star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Фризьор
Анкета
Въпрос: Колко често ходите на фризьор?
Всяка седмица - 1 (3.6%)
Два пъти месечно - 1 (3.6%)
На всеки месец - 9 (32.1%)
На три месеца - 16 (57.1%)
Друго - 1 (3.6%)
Общ брой гласове: 28

Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Фризьор  (Прочетена 33403 пъти)
Blow
Newbie
*
Публикации: 4302

« Отговор #100 -: Февруари 28, 2011, 13:54:38 »

На мен ми харесва! Много ми харесва даже! Френско ми е, стилно ми е, очарователно ми е.  Smile Освен това мисля, че чупката на косата ти е точно подходяща за такъв тип бретон, само да не го дърпаш много с четката. С малко пяна и размачкване, ако те направи фризьора както трябва, ще докараш точно същия като от "мострите".
Забравих да кажа, че страшно ми харесва концепцията конска опашка и бретон. Направо завършва визията.
Режи смело!
Активен

YOUR PLEASURE IS MY BUSINESS!
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

« Отговор #101 -: Февруари 28, 2011, 14:16:15 »

И аз тъй, с опашка много харесвам, ама пустия ми нос  Lol Режи, Мишолин, ако нещо не се харесаш, има как да замаскираш нещата  Kiss
Активен
Салсеро
Newbie
*
Публикации: 7205

Магистър-Инженер Корабоводител! 17/13.5 ;)

« Отговор #102 -: Февруари 28, 2011, 15:19:05 »

ако нещо не се харесаш, има как да замаскираш нещата  Kiss

Зима е все пак, сезонът на шапките.  Lol
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
michelle
Newbie
*
Публикации: 3605

« Отговор #103 -: Февруари 28, 2011, 15:35:08 »

ако нещо не се харесаш, има как да замаскираш нещата  Kiss

Зима е все пак, сезонът на шапките.  Lol

Хаха, не бе Салсеров, с фиба, само дето тоя път ще се вижда Cheesygrin Ама има и плитки, и много други начини, които и в момента прилагам, защото не си харесвам нещо последния cut.

Реших го аз, момичета, ще го режа! Само леко се тревожа колко бързо ще свикна с него, че 2 дни по-късно  заминавам на няколкодневна екскурзия с минимален багаж - т.е. трябва да избера или четка и сешоар (и то само една кръгла четка, аз вкъщи използвам 3 различни големини като се суша Rolling Eyes), или преса.. Ама пък да чакам до след екскурзията, за да се подстрижа не ми се нрави, искам да си отбележа края на изпитите с някоя глезотия и фризьорът много се връзва в концепта... Та тва ми е единственото "терзание" в момента.. Smile

Блоу, и аз много обичам конска опашка или любимото ми л***це с бретонче отпред.. Преди винаги бях с по-къси предни етажи и все си ги оставях да падат около лицето ми.

Галинда, каква коса искаш? Ако е като моята - въх, недей.. толкова ми е фин, тънък и трошлив косъма и само се лендзи.. не е яко. Твоята за сметка на това ми се струва доста по-плътна и по-къдрава Sneaky Та хич не се оплаквай.
Активен

C’est tout!
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #104 -: Март 01, 2011, 07:49:04 »

Ама моля ти се, самата къдравост. Аз съм с чуплива коса, относително тежка. Като я оставя 3 дни без баня и вързана, става права. Като се изкъпя и си легна с влажна коса, което правя обикновено, на другия ден е майката си трака, просто няма такова чудо. А твоята е дъъъълга, изглежда толкова благородно.
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #105 -: Март 01, 2011, 08:31:02 »

А, дълга... пък и заради маниакалното ми желание да бъда слаба ми окапа около 60% от косата.. още се възстановява. Преди 4 години имах наистина хубава коса, но като пълна идиотка реши да изкарвам пари с нея и това бе началото на края... А най-лошото е, че я жертвах в името на нищо, защото се оказа по-трудно, от колкото си представях, да получавам пари чрез външния си вид респ. чрез косата си.. Не ми хареса идеята някой да си прави каквото иска с мен, пък било то и невероятен коафьор, който, нали, никога няма да ми направи нещо, което не ми отива. Ужасно омърсена се почувствах, с потъпкана отвсякъде индивидуалност и спрях. После вложих три пъти повече средства от изкараното във възстановяващи продукти.

Ама от цялата работа разбрах, че да си модел е може би най-трудната професия на света. Или трябва да имаш изключително силен дух или да си брутално празноглав, за да си добър в нея. Не йм завиждам изобщо на момичетата.
Активен

C’est tout!
Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #106 -: Март 01, 2011, 10:07:22 »

Много ми харесваш с бретон , Миш Smile Аз като бивш ( и и може би настоящ) притежател на бретон, винаги съм била подръжник на всеки ,който иска да си направи (стига да му отива). Така че - действай. Smile
Активен

alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #107 -: Март 01, 2011, 20:15:49 »

Аз единственото, което не харесвам на бретоните е, че като почне да става жега и запаряват яко. Иначе много харесвам.
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13207

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #108 -: Март 01, 2011, 21:46:24 »

Да се фукна и за новата си пИрческа  Cheesygrin Отрязах една педя, малко болезнено беше да гледам как се сипе косата по пода, но съм много доволна от ефекта. Явно много си тежеше косата, защото веднага придоби обем и изглежда екстра  Cheesygrin Друг е въпросът, че с бретона си още не мога да измисля какво да правя  Lol
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #109 -: Март 01, 2011, 21:56:37 »

Честитоо, снимки чакаме обаче  Cheesygrin
Активен
alin
Newbie
*

« Отговор #110 -: Март 03, 2011, 14:18:39 »

Пуп, честито Kiss снимкиииииииииии Cheesygrin
Аз с моята къса коса всеки път оставям доста солидно количество по пода коса Lol
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13207

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #111 -: Март 03, 2011, 14:58:38 »

Още не съм я снимала новата си глава  Lol Утре имаме повод да се изведем и тъкмо ще се приведа в приличен вид за снимки, че и без това вкъщи съм все с вързана коса  Smile
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #112 -: Март 07, 2011, 17:39:53 »

Бретон наайййннн.  Indian Късно ли ее?
Активен
Tatty Teddy
Newbie
*
Публикации: 1344

« Отговор #113 -: Март 07, 2011, 18:31:05 »

Май днес беше деня на фризьозе-то...закъсня  Lol Lol
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #114 -: Март 07, 2011, 18:32:17 »

Кво се хили тва дребното сестриче  Lol Lol
Активен
michelle
Newbie
*

« Отговор #115 -: Март 07, 2011, 23:02:50 »

ахаххахахахахаххахахахах  Lol Lol Lol

Късно е доста слабо казано, Бамбиела! Не само се подстригах, ами се и влюбих във фризьора грък, който ми направи много възлов комплимент, с който просто уцели десетката Cheesygrin, а и ми разказа как редовно като е на гости на сестра си в Гърция се мятат на СПА до България.. като почнаха да се чертаят в главата ми едни планове за острови, деца и мноооооого спестени пари от фризьор, просто ужас, ако не държеше ножици, от които зависеше бретонът ми, трудно щях да се въздържа да не изцвиля от кеф и да му метна копито, присвоявайки си го форева.... Но пък му имам личния телефон, за да си уговарям час директно с него, ако пожелая (сигурно на всички го дава, но се почувствах специална Cheesygrin) и споменът за прекрасните 80 мин (това ми е най-дългото подстригване засега..), в които невероятните му ръце (ръцете са ми много важни на мен) докосваха и режеха косите ми.. ахх... И миришеше на мъж, дееба... досега все на гейове фризьори попадам тук.
Колко хубаво, че скоро съм на корекция на бретон.. расти, бретонче, расти..
бтв, много се харесвам! Подстрига ме страхотно, направи точно онова, което исках.. Надявам се само да не ми омръзне бързо, но вариани за промяна - бол..

Хахахах, Кат, и аз си представих едно злобно малко, потриващо ръчички създание... малка хилеща се Матилдичка... Cheesygrin
Активен

C’est tout!
Салсеро
Newbie
*

« Отговор #116 -: Март 07, 2011, 23:09:45 »

Pics or it didn't happen!  Cheesygrin

И на какво точно миреше един мъж? И на мен са ми казвали, че мириша на мъж, но не ми достигаше тогава кръвоснабдяването на мозъка, та да възприемам миризми.
Активен

ВНИМАНИЕ: Горенаписаното може да съдържа някой от следните, но не само, литературни похвати - ирония, сарказъм и хипербола - с цел внасяне на хумор в дискусията. На хората без чувство за хумор не се препоръчва да го четат.
bella
Newbie
*
Публикации: 664

« Отговор #117 -: Март 07, 2011, 23:12:15 »

Ха да ти е честито, ама искаме снимки!  Kiss
Активен

Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber bei dem Universum bin ich mir noch nicht ganz sicher. Albert Einstein
kateto
Newbie
*
Публикации: 4119

« Отговор #118 -: Март 07, 2011, 23:19:25 »

снимки, снимки  Razz
Активен

katerina
Newbie
*

« Отговор #119 -: Март 07, 2011, 23:28:07 »

Ай, честито и за двете събития Cheesygrin
Активен
FroZen
Newbie
*
Публикации: 2627

« Отговор #120 -: Март 07, 2011, 23:31:22 »

Това па Мишле така цветно и сладко описва  Smile
Активен

Who needs the Sun, when the Rain's so full of life
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #121 -: Март 07, 2011, 23:48:50 »

И на какво точно миреше един мъж? И на мен са ми казвали, че мириша на мъж, но не ми достигаше тогава кръвоснабдяването на мозъка, та да възприемам миризми.

Тогава поне да беше стигнало до други места. Не се ли възползва?
Аз кажа ли или усетя ли някой, че ми "мирише на мъж" съм готова да го обладая там на момента. Може да не ми е привлякъл вниманието по никакъв друг начин, но.. усетя ли мъжко съм му навина веднага Cheesygrin
Активен

Салсеро
Newbie
*

« Отговор #122 -: Март 07, 2011, 23:53:00 »

Тогава поне да беше стигнало до други места. Не се ли възползва?

Не, много се бях напил...  Lol
Активен

michelle
Newbie
*

« Отговор #123 -: Март 08, 2011, 00:18:37 »

Ами снимки идните дни, че нещо не съм във фото-мууд сега (а и имам торбички под очите вследствие на последния изпит днес, колкото си щете..). Ся така написах все едно е нещо "уау" (или "лал", хаха) новата ми прическа - то птиче пролет не прави, бретонът не е пластика на нос, същата съм си Cheesygrin. Но все пак доста смела за мен промяна, която ме кара да се усмихвам и да се чувствам добре.

Салс, не мога да обясня как ми замирисва някой на мъж... Нямам предвид оная миризма, носеща се от фитнес салоните.. Просто се усеща. Ама е свързано и с поведението, и присъствието на индивида като цяло. А по-долу употребих израза основно, за да опомена, че тоя не беше гей Cheesygrin.
Активен

C’est tout!
alin
Newbie
*

« Отговор #124 -: Март 08, 2011, 12:05:37 »

Голям си сладур Cheesygrin Kiss
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: