star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Фризьор
Анкета
Въпрос: Колко често ходите на фризьор?
Всяка седмица - 1 (3.6%)
Два пъти месечно - 1 (3.6%)
На всеки месец - 9 (32.1%)
На три месеца - 16 (57.1%)
Друго - 1 (3.6%)
Общ брой гласове: 28

Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Фризьор  (Прочетена 49921 пъти)
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6353

« Отговор #75 -: Януари 31, 2011, 12:16:44 »

Алин, хайде на фризьор тази седмица?
Активен

Моето име е Любов.
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #76 -: Януари 31, 2011, 12:23:18 »

Душа, още не съм за постригване. Някъде след около две седмици го предвиждам Rolling Eyes
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #77 -: Февруари 04, 2011, 19:59:31 »

Не мисля, знам го, пък вече ..и аз съм в по-светлия отбор (лисичка! ха), така че мисленето мe затруднява Cheesygrin!
Активен
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #78 -: Февруари 07, 2011, 12:34:34 »

Айде добре дошла хахах Cheesygrin
Активен
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #79 -: Февруари 07, 2011, 13:08:44 »

Не мисля, знам го, пък вече ..и аз съм в по-светлия отбор (лисичка! ха), така че мисленето мe затруднява Cheesygrin!

Ооо, ехт??!! Лисичково-червено-кафевия цвят напоследък тооолкова много да ме привлича... ама не, няма да се дам, че моят косъм от бои просто се стопява... Ама честито! Cheesygrin

Аз ще ходя около 10ти март на фризьозе и ще подстригвам бретон! Правих проби, 'аресвам се.. ще видим дали ще се разубедя до тогава за втори път (че и по Коледа бях много сигурна, че ще си клъцна бретонец, ама нейсе... Razz).
Активен

C’est tout!
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #80 -: Февруари 08, 2011, 01:31:18 »

Я,я, натюрлих Cheesygrin Тя сега всеки път ще става по-хубава и светла, но няма да я бързам, само с боя, малко по малко, златна лисичка Cheesygrin

Абе стига с тоя бретон, хаха. Но пък много освежава- ако ти отива - действай Smile
Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #81 -: Февруари 08, 2011, 01:48:35 »

амм.. аз го искам един определен... заредила съм си телефона със снимки, ама ако фризьорът каже, че не може на моята коса по точно този начин да стои - няма да си правя и точка.
Просто имам нужда от разнообразие, от 10 години и повече съм с една и съща прическа, с изключение на 2 дни, в които бях руса Lol.
Активен

C’est tout!
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #82 -: Февруари 08, 2011, 01:59:51 »

2 дни? хахаха, уби ме Smile
Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #83 -: Февруари 25, 2011, 18:21:50 »

Тъй, запазих си час за фризьор на 7ми (края на изпитните мъки, хаха) и сега е моментът да реша искам ли бретон или не искам.. Ще ми се да чуя и вашето мнение след като тероризирах с въпроси в продължение няколко месеца най-близките ми хора и те спряха да ми отговарят.. Ясно е, че няма да ми стои точно какакто на снимката, но все пак се придобива някаква представа (там просто съм хванала с фибичка един кичур..)
Та, какво мислите? Да играе ли ножицата?

Uploaded with ImageShack.us

Активен

C’est tout!
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13812

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #84 -: Февруари 25, 2011, 18:26:39 »

Че си изобретателна  Lol
Иначе смятам, че ще ти ходи. Но аз съм вече против бретоните. Просто сгреших и си чакам израстването му. Все съм вързана и окичена с фиби, понеже след баня настава ужасон и трябва да го усмиря някак Rolling Eyes Като почна да се глася за някъде мацам балсами, пяни, мани, мани, мразя го  Razz
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #85 -: Февруари 25, 2011, 18:29:48 »

А ти защо все се връзваш? Не ти харесва как ти стои ли? Не знам.. аз не се тревожа за привеждането му в някакъв вид или за фибите и стилизантите, защото така или иначе косата ми няма никаква форма и все я хващам някак си.. Но би било жалко да го отрежа и пак да го хващам.. не знам.. Абе коса е, расте.. мисля да експериментирам, никога не съм имала бретон.
Активен

C’est tout!
Pupi
Newbie
*

« Отговор #86 -: Февруари 25, 2011, 18:35:35 »

Не ми харесва как стои. Тя фризьорката го оформи, но веднага след баня придоби съвсем друг вид  Lol Пък и пак ми пораснаха бебешки коси, които съвсем оакаха положението  Lol Абе режи бе, просто за мен си е труден за поддържане  Cheesygrin
Активен

Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7235

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #87 -: Февруари 25, 2011, 18:39:43 »

Аз на тая снимка не виждам фиба.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
Pupi
Newbie
*

« Отговор #88 -: Февруари 25, 2011, 18:41:16 »

Няма и как да я видиш, щото е хванала заден кичур  Lol
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #89 -: Февруари 25, 2011, 18:43:54 »

Аз на тая снимка не виждам фиба.

Те тва беше най-съдържателното мнение по темата!
Активен

C’est tout!
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #90 -: Февруари 25, 2011, 18:48:10 »

Ми да. Smile Ама пък те харесвам така.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
michelle
Newbie
*

« Отговор #91 -: Февруари 25, 2011, 18:51:00 »

Като не се вижда фибичката ли? Cheesygrin Добре, ще го имам предвид!
Активен

C’est tout!
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #92 -: Февруари 25, 2011, 18:53:13 »

Брех, човек да не се опита нещо хубаво да каже... Давай нула номер тогава, но надали ще те харесам повече.  Rolling Eyes
Активен

Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #93 -: Февруари 25, 2011, 19:27:14 »

Много си хубава така, ама мисля, че никога твоя собствен бретон няма да стои по тоя начин. Дали ме разбра, сложна мисъл казах  Rolling Eyes Аз моя постоянно го захващам с фиба, пречи ми, изнервя ме... Ама то на мен кво ли не ми пречи  Rolling Eyes Режи, ама не прекалено смело.
Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #94 -: Февруари 25, 2011, 20:49:47 »

Знам, сигурно няма да е толкова плътен, макар че това зависи и от подстрижката.. Ще видим, аз и на място ще се посъветвам, ще покажа снимката на Кейт Мос дето ми е шаблон Lol и ще стане ясно... Ама те разбрах кво искаш да ми кажеш инак Kiss
Активен

C’est tout!
bella
Newbie
*
Публикации: 688

« Отговор #95 -: Февруари 25, 2011, 21:37:07 »

На мен много ми харесваш така - режи смело. Ако ти омръзне, ще измислиш какво да го правиш. Пък и коса е - расте.
Активен

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher. Albert Einstein
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6353

« Отговор #96 -: Февруари 26, 2011, 11:57:11 »

Така ми харесваш много повече, честно!
 ПС Как го направи, че да се видя и аз?
Активен

Моето име е Любов.
michelle
Newbie
*

« Отговор #97 -: Февруари 26, 2011, 15:01:54 »

Хеее, мерси за отговорите! Не знам дали ще ми отива точно много повече от сега, но ще пробвам, и без това не излизам без фиба от вкъщи...
Искам го просто небрежен и естествен - да не стои прилизан и безобемен. Също по-дълъг, до веждите. Но фризьорът ще си каже последната дума дали моята коса може да ми оправдае очакванията или не може..

Хепи, хващаш едни кичур изотзадзе и го плъосваш на челото, хващаш отгоре с фиби, за да не се мърда и за да си направиш снимка, която да качиш тук Cheesygrin!

Горе долу такъв ми се ще да е ефектът, но дали моята коса ще го постигне, идея си нямам:

Пък аз ви поизлъгАх, че никога не съм имала бретон... michelle's Saturday afternoon special Lol:

Активен

C’est tout!
Pupi
Newbie
*

« Отговор #98 -: Февруари 26, 2011, 15:25:34 »

Аз си запазих час за фризи за вторник. Мисля да я режа вече тая дългата коса, че съм като Мортиша  Lol Ще я фъцна до раменете, па дано не съжалявам както с бретона  Lol
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7792

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #99 -: Февруари 26, 2011, 19:59:45 »

Мишел, колкото и да не харесвам и аз бретони, ходи ти. Порови deep fringe как стои, мисля, че ще ти е добре. Искам и аз такава коса пък.
Активен

Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: