star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Новогодишни желания
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Новогодишни желания  (Прочетена 50664 пъти)
alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #25 -: Януари 06, 2011, 14:42:46 »

Мина, точно това си мислех и аз неотдавна. И друго си мислех... не знам дали ще ме подкрепите. Първото е, че форумът някак се самопочиства от дразнители. Второто ми наблюдение е, че преобладават интелигентните и дерзаещи хора. Интересни личности общо взето. Затова е толкова приятно тук.
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #26 -: Януари 06, 2011, 14:43:09 »

Оправих се аз, ама ти що тъй се разболя... нищо де, здраве да е ,живота е пред нас, само да сме живи и здрави Smile
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #27 -: Януари 06, 2011, 16:25:03 »

Това да са ви последните боледувания за годината. Smile
Понеже се правя на луда и не работя, а и сега виждам темата, та и тук да се отчета.  Lol
Миналата година я карах в много отношения на автопилот, беше гадна и трудна. Двама от най-близките ми се разболяха, като единия няма да се оправи и краят е близо.
Всичко изглеждаше много черно, но пък имаше и много светлина в тунела. Със сестра ми отново се сближихме, като заживяхме под един покрив, което беше като сбъдната мечта за мен, изобщо беше страхотно да усещаш, че въпреки всичко лошо и травмиращо, цялото ми семейство работи като едно с много подкрепа, взаимност и обич, на моменти ми идваше като наркотик.
За мен годината беше полезна, защото ме накара много да порасна, да осъзная колко глупави неща са ме тормозили преди, да видя че съм доста силна, решителна и умея да оставам трезва в много трудни ситуации, опознах се в много отношения и малко си загубих пътя в живота, но по-надолу от това се надявам, че няма, така че вдигам смело самолета. Cheesygrin
А и започнах да пиша тук, даже се усещам като някакъв душевен ексхибиционист напоследък, но това също е важна стъпка от миналата година, защото чета от Ladypill, а пък не ми е идвало да пиша, та промяната започва оттук. Lol Радвам ви се какви жени сте станали и ви се чудя как се събрахте, малко ми липсват нервните изблици, драмата и караниците от преди, ама много малко. Cheesygrin
Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #28 -: Януари 06, 2011, 16:52:39 »

Айде и аз тогава пък. Първо ще ви пожелая много здраве през тази година, понеже това е най-важното, после и малко повечко парички, защото виждам, че ви е трудно в това отношение.

Аз още някак не съм усетила тази година като нова или някакво ново начало. Може би, защото още на 1ви седнах да уча и не можах да се отпусна като хората. За мен тази година беше изпълнена с много полюсни емоции, но като цяло сега си спомням първо хубавите.

Започна си като една нормална година. Първата ми сесия беше много смешна драма за мен. Тогава и приятелят ми беше в болница и доста го мислих. По същото време разбрах, че колкото и да се правя на непукист всъщност съм го заобичала и малко се стресирах от този факт. После имаше няколко месеца, които не помня с нищо по-специално, може би разни пътувания. Мина ми лятната сесия, с него заминахме на море, беше много хубаво, но после се случиха някои неща в семейството, които бяха нещо като тест за мен и всички ни. Много тежки месеци бяха, тъжни, пълни с огорчение, болест и сериозен недостиг на пари. Накрая си признавам, че се бях отчаяла истински и чувството, че не мога да помогна на най-близкия си човек някак ме съсипваше. Тежко е да бъдеш единствената опора и да знаеш, че всичко зависи от теб, само от теб. Минах през много силни емоции и много болка. Буквално исках да се саморазкъсам. Даже сега като се сетя ми потичат сълзите. Моля се никога повече да не ни застига това и умирам от страх, че ще се случи пак. Вярвам, че ако го нямаше приятелят ми да ми помага щеше да е още по-безнадеждно.

Едновременно с тези събития аз белязах успех в развитието си, бяха ми възложени някои задачи, поработих, включих се в готини проекти. Когато нещата започнаха да се оправят слънцето изгря изведнъж, направо ме заслепи. Започнаха да се случват само хубави неща на мен и близиките ми. Ужасно много се влюбих повторно в човека до мен, само че този път по-силно и изгарям от любов.

Бях класирана за научен обмен в чужбина, което ме побърка от радост, защото много исках. После дойдоха празниците и получих неща, които не съм си представяла, че мога да получа и заслужавам. Въобще след тоталния дисбаланс и ужас ме налегна една притеснителна хармония.

За тази година ще си пожелая да сме здрави, да не се случват никога повече страшните неща от миналата и да се обичаме. Също да си взема изпитите Lol
Активен

Моето име е Любов.
Catherine
Newbie
*
Публикации: 7664

Heart follower

« Отговор #29 -: Януари 06, 2011, 17:20:25 »

И аз ви желая всичките ви новогодишни желания да се сбъднат!
Колкото до мен... май няма кой знае какво за казване. Като равносметка мога да кажа, че беше успешна година като цяло. Завърших си бакалавърската степен с отличие, записах магистратура. Беше натоварено, но удовлетворението от добре свършената работа е несравнимо. Бях на концерт на много любима група, която никога не е имало изгледи да прави изобщо някога концерти. На фона на сериозните хвалби това не е кой знае какво, но за мен беше прекрасно. Спасих един котак от гладна и жадна улична смърт и сега е добре обгрижвано прасе и си живее живота в една голяма къща. Много мил ми е този факт и не спирам да се радвам, че послушах сърцето си и го прибрах. И котешкото ни семейство вкъщи се увеличи с още един член. Абе котешка му работа... Cheesygrin Оправих си взаимоотношенията с някои хора, което също отчитам като нещо голямо. Иии как щях да забравя, снимах се във филм, който още чака да види бял свят  Cheesygrin Това беше може би най-забавното преживяване на годината. И съвършено ново за мен.

За желания за следващата година... абе да сме здрави, другото са глезотии общо взето  Smile Имам си няколко съкровени, които ме е страх да изрека. Очаквам годината да е невероятен напредък в личното ми развитие. Очаквам да ми се случват все хубави неща. Чакам си официалното дипломиране. Дано имам успешна първа сесия в магистратурата. Да прибера още някой и друг котак и да му намеря дом, също не би било лошо. И така  Smile
« Последна редакция: Януари 06, 2011, 17:26:29 от Catherine » Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #30 -: Януари 06, 2011, 19:01:56 »

Ако ви кажа, че за мен пък сякаш нещо ей така "сряза" 2010 и сякаш ме "хвърли" в някакво друго измерение, не знам дали ще ми повярвате, но наистина така го чувствам.
Имах си разни тревоги последния месец, но точно покрай празниците всичко се оправи и посрещнах НГ-то все едно без никакъв товар от преди това.
Отделно последните 2-3 месеца постоянно пърхаха пеперуди и всичко подобно в корема ми, а изведнъж откакто се върнах в Сф (на 2-ри ян), си възвърнах по-спокойното и уравновесено състояние.
Последния месец нито ми се учеше, нито имах хъс за работа, а сега съм преизпълнена с желание и за 2-те!
Може би до голяма степен това се дължи на всички прекрасни емоции, които натрупах покрай празниците - сякаш се презаредих. Много е странно чувството, но пък много му се радвам!

Очаквам 2011 да е много хубава, наистина. Пожелавам си да продължа с всичките си досегашни начинания, да се самоусъвършенствам и едно много важно за мен преживяване да се случи. Скоро и за него ще разбера.

Аз също чета от лейдипил, дори се сещам за първия си пост там  Lol. И сега като си дам равносметка - наистина много от хората са "израстнали" с форумчето.
А Лорка пишеше ли в лейдипил, че нещо ми се губи.  Confused
Най-ясно се сещам за Бизар и Утопия. Smile
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15133

!
« Отговор #31 -: Януари 07, 2011, 09:16:22 »

Обичам ви бе, хора! Няма друго място в интернет пространството, където да има такива интелигентни, грамотни, мислещи и прекрасни същества, заклевам се! Да не говорим колко е женско това място, а в същото време точно обратното. Удивлявате ме с прекрасните си равносметки, аз нямам сила и желание да направя такава. Но ми харесва да ви чета. Много ми харесва и спамът на Мини, а това, че Фата е още от Лейдипил просто ме размаза, ето защо е толкова готина Cheesygrin
Много сме тези, които оцеляхме от там. Аз пък се радвам, че тежката ми носталгия по онзи форум мина и наистина оставих сякаш тийн годините си там, а всичо зряло започна тук. Пожелавам ви на всички новата година да ви донесе нови поводи за иразстване, нови змейове, чиито гърла да пробождате с копия, и много, много здраве!
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13217

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #32 -: Януари 07, 2011, 09:38:15 »

Последните равносметки наистина са удивителни. Аз не бих могла да го направя, особено както ми се губят месеци. Добила съм способността да трия от паметта си особено критичните моменти и да не си спомням за тях. Много ми е гот така. Фата ме впечатли, че е още от Лейдипил-а, чак ти се чудя как ни намери  Lol
Аз ги помня повечето, защото беше едно доста сериозно разпращане на мейли и информиране за случващото се. Ей, големи драми бяха  Lol Толкова мъчно ми беше за онова розово местенце и същевременно досадно, заради начина по който излизаха постовете. Тук си ми харесва най-много, със сръдни или без, много си ни е хубаво форумчето. Особено от както имах възможността да се запозная на живо със съфорумци, няколкото малки, но мили жеста, които получих...и аз ви обичам  Lol
 Стана Искрено и Лично

Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #33 -: Януари 07, 2011, 10:45:15 »

Веселушка, пишех в лейдипил, но не особено много, леко ме дразнеха безкрайните спамове, а и никак не съм свикнала на това интернет-общуване и ми трябваше доста време да се пречупя. Особено пък за форумните срещи твърдо бях против в началото.
И на мен ми е умилително като си помисля какви неща се случиха на всички и колко се променихме. Направо виждам как докато се усетим, ще си обсъждаме пенсиите и внуците тука  Lol
Активен

Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #34 -: Януари 07, 2011, 11:07:27 »

Стига сте ме хвалили, че много се притеснявам и няма да имам сили да се скарам с някой, като се наложи. Lol
Фата ме впечатли, че е още от Лейдипил-а, чак ти се чудя как ни намери  Lol
Не съм ви губила Cheesygrin, все си четях, доста често при това, но не пишех, защото някой все казваше и моето мнение по темата или поне достатъчно близо, та не намирах смисъл, а и някак не усещах необходимост да пиша. Например и сега Лора ми взе думите Big grin, и аз не съм много наясно с интернет общуването, но пък това място ме е очаровало много отдавна и явно няма да ми мине. Cheesygrin

Да не говорим колко е женско това място, а в същото време точно обратното.
Ей това на колко приятелки се опитах да го обясня през годините, за да си споделя откритието, ама нейсе.  Rolling Eyes
Активен

veselushka
Newbie
*

« Отговор #35 -: Януари 07, 2011, 11:11:05 »

Направо виждам как докато се усетим, ще си обсъждаме пенсиите и внуците тука  Lol
Lol Lol Lol Представяш ли си?  Lol
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #36 -: Януари 07, 2011, 11:33:52 »

Направо виждам как докато се усетим, ще си обсъждаме пенсиите и внуците тука  Lol

Че какво по-хубаво от един 50- годишен юбилей на форума? Или номинация за най-стария, оцелял през годините форум? Живи и здрави нека бъдем!
Активен

Vivi
Newbie
*
Публикации: 3563

Mikä ei tapa, se vahvistaa. Tartu hetkeen.

« Отговор #37 -: Януари 07, 2011, 13:25:30 »

Честита Нова 2011 година и от мен на всички прекрасни хора в този форум! Пожелавам Ви най-вече да сте много здрави и да имате много късмет! Дано всички успеете да сбъднете желанията си и да бъдете много, много щастливи!

Моята равносметка съвсем накратко - 2010г. започна ужасно за мен. Загубих дядо си (много, много близък за мен човек, за когото не мога да опиша с думи колко много ми липсва! Толкова много се надявям и вярвам, че има живот и след това и все някога отново ще го видя и ще го прегърна!), преживях го ужасно тежко, въпреки че може да се каже, че бях подготвена затова (доколкото изобщо човек може да се подготви за подобно нещо).
В работата настъпиха много промени в положителна насока. Случи се така, че натовареността ми значително намаля, нервите се редуцираха наполовина, напрежението почти изчезна, а доходите, макар и малко, се увеличиха.
2010г. беше много успешна за мен в образованието. Успешно се справих и с двете специалности и към момента всички изпити са в графата "взети".

Втората половина на годината беше доста драматична за мен в любовен план (дори си позволих да направя специална тема затова). Разделих се с дългогодишния си приятел, защото открих нов човек, в когото се влюбих много силно. В момента с него живеем заедно, разбираме се и (пу-пу-пу) мога да кажа, че съм много влюбена и много щастлива. Естествено, че има дразги от време на време, но без тях нито е интересно, нито е нормално Smile
Може би и тук е момента да благодаря на всички, които тогава се включиха с мнение, подкрепиха ме и ме насочиха, или просто споделиха своята история. Всички ми помогнахте ужасно много, благодаря!
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #38 -: Януари 07, 2011, 15:41:06 »

Веселушка, пишех в лейдипил, но не особено много, леко ме дразнеха безкрайните спамове, а и никак не съм свикнала на това интернет-общуване и ми трябваше доста време да се пречупя. Особено пък за форумните срещи твърдо бях против в началото.
И на мен ми е умилително като си помисля какви неща се случиха на всички и колко се променихме. Направо виждам как докато се усетим, ще си обсъждаме пенсиите и внуците тука  Lol

Аз точно това си мисля напоследък , направо чак ми се забременява да пусна тема във форума. Lol Lol Lol

Аз защо не съм я видяла тази тема,пак блея.

2010-Много драми,много сълзи,много объркани емоции,много здравословни проблеми,но и много смях,много целувки и как да кажа променени възприятия. Примирих се,че пораствам. Примирих се и че съм леко ненормална.

В професионално отношение не бих казала,че съм се развила,по-скоро покрих и друга работна територия,не се стресирам толкова,макар и трудно,гледам по-положително,макар и малко насилено. Излезнах от черната си дупка,сама,без ничия помощ,с много самоанализ и малко грешки.

Пожелавам си здраве,на мен и на близките ми , на котките ми Cheesygrin,на познатите ми.Много,много здраве.Надявам се тази година да е пълноценна,с много приключения и много любов.Надявам се , най-накрая да видя родителите си.И приятелите си.

Радвам се,че все още имам време за форума и за вас.
Активен
veselushka
Newbie
*

« Отговор #39 -: Януари 07, 2011, 17:53:16 »

Толкова много се надявям и вярвам, че има живот и след това и все някога отново ще го видя и ще го прегърна!).

Тази година четох една книга "Пътят на душите". Никога не съм вярвала в подобно нещо, но прочитайки я, направо се пречупих. И много се радвам, че съм я чела, тъй като и аз загубих дядо си скоро и мисълта, че отива на по-добро място (в което наистина вярвам) много ми помогна да бъда по-спокойна и да не го изживея толкова тежко.
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #40 -: Януари 07, 2011, 17:56:13 »

Дойде и моят ред и ще правя равносметката едва сега с вас Smile Не съм мислила много по въпроса досега...
Щях да започна с това, че 2010 не е била нещо особено, но после се замислих, че всъщност беше. Просто аз съм израснала и съм се променила и вече не се " разтърсвам емоционално" лесно и всичко е някак по-равно и рационално...това не ми харесва, не съм свикнала така, свикнала съм на големи емоции и чувства...но това е една друга тема. Все пак е истина, че 2010 не беше нито най-щастливата, нито най-нещастната досега.Но как точно протече тя.
Първите 3 месеца все още бях на работа с най-прекрасните хора на света, с които чат пат още се виждам, но не е същото и много ми липсват. Чувствах се накратко казано- изцяло в свои води, ходех на работа с кеф и нищо не ми липсваше (освен време). Изкарах и един стаж в българско списание и видях свой пътепис публикуван, много приятно чувство.
На 31 март заминах за Германия и започна един невероятен период. Почти не помня проблемите, но хубавите неща бяха безброи- като се почне от новите приятели, които намерих, мине се през пътуванията и новата култура и се стигне до божествения секс с мъж, с който се виждахме 1 път месечно и всеки път бяхме като току що влюбили се Smile В академичен план не стигнах някакви висоти, но се справих прилично с всичко, особено с езика (усъвършенствах всякакви жаргонни изрази  Lol ). Видях много музеи, градчета, площади, катедрали, дори слушах опера на открито в Берлин, прекарах много време насаме със себе си, което отдавна не се беше случвало.
През август мъж дойде да си ме прибере заедно с колелото, което два месеца по-рано ми подари (най-милия и хубав и изненадващ подарък, който съм получавала).

Изкарахме поредното море с приятели, което пак ми беше някак бедно откъм емоци, атова си го обогатих, като карах джет и се качих на делтапланер. Cheesygrin

Заредиха се скучновати месеци вкъщи като най-хубавото беше в началото на октомври- сбъднах още една своя мечта- взехме си голдън ретривър, който сега спи под мен с нещо червено под муцуната (било е топка). Следващите месеци се занимавах с него и със софийския ми семестър от магистратурата, отново студентка в София,но този път в СУ, станах гид на дузина германци и имахме доста весели моменти. Вкъщи обаче настана някакъв вид скука и рутина, не мога да се похваля с интересни изживявания или акробатики в леглото, нещата временно си седяха в застой. Не сме имали проблеми обаче. Мисля, че е нормално да се усети рутината след големите емоции по рздялата в Германия. Напреднах в готварските си умения  Cheesygrin И обучих успешно кучето (заедно с мъж де).

За лошите неща от годината не се сещам, освен, че имах няколко проблема със здравето от различен характер. Тъй че за 2011 си желая сао това- здраве,пък всичко друго вярвам, че ще се нареди.
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #41 -: Януари 07, 2011, 21:24:39 »

Връхлетя Корнелия с големия пост... Cheesygrin Kiss
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #42 -: Януари 08, 2011, 12:52:06 »

Връхлетя Корнелия с големия пост... Cheesygrin Kiss

Ааа не имаше една друга, по-силна реплик, ама забравих каква беше...май че се е засилила Корнелия с километричен пост...беше от Катерина или от Алето .
Пък иначе не е веррррно, има и много по-дълги постове, пък  Razz
Активен

ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #43 -: Януари 08, 2011, 13:09:30 »

Наскоро и аз си спомних за Лейдипил...сега ни е смешно, но бяха големи драми едно време Smile Като се замисля колко стремглаво се разви живота ми и как се промени последните няколко години и всичко се отбеляза тук. Извинете ама детето ми израстна тук Cheesygrin. Във форума срещам като разбиране и приятели така и голямо изпростяване ама то като се замислиш навсякъде го има. Да сме живи и здрави и да се развиваме Smile
Активен

aleto
Newbie
*
Публикации: 7113

Dick Sucker/DrugDealer/Alcohol Pro/Bug Killer/Pimp

« Отговор #44 -: Януари 08, 2011, 20:56:22 »

Еее,изпростяване,хаха.

Корни,просто те бях видяла,че дращиш усърдно в темата и понеже не излезна нов пост поне за 10 минути ,казах "Иде Корнелия с големия пост". Cheesygrin
Активен
syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #45 -: Януари 11, 2011, 12:35:48 »

Тази тема я четох особено внимателно, много ми е приятна  Kiss Kiss Kiss

Желая на всички в края на 2011-та равносметката да включва сбъднатите желания, пожелани в началото й  Kiss

И аз се сещам за лейди пил, още там бях очарована и когато един ден, в края на лятото след многото пътувания се бях засилила да пиша и не ви намерих осъзнах колко ми е важно това място. Много. Спомням си, че имах единствено ICQ-то на  Candy и малко по-късно тя ми каза за новия форум   Smile

Моята равносметка за 2010 е много положителна  Smile

Малко по-назад във времето 2009 беше пълен ад за мен в емоционален план, не можех да спя от притеснения. В началото на миналата година исках само да осъзная какво искам и да се успокоя. Първите месеци бяха все така колебливи, с няколко промени в посоката на 180 градуса... После неусетно всичко се избистри в главата ми, вече повече от година съм с новия ми приятел, на когото съм много благодарна за търпението, което прояви към мен в тези моменти.
Последваха много пътувания из хубавите кътчета в България, почти всяка седмица бях нанякъде, имаше толкова красота и емоции  Stuart  През лятото посветих отпуските на себе си и 2 седмици обикалях планините - Родопите и Рила (нещо без което не мога и за което нямах време преди, понеже угаждах на другите и правех каквото те искаха...)

Другият ми голям успех е, че кандидатствах и ме приеха да уча дизайн като втора специалност, която ми носи много много удовлетворение, защото ежедневието и работата ми ставаха все по-досадни. Доволна съм, че така животът ми е почти на пълни обороти, че се развивам, че имам разнообразна среда за контакти с интересни хора.

В работата ми също започвам да получавам признание и повече отговорности, обичам си колегите, помагаме си  Smile

За тази година си пожелавам да е успешна с ученето и да издържа на натоварването, защото е доста  Smile
Пожелавам си отново пътувания и позитивни емоции, за да се презареждам с енергия  Smile
Пожелавам си много любов, да става все по-силна и да се развива. Може да е малко смело, но си пожелавам също да имам повод да пиша и в бебешкия раздел   Red face
И така. Също и здраве преди всичко за близките ми и за мен  Smile
Активен

Fata morgana
Newbie
*

« Отговор #46 -: Януари 11, 2011, 18:45:55 »

Всички се точат на бебешкия раздел. Lol
Syanna, хубава година си имала, дано новата ти е дори още по-хубава, харесва ми да чета щастливи хора.  Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15624

« Отговор #47 -: Януари 11, 2011, 21:36:38 »

Всички се точат на бебешкия раздел. Lol

Хаха, да. А другата половина ги подозират... Lol
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16521

A believer

« Отговор #48 -: Януари 11, 2011, 21:42:42 »

Аз не се точа! Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #49 -: Януари 11, 2011, 22:10:22 »

Много хубава тема,наистина,голямо удоволствие ми доставя да я чета и да ви се радвам както на постиженията, така и на падежите, които, смятам аз, са най-доброто Букварче на света.

За моята година бих казала само едно - губене на време. Колкото и мъчно да ми става като го асимилирам за пореден път. Нещата в училище си вървят, но не защото аз съм положила кой знае колко усилия, ами просто защото си се случват от самосебе си. Съжалявам, че не си дадох достатъчно зор да израс(т)на повече професионално, че не използвах времето си да се ерудирам максималко в сферите, които ми куцат. Обащах си, че ще се хвърля с главата надолу тази година, но вече 11-ти ден съм си на същото дередже. Но те нещата при мен общо взето или са на върха, или са в дъното, имам периоди, в които 22/24 действам, имам и такива, в които все едно съм в кататонен ступор и не мога да взема решение накъде да поема.

В емоционален план, обаче, беше различна година. И всъщност осъзнах, че съм ужасен егоист. Че това, което винаги съм твърдяла, а именно, че мога да се нагаждам според това, което получавам и да извлека максимално душевно удовлетворение, се оказа пълен мираж! Оказах се абсолютна драпачка за емоции, хора! Направо се изумих! Но пък от друга страна, правейки равносметка сега, осъзнах, че знам точно къде е началото,къде е лимитът и къде е краят на това, което емоционално мога да дам. Имах нужда от съживяване, определено, а годината откъм тръпки беше доста богата и наистина съм благодарна за това. Имах нужда от стимули, за да си докажа, че не съм душевно празен човек. Най-гордо ми е, че постъпвах според това, което исках, а не според това как трябва.

Другото, което мисля, си струва да се отбележи е, че се пречупи нещо в отношенията ми с най-близките хора. Разбрах, че да остана сама и да остана без тях са две различни понятия. Надживях страха да се измъкна от черупката на обкръжението си и, слава Богу, си останах по-цяла от всякога. Сега всячески се стремя да не поддам на натиска от тяхна страна, защото знам, че така ми е по-добре. Разочарование... Това е причината, а явно се е трупало прекалено дълго време.

За тази година, мили прекрасни същества, ви пожелавам най-вече да бъдете здрави, вие и любимите ви хора, а също така и търпеливи. Стремете се винаги към най-големите върхове, а докъдето и да стигнете, пак е победа, защото сте изключителни всички!

За себе си искам ... да бъдат здрави тези, които обичам и малко повече самоувереност.
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: