star chick-chat.org star Свободна зона star Всякакви въпроси, отговори и полезнотийки star Подарък за рожден ден :))
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за рожден ден :))  (Прочетена 21401 пъти)
paiachka
Newbie
*
Публикации: 2672

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #25 -: Юни 30, 2013, 21:02:28 »

Моля помагайте. Мама има юбилей през август и ми се ще да я зарадвам с нещо хубаво. Откъм идеи пълна скръб, за това споделете вие какво сте подарявали/организирали за юбилей.

Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
HappyHeart
Newbie
*
Публикации: 6339

« Отговор #26 -: Юни 30, 2013, 21:06:42 »

Купи й един уикенд за двама от сайтовете за споделено пазаруване.
Ако нямаш възможност за уикенд- масаж или разкрасителна процедура Smile Всички жени обичат да се глезят!
Активен

Моето име е Любов.
Лора
Newbie
*
Публикации: 11958

« Отговор #27 -: Юни 30, 2013, 22:45:52 »

масаж или разкрасителна процедура Smile Всички жени обичат да се глезят!

Ох, на колко такива подаръци съм чакала с гузна съвест да им изтече срокът  Shame Далеч не всички жени обичат такива неща, особено от поколението на майките ни.

Паяк, дай някакви насоки - интереси, бюджет поне.
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13216

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #28 -: Юли 01, 2013, 07:28:45 »

Ох, и аз като Лор, моята подобна "изненада" си я потулих във времето. Жалко само, че беше от кума ми. Ама пък всички много добре знаят, че аз на фризьор не обичам да ходя да ме пипат, какво остава на масаж или процедури.
Моята колежка взе на майка си много готина двудневна екскурзия до Румъния, за баща си билети за Каварна Рок феста. Аз за свеки съм харесала билети за Васко Василев, който ще има концерт през номври, когато й е рождения ден. Сигурна съм, че ще се изкефи, още повече, че ще ходим двете, а не да се мъчи с мъжа си. Който пък не е фен на подобни изяви  Lol
Активен

Anna T.
Newbie
*
Публикации: 4392

Влюбена в живота

« Отговор #29 -: Юли 01, 2013, 11:30:38 »

Хавлии-кърпи, такива по-практични неща?

Купувала съм луксозни книги с рецепти, цветя и големи саксии (мойта е цветарка), снимки - в рамка, в албум, на чаша... Да, станаха 5 години  Lol
Активен

deni_4ka88
Newbie
*
Публикации: 456

« Отговор #30 -: Юли 01, 2013, 12:45:17 »

Аз на мойта и подарих кученце,но знаех че иска и мисли да си купува пролетта (рожденият и ден е зимата).Но до колкото си спомням твоята има домашен любимец,така че идеята за почивка е по-подходяща.Аз мисля тази година към такъв подарък да се насоча  Wink
П.С тук има доста изгодни оферти http://vsichkioferti.bg/
Активен

paiachka
Newbie
*
Публикации: 2672

The awesomest, most best lookingest, greatest!

« Отговор #31 -: Юли 01, 2013, 16:18:11 »

Почивки и процедури не са подходящи. Тя сама няма да се юрне на някъде, а баща ми не е по почивчиците, не знам защо. А процедурите ми се вижда несериозно за 50-годишен юбилей.
Мислех за някаква книга/албум, но не мисля, че има достатъчно подходящи снимки, които да сложа.

След известно чудене мисля, че реших. Ще й купя един фотоапарат. Нищо специално, компактно апаратче, не прекалено сложно за употреба. Тя си няма, много бе привързана към моя цифров апарат, но аз си го взех Lol Сега даже на море ходи без апарат и мисля, че ще е подходящ и ценен подарък. До август има време, дано успея да спастря 100лв някъде.
Активен

Децата не са даденост и е привилегия да ги имаш!
peace&violence
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 1872

« Отговор #32 -: Юли 03, 2014, 21:34:37 »

Айде и моят рожденик е наред и от 2 месеца съм в ужас,че ще трябва да измисля какво да му взема за празника ! .. Рожденият ден е след месец и половина,но тъй като ще летим към България,трябва да му взема подарък в близките 2 седмици. За него: програмист,китарист,интересува се от космоса и звездите,спортува,медитира,нежна душичка е. Засега съм измислила няколко неща: да му направя апп или една кутийка с 365 причини защо го обичам,да му купя и кръстя звезда Cheesygrin , електронна тениска-китара,телескоп,слушалки Маршал,chromecast. Бюджет имам до към 100Евро,дори да трябва на края на месеца да карам на ориз и яйца  Razz . Това,което ме затормозява е,че аз получих телефон за рождения ден и ми е гадно,че не мога да си позволя нещо толкова скъпо за него,но това му е ясно. Бях си набелязала една бийт кутийка,но той си я взе. Сега се мести в ново жилище с две момчета,гледах оферти за телевизори,ама той ще иска някой мега страхотен,та и това не ми е по джоба. Картина на двама ми за новата му спалня? Харесал си е едни слушалки,ама те са 200Евро,та освен да взема кредит Cheesygrin  Освен това,трябва да е по-компактно,че исках да му го подаря на празника,а за целта трябва да се побира в ръчния ми багаж. Ако някой от вас има програмист или китарист вкъщи,споделете идеи.
На всичкото отгоре става и една година откакто сме заедно и като го знам какъв е пак ще изскочи с нещо. Иначе съм му взела едни Симпсънс пантофи за новото жилище и едни 8-пикселови очила,ама това са си наши закачки,които си правим непрекъснато.
Активен

Turning can'ts into cans and dreams into plans.

Lo
Newbie
*
Публикации: 286

« Отговор #33 -: Юли 04, 2014, 11:31:41 »

Аз залагам на звездата или слушалките  Smile другите са ми по като за жена  Smile
Активен
peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #34 -: Юли 04, 2014, 11:55:50 »

Аз залагам на звездата или слушалките  Smile другите са ми по като за жена  Smile

Е не са като за жена Smile  - на тениската-китара -  може да си свири навсякъде и буквално тениската свири. Chromecast е за предаване на гледанато от компютър или телефона на телевизор,пък аз телескоп никога не бих си купила за себе си  Big grin

УТИ,твоята мъж не е ли програмист? Я издай някой подарък? Cheesygrin
Активен

Pupi
Newbie
*
Публикации: 13216

Щастлива мама и щастлива съпруга!

« Отговор #35 -: Юли 04, 2014, 15:29:11 »

Каква е тая тениска китара, че бащата скоро има рд Smile иначе залагам на телескопа. Smile
Активен

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #36 -: Юли 04, 2014, 15:37:34 »

Каква е тая тениска китара, че бащата скоро има рд Smile иначе залагам на телескопа. Smile

За това става въпрос.
УТИ,твоята мъж не е ли програмист? Я издай някой подарък? Cheesygrin
За това се извинявам,че в бързината исках да напиша "твоята половинка",пък написах мъж..  Big grin
Активен

Lo
Newbie
*
Публикации: 286

« Отговор #37 -: Юли 04, 2014, 16:01:48 »

354 причини визирах по скоро  Wink но тениската е готина,  особено ако не знае, че има такива  Smile
Активен
utopia
Newbie
*
Публикации: 16519

A believer

« Отговор #38 -: Юли 04, 2014, 16:31:35 »

Че той си ми е мъж бе, как пък ти и ще се извиняваш, луда ли си :-DDD

Иначе аз го прочетох това, ама моят е много претенциозен и колкото пъти съм се старала да го зарадвам, все е намирал кусури. Затова се и въздържам от коментари. Вариантите са ти или около нещо, което харесва - вид спорт, хоби, интереси, или някаква джаджа, ама там хем си трябват познания, хем са по-скъпички принципно. Честно казано това с 365те причини и звездите е по-скоро нещо, което жена би оценила, не го вярвам искрено да се изкефи, може би това да е по-скоро допълнение към истинския подарък.

Де да знам, моят последно се изкефи на някакви супер специални чаши уиски, те не бяха скъпи, телефон съм му взимала, раница, парфюм, мп3 плейър, оригинален ключодържател, хендс фрий...
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

lioness
Newbie
*
Публикации: 8329

« Отговор #39 -: Юли 04, 2014, 16:49:25 »

Утке, тя ти се извини, че го намести в женски род, а не, че ти е мъж  Cheesygrin
Активен

Щастието явно е направено, за да бъде споделяно.
Korneliq
Newbie
*
Публикации: 8773

« Отговор #40 -: Юли 04, 2014, 17:35:36 »

Егати, как спомена, че бил програмист, все едно споменаваш порода или някакъв конкретен белег  Lol има огромна разлика от програмист до програмист, все пак.

Иначе ти предлагам ето това:

https://www.orangecenter.bg/planetarium-discovery-explorer.html

Не знам дали си в Бг, но сигурно го има и другаде.

Води се за деца, ама нали твоят е фен на космоса и едва ли има домашен планетариум, ще се изкефи. Тъпото е, че ние само 1 път сме го пускали (подарявала съм го и аз на моя програмист  Lol ), ама това от мързел и липса на време.

Друг вариант ти е абонамент (годишен) за нещо, на което се кефи, тип научно списание.

Ама на мен все ми хрумват непрактични неща, ако искаш полезен подарък, не съм аз. Моята теория е, че полезните неща все ще си ги купиш сам, подарък трябва да е нещо по-шашаво, което не би си взел/а лично.
Активен

utopia
Newbie
*
Публикации: 16519

A believer

« Отговор #41 -: Юли 04, 2014, 17:49:10 »

Утке, тя ти се извини, че го намести в женски род, а не, че ти е мъж  Cheesygrin

Ххахаха, гузен негонен бяга Razz Lol
Активен

“Being happy doesn't mean that everything is perfect. It means that you've decided to look beyond the imperfections.”

peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #42 -: Юли 04, 2014, 17:52:00 »

Егати, как спомена, че бил програмист, все едно споменаваш порода или някакъв конкретен белег  Lol има огромна разлика от програмист до програмист, все пак.

Иначе ти предлагам ето това:

https://www.orangecenter.bg/planetarium-discovery-explorer.html

Не знам дали си в Бг, но сигурно го има и другаде.

Ама на мен все ми хрумват непрактични неща, ако искаш полезен подарък, не съм аз. Моята теория е, че полезните неща все ще си ги купиш сам, подарък трябва да е нещо по-шашаво, което не би си взел/а лично.

Корни,моля ти се,отличителен белег - програмист!  Lol
Идеята ти ми харесва,намерих го в амазон и ще го гледам и ще се чудя и сравнявам! Но си много права,че те каквото си искат си го взимат,пък домашен планетариум никога няма да си вземе.
Иначе мислех и за спортна гривна,която ти следи активитито,ама ще им дават такива от работа. Със слушалките е много важен и ще е голям риск за мен. Chromecast-ът си остава оферта,че не е скъп,пък знам,че иска да си вземе. Парфюм точно си взе нов. Та в последния един месец се сдоби с няколко придобивки,които му бях набелязала за подарък и колко съм посинявала,докато ми е споделял колко е доволен с новата си играчка.  Razz
Благодаря много за помощта ви! Аз ще дерзая!
Активен

kpacu
Global Moderator
Newbie
*
Публикации: 2183

« Отговор #43 -: Юли 08, 2014, 09:59:33 »

Аз съм за тениската, хромкаста също е готин но тениската е жестока!
Активен
peace&violence
Global Moderator
Newbie
*

« Отговор #44 -: Юли 08, 2014, 10:44:55 »

Аз съм за тениската, хромкаста също е готин но тениската е жестока!
Ей това исках да чуя!Надявах се някой от мъжете да се включи! Мерси,Краси!  Smile
Чакам отговор от немския вносител,дали ще получат М-размер,иначе ще я поръчам от Анлгия. И си мисля да я комбинирам с хромкаст или с допълнителни лещи за телефон за по-хубави снимки,като знам че и двете иска,така че това вече е лесно.

Относно планетариума - разрових се в нета,има различни модели,навсякъде хората се оплакват от некачествена изработка и в крайна сметка го ползват само като за нощтна лампа,за да могат да спят децата сами.
Активен

Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  

Отиди на: