star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Споделям с радост най-голяма, че Ние сме Двама!
Страници: 1 [2] 3 4 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Споделям с радост най-голяма, че Ние сме Двама!  (Прочетена 85561 пъти)
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15137

« Отговор #25 -: Декември 08, 2010, 17:40:05 »

Хахах, да, а как сме се наредили само една след друга. Иначе и аз искам да отбележа, че по последните снимки направо си личи как се е разхубавила от бремеността, просто е магнетична Smile
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15633

« Отговор #26 -: Декември 08, 2010, 17:46:37 »

Тединко, ако не си ми получила SMS-а:

Голямо ЧЕСТИТО и тук. Днес, във вихъра на един абсолютно безумен ден, ти беше като лек полъх на вятър в адска горещина, като извор сред пустиня, като лъч, като онова, което напомня кое е истински смисленото в живота Smile

Така ме усмихна, така топло ми стана.

Желая ти здраве, леко и щастливо бременеене и безпроблемно раждане.

Kiss
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #27 -: Декември 08, 2010, 17:52:58 »

Тединко, ако не си ми получила SMS-а:

Голямо ЧЕСТИТО и тук. Днес, във вихъра на един абсолютно безумен ден, ти беше като лек полъх на вятър в адска горещина, като извор сред пустиня, като лъч, като онова, което напомня кое е истински смисленото в живота Smile

Така ме усмихна, така топло ми стана.

Желая ти здраве, леко и щастливо бременеене и безпроблемно раждане.

Kiss
Ох и ти какъв си сладур Kiss
Активен
alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #28 -: Декември 08, 2010, 21:11:30 »

Това не е просто новина, а направо .... удар на варненската група  Smile
Много прекрасни емоции и леко бременеене. Бъдете безкрайно щастливи, защото това е най-прекрасното нещо в живота!
Активен

Lady
Newbie
*
Публикации: 2191

« Отговор #29 -: Декември 08, 2010, 21:48:37 »

Тедииии  Kiss Kiss Kiss
Супер новина! Много се радвам за вас,леко да ти е,бэрзо да минава да гушиш прекрасното малко създание Wub Wub Wub
Няма такова щастие.....Бъдете благословени и много щастливи!
Активен

doubt
Newbie
*
Публикации: 939

« Отговор #30 -: Декември 08, 2010, 21:56:33 »

Yesssssss Cheesygrin - варненската група is the best Lol
Честито Лиони,лека и безпроблемна бременност Smile
Активен

PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #31 -: Декември 08, 2010, 22:39:50 »

охххххх, ще се разплача съвсем сериознооооо  Sad eyes
Тиединцееееееееееее, много, много, много, много се радвам за вас! Сърчицето ми се разтрепери! Много здраве ти желая, лека бременност, търпение, мноооооого любов и здраво бебе на финала естествено! Много ви обичам хора! Обичайте се и вие! (малко като Н.С. ама просто блокирах)
не знам какво повече да напиша, освен, че ще чета темичката ти с интерес и ще помагам с каквото мога!  Kiss Kiss Kiss
Поздрави на Иво!
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #32 -: Декември 08, 2010, 23:35:58 »

Теди, новината наистина ме просълзи....изключително много се радвам на вашето щастие и на хубавата развръзка...желая ти лека и безпроблемна бременност и дано не те тормози малкото човече   Kiss Kiss Kiss
Активен

Smiley
Newbie
*
Публикации: 6095

Усмивка

« Отговор #33 -: Декември 09, 2010, 11:20:51 »

Аххх!! Smile Страхотна новина!

Честито, Теди!
Лека и безпроблемна бременност! Smile))))))
Активен

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #34 -: Декември 09, 2010, 14:01:24 »

Благодаря ви, много сте мили  Kiss
Днес ми взеха кръв за БХС, а утре се записвам на женска консултация вече официално.
Мъж ми е голям майтап - вчера като видя бебето на прегледа и като излязохме каза: "Е, значи определено не просто ти закъснява- там има някой" - щях да припадна от смях  Lol
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
kotanka
Newbie
*
Публикации: 2143

« Отговор #35 -: Декември 10, 2010, 10:31:45 »

Ехх че хубава новина Wub
Честито! Лека и безпроблемна бременност  Kiss.
Активен
lioness
Newbie
*

« Отговор #36 -: Декември 10, 2010, 16:15:29 »

Тъкмо се връщам от мнооого подробен преглед, и всъщност пак ми смениха термина  Cheesygrin десет дни по-рано от предишния - т.е. 13. Юни  Cheesygrin Лекарят много хареса бебето - голямо било, оформено, и постоянно му говореше: "Приятел, спри да мърдаш, сладур, недей да се въртиш, не мога да те измеря, ох, какъв си хубав" - и на въпроса ми защо му говори в мъжки род ми каза, че е по навик, нямам пишка все още. Мноого внимание ми обърна, дължината вече е 6.77 см, ама не разбрах с крака или без крака  Cheesygrin
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13225

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #37 -: Декември 10, 2010, 16:27:07 »

Ей днес тотално ми оправихте настроението  Kiss
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #38 -: Декември 10, 2010, 16:27:59 »

Йей, близненце!! Kiss Дупе да ви е яко с Иво  Kiss
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #39 -: Декември 10, 2010, 16:28:05 »

хаха, Теди, тебе като те мерят с краката ли те мерят или без краката?? Lol
Активен

C’est tout!
lioness
Newbie
*

« Отговор #40 -: Декември 10, 2010, 16:31:30 »

Ами докторска му работа, мерят от главата до края на гръбначния стълб, ами краката?! Питам аз?!  Иво и той е близнак, ще ми напълнят къщата тия близнаци  Lol  И имам 4 нови снимки за албумчето  Cheesygrin Актуализирах си тикера  Cheesygrin Цялата треперя, как да готвя, че нашите ще идват на вечеря? И как да уча за облигации, като съм така  MrGreen
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #41 -: Декември 10, 2010, 16:33:01 »

А снимка на коремче има ли  Red face
Този подфорум направо се възроди, дано изкочи още някой позабременял  Lol
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #42 -: Декември 10, 2010, 16:35:56 »

Ууу, днес колко вълнуващ ден!

Теди, ти с двама близнаци, аз с двама телци, верно дупе да ни е яко  Lol
А терминът ти официално ли го смениха? Защото и моят още предния път се измести на 1-ви май, днес пак компютърът го сметна такъв, но по документи и всичко си оставам на 6-ти.
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #43 -: Декември 10, 2010, 16:39:46 »

Той и по документи ми е 13. юни, просто според Георгиев и апаратурата в АГ излизаше, че по-късно съм забременяла. Но според мерките от днес и апаратурата от Олимед излиза 13.06. Така ще ме водят по документи до края  Smile
Пуп, не приличам на бременна още, просто на добре нахранена  Lol Има нови снимкии във фейсбук, като сваля от партито от осми пак ще кача  Smile Ама ако не знаеш, че съм бременна ще си помислиш, че съм добре отглеждана  Cheesygrin
Активен

Pupi
Newbie
*

« Отговор #44 -: Декември 10, 2010, 16:47:17 »

Срам ме е, ама ще си кажа  Red face Вчера, разглеждайки снимките от дипломирането ти забелязах коремчето. Ама ми беше неудобно да си кажа, да не ме обвиниш, че те набеждавам за дебела  Lol За мен коремчето си е направо бременно  Kiss
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #45 -: Декември 10, 2010, 16:49:04 »

Оо, благодаря ти  Cheesygrin
Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #46 -: Декември 10, 2010, 17:28:58 »

Тединце, душичко, честито!!! Много се радвам и пожелавам да ви върви по вода идните месеци и да им се насладиш на макс:) Сигурна съм, че ще си страхотна мамичка Big grin
Активен
kateto
Newbie
*
Публикации: 4124

« Отговор #47 -: Декември 10, 2010, 17:41:28 »

и аз като Пупи Smile
Пу-Пу Smile
Активен

PPP
Newbie
*
Публикации: 2681

« Отговор #48 -: Декември 10, 2010, 18:24:01 »

Тединце, като ти разгледах снимките от дипломирането, ако не знаех, нямаше да предположа честно казано, но след като вече знам, си казвам и аз, че си е сладурско бременно коремче!  Kiss
Активен
veselushka
Newbie
*
Публикации: 2745

« Отговор #49 -: Декември 10, 2010, 22:07:21 »

Teди!!!  Wub
Прекрасна новина, прекраснице такава! Леко и сладко бебеносене ти желая! Да се наслаждавате на всеки един миг и да ви носи много щастие!

Ама във Варна каква сте сила само.  Cheesygrin И да го бяхте планували, нямаше да се получи.  Cheesygrin
Активен

Винаги очаквай неочакваното!
Страници: 1 [2] 3 4 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: