star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Новогодишни желания
Страници: 1 ... 11 12 [13]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Новогодишни желания  (Прочетена 50715 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 16532

A believer

« Отговор #300 -: Януари 01, 2017, 12:48:40 »

Е 40 котки ли да си вземе?
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Ivena
Newbie
*
Публикации: 650

« Отговор #301 -: Януари 01, 2017, 17:23:36 »

За 30-тия ми рожден ден тази година ще си самоподаря първата!  Big grin
Активен
utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #302 -: Януари 01, 2017, 17:28:46 »

То с една се почва Lol Kiss
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

juliet
Newbie
*
Публикации: 1660

« Отговор #303 -: Януари 01, 2017, 21:45:08 »

За много години на всички! Бъдете здрави и щастливи! За себе си за 2017 си пожелавам детето да е здраво и нова работа.
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #304 -: Януари 02, 2017, 18:02:38 »

И аз да си направя кратка равносметка - 2016 беше доста динамична и в същото време ми мина сравнително бавно. Започнах с много голям хъс да уча и да се развивам, но този ентусиазъм секна сравнително бързо.  Cheesygrin Не чувствам да съм израснала професионално, но пък и не съжалявам, защото това ми донесе други уроци за работните отношения. Явно е трябвало нещата да се случат така, за да може да се освободи място за повече лични моменти, от които никак не мога да се оплача. На първо място човекът до мен е страхотен и ме дарява с много обич, грижи, свобода и уважение към нещата, които обичам да правя. Wub Годината се позапълни с цветни пътувания: трипче с кола из Европа, традиционни къмпинги на море и планина, моминско парти в Берлин, незабравими яхти в Гърция и едно щуро посрещане на НГ в Жеравна, затрупани от сняг. Годината също така донесе страхотни моменти на мои близки приятелки, които ме радваха наравно с тях - бебета и сватби.

За 2017-та си пожелавам:
- На първо време на надградя себе си - да не натрупвам негативни чувства, да мога да си казвам нещата спокойно, открито, градивно, ясно и навреме.
- Също така искам да си се развивам в моята сфера, като там все още нямам точен план. Знам с какво искам да се занимавам, какви отговорности искам да поемам и ще си драпам в тази посока, независимо дали на старото или ново място.
- Имам няколко идеи и за странично занимание, свързано с изненадите и подаръците, които така или иначе обичам да правя. И мисля да почна да действам по тези идеи.
- Иска ми се да отделям повече време и внимание на приятелите ми, защото наистина за мен те са богатство, хоби и като цяло много важна част от живота ми, а си мисля, че съм занемарила някои връзки.
- През последните 2 месеца успях да си поподредя ежедневието и да не ми е супер неусетно и забързано. Така че ще се старая да си продължи така със спорт, с книжки, с време за мен си, с пътувания.

И пожелавам на всички една радостна и запомняща се нова година! Kiss
« Последна редакция: Януари 02, 2017, 18:05:51 от veselushka » Активен

Винаги очаквай неочакваното!
syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #305 -: Януари 02, 2017, 23:58:47 »

Честита нова година и от мен!

Планове доста има, но не искам да ги пиша, каквото и както стане.

Искам всички да сме здрави и да има хармония в отношенията. Пожелавам си да се науча да броя до 10 преди да кажа нещо  Cheesygrin
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #306 -: Януари 03, 2017, 02:14:18 »

Брой ме и мен към това пожелание 😃
Активен

Страници: 1 ... 11 12 [13]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: