на фестивал в Барселона, отсега го мисля и ми е тревожно. Къса ми се сърцето, че трябва да оставям дребосъчко за няколко дни на майка ми. Но животът трябва да продължи и макар аз лично да нямам потребност това да стане "постарому", знам, че за нас като двойка е важно да правим неща и без детето. И така, всичко да мине добре и да си прекараме хубаво. И май... това е.  Smile
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #315 -: Януари 02, 2018, 21:38:42 »

Кат, на кой фестивал ще ходите? Ние преди малко  установихме, че до септември всеки месец имаме по нещо.. без да сме го мислили, бая заета ще е годината..
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7767

Heart follower

« Отговор #316 -: Януари 02, 2018, 22:01:27 »

На Be Prog! My Friend ще ходим в края на юни.
Ние обикновено по такива ходим  Stuart Малко ме е яд,
че и догодина ще пропуснем Германия, но на този групите повече ни харесаха, пък и за разнообразие.  Smile https://m.facebook.com/events/1849433842034876
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #317 -: Януари 02, 2018, 22:42:40 »

Весело да си изкарате Smile И нищо да не ви развали плановете!
Активен

black_berry
Newbie
*
Публикации: 1445

« Отговор #318 -: Януари 03, 2018, 14:52:37 »

Кате, я кажи какво сте планували?
Активен

kateto
Newbie
*

« Отговор #319 -: Януари 03, 2018, 20:48:12 »

Ами, почивка с децата за ски.. имаме един концерт на Металика, един рок фестивал в Австрия, мъжо има 2 обучения и един конгрес.. мисля, че само май месец няма нещо Smile
Искаме да отидем и само ние на ски, ама не знам дали ще остане време и средства.
Активен

Страници: 1 ... 11 12 [13]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: