star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Споделям с радост най-голяма, че Ние сме Двама!
Страници: 1 ... 36 37 [38]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Споделям с радост най-голяма, че Ние сме Двама!  (Прочетена 85560 пъти)
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #925 -: Октомври 31, 2016, 16:18:16 »

Купи си някакви обувки, които просто да са ти удобни. Там за 30лв от пазара. На мен краката ми бяха подути още две седмици след раждането. Изведнъж спихнаха, но и аз не можех да обуя нищо друго. Накрая ходех с развързани маратонки, чиито връзки бяха почти извадени.
Хайде малко остана!
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #926 -: Октомври 31, 2016, 16:22:15 »

Винаги са ми по прасеца ботушите. Аз като цяло съм си едър човек, никога не съм била 50 кила, обаче сега много кофти ми стана, че стандартни ботуши до средата на прасеца едва опънах. Дано да е вода и бързо да падне този обем, че как се отслабва на прасец не знам. То сигурно като родя и други области ще излязат на дневен ред  Big grin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1873

« Отговор #927 -: Ноември 07, 2016, 16:57:36 »

Лионис, как сте? Как е детенце? Ти как си?  Kiss
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

syanna
Newbie
*
Публикации: 2221

Oтнесена от вятъра...

« Отговор #928 -: Ноември 07, 2016, 17:23:00 »

Още малко остана  Kiss
Намери ли удобни обувки? Аз пък сякаш съм качила половин номер размер обувки през последната бременност Razz И без това нося голям номер, а сега съвсем, половината шкаф обувки ми опират отпред, обаче аз се правя на луда и си ги нося...
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #929 -: Ноември 07, 2016, 18:46:07 »

Добре, че се стопли и не се налага да мисля за ботуши  Cheesygrin Всички останали обувки си ми стават. Утре съм на ж.к. и тонове. Ехограф чак на 15.11.
Ди е по-добре уж, гнойните гадости от гърлото се изчистиха и днес я заведох на контролен, но за съжаление педката не я хареса и удължава антибиотика до края на седмицата. Сливиците и гърлото били ужасно червени  Razz От аугментна има стомашни проблеми и лек обрив, та успоредно давам и ентерол и противоалергично. Днес ходихме до градината да и вземем думичките за коледното тържество, много ми стана мъчно,  приятелчетата и я викаха, гушка се с госпожата, но най-рано другата седмица. Вече изтърва един рд вчера, тъкмо отказах и един в четвъртък. Ще използваме последните есенни хубави дни и ще се разхождаме двечките.
Отделно аз малко четох за стрептококови инфекции и бременност и леко се стресирах, но отказах на гинеколога да пия ОЩЕ един антибиотик профилактично и ще чакам да родя беб и ще се моля да не е засегнат.
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Страници: 1 ... 36 37 [38]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: