star chick-chat.org star Chick-chat.org star За форума star 6u6inka си затри профила
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 6u6inka си затри профила  (Прочетена 2950 пъти)
6u6inka_
Гост
« -: Октомври 05, 2010, 10:53:37 »

Момичета, момчета, админи ... напрвих нещо  Cheesygrin Смених си паролата на профила, т.е. написах некоректно майла и сега.... разбирате, ми идва изодзадзе Smile)
Може ли нещо да се направи нещо за да си възстановя стария профил или оставам с новия?
« Последна редакция: Октомври 05, 2010, 10:55:19 от 6u6inka_ » Активен
Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #1 -: Октомври 05, 2010, 13:00:00 »

Аз нямам представа, трябва да питаш Хриска.
Т.е. забравила си си паролата, но не можеш да си изпратиш нова на мейла, защото е невалиден?
Всички трябва да го погледнете това, защото преди време и аз се загледах в мейла си, беше неработещ вече и го смених, защото при такава ситуация, какво правим..?
Активен
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #2 -: Октомври 05, 2010, 20:40:36 »

Може, разбира се. Сега ще ти сложа временна парола и ще ти я пратя на лично на този профил.
Активен

6u6inka
Newbie
*
Публикации: 425

« Отговор #3 -: Октомври 05, 2010, 23:22:25 »

Хриси (почти адашке), много ти благодаря, страшно много:)  Lol
Ако не е много нахално, Хриси (или някой с такива правомощия), може ли да се премахне 6u6inka_ за да мога да се регна с истинския ми мейл. Защото не може двата профила да са на един майл. Но това не ми е толкова спешно! Мерсииии

Хриси, сега виждам стари теми, в които всеки те търси за нещо.... като малки деца сме те задърпали за полата Smile Аз лично ти благодаря за търпението Rolling Eyes
« Последна редакция: Октомври 05, 2010, 23:39:05 от 6u6inka » Активен

Ако понякога се чувстваш безполезен,  депресиран или обиден…
Винаги помни, че ТИ някога си бил най-бързият и най-способният победител измежду милиони малки сперматозоиди.
Xpucu
Administrator
Newbie
*
Публикации: 4012

« Отговор #4 -: Октомври 06, 2010, 20:17:28 »

Готова си. Забравих го този момент с пощата иначе щях да ти го оправя още снощи Smile

А за другото - хич не се смятам за търпелива и това често си личи.  Razz
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: