star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Фризьор
Анкета
Въпрос: Колко често ходите на фризьор?
Всяка седмица - 1 (3.6%)
Два пъти месечно - 1 (3.6%)
На всеки месец - 9 (32.1%)
На три месеца - 16 (57.1%)
Друго - 1 (3.6%)
Общ брой гласове: 28

Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Фризьор  (Прочетена 33405 пъти)
Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #25 -: Декември 11, 2010, 21:57:27 »

Да, да за цвета сме говорили ама съм бъзла, ще го размишлявам още :Д А и мама казва, че ще придобия чалга вид хаха...Но тя винаги е била против всякакви промени на цвят, така че няма много думата.. Иначе бритон дали ще ми отива? Май много ми е кръгло лицето ?
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #26 -: Декември 11, 2010, 21:59:08 »

Аа, моя Cheesygrin И моя е комбинация, гледам, че ми бърка две-три бои, но се въртим около 7-8-ца като тон. Т.е. води се светло. Аз я карам и да ми прави мат със сиво и златно, за да няма червени оттенъци, че като ги видя се поболявам, тя горката трепери всеки път Smile И към края на месеца избива, ама съм си взела сив шампоан и е по-добре.

Активен
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #27 -: Декември 11, 2010, 22:04:01 »

Тия червени отенъци и мен ме поболяват. Аз още от едно време точно заради това почнах да се боядисвам, з да няма червенини, че Crazy
Утре ще си запазя час за боядисване ако има свободни за тази седмица и ще видя и аз нещо маалко по-към севтлото да се забъркам Cheesygrin, а постригването след НГ.
Активен
Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #28 -: Декември 11, 2010, 22:06:36 »

Tedi, въобще не съм фен на бретоните аз, но ... на мен не ми отиват, примерно. А и като знам каква мъка е да го чакаш да порасне.. Ужас, едни фиби, чудо.
Активен
Tatty Teddy
Newbie
*

« Отговор #29 -: Декември 11, 2010, 22:09:08 »

Оф аз се надявам фризьора да ми измисли нещо малко по-различно като прическа..ама не ща да се подстригвам късо щото знам, че след месец ще искам пак да ми е дълга..ужасна съм в това отношение супер нерешителна и скучна съм що се отнася до косата си  Sad
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #30 -: Декември 11, 2010, 22:12:27 »

Не си скучна, разумна си Smile Но понякога промяната е много освежаващо нещо. Само не режи много Smile
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13207

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #31 -: Декември 11, 2010, 22:15:00 »

Да, да, аз сгреших с бретон и сега ръгам на лягане и ставане фиби. Че на сутринта съм с козирка  Lol Нещо страшно е, преди стоеше, сега е волна програма, думи нямам. И както избиват пак някакви бебешки косици, комбинацията е просто чудесна! Иначе съм доволна от новата си визия, като изключим, че моята Вела издържа има-няма 4 седмици и лъсна кафевкото. Е, минаха доста повече, а аз все още не съм отишла да ме оправи фризьорката, но все не стигам до нея  Rolling Eyes Иначе косата живна след процедурите, боята не ми съсипа косата, макар да очаквах отрицателен ефект, сега ако намеря време и да посъживя цвета, равна няма да имам  Lol
Tedi, давай смело с промените.  Kiss
Активен

Ния
Newbie
*
Публикации: 1091

« Отговор #32 -: Декември 11, 2010, 22:21:40 »

Аз не мога и не мога да си намеря свестен фризьор тук, който да не очаква да оставям по 30-40е на подстрижка. (всъщност и 30е-фризьорите не ги знам що за стока са). Преди месец ходих и сега косата ми цъфти ужасно, тая се попрестара с филиращата ножица, сигурно за много хай-тек откритие я има. Плюс това се прецаках и си взех един продукт на Вела за мазане на връхчетата, от който косата ми става мазна и сега съм тъжна. Като летя към бг ще си взема от летището на Щутгарт един флуид на la biosthetique. Бях взимала тестер  Essential Hydrating Fluid и ми хареса.
Активен
Tatty Teddy
Newbie
*

« Отговор #33 -: Декември 11, 2010, 22:22:26 »

Не си скучна, разумна си Smile Но понякога промяната е много освежаващо нещо. Само не режи много Smile

Няма да ме иска мъжа ако отрежа много   Lol
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*

« Отговор #34 -: Декември 11, 2010, 22:48:45 »

La discotеque, както аз им казвам Lol Ния, да, много са приятни. И, моля ви, освен, ако не сте с огромни къдрави коси, не давайте да ви филират. По никакъв повод.
« Последна редакция: Декември 11, 2010, 23:01:51 от Bambina » Активен
Ния
Newbie
*

« Отговор #35 -: Декември 11, 2010, 23:00:27 »

Кво говориш, все едно някой ме е питал за филирането. Аз един път реших да обяснявам кво искам и казах, че искам асиметричен бретон, фризьорката ме пита дали асиметричен означавало бретон, подстриган косо. Аз си знам, че всичко е от филирането  Cry
Активен
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #36 -: Декември 11, 2010, 23:17:40 »

Ния е с доста огромна, гъста и хубава коса, така че да не се оплаква много!!!

А и, Ни, да си кажа за фризьорите - тия от 30 евро повече ги бива от тия за 15, ама от 40-45 са супер... гадно, но факт. Не знам ножиците ли са йм гадни, не знаят как да режат ли, просто последният път се подстригах в J7 на Königstrasse и не цъфтя 2 месеца, преди това в един прехвален на la biosthetique в далечния квартал Мюнстер и цъфна та върза след 2рата седмица (струваше 30 евро waschen, schneiden, föhnen), а да не казвам как безумно ме подстрига.. Майка ми като бях малка се справяше по-добре.
Та нека обобщя - или 15 евро или високата категория 40-50, по средата просто не си струва! Между другото на центъра в Кönigsbau горе долу стават, поне не филират и за нестуденти е 20, ама ти си младолика и мога да ти дам моята студентска карта  Smile.

Ааа, сестра миии... идеалнооо, ще се подстррррригвааш! Подкрепям идеята за боя, ама всякаш по-скоро да потъмниш малко, отколкото да изсветляваш... не знам де, не мога да преценя сега, трябва да те видя, че вече почти те забравих как изглеждаш, хаха. Айде запази ми час и на мен да ходим заедно, и аз съм решила да се променям. Интересно ми е Митко кво ще ни променя на нас точно, дето цял живот все по един и същ начин сме носели, ама да.. ще бъде забавно да го наблюдавам Cheesygrin. Нямам търпение вече да се приберем... Kiss
Активен

C’est tout!
Tatty Teddy
Newbie
*

« Отговор #37 -: Декември 11, 2010, 23:21:24 »

Оф ако я потъмня ще съм с много болнав вид..квато съм бяла.. не знам не знам.. биг дилемма  Cheesygrin
Активен

Ния
Newbie
*

« Отговор #38 -: Декември 11, 2010, 23:36:14 »

Тцъ, тцъ, тцъ. Миналия път ми каза в очите, че съм била друго поколение, сега индиректно пак същото, ама поне младолика съм била Lol

Ама защо я насърчаваш сестра ти да се боядисва, не помниш ли в какво чудо се беше видяла ти с твоята боядисана коса? И всеки път казвам - остарявате и никога повече няма да ви е косата като на 18год. Пък след време ще ви казват, че сте и от друго поколение...
« Последна редакция: Декември 11, 2010, 23:38:34 от Ния » Активен
Tatty Teddy
Newbie
*

« Отговор #39 -: Януари 06, 2011, 19:59:21 »

Амии.... аз имам подстрижка..различна съм.. мнения и критики всякакви приемам  Big grin

« Последна редакция: Януари 06, 2011, 21:05:00 от Xpucu, Причина: fix images » Активен

katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #40 -: Януари 06, 2011, 20:29:34 »

Маци, не виждам снимките...сигурна съм, че си хубавичка, ама съм любопитна пък! Честито да ти е. До кога си в БГ?
Активен
Lo
Newbie
*
Публикации: 286

« Отговор #41 -: Януари 06, 2011, 21:50:45 »

Аз не съм те виждала преди, но така много ти отива  Wink
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13207

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #42 -: Януари 06, 2011, 21:57:40 »

Ох с тези големите очи, като кукличка си! Много ти ходи! Честита промяна и да е за добро  Kiss
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #43 -: Януари 06, 2011, 22:04:42 »

Малее, уникално сладка си, обичам!!!! Страхотно Smile))) Честито и да сразяваш наред!

Инспирираш ме за промяна...хихи, няма да се осмеля за бретон, ама ми се ще да резна известно количество коса и да се получи нещо като чертаа..
Активен
Tatty Teddy
Newbie
*

« Отговор #44 -: Януари 06, 2011, 22:43:48 »

Хехе..благодаряяя ..аз всъщност се оставих да бъда изненадана  Cheesygrin Казах му на чичко фризьор, че искам да е различно, но си искам дългата коса и не съм готова за смяна на цвят..ии това явно остана като вариант  Cheesygrin От 4ти клас не съм била с бритон.. Ама вече си свикнах  Smile Резна ми го леко страничен, а не идеално прав, за да може като почне да расте да не е проблем, че няма да мога да го подстригвам често..
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #45 -: Януари 06, 2011, 22:47:13 »

Да ти имам смелостта Smile)))
Активен
alexia
Newbie
*
Публикации: 2180

« Отговор #46 -: Януари 06, 2011, 23:00:02 »

Прекрасна си, наистина  Kiss Аз също не се осмелявам за бретон, не съм била с такъв от... ами от много отдавна. От първи-втори клас може би. И изобщо не съм склонна към промени, нито с дължината, нито с цвета. Моята си е естествено кестенява, дълга, много права.  Smile
Активен

michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #47 -: Януари 07, 2011, 00:42:09 »

Верно ми е много смела сладурчестата сестра... особено като се има предвид мен преди няколко дни какъв гняв ме беше напушил от шибания ни фризьор - аз повече там няма да стъпя, писна ми от своенравията му, баси, да не сме на село и той да е единствения бръснар в околията. Започвам да се подстригвам само в Германия, ай сиктир!
Активен

C’est tout!
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #48 -: Януари 07, 2011, 08:39:06 »

Много добре се е получила косицата спрямо лицето ти, на мен ми харесва.
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15608

« Отговор #49 -: Януари 07, 2011, 10:06:47 »

Харесваш ми, цветът на косата ти особено Smile
Активен

Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: