star chick-chat.org star Свободна зона star На лафче :-) star Новогодишни желания
Страници: [1] 2 3 ... 13   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Новогодишни желания  (Прочетена 50687 пъти)
Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« -: Декември 11, 2010, 10:12:03 »

Спомням си, че май миналата година имаше тема за равносметка. Видях нещо подобно в друг форум и реших да пусна и тук. Какво ще си пожелаем да ни се случи през новата година?

Аз си пожелавам малко повече спокойствие в работата, пожелавам си успешно взети изпити и по-малко препятствия по пътя към целите ми; пожелавам си детето ми да е здраво и да расте щастливо; много, много се надявам в следващата година да се похваля в бебешкия раздел; пожелавам си още любов и светлина в дните ми.
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #1 -: Декември 11, 2010, 10:20:29 »

Равносметката - омъжих се, дипломирах се, обичам, обичам, обичам  Cheesygrin Макар че имаше и много трудни моменти, ще запомня само хубавите. Също сбъднахме няколко мечти - круиз и две черти  Smile
Пожелавам здраве за мен и моето семейство, спокойствие, и най-важното - живо и здраво детенце, което да отгледаме и възпитаме. Smile
На вас пожелавам много префесионални и лични успехи, здраве и късмет!
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #2 -: Декември 11, 2010, 10:29:09 »

Ани, разплака ме с препоследното си пожелание  Wub Пожелавам ти го от сърце!
Равносметка няма да правя, годината беше шибана и трудна, в личен, здравословен и емоционален план!
Очаквам следващата с нетърпение и очаквам да започнат да ни се случват вече хубави неща. Като например дечко по-малко да ми боледува, да си намеря работа, на мъжо работната атмосфера да се успокои. За нас си пожелавам по-силна любов, по-пламенна и да не ни се налага да се подлагаме пак на емоциите от последните 2 месеца, здраве, късмет и повече прекарано време заедно, че напоследък липса.
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #3 -: Декември 11, 2010, 10:31:59 »

Моята равносметка е магистърската диплома и краят на студентският живот, също и новият ни дом, фактът, че вече сме заедно с половинката. Роди ни се още една племенничка. Пътувахме много: Австрия, Испания, Италия, гостувахме на всичките си приятели в чужбина. Трудностите не са били сериозни такива, щом не се сещам за нещо значително. Абе аз съм един много щастлив човек. И много обичан!

През новата година искам да се похваля със завършено жилище, работа (може и една докторантура), а защо не и с мечтано попълнение в семейните редици.

На вас пожелавам здраве, здраве, здраве и парички, за да изпълните всичките си желания.
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #4 -: Декември 11, 2010, 10:36:42 »

Не си спомням  вече много от миналата година, но помня, че писах, че искам да свършва и да я забравям. Добре ми се е получило, тази мина добре. Нищо кой знае какво блестящо не се е случило, но имахме много любов и спокойствие. Надявам се следващата да не е дежа вю на предната, не искам много, само да няма сътресения и да сме здрави. Нямам никакви лични амбиции и неща за достигане, много съм тривиална. Всичко с новия член на семейството да е наред най-вече, като се появи.
Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4124

« Отговор #5 -: Декември 11, 2010, 10:39:14 »

Да ви се сбъднат всичките желания Smile
Аз.. какво да се похваля - отворихме си нашия офис (в наше си помещение), апартаментчето ни е страхотно..офиса ни потръгва лека-полека, дано другата година да е още по-добре..
сгодих се  Wub..
искам сватбата ни да е хубава..много щастие и любов.. и кой знае..  Wub още нещо ..  Red face
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #6 -: Декември 11, 2010, 11:03:02 »

Тази година беше пренаситена откъм всякакви емоции, много е странно като се обърна назад. Разделих се с приятеля ми, 2-ма дядовци починаха в семейството, имах едно леко скучно лято, преживях леко разочарование от прителка. От друга страна, обаче, имаше няколко големи празненства в семейството - сватба, юбилей на баща ми, също така започнах работа, ходя си на танци, запознах се с много готини хора и преоткрих до известна степен себе си и живота.

За Новата година си пожелавам още по-добре да съчетавам работата с университета и всички хобита, които имам. Че сега малко поизоставам с ученето  Cheesygrin Това, което съм си планувала за лятото да се осъществи с възможно най-малко главоболия и спънки. Всъщност, дори и да ги има, дори и да са много, в крайна сметка искам крайния резултат да е такъв, какъвто си го представям. Нека всички около мен са живи и здрави, нека намират повече щастие и радост в живота, защото напоследък се сблъсквам с много горчивина,  разочарование и злоба у хората, дори и у близки.

На форумчето пожелавам да е все така пъстро и позитивно!  Cheesygrin
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #7 -: Декември 11, 2010, 11:28:55 »

В последните няколко години си пожелавам все едно и също нещо. И то не се сбъдва. Всичко друго, от което я имам нужда, я не толкова се реализира. Но не и това, което най-много искам.
Явно трябва да преосмисля желанията си.
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #8 -: Декември 11, 2010, 11:36:46 »

Годината беше диманична и активна - точно по вкуса ми. Ще я запомня с наистина страхотното лято, защото не ми се беше случвало такова през последните 13 години. Работата зае достойна част от времето, любовта се развива изненадващо за мен.

Имам страхотно много планове, заложени през 2010, за които си скъсвам четирибуквието да работя.

Пожелавам си 2011 да дойде с още повече възможности, с още повече резултати. Пожелавам си любимите ми хора да са здрави, щастливи, спокойни и адекватни, за да могат да посрещат изненадите на деня.

В личен план нищо не си пожелавам, опитът показва, че като си пожелавам какво ли не, нищо не става, затова съвсем старателно се пазя да не го правя Smile.
Активен

Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #9 -: Декември 11, 2010, 12:02:43 »

Аз имах доста динамична година, която започна тежко - с проблеми, със загуба на любим човек от семейството, с много трудни моменти и въпроси. Нямам представа кога нещата започнаха да се нормализират, знам само, че всеки три месеца ми предстоеше нещо решително и съответно мислите ми се въртяха около това. И годината почти свърши, а исках от Януари да стана по-редовна в ходенето на фитнес... Нищо, другия Януари  Cheesygrin
Сега, правейки равносметка, виждам, че тази година съм направила много важни крачки в живота си. В професионален план също имах голямо развитие, чрез получаването на много нови отговорности, статуса ми се промени, започнах да уча да оставям емоциите настрана и да защитавам позициите си.
В личен план се чувствам спокойна, нищо не ме тормози, освен въпроса как точно да си поднеса подаръка за Коледа...

За другата година се надявам да съм здрава, аз и всички мои близки. Надявам се на работа всичко да върви по план и скоро да имам още една промяна на статуса. И още нещо - тази година искам да се науча да си почивам...
Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #10 -: Декември 11, 2010, 12:44:47 »

Аз си пожелах 2 неща миналата година и стискам палци да се сбъдне второто в момента  Wub
Имах трудна година, започнах работа, дипломирах се, но в емоционален план имаше мн сътресения, проблеми, надявам се да са зад нас и сега всичко да потръгне, не смея да напиша какво си пожелавам, защото мечтите ми стават доста смели и се страхувам Shame
Но здраве да има, с останалото ще се справим! Kiss Kiss Kiss
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« Отговор #11 -: Декември 11, 2010, 12:45:39 »

Беше доста днамична година с още по динамичен завършек както се очертава Unsure - не че беше особено интересна...Най-голямото ми желание се сбъдна - сега искам само бременността ми да приключи успешно и да се гледаме вече с двамата малки членове на семейството...
Прекалено много местене имаше,постоянно на колела бяхме почти...Започнах работа каквато не съм и очаквала да започна; запознах се с човек с какъвто не съм  предполагала,че ще се срещна някога...
За догодина си пожелавам на първо място здраве за всички в семейството...След това да е по спокойна година,че ще откача от толкова емоции
Надявам се и Ема да отбележи напредък - даже много се надявам Rolling Eyes
Искам да гушкам 1 по-спокойно бебе - че с две фурии ще морталясам Lol
Иска ми се и мъжа ми да си намери по-добро работно място; дано не се налага да се местм заради това,но ще поживеем ще видим Unsure
Надявам се да мога да помогна на новия човек,с който се намерихме,така както и на мен ми помага сега - повече отколкото някога съм очаквала,че е възможно....
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #12 -: Декември 11, 2010, 12:46:01 »

Равносметката... годината беше ужасна с една дума. Имаше си и своите хубави моменти , но те някакси избледняват на фона на всички нелепици ,които ни се случиха. Основната ми равносметка от 2010 , по-скоро извода ,който ми се избистри е - няма такова нещо, като :" На мен това не може да ми се случи". Годината ме изстиска емоционално, физически и всякак. Дори като се обърна назад страшно ми горчи.
Единственото положително е , че преоткрих приятелите си , разбрах колко много ги обичам , колко много мога да разчитам на тях.

За следващата се моля за здраве за мен и семейството ми, за детето ми най-вече. Искам и мъничко спокойствие , ако може...Нищо друго не искам.
Активен

Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #13 -: Декември 11, 2010, 13:21:23 »

за мен тази година беше най-щастливата в живота ми с най-прекрасния подарък,моето прекрасно слънчице Валентин! Това беше и желанието ми в края на миналата.....
Сега искам само здраве за мен и семейството ми,за всички приятели,за да радвам на това, с което Госпад ме дарява! Предсоят още много хубави моменти  Kiss
Активен

alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #14 -: Декември 11, 2010, 13:29:50 »

Май се увеличават желаещите за бебоци. А не предполагах.  Red face
Активен

veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #15 -: Декември 11, 2010, 14:32:52 »

Мини, от все сърце ти пожелавам по-малко здравословни проблеми в семейството ти!  Clover
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #16 -: Декември 11, 2010, 15:25:21 »

Равносметката...не особено приятна година. Особено последните няколко месеца. Изгубих близък, човек детенце не спря да боледува. Недостиг на финаси, а и двамата си накъдваме задниците от бачкане. Но пък разбрах, кои са наистина приятелите ми и с кои въобще си струва да комуникирам.
Какво си пожелавам за следващата...пожелавам си само да е по добра от тази...и знае ли човек може да има изненади.
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #17 -: Декември 11, 2010, 15:33:09 »

Мисълта за 2010-та винаги ще ми докарва ритник в стомаха и много болка. Въобще, последните две години предпочитам да ги е нямало. Единственото хубаво е, че покрай всичките гадости, с мъжа ми сме все по-близки и влюбени и че все пак успявахме да си създаваме хубави мигове, само двамата или с приятели. И мама вече е здрава, няма и следа от рака, макар че все треперя, и се гледат сега с татко и са много щастливи, ходят постоянно по разходки и екскурзийки, направо са като младоженци. Братчето ми и той става все по-отговорен и борбен мъж и умирам от умиление като го гледам как се развива - досега винаги ми се е възхищавал, но сега той за мен е пример за подражание.

За 2011-та си пожелавам всички около мен да са здрави и щастливи, съдбата да не ми отнема любими хора и най-важното (което ми напомни за себе си с един як ритник) - пролетта да ни подари едно здраво и хубаво бебче и да го направим най-щастливото дете на земята. Много искам също нещата да потръгнат професионално при мъжа ми, да си върне вдъхновението и блясъка в очите, мечтите и хъса за работа. Представям си една много слънчева, усмихната и хармонична година. Още на 1-ви януари ще имам повод да черпя, защото ми изтичат двете години стаж и ставам пълноправен архитект.
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #18 -: Декември 11, 2010, 16:20:01 »

За мен беше много динамична година със страхотни амплитуди във всичко-ако не беше завършила зле, сигурно щях да съм доволна от нея...Имах много силни моменти в проф. план, завърших, но имах и много трудни, истински изпитания за егото ми. Възродих си немския, нещо, което не вярвах, че е възможно.
Пътуванията-ту ми беше тясно, ту твърде широко...не намерих хармония...
Приключих 3-годишната си връзка и се гордея как го направих, изживях една размазваща любов и нечуван прогрес в сексуалния ми живот, след което съм тотално инвалидизирана в тази област, и бях зарязана за първи път, и то грубиянски. Изпитах ревност за първи път. Бях уравновесена, после тотално дестабилизирана. Постъпвах умно и обмислено, после тотално импулсивно и неправилно.
По отношение здраве-като цяло бях много енергична, но се разболях тежко, после пак енергична, сега смъртно уморена...

Изключително полярна година е заключението ми. Може би константа си остават приятелите ми, макар че покрай всичките пътувания и те ми липсват. Пълнят ми душата, но покрай пътуванията имах моменти на невероятна самота...И семейството ми, бяха винаги до мен.
За Новата Година-искам здраве на първо място. После искам да начертая план за живота си, да намеря място, където се чувствам добре, да се установя някъде и работа, която да ме стимулира. Да си възвърна спортните навици и да имам ритъм. Имам нужда да обичам някого и да се чувствам обичана, имам нужда от опора за периоди като този, не ми понася самотата и най-вече празнотата. Искам да си възвърна силата и ентусиазма..макар че от това положение нещата могат да вървят само нагоре, така че най-важното е да вървят и да сме здрави всички..

Пожелавам да ви се сбъдне всичко, което искате.
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #19 -: Декември 11, 2010, 17:11:28 »

Кате, сигурно  звучи садистично, но умирам от кеф като те чета напоследък. Не защото имаш проблеми, а така живо и аналитично говориш за тях и за вътрешното у себе си. Сигурно не го чувстваш така, но според мен всичко си преодоляла добре, или поне смело си стъпала с крака, с който ще закрачиш напред, а не да тъпчеш на едно място, самобичувайки се. Човек и такива неща трябва да преживее, за да се опознае по-добре Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15629

« Отговор #20 -: Декември 11, 2010, 17:29:42 »

Щастлива и ползотворна година.
Здрави сме, обичани и обичащи, сплотени.
Сгодих се, записах магистратура и даже ми остана само един семестър, станах в.и.д ( Lol) началник сектор, което ми носи много отговорности, умора, но и много знания, умения. Всеки ден уча и това ме радва. Имам страхотен екип - второто ми семейство; благодаря на Бог за тях. Имам невероятни приятели и най-вече кумове ( Kiss), които усмихват дните ми.
Имам смисъла на всичко - моят мъж. Никога не съм вярвала в половинките и онези захаросани любови от филмите, но пък е така приятно да усещаш, че на света я има твоята сродна душа, твоята половинка, твоята любов. Не знам, но тази година, с годежа, сякаш осъзнах много по-реално всичко това. И е толкова прекрасно! Wub Не мога да не си пожелая през 2011 - здраве, сватба...мое семейство Smile
Активен

TiNki
Newbie
*
Публикации: 2015

« Отговор #21 -: Декември 11, 2010, 17:50:48 »

Равносметката-ужасна година,с много тежки загуби,предателства,разочарования,препядствия,здравословни проблеми и нещастия.
За новата година ще си пожелая най-много здраве за мен,семейството ми и хората, на които държа,успешно дипломиране,добра професионална реализация,правилен избор на магистратура,повече щастливи моменти,и ако може една истинска чиста любов. Rolling Eyes
Активен

Перфектната Подготовка Предотвратява Провала на Представлението!
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #22 -: Януари 06, 2011, 14:12:00 »

Може би вече всички сте приключили с равносметките за изминалата година, но аз някак си още не съм успяла напълно да се разделя с нея. Някак си този път я намаше онази рязка граница, онова желание да започна на чисто и да оставя всичко лошо в отминаващата 2010-та. Аз малко или много още си живея в старата година, сигурно защото на 2ри януари вдигнах висока температура, която не можех да смъкна до 3ти, а пък от тогава, след като се добрах от странство до дома, си стоя постоянно вкъщи и гледам настъпващата 2011-та през прозореца - добре изглежда, слънчева и снежна, но на мен ми е някак тревожно.. все тая.
Колкото и да ми се сливат краят на старото и началото на новото лето, все пак в последните дни на 2010-та (които между другото бяха прекрасни, изпълнени с много семейно щастие и разбирателство, което никой от нас не очакваше, да се ненадяваш с една дума) успях да си направя равносметка на годината. Уникално силно начало и в професионален, и в емоционален план. Имам чувството, че някаква сила искаше да ми помогне да преодолея "раздялата" с приятеля ми и просто ми изпращаше купища прекрасни емоции. Но все пак новогодишните желания се сбъдват, а миналогодишното ми беше да имам поне две спокойни години, които да посветя на личното си израстване, а не на връзки и мъже, затова и цялата година беше бедна на дълбокоемоционални обвързвания. За сметка на това направих шестмесечен стаж, който ме срещна с невероятно много и различни хора, обогати ме в редица аспекти, вдъхна ми увереността, която бях изгубила откакто отидох да уча в Германия. За първи път се почувствах себе си там, за първи път можех да се забавлявам, да изразявам емоциите си, да общувам истински на един чужд език с едни чужди хора... и да виждам как тези хора ме приемат такава, каквато съм и имат нужда от общуването с мен. Просто се отпуснах и достигнах пак до едни екзистенциални истини, познати на всички други хора, само не на мен - в случая, че щом си ок със себе си, то всички заобикалящи те хора са ок с теб, независимо колко различни са те... но това не ме учуди особено много, нали всичко при мен трябва да става по най-трудния, бавен и изстрадан начин..
След силното начало и набраната инерцията, която държа до края на лятото, се зададе един доста тъмен период изпълнен с хиляди проблеми, които искам да оставя в старата година, но нещо вътрешно ми казва, че не това е начина да ги преодолеем, колкото и да са затихнали в момента. Просто не ми се ще да ги забравя, засега.
За новата година лично на себе си си пожелах само и единствено много сила да прогоня мързела си, да стана по-организирана спрямо задълженията си, спрямо срещите ми с приятели.. Смятам, че засега това е първоизточника на всичките ми проблеми.. Целите ми са малко и са простички - искам да си взема останалите изпити в унито и да си предам бакалавърската работа. На някой може да му се стори малко и недостатъчно, но за мен е доста трудно и смятам да се концентрирам само и единствено в това през тази година. За семейството ми пък пожелавам само и единствено здраве.. ако ще да ни сполетят всякакви други злини, искам просто всички да са здрави, защото и в момента ми се пълнят очите със сълзи, като си припомня какво преживяхме... да, и да се обичаме.
Ами това е сякаш.. може би щях да напиша още хиляда реда, ако баба ми не беше влязла в стаята да гледа новините, трябва да благодарите на нея, хаха Cheesygrin ...

Пожелавам ви и на вас една много силна година. Дано всички преизпълнят плана си за 2011-та, да покорят поставените върхове, за да бъдат накрая удовлетворени от себе си. Много щастливи емоции и здраве!
Активен

C’est tout!
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #23 -: Януари 06, 2011, 14:25:49 »

И тука е мястото да поспамя 2-3 минути...
Много ми е кеф като я чета тая тема. От една страна ми е малкко горчиво, защото си припомням колко неща преживяхме тук , заедно. От друга страна се усмихвам, защото виждам колко много сме порастнали всички. От времето на стария форум , където бяхме най-обикновени пиклежи, с някакви тийн драми и т.н., сега сме жени, семейни,работещи, учещи,самоусъвършестващи се, жилави... правя си ретроспекция и много мило ми става.
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #24 -: Януари 06, 2011, 14:38:24 »

На мен много ми се ще да ви познавам от стария форум.. аз тогава съм била някакъв ултра-пиклеж Lol

Офтопик: Мина, добре ли си вече? Лошата ви София ме зарази с гадните си вируси и ме прогони толкова бързо, че не успяха да се осъществят някои идеи.. Unsure Това моето май не беше свински грип, по-скоро вирусна пневмония май пресякох..
Активен

C’est tout!
Страници: [1] 2 3 ... 13   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: