star chick-chat.org star Женски работи star Любов, секс и контрацепция... (Модератор: Bambinastar Едно момче
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Едно момче  (Прочетена 3485 пъти)
vanchet01
Newbie
*
Публикации: 3

« -: Декември 09, 2010, 14:02:12 »

Аз съм на 12 години  Innocent и от много време (около 6 години) харесвам едно момче той е на 16 години има по малка сестра колкото мен и е в моя клас..аз също имам брат те са като най-добри приятели ..  Винагии като го видя той ме заговаря ..винаги е усмихнатт  , но мен ме е много срам и не мога  да му кажа че го харесвам.. Едни приятел му беше казал , че го харесвам и той започна много по-мило да се държи с мен .. все се закача с мен и т.н
 Та въпроса ми е има ли някакъв шанс и той да ме харесва и според вас голяма ли е разликата по-между ни .. и как да му кажа ..  Love eyes ..

Много съжелявам ако имам правописни грешки и благодаря предварително   Smile
Активен
Liliq
Newbie
*
Публикации: 539

« Отговор #1 -: Декември 09, 2010, 14:20:35 »

Не ви е толкова голяма разликата, 4 години нищо не са. Според мен обаче, точно в тези години най-много си личи въпросната разлика. Едно момиче на 12 може още да си играе с кукли, на 16 вече интересите са съвсем други.
Няма как да знаем, дали те харесва, но от това което споделяш си личи, че момчето не е безразлично. Въпреки, че за мен си малка още Cheesygrin , но пък знам ли, малко ми се губят вече спомените как съм била аз на твоята възраст. Как да му кажеш...покани го на разходка, или там каквото правите дванадесет годишните Cheesygrin и виж как ще потръгнат нещата.
Ужас, един свестен съвет не мога да дам, остарявам ли? Lol
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #2 -: Декември 09, 2010, 15:56:04 »

Уф, не искам да бъда песимист, но имах една приятелка, която точно на тия години (от 11 до 13-14) беше лудо влюбена в най-добрия приятел на брат си (3-4 години по-голям). Момчето се държеше суперско с нея, но накрая се оказа, че я възприема като по-малка сестра и беше много учуден как може тя да е имала надежди за нещо друго. Та момичето страда доста. С това искам само да ти кажа да имаш едно наум за този тип увлечения. Но може при вас да е съвсем друго и да се получат нещата Smile Лично аз бих изчакала да порасна малко, за да ме възприема като жена, а не като малката сестричка на брат си. Но знам, че като имаш чувства, чакането е много трудно Smile Тъй че и аз не знам какъв съвет да ти дам, просто сами ще се наредят нещата Smile Гледай да не влагаш всичките си мечти към него, но и си изживей тръпката пълноценно, пък каквото стане. Успех!
Активен

vanchet01
Newbie
*

« Отговор #3 -: Декември 09, 2010, 18:42:31 »

И все пак много ви благодаря , че дадохте мнението си  Kiss
Активен
lioness
Newbie
*
Публикации: 8327

« Отговор #4 -: Декември 10, 2010, 21:27:01 »

Ванчето, искаш да кажеш, че харесваш някой от 6-годишна?  Shocked
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
vanchet01
Newbie
*

« Отговор #5 -: Януари 09, 2011, 12:29:46 »

ааа...да  Smile
Активен
kukli4kata
Newbie
*
Публикации: 18

« Отговор #6 -: Март 26, 2012, 15:25:46 »

Аз съм на 12 години  Innocent и от много време (около 6 години) харесвам едно момче той е на 16 години има по малка сестра колкото мен и е в моя клас..аз също имам брат те са като най-добри приятели ..  Винагии като го видя той ме заговаря ..винаги е усмихнатт  , но мен ме е много срам и не мога  да му кажа че го харесвам.. Едни приятел му беше казал , че го харесвам и той започна много по-мило да се държи с мен .. все се закача с мен и т.н
 Та въпроса ми е има ли някакъв шанс и той да ме харесва и според вас голяма ли е разликата по-между ни .. и как да му кажа ..  Love eyes ..

Много съжелявам ако имам правописни грешки и благодаря предварително   Smile
По-добре да не му казваш и да си живееш живота може би това ти е първото влюбване което винаги остава в съзнанието на едно момиче. Но не бързай с другото имаш цял живот пред себе си. Успех :Р
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #7 -: Март 26, 2012, 15:55:18 »

този пост е от преди 2 години...къде изравяш толкова стари теми  Glare
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: