star chick-chat.org star Женски работи star Домашен уют star Моля помогнете ми!!
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моля помогнете ми!!  (Прочетена 6188 пъти)
eminkaa
Newbie
*
Публикации: 2

« -: Октомври 01, 2010, 11:42:57 »

Извинявам се ако темата не е където трябва или ако се повтаря
преди 3-4 месеца се преместихме в нов апартамент където кухнята и хола са в 1 стая оттогава навсякъде из тази стая има малки черни мушички които кацат по хляб, плодове, зеленчуци общо взето почти всичко което става за ядене.. по принцип обичам да ми е чисто навсякъде обаче имам малък брат който като яде има навика да си оставя мръсните чинии на масата  Sad и като се събудя сутринта мушичките са навсякъде.. снощи беше забравил да прибере хляба сутринта като посегнах да го преместя видях че вътре в опаковката имаше поне 20 такива мухички  Razz с препарат не смея да пръскам  защото за мен всичко е отровно  Cheesygrin в мочта стая имах подбни малки мушички тях ги махах с прахосмукачката обаче тези няма да мога да ги махна защото са много и са навсякъде  Cry
моля ви кажете ми как да ги махна защото са много гнусни  Razz акат около мивката и кацат по храните Razz

и за правописни грешки се извинявам .. не съм свикнала да пиша на БП  Smile
Активен
bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15152

« Отговор #1 -: Октомври 01, 2010, 11:46:39 »

Еми докато има храна навън, ще има и мушички. Появяват ми се като попрестои боклука, или ако забравя да изхвърля кофичката с дребните боклуци от мивката, нормално. Няма как да ги махнеш, просто си променете навиците. А и сега като захладнее ще поизчезнат, но това пак не е решение на проблема.
Активен

eminkaa
Newbie
*
Публикации: 2

« Отговор #2 -: Октомври 01, 2010, 12:01:19 »

мушичките ги има дори когато няма боклуци и храна ... станах в 7 взех си 1 душ и до 10 и 30 съм чистила кухнята и хола .. убих няколко но пак са навсякъде .. трябва да има някакъв препарат или нещо такова .. ако няма поне ми кажете вредни ли са защото всичко за ядене по което кацат го хвърлям ..
Активен
Lo
Newbie
*
Публикации: 286

« Отговор #3 -: Октомври 01, 2010, 12:23:09 »

Имаш ли възможност да прибереш всичката храна някъде? Вкъщи само плодовете стоят отвън. Другия вариянт е да имаш някъде нещо развалено от където да се мътят гадинките  Smile
Активен
kpacu
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 2184

« Отговор #4 -: Октомври 01, 2010, 13:00:29 »

Виж най отдолу на тази страница.
Активен
Fei4ka
Newbie
*
Публикации: 15692

« Отговор #5 -: Октомври 01, 2010, 16:09:45 »

Proveri da ne sa ot niakoe tsvete, koeto gledate!
Активен

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: