star chick-chat.org star Женски работи star Козметика, мода и суета (Модератори: blonde, Bambinastar ПЛИТКИ - предложения, идеи, снимки, трикове
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ПЛИТКИ - предложения, идеи, снимки, трикове  (Прочетена 38071 пъти)
Tess
Newbie
*
Публикации: 1364

Just wanting the total happiness...........

« -: Ноември 03, 2010, 23:50:43 »

Тааа такааа Smile Исках да ви помоля да ми помогнете - издирвам ови модели плитки, ако имате някакви идеи, били сте с много красива плитка или сте виждали много яки плитки. Ако знаете някакви трикове за плетене на плитки и всякакви неща, свързани с плитките - моля споделете ! Ако имате възможност - приложете и снимки  Smile

Активен

Аз и леглото ми се обичаме много..но будилникът не иска да ни разбере.. !!
Tess
Newbie
*

« Отговор #1 -: Ноември 08, 2010, 22:40:49 »

Никой ли не обича плитки? :( Сега са много актуални този сезон..
Активен

Pride
Newbie
*
Публикации: 1

« Отговор #2 -: Ноември 09, 2010, 09:04:59 »

То тая година беше някакъв страшен бум, даже аз им се зарибх...
За съжаление нямам снимки на повечето си плитки, само на 2 и тя едната е стара(от миналата или по-миналата година)
цък
цък
Имах и други, ама не сметнах за нужно да си снимам, та сега ги нямам.. знам, че тая втората не е кои знае какво, а тази 1вата е... мм,, принципно каре, прибрано с плитки от двете страни(малко ретро)
ако скоро някой реши да ме поизмъчи да го плета, тоя път задължително ще снимам ^^
Активен
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #3 -: Ноември 09, 2010, 12:17:53 »

И аз много харесвам плитките, но изобщо не мога да ги правя. Онзи ден като ходих на фризьор се разбрах с фризьорката да мина някой ден да ми направи нещо.
Активен
macka```
Newbie
*
Публикации: 1123

« Отговор #4 -: Ноември 09, 2010, 13:01:47 »

Мен хич не ме бива в плитките,обаче сестра ми е Бог на плитките...всякакви,както й кажеш,от малка си се плете самичка и са невероятни.Виждала съм фризьор да прави по-лоши от нейните..Скоро не ме е правила,щото нямам желание..снимки на плитки в нета,колкото искаш.И са достатъчни откъм на идеи.. за мен обаче номер едно си остава плитката на Десислава от един клип нейн,няма как да не я знаеш... колкото и банална да е вече,ми е безкрайно красива.По-скоро може да се измисли нещо малко по-различно и да се направи настрани.. а не точно назад,както е на клипа.И не е трудна никак за плетене,щом и аз я мога... Smile
Активен
f(x)
Newbie
*
Публикации: 306

« Отговор #5 -: Ноември 09, 2010, 18:17:55 »

Тази ли? На мен ми изглежда доста опърпана. Май не се прави много трудно.

В youtube има страшно много клипчета, но трябва да си доста сръчен, гледах едно момиче с червена коса, правеше страшни плитки и прически, но нещо не мога да я намеря пак.
Активен
macka```
Newbie
*

« Отговор #6 -: Ноември 09, 2010, 18:56:40 »

Как опърпана ?? Според мен си е супер,тя не е стегната.. а и не може да се направи на всякаква коса,зависи колко е дълга и как е подстригана..
Активен
f(x)
Newbie
*
Публикации: 306

« Отговор #7 -: Ноември 09, 2010, 20:12:10 »

Ами не знам, горната част ми харесва, но надолу не, поне на тази снимка ми изглежда като черга, други не намерих.

http://www.youtube.com/watch?v=smJvLUl89ko

Ето тази много ми харесва. Но си трябва допълнителна коса или много дълга твоя.. Smile
Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 11016

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #8 -: Ноември 09, 2010, 22:12:42 »

Аз от точно тая кака се учех да си правя плитка на бретона. Добре се справих, макар и да съм с двете леви. И всъщност не знаех, че е актуално, просто от много време ми се искаше да си го мацна това на челото  Cheesygrin
На ДесиСлава изобщо не ми харесва, изкуствена и конска ми изглежда. На къса или коса с по-нормална дължина може би би изглеждала плитката по спретната и естетична  Rolling Eyes
Активен

macka```
Newbie
*

« Отговор #9 -: Ноември 09, 2010, 23:46:10 »

На къса коса не мисля,че изобщо има как да се направи..или то би било мнооого трудно....
Активен
NeLiTa
Newbie
*
Публикации: 34

« Отговор #10 -: Ноември 10, 2010, 11:05:24 »

И на къса коса се получава много лесно тази плитка.

http://www.youtube.com/watch?v=1hqG34auHPM

Изглежда по-различно отколкото на дълга коса, но все пак е много ефектно  Wink
Активен

Нямам нищо против да живея в мъжки свят, стига да си остана жена в него!
alin
Newbie
*
Публикации: 6623

« Отговор #11 -: Ноември 10, 2010, 11:06:26 »

Мацката на първото клипче е много готина и плитката е супер, и е бая сръчна. Е сега ми с прииска да съм пак с дълга коса.
Активен
Tess
Newbie
*

« Отговор #12 -: Ноември 12, 2010, 23:17:48 »

Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #13 -: Ноември 13, 2010, 00:26:23 »

Много са актуални наистина, пък и са женствени, няма спор. Само трябва да имаш по-дълга и гъста коса, обожавам рибената кост. Да има кой да се занимае, де Smile
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7181

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #14 -: Ноември 13, 2010, 07:04:25 »

Аз някак с годините се научих да си я правя сама, до ден днешен не мога да обясня как точно се получава.
Активен

Лора
Newbie
*
Публикации: 11143

« Отговор #15 -: Ноември 13, 2010, 09:34:43 »

На мен пък плитките винаги са ми създавали в главата картинка тип момата на мегдана. Да не се обиди някой, лично мнение. Особено пък рибената кост, не знам защо ми е толкова....не ретро, ми направо... Въобще във всякакъв вид ме ужасяват плитките.
Активен

Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 13694

« Отговор #16 -: Ноември 13, 2010, 12:53:13 »

И аз съм на мнението на Лора Rolling Eyes
Активен

Bambina
Moderator
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #17 -: Ноември 13, 2010, 14:39:15 »

Aз не си спомням да съм имала такава плитка, но ми изглеждат готино на други жени.
Активен
katerina
Newbie
*
Публикации: 7177

private dancer

« Отговор #18 -: Ноември 14, 2010, 22:37:17 »

Мен ме кефят само поотпуснати плитки, и то само в дължините, не тип рибена кост, започващи отгоре. И ако са настрани ми се вижда по-добре. На мен мога да си докарам свястна доста трудно и с бая лак, пък и пластовете ми пречат...От прическите до тук не мога да кажа, че ме грабна някоя особено..
Активен
Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7181

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #19 -: Ноември 15, 2010, 10:10:52 »

Божеее, сладурки, напромнете ми някой път да ви демонстрирам за какво точно говоря, че май имаме недоразумение. Тая, която аз специално успявам да си направя, стои ала парижки вятър на сплетена коса - нищо общо с онези подредени и подравнени плитки, които и на мен, в интерес на истината, ми навяват мегдана, точно както и равното бретонче... Ще взема да се снимам и аз като ме хване вдъхновението.
Активен

melchetooo
Newbie
*
Публикации: 6

« Отговор #20 -: Февруари 24, 2011, 18:55:05 »

Този варуант е уникален...поне според мен.

http://www.youtube.com/watch?v=i31iYkQD9SI&feature=related
Активен

Вече съм на зърнена диета … ще ям каквото зърна!!!
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: