star chick-chat.org star Женски работи star Моето бебе star Споделям с радост най-голяма, че Ние сме Двама!
Страници: [1] 2 3 ... 38   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Споделям с радост най-голяма, че Ние сме Двама!  (Прочетена 85458 пъти)
lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« -: Декември 08, 2010, 13:16:22 »

Мили приятели, дойде времето и на моята отчетна тема  Cheesygrin
Ами - аз съм малко бременна... В края на третия месец съм, щастлива, обичана, и центърът на вселената започва да се измества  Lol
Не чакахме дълго - 3-4 месеца ни отне. Изненадата беше, че точно в месеца, в който ми избиха хормоните и получих едноседмично зацапване извън нормален цикъл, и ми беше паднал прогестерона, съм овулирала в края на цикъла и изобщо не съм разбрала, че съм забременяла. Отделно ми закъсняваше с три седмици и три теста показваха отрицателен резултат  Wink Но все пак- то е там, развива се, движи се, преди малко се видяхме, и просто не мога да го опиша  Wub Тези емоции са неповторими - пожелавам на всички дами да имат възможността да ги изпитат някой ден!
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #1 -: Декември 08, 2010, 13:20:22 »

Лъвчееееееее, леле... вярваш ли ми, че се разтреперих от вълнене!!! Божичко, невероятно много се радвам за теб! Пожелавам ти една прекрасна, вълшебна и спокойна бременност, наслади се на всеки един момент от нея! Kiss Clover Give flowers
Активен

C’est tout!
black_berry
Newbie
*
Публикации: 1378

« Отговор #2 -: Декември 08, 2010, 13:23:25 »

Честито!
Желая ти една лека и прекрасна бременност!  Kiss
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #3 -: Декември 08, 2010, 13:26:11 »

Абе вие Варненките сте неземни!  Cheesygrin
Честито Лъвче! Това е прекрасна новина! От сега си те представям с тумбачето, разхождайки се с другите бременни феи  Cheesygrin Пожелавам ти прекрасна бременност, без грам проблемченце, много грижлив и щастлив бъдещ татко и леко раждане. Дръж ни в течение, защото на другите ще им издърпам ушите, поне ти да си сериозна  Cheesygrin
Разкажи за Иво, как прие новината, а родителите ви. Ох, всичко ми е толкова познато и същевременно завиждам благородно, че се докосваш до това вълшебство!  Kiss Kiss Kiss Kiss Sad eyes
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #4 -: Декември 08, 2010, 13:36:38 »

Честито, Лиони! Прекрасна, прекразна новина!!

Аз ще почакам още малко и ивам във Варна да формирам частен детски център "Фледжлинг"  Kiss Kiss Kiss
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #5 -: Декември 08, 2010, 13:37:34 »

Иво беше малко шашнат, понеже му поднесох новината малко нетактично  Lol След като бяхме правили куп тестове ритуално, и те бяха отрицателни, една вечер бяхме канени на гости в едни близки приятели. Всъщност малко глупаво звучи, но си купих тест от аптеката в техния вход и си направих набързо теста в тоалета без да казвам на никой  Lol Бях сигурна, че и той ще е отрицателен, просто се притеснявах от алкохола, който можеше да пия  Shame Но веднага ми се облещиха две черти, аз се развиках, и всички разбраха. За щастие точно тогава лекарят ми беше нощна смяна и веднага отидох при него - видяхме точката, и така започна всичко  Cheesygrin
Имах малко проблеми - зацапване, болки, приемах прогестеронов препарат от началото до тази седмица. Но, всичко е прекрасно  Cheesygrin
Активен

angel_sin
Newbie
*
Публикации: 7005

« Отговор #6 -: Декември 08, 2010, 13:40:38 »

Wub Wub Wub прекрасна новина !!!
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16530

A believer

« Отговор #7 -: Декември 08, 2010, 13:41:39 »

Лионииии, честитооо!!!!!!!!!
Много се развълнувах!!! Ако щеш вярвай, вчера или онзи ден гледах твои снимки и бях сигурна, че си бременна Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #8 -: Декември 08, 2010, 13:47:11 »

Хааа, видяхте ли какво значи варненско нашествие! Цели 4  Lol

Толкова е хубаво, направо нямам думи! Лъвското семейство ще бъде чудна шантава картинка, нямам търпение вече!  Kiss

Теди, уточниха ли вече термин?

И само да ви разкажа една смешна ситуация - събрали сме се с мечовците на гости на лъвчовците - Мариета бременна, нея я знаем, аз бременна, ама си трая, Лъвчето бременна, ама още не знае  Lol Преди да тръгнем тогава казвах на мъжа ми "Теди сигурно има новини и затова ни е събрала" и после ми беше едно такова разочаровано, че не съм познала. Да ама нееее  Cheesygrin
Активен

Lo
Newbie
*
Публикации: 286

« Отговор #9 -: Декември 08, 2010, 13:49:52 »

Колко хубаво...  Wub Честито  Clap
Активен
lioness
Newbie
*

« Отговор #10 -: Декември 08, 2010, 13:52:19 »

Даа, имам термин! 23 юни  Cheesygrin
Лори, кажи ми честно, вие като бяхте осъзнати бременни - не ви ли миришеше ужасно внас? Защото аз имам сериозни проблеми, и вече съм навряла всички ароматизатори, прахове за пране, омекотители в тоалета  Lol просто в чудо се виждам вече, дрехите ми миришат на тежко дори Razz А цигари  Weird
Активен

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #11 -: Декември 08, 2010, 14:03:12 »

OOOOOOOOOO AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
БОЖЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!!!!!!!!    Sad eyes Sad eyes Sad eyes Clap Clap Clap Clap

Толкова много се заррррррррррррааааааадвах, не мога да опиша!!!! Силно ме развълнува , Теди, да знаеш!!!
Миличка, честита първа бременност, честито и на двама ви , честито,честито,честитооо!!!

Ох, не знам къде да се завра направо, така се изкефих!
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #12 -: Декември 08, 2010, 14:04:54 »

Хаха не, миличка, много добре си миришеше. Ами нормално е, може би ще отмине към 4-тия месец. На мен просто ми се усили супер много обонянието, но не ми е ставало лошо от миризми или да са ми по-неприятни от обикновено, просто ги усещах повече.

Иначе като цяло как си? Кръвно, повръщане?
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #13 -: Декември 08, 2010, 14:17:05 »

Вече не ми става лошо, само ако много огледанея, но гледам да имам бисквита или нещо такова в чантата, като ме хване по време на лекция например  Smile Дори спя почти нормално, кръвното ми рядко пада. Нямам болки при повече вървене вече, и сега активно си ходя  Smile
Емоционално съм доста стабилна - няма ревове, неври, ядове и такива екстри. Сега само миризмите ме дразят ужасно, става ми едно тръпчиво чак в гърлото. Изобщо - все по-хубаво става  Cheesygrin
Доста ми се промениха хранителните навици - много трудно ям каквото и да е месо, прясно мляко, сладко изобщо не докосвам, освен ако не е парче чист шоколад или някакъв детски киндер. Много се отворих на салати, зеленчуци, и сандвичи често ям, а не е много желателно. От кафето се отвратих и изобщо не пия.
А, сетих се за нещо, за което определено не бях подготвена - ако сте се чудили на израза "да ти избият хормоните по гърба" - елате и ме вижте - целият ми гръб е в пъпки! Никога, ама никога не ми се беше случвало. Сега един ден са завяхнали и не се забелязват, на другия са между 50 и 60 броя  Lol Но и това ще мине, за щастие зимата не се виждат. Позволявам си само крем Здраве.
Активен

ghoul
Newbie
*
Публикации: 2173

I forgot, but will not forgive never

« Отговор #14 -: Декември 08, 2010, 14:19:39 »

Лъвче, просто...просто...абе честито. Много се радвам  Kiss Нормално е да ти се промени кожата от бременноста, но нещата постепенно се регулират. Виж за яденето, яж си каквото ти се яде. Лично аз никога не съм се съобразявал с това какво трябва да ям.
Аз пък ще се цепя от колектива на бременните  Razz
« Последна редакция: Декември 08, 2010, 14:22:44 от ghoul » Активен

kateto
Newbie
*
Публикации: 4124

« Отговор #15 -: Декември 08, 2010, 14:25:10 »

даже не погледнах като отворих поддфорума.. бях се настроила да чета за по без гащите.. и направо  Shocked Shocked Shocked честитоооо и на теб и на мъжа ти Smile
невероятна новина.. сладурковци Smile
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13223

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #16 -: Декември 08, 2010, 14:26:18 »

Ееех, Лъвче, тия пъпки са дребни кахъри. Виж колко хубаво ти се е настроил организма към правилното хранене, салати, плодове, браво на детето, определя кое е полезно за мама  Cheesygrin За сандвичите не се тревожи, стига да не прекаляваш, пък и има фибри, особено ако заместваш с пълнозърнест хляб.
Малкото човече може да преглъща.  Wub
Активен

Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #17 -: Декември 08, 2010, 14:32:43 »

Уау! Днес е хубав ден! Честито и от мен! Да расте малчо и коремчо както си му е реда и споделяйте щастието от тези незабравими моменти и тук да се радваме и ние : Smile Smile Smile Smile
Активен

lioness
Newbie
*

« Отговор #18 -: Декември 08, 2010, 14:35:33 »

http://img51.imageshack.us/img51/1903/scan0002s0.jpg Smile
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #19 -: Декември 08, 2010, 14:36:33 »

OBST Lol само Gemüse липсват....
Активен

C’est tout!
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #20 -: Декември 08, 2010, 15:03:01 »

ААААААААААААААААААААААААА точно отварям една друга теми и виждам тикерчето и се пулих пет минути като идиот.
 Clap Clap Clap Clap Clap Clap

Ами честито и от мен. Адски много се радвам. Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност!!!!!!!! ИИИИИИИИИИИ ама такива сте сладури всички във Варна Kiss Kiss Kiss
Активен
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #21 -: Декември 08, 2010, 15:11:44 »

O, Боже... Sad eyes Sad eyes

Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #22 -: Декември 08, 2010, 15:35:16 »

Уау... Честито, Лиони! Страхотно е това, което преживяваш. Много, много леко бременеене и здраво бебче пожелавам! Kiss
Активен

Eli
Newbie
*
Публикации: 4901

« Отговор #23 -: Декември 08, 2010, 16:20:57 »

Лъвчееее, честитоооооо! Страхотна новина, много ме зарадва, денят ми тръгна прекрасно Smile ах, колко хубаво Wub да сте живи и здрави, лека, лека бременност и всичко да е наред до края Kiss много се вълнувам за теб, ще бъдеш прекрасна мама Kiss
Активен

Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8775

« Отговор #24 -: Декември 08, 2010, 17:31:29 »

супер новина Smile Честитоооооо! Лека бременност Smile Ама страшен е варненският екип, като ми дойде времето, знам къде се зачева най-благодатно  Lol
Активен

Страници: [1] 2 3 ... 38   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: