star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar Шалове
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Шалове  (Прочетена 20879 пъти)
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #25 -: Декември 08, 2010, 10:43:49 »

Кофти качество както винаги за нас Lol
Активен
Belladonna
Newbie
*
Публикации: 98

ludetina

« Отговор #26 -: Декември 22, 2010, 18:41:45 »

Харесах си два шала - единият е от типа на плетените релефни стои като на райета материята и отделно цвета е на черни и лилави райета. Мисля, че има и сиво райе. Много хубава комбинация, аз обожавам и трите цвята и смятам, че ми отиват, понеже съм тъмнокоса. Другият е светло сив, с ламени фини блестукащи нишки, понеже пък си купих сладурски светло сиви ръкавички с малка черна панделчица и да ми се връзват като комплект. А отделно имам и доста сиви дрехи, три сиви рокли, обувки, та да имам и от сивата гама, че ми писна тва черно.
Активен

lud umora nema, samo se poti Smile
Pauwa_
Newbie
*
Публикации: 8

« Отговор #27 -: Януари 19, 2011, 19:42:10 »

Голяма фенка съм на  шалчетата и благодаря на Pupi,че е споделила този сайт  Smile Наистина много интересни начини за връзване,някои от които все още не мога да направя Confused
Активен

Приятел е този,който винаги е до теб каквото и да става!
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #28 -: Април 20, 2011, 11:11:03 »

За два дни си купих 5 шалчета от този тип фишу, квадратни. И научих вече няколко варианта за връзване, единия от които е като е вързан шала на кръг половината му част да е на плитка. Страхотно е.
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15612

« Отговор #29 -: Април 20, 2011, 11:12:58 »

На мен баба ми ми подари три много добри шала.
Единият е фин жълт на зебри, а другите два са червено, синьо, бяло шарка, много стилни.
Активен

Fata morgana
Newbie
*
Публикации: 2920

« Отговор #30 -: Септември 30, 2011, 12:18:55 »

Още не е съвсем време, но ....  Cheesygrin
Разни врътки за по-интересно, повечето са популярни и стандартни, но има и такива, за които не съм се сещала.
http://www.youtube.com/watch?v=5LYAEz777AU

И мацката е много голям сладур.
« Последна редакция: Септември 30, 2011, 12:20:31 от Fata morgana » Активен

Thoughts Become Things... Choose The Good Ones!
Smiley
Newbie
*
Публикации: 6094

Усмивка

« Отговор #31 -: Септември 30, 2011, 13:06:51 »

време си е : ) Аз вечерно време като излизам си увивам шала около раменете - имам един син, който си ходи с дънки и ми е много удобен.
Активен

Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: