star chick-chat.org star Женски работи star Домашен уют star Въпрос за керамични плотове
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за керамични плотове  (Прочетена 6054 пъти)
kotanka
Newbie
*
Публикации: 2143

« -: Септември 21, 2010, 11:48:47 »

Имам чувството че котлоните ни нещо не са в час.
Проблема е че при изключени котлони, тъч пада на сензорните копчета си е топъл, не е да пари, но си има топлина, която е осезаема сравнение със другата повърхност.
Другия проблем е че при пуснати котлони, топлината не е само във очертанието на котлона, еми и голяма повърхост около нея е топла, да не кажа че направо пари.
Тези неща на мен ми се струват че не са в час. оБадихме се на сервиза, вчера дойде човек и каза че това си било напълно нормално за този вид котлони  Rolling Eyes и си тръгна.

Та искам да ви попитам, при ваште котлони така ли е или аз се филмирам, пак нещо  Cheesygrin.
Активен
JustAGirl^`
Newbie
*
Публикации: 3888

...dreamer...

« Отговор #1 -: Септември 21, 2010, 11:56:31 »

при нашите не е така....само където е очертанието нагрява...а тъч копчетата грам не са топли дори
Активен

Galina_Dim
Newbie
*
Публикации: 7773

Работохолик-изтрещелник

« Отговор #2 -: Септември 21, 2010, 12:15:24 »

И при печките, с които съм работила, също...
Активен

bizzare
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 15127

« Отговор #3 -: Септември 21, 2010, 18:18:50 »

Никога не съм усещала топлина по бутоните, а извън котлоните е нормално да топло, но не чак да пари, а и близо до линията, иначе не.
Ама как ще се справиш с главоча, не знам. А те нови ли са, т.е с монирането ли е този проблем, или от скоро?
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #4 -: Септември 21, 2010, 18:47:30 »

Честно казано - не, не е нормално, обаче зависи какви са ти котлоните..
Активен
kotanka
Newbie
*
Публикации: 2143

« Отговор #5 -: Септември 21, 2010, 23:39:45 »

Оххх не са от скоро, близо от година са монтирани. Въпроса е че си нямам и на идея от тогава ли е проблема, защото не сме усетили тогава. Сега съвсем случайно, един ден докато нещо се мотках, си сложих ръката на повърхостта около копчетата и ми се стори странно, че си имаше топлинка. И така се започна със филмирането Smile.
И не при нас не е топло само около линията на котлона, еми и доста натам :(.

Котлоните са ни Тека, ако въобще има значение това. Кофтито е че майстора, каза че това си било напълно нормално, тъй като това било електроника, и под нея имало трансформаторче, което е нормално да има топлина. Някакво такова обяснение ми даде.
Но мен все ми се струва че не е много нормално и затова реших да се допитам до вас, че нямам други познати със такъв тип котлони.
Тези дни явно ще се кача до шоуръмът им и там има котлони които показват и са включени и ще видя, какво е положението с топлината.

Активен
Pupi
Newbie
*
Публикации: 13213

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #6 -: Септември 22, 2010, 15:05:35 »

Аз ти препоръчвам да идеш до магазина, да се направиш на заинтересована, че искаш да си купиш керамични плотове от тази марка и да си зададеш въпросите. Защото винаги, за да ти отбият гаранцията, биха могли да не си свършат работата съвестно. Аз също не съм чувала за такъв проблем, та като цяло мисля, че техникът не си е свършил работата  Rolling Eyes
Активен

Bambina
Newbie
*
Публикации: 12993

« Отговор #7 -: Септември 22, 2010, 16:32:57 »

Ми има разон в идеята на Пупи да отидеш в магазина, сякаш ще ги купуваш. Обаче или техникът, или котлоните.. проблемът е там.
Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 16510

A believer

« Отговор #8 -: Септември 12, 2011, 16:14:25 »

Уф и аз имам този проблем с плота - АЕГ, а е чисто нов и специално помня, че преди 2 месеца не нагряваше така Sad
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Mina
Newbie
*
Публикации: 9369

« Отговор #9 -: Септември 12, 2011, 16:29:25 »

Спокойно, ако сега е топъл , по-нататък след време ще се нагорещява здраво  Cheesygrin Моят така направи.
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16510

A believer

« Отговор #10 -: Септември 12, 2011, 16:33:48 »

Ми не, преди бяха топли, сега греят яко Cheesygrin
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: