star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Новогодишни желания
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Новогодишни желания  (Прочетена 50727 пъти)
utopia
Newbie
*
Публикации: 16537

A believer

« Отговор #275 -: Януари 04, 2016, 15:06:36 »

Паяк, щом си взела такова решение, е имало защо. Горе главата и продължаваме напред, както е казала и Минюела. Ще се справите, няма как Smile
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2680

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #276 -: Януари 04, 2016, 15:10:39 »

Благодаря, момичета.

Ами, грешка е, защото не го менажирах по най-добрия начин. Изневерих, лъгах... Много грозно наистина. А трябваше още когато усетих, че нещата за мен се променят, просто да бъда честна. Та това ми е грешката.
Не съжалявам за случилото се с новия човек, защото е много вълшебно, съжалявам за начинът по-който си изиграх картите и обърнах половината свят (да се чете бившия и семейството му) срещу себе си. Заради Ади, признавам ги обаче, големи хора са, общуват с мен и то по един нормален начин. Оценявам болезнената откровеност на свекърва ми относно кашата и че въпреки всичко милее за внучето си и е способна да общува с мен като с човек, въпреки простотията ми.

А, новото - да срещнеш някой, който знае какво искаш преди да си си го помислил, не смятах, че е възможно. Да имате огромно количество сходни интереси, да си довършвате изреченията и да правите най-чувствения и страхотен секс - никога не съм си го и представяла, а ето че е напълно възможно.
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13225

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #277 -: Януари 04, 2016, 15:15:06 »

Извлечи си поуките и смело напред. Само от теб зависи да си подредиш живота. И ти го пожелавам от сърце  Smile
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #278 -: Януари 04, 2016, 15:19:07 »

Единственото , което човек може да свърши след като е оцапал по този начин положението, е едно откровено и искрено извинение към хората , които са пряко засегнати. Не, че сигурно не си го направила , но ...все пак. Smile

Активен

paiachka
Newbie
*

« Отговор #279 -: Януари 04, 2016, 15:22:38 »

О да, и скоро няма да успея да се извиня достатъчно за това. Не търся прошка, но искам да знаят, че дълбоко се разкайвам и се чувствам отвратително за простъпките си. Те затова и изобщо общуват с мен, ако бях нахална или по-лошо, не ми се мисли как щяха да се отнасят с мен.
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #280 -: Януари 04, 2016, 15:41:42 »

Паяк, това му се казва разтърсваща година.
Дано си щастлива от избора си!
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
motley
Newbie
*
Публикации: 124

« Отговор #281 -: Януари 04, 2016, 17:18:05 »

Честита нова година! Нека бъде прекрасна за всички ви!
Активен
juliet
Newbie
*
Публикации: 1662

« Отговор #282 -: Януари 04, 2016, 17:53:14 »

За много години, момичета! Бъдете здрави - вие и семействата ви, всичко останало се постига! Паяче, дано да е за добро и да си много по-щастлива така!
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4124

« Отговор #283 -: Януари 04, 2016, 19:43:39 »

Паяче - стискам палци лека полека да се наредят нещата с таткото, то заради малката трябва да сте си цивилни. Кофти си постъпила, но каквото било, било.. взела си си поука и така.
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #284 -: Януари 06, 2016, 14:31:31 »

Паюне, хвръкна ми шапката. Но за да е толкова вълшебно и неустоимо с новия човек до теб, сигурно си е струвало, а и като те чета оставам с впечатление, че така и така раздяла е предстояла, независимо дали с нов или без. Кофти наистина, че не си удържала пичовски до края, ама на, късно е за китка. Сигурно всеки има момент в живота, когато е постъпвал не както би искал, аз поне имам момент, когато съм постъпвала като пълен задник, помня си го, знам си го, съжалявам, извинила съм се, но така или иначе - там си е, както и да се въртиш, все си носиш задника отзад.
Сега горе главата и умната занапред, защото не си само ти вече фактор в живота си, Скъпоценната е най-важна.
Активен

Ivena
Newbie
*
Публикации: 650

« Отговор #285 -: Януари 28, 2016, 19:35:22 »

Уф, Паяче, усещах аз някакви съдбовни промени, като те четях във фб, дори мислех да ти пиша, дали всичко е наред, но кой да се сети да прочете във форума. Аз имам чувството, че в подобни ситуации няма еднозначно правилен подход. Дано скоро намерите отново път към себе си, и дано нещата при теб продължат да са толкова влюбени. Наистина смело решение  Kiss
Активен
paiachka
Newbie
*

« Отговор #286 -: Януари 28, 2016, 21:46:17 »

Благодаря ви момичета. Подкрепата ви има значение за мен.
Промените наистина са съдбовни, особено за малкия човек. Но тя е много адаптивна, много смела и сладка  Wub У нас е "вкъщи", при баща ѝ е "старото вкъщи", осъзнава промяната. Днес отидох да я взема от баща ѝ и се качих до горе и тя застана на прага с ръце на кръста и ме попита "Ти защо се прибираш тука?". Аз ѝ обясних, че просто идвам да я взема и без драми или каквото и да е след малко си тръгнахме.

А иначе, щастлива съм, кроим планове с новия човек до мен. Някак, била съм щастлива, но съм се задоволявала с малко... Сега го осъзнавам Wub Wub Косата ми спря да пада Cheesygrin

A с баща ѝ се разбираме, при все болката която му причиних, разумен и добър е. Може би по-добър отколкото заслужавам. Ще мине доста време преди да му мине, но съм доволна от развитието на нещата засега.

А смело, не зная, по-скоро малодушно постъпих и накрая ме хванаха. Но, честно казано, съжалявам единствено за това, че не си признах и не приключих нещата сама, всичко друго беше и продължава да е повече от прекрасно.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #287 -: Декември 08, 2016, 14:02:40 »

А, да, и да не изкукам първите месеци. Lol

Фак... Lol Lol Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8777

« Отговор #288 -: Декември 08, 2016, 15:17:22 »

ЧНГ! Моята равносметка за 2015... Определено различна година. Имаше много сълзи и много смях. Много първи неща. Първо 'мама', първи стъпки. За първи път станах кума и като че ли пак се омъжвах, разкошно беше. Станах кръстница. Празнувахме и кръщенета, и рождени дни по три. Троен бебешки смях и троен хаос цареше. Море с три бебета. Научих доста уроци за себе си и за другите. Започнах да спортувам и участвах в семинар за развитие на личността. Създадох нови приятелства, счупих може би някои, но се научих да не се старая твърде много и да приемам нещата, каквито са. И най-вече наистина станах майка, усетих и пълното щастие, и пълния страх в тази сложна роля. Обичам вече двама мъже повече от всичко.
2016... Искам да разговарям с детето си. Да се харесвам отново и да се виждам реално, каквато съм. Да се интегрирам успешно в работата с новите хора и да се справям сндвете роли, без да изтрещя. Мъж ми да намери баланса пари-спокойствие и да е щастлив. Да пътуваме отново, вече имам три набелязани дестинации. И да, основно да сме здрави, никакви болести и температури повече, че не се издържа...

Ей, че яко...Почти всичко се  е сбъднало. Не че е свръх амбициозно де  Razz Виждам се доста по-обективно, нито се мразя, нито се боготворя. Пътувахме прилично като с дете, 7 държави, няколко пъти на море. Обожавам си детето и си говорим много вече, това се сбъдна, рано проговори, напук на приказите "те момчетата са по-бавни".Мъж ми е добре в работата, здравословно има какво да се желае при него, дано всичко е ок. В работата ми е супер- допаднах си с нови колеги, имам добър баланс натовареност-общуване, само трябва пиенето да намаля, че вече не нося както преди и е тежко на другата сутрин  Lol

Ути, важното е, че оцеля и вече се чувстваш почти човешки, нали  Wink

Ще помисля за цели и ще добавя, рано ми е някак.
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #289 -: Декември 08, 2016, 16:10:06 »

За новата година искам само едно живо и здраво детенце, всичко да е наред с раждането, здраве, щастие и хармония у дома. Друго не искам. Kiss А, да, и да не изкукам първите месеци. Lol

Тази година ми беше определено много емоционална, но и много трудна. Да чукна на дърво детенцето ми е живо и здраво, и прекрасно, и го обичам повече от всичко, но вкъщи е далеч от "щастие и хармония", доста сме изнервени, особено аз Smile)). За следващата година искам само да сме живи и здрави, да пътуваме, да се радваме на малката и да се повъзстанови баланса вкъщи Smile
Активен

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #290 -: Декември 08, 2016, 17:22:00 »

И аз мисля, че желанията ми са се сбъднали за тази година. Имам прекрасна втора дъщеричка, раждането мина както го исках. Сякаш идеите за бъдещето постепенно се избистрят. За следващата година на първо четене си копирам това което е писала Корни за изминаващата  Lol  Не съм се задълбчавала във фиксиране на конкретни цели. Може би в краткосрочен план да си направя рефреш на английския, че е изостанал занемарен, а ще ми е нужен  Lol
« Последна редакция: Декември 08, 2016, 17:24:42 от syanna » Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6340

« Отговор #291 -: Декември 08, 2016, 18:15:29 »

За 2016 година си пожелавам всички да сме здрави и да се обичаме все така силно! Предстои ми дипломиране и се надявам да се развия точно, както съм планирала и съм се трудила. В крайна сметка разбрах, че не винаги хората гледат труда ти и колко си се борил...затова ако това не стане се надявам да успея да съм в мир в себе си и да поема по друг път.

На вас пожелавам здраве в семейството, много топлина и обич! Другото ще си го направим сами  Wub

С любопитство отворих тази тема, за да видя писала ли съм нещо и какво съм си пожелала и останах много разочарована.
Годината започна силно! Сгодихме се в полунощ на 31.12, в средата на януари се дипломирах официално. Облякох тогата, повторих онези свещени за мен думи, с които открих учебната година в първи курс и се заклех със сълзи на очи. Бях истински щастлива и си мислех, че с много труд ще започна да се развивам.
Всичко си остана до там. Вече една година не съм започнала специализация. Започнах научен труд, а от този месец го прекъснах за година. Явих се за 3 места на събеседване, след години доброволстване, представих се превъзходно и винаги бях първа резерва. Защото назначиха децата на доценти и професори. Започнах доброволно да давам дежурства и тъй като съм никоя ме пишеха с най-скапаните екипи, изживях голям стрес и ужасни разочарования. С всичкия си хъс и стремеж към развитие....се оказах много наивна. Отне ми време да разбера, че това не е моето място- заради етиката и професионализма, на които държа, заради това, че фамилията ми е на никой. Държаха ме настрана от работа нарочно. Опитваха се да ме потискат, да ме накисват за грешки на шеф екип. Всъщност най-тъжното е, че ме демотивираха.
Всъщност не знам успяха ли, защото последните 6 месеца освен, че ходех на работа всеки ден и давах дежуства там, където си развивах научния труд, ходех на още 2 места да работя като доброволец. Общо взето се прибирам само да спя и уикендите пускам пералня.
Е, стигнах до там просто да нямам желание да стана и да ида на редовната си работа. Изпитвах отвращение от колегите, с които разботех ежедневно. Защото в нашата професия няма място за грешки и неетични практики. И аз не можех да бъда равнодушна.

Взех решение да напусна. В момента, в който си изпразних шкафа се почуствах пречистена. Сега доброволствам на друго място. И там ги има човешките отношения, има липса на колегиалност от някои хора, има интриги...като във всички колективи. Но срещнах хора, които ме подкрепиха, които ме оцениха....и които ме искат за техен кадър. Избрах частна болница, в която ще имам много по-малка възможност да работя самостоятелно, няма да мога да си донаправя научния труд, ще жертвам тясната си специализация в област, в която щях да съм единствена в БГ и ще ми липсва. И не знам дали постъпих правилно, но в момента се чувствам по-добре. Времето ще покаже.

Много разочарования натрупах, много шамари отнесох, но вярвам в това, в което се заклех и ще пазя изкуството си чисто. Цялата година мина неусетно, нищо не помня от нея освен сватбата си, която беше перфектна, но някак ми се струва, че е била преди много години. А! И дипломирането, на което сега гледам с насмешка и ирония. Понякога съжалявам, че позволих професионалната ми реализация да ме погълне толкова и че може би не успях да се развълнувам като всички, които тук описваха всеки един детайл от сватбите си.

Сватбата наистина беше перфектна! Градинско парти с приятели, без роднини до 9-то коляно. Неотразим диджей, купон и любов! Тъжно, че е нещо, което се случва само веднъж и няма да можем пак да го направим Smile

В цялата тая работа с реализацията ми....ами съдбата си е съдба. Миналата година съм писалал, че 2015 имах здравословни проблеми. Те си бяха в моята специалност. Така се запознах с колега от здравното заведение, в което ходя сега. Така започнах да ходя там. Като коментирахме терапията ми през 2015 аз започнах да му споря. Пита ме какво искам да специализирам и ме покани да стажувам там(бях още студентка). Същият този колега ми беше опора през последните 6 месеца и когато бях най-отчаяна и разочарована ми казваше, че всичко ще се подреди в един момент. Много се радвам, че срещнах човек, който е добър в същината си и помага безкористно. Рядко има такива хора и това много ме топли.

Не знам какво да си пожелая за догодина. Страх ме е да си пожелая нещо и догодина да напиша някой дълъг пост като този...затова ще го кажа възможно най-накратко. Искам да бъда лекар. Искам да се съхраня такава каквато съм сега като лекар. Да помагам на пациентите си и да бъда част от техния най-голям празник. Искам да е запазя живота си чист и свещен, както и моето изкуство.
Пожелавам си да сме здрави и да се обичаме. Ще си имаме бебе в семейството и си пожелавам раждането му да мине добре и да си го глезим с кеф. Да ни е здравичко и много палавичко! А леля ще бъде най-добрата кака!
« Последна редакция: Декември 08, 2016, 18:20:00 от HappyHeart » Активен

Моето име е Любов.
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #292 -: Декември 08, 2016, 20:03:40 »

Хепи, гуш!
Насълзих се... гуш! Много!
Моля те, задръж топлината! Пожелавам ти го най-искрено!
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15633

« Отговор #293 -: Декември 09, 2016, 09:23:29 »

Хепи... Angel Wings

Пожелавам ти светла и щастлива година! От сърце.
Активен

juliet
Newbie
*
Публикации: 1662

« Отговор #294 -: Декември 09, 2016, 11:50:21 »

Хепи, остани такава каквато си. Аз лично вярвам, че животът има много да ти се реваншира и това рано или късно ще се случи!
Ути, ми не ти се поличи това с изтрещяването  Lol
Активен

utopia
Newbie
*

A believer

« Отговор #295 -: Декември 09, 2016, 11:57:40 »

Ути, ми не ти се поличи това с изтрещяването  Lol

Е не може всичко  Lol
Активен

Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #296 -: Декември 09, 2016, 15:54:45 »

... Хайде дано догодина вече наистина да го изкараме това представление, че все повече губя увереност в това, което съм написала  Unsure ...  За 2016 искам да си пожелая все така здраве и душевен мир, още повече време за хората, на които държа, балансирано количество работа, театрални емоции (положителни, по възможност...), още един страхотен фестивал в Германия (решихме, че това е първата ни семейна традиция и вече имаме билети и за догодина  Razz), и живот и здраве догодина по това време едно малко Катче да е на път... за което обаче и мъж ми трябва да получи някакво просветление първо, та дано... Тъй, отчетох се  Razz

Да тегля и аз чертата, макар че има още време до края на годината  Cheesygrin
С голямо задоволство отбелязвам 100% успеваемост. Таз година полупроводници, догодина цели, дето се вика  Lol Все по-хубаво да става си пожелавам!
По-подробен отчет - изкарахме си премиерата най-сетне и беше страхотно. Не един, ами два музикални фестивала и общо няколко разтърсващи концерта посетихме, три пъти ходихме в чужбина, навъртяхме километраж много. Много и много хубав необезопасен секс, защото, нали, бебе  Lol И това си го отбелязвам към хубавите неща.  Razz И след тези 4 месеца много и много хубав секс, ето го Катчето е факт Cheesygrin Истината е, че ми беше много противоречива година до един момент, даже първата половина, някъде до към май месец беше ужасна, само лоши неща се случваха на много мои близки и като цяло беше тегаво, макар и при мен лично да не е имало някакви катаклизми. Втората половина обаче нещата се отприщиха и се почна с хубавите работи и сега си я броя като една от най-щастливите години в последно време. Сдобихме се с трети котарак, който ми стопи лагерите, но сега обещава да се превърне в прекрасно, меко и гушкаво същество.  Wub Лошо нещо, което ни се случва, е че точно ни съвпадна с бебеправенето голямо сътресение във фирмата на мъжа ми, общо-взето за втората половина на годината е взел две заплати. Пълна криза, нещо ще се сменят собствениците, има шанс това, върху което работят от над 5 години, да отиде на кино, и въобще не много хубави неща. Но към края на годината нещата изглеждат позитивни и гледаме с надежда напред към хубавите промени, които предстоят. Въпреки цялата несигурност решихме да не даваме пауза на плановете за увеличаване на семейството и мисля, че взехме правилното решение, въпреки че аз доста се бях поуплашила по едно време.  Razz Можете да си представите с моята несигурна работа какво сътресение е когато на финансовия стожер не му плащат  Lol Ама ей-на, оцеляхме, даже доста добре.

Сега за 2017: здравето си е вече по дифолт, няма какво да го коментирам, това е най-най-важното, за всички роднини и близки хора. Да започнем ударно с още едно-две представления преди да почне да тежи шкембето и да си знаем, че работата е изцяло свършена  Cheesygrin Малко по-спокойно да ми е с работата (не, че се очистих от тежък труд тая година, но имаше инфарктни моменти и в това състояние бих си ги спестила, и без това ще ми се съберат 3-4 работни месеца за цялата година, по-лежерно да я карам  Cheesygrin). Промените във фирмата на мъжа ми да са за добро наистина. То по-зле от това, което беше напоследък, няма как да е, освен ако не фалира фирмата, ама да не се стига до там  Razz Очаквам още една племенница да се роди през февруари, с тази вече имам кръвна връзка и се разбирам с майка ѝ, тъй че е голямо вълнение без задръжки Cheesygrin Те с моето ще се родят с 5 месеца разлика, тъй че очаквам да са си близки втори братовчедчета.  Wub И събитието на годината си е през юли, отново. Юли ще се окаже съдбовен месец за мен, нищо чудно около годишнината да се роди мъникът. Искам остатъкът от бременността ми да е спокоен и хармоничен, без сътресения и страхове (доколкото е възможно) и през юли спокойна и уверена да посрещна детето си, живо и здраво. И аз като Ути да си пожелая да не изтрещявам първите месеци докато се нормализират нещата. Lol Да мога да кърмя. Да не се съмнявам в себе си като майка. Да дам на детето си всичко, от което ще има нужда на този етап, а именно - цялата си грижа и любов. Връзката ни с баща му да не пострада (много  Lol доколкото е възможно). Май-май... с това се изчерпват желанията и очакванията ми. Но какво му трябва на човек наистина, колкото повече, хм, помъдрявам, толкова повече осъзнавам, че щастието такова, каквото аз го разбирам, няма как да очакваме ни падне отнякъде, не зависи от външни фактори, ами си го правим самички. В някои случаи буквално си го правим от няколко клетки  Lol Та какво ми трябва освен аз и близките ми да сме здрави, детето ми да се роди здраво и да имаме достатъчно любов и хармония да си се гледаме вкъщи тримата. А вярвам, че ще имаме  Wub Това е, друго няма.
Активен

HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6340

« Отговор #297 -: Декември 09, 2016, 18:35:00 »

Благодаря за хубавите думи, мили хора! В момента съм в чуденка дали не взех грешно решение, но съм се хванала на хорото и се опитвам да не го мисля Smile
Активен

Моето име е Любов.
Ivena
Newbie
*
Публикации: 650

« Отговор #298 -: Декември 31, 2016, 21:26:50 »

За новата година си пожелавам освен здраве, много любоооов :Д, дали някоя стара ще бъде преоткрита, или някоя нова ще се появи, ама искам любов да има Smile
На старата дори не искам да й правя равносметки, толкоз да не я харесах в личен план!
За новата година любов не! След като се влюбих мега нараняващо и травмиращо тая година, ще си го спестя през 2016. Пожелавам си здраве, и повече смелост и решимост, за да направя нещата, за които винаги съм мечтала Smile
На вас също пожелавам здраве и нека 2016 ви донесе само радост и хубави моменти Smile
Греда до гредата, та, цял гредоред с тия мъже.
Този форум ми е като лична равносметка по години.
Пожелавам си здраве, на вас също и повече топли моменти.
Активен
Nakom
Newbie
*
Публикации: 2530

« Отговор #299 -: Януари 01, 2017, 12:31:06 »

Кой те кара да ходиш по мъже Smile
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: